Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Tak dlugo tworzylam moj niezykle dlugi wpis :P ze nie zauwazylam dwoch nowych wpisow.. dorotkaaa 🖐️ Amberangelic - ja jutro ide sie zaszczepic przeciwko grypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie zmienilo na tym forum, czy tylko u mnie na komputerze. Litery nickow i numery stron sa jakos ciemniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mieszkam w Hadesie, za Styksem. Tubylcy są przemili, na niebie płyną piękne obłoczki siarki, pracy nie zabraknie nikomu. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo czcionka sie zmienila:) Wlasnie bylam na zakupach Halloweenowych hihi kurcze upatrzylam sobie fajny kostium francuskiej pokojowki ale ktos zwinal fartuszek i to na glowe buuuu w koncu przebieram sie za ducha , sexy ducha hihihi,kupilam tez sobie blyszczyk pasujacy do tej kreacjii fioletowy ale pani mi go zapomniala zapakowac kurcze bede musiala kupic drugi raz ale to nic bo jest tani jak barszcz hihi,kurcze ciesze sie jak dziecko(lubie takie przebieranki) Margot:) Marzenka:) Amber:) Jay:) Kokus:) czy ktos sie jeszcze przebiera i za co? No nic ide sprzatac:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... mi tez nie podoba sie ten nowy wystroj, nie lubie niektorych zmian.. i mam wrazenie, ze wolniej sie przeglada... jak to jest, ze moja siostra z bratankiem wybrali sie na parade Halloween juz w ubiegla sobote czy niedziele? Tak mi powiedziala Mama, gdy dzwonila, troche mi to nie pasowalo, ale sie nie dopytywalem... czy to ja cos pokrecilem, czy Mama... moze tylko pojechali na zakupy strojow? DaRk Elf - duchy moga byc sexy? no nie, jakos sobie tego nie moge wyobrazic... przyslij fotki, hihihi... wiesz co, mysle o tym co faktycznie ciagnie mnie do Stanow.. i okazuje sie to bardzo trudne do zdefiniowania... moze ta ciezka praca, ktora przynosila konkretne efekty na koniec tygodnia, moze pewne uporzadkowanie spoleczenstwa, zdyscyplinowanie.. przestrzeganie prawa? najpiekniejszy czas to jednak te dwa tygodnie wakacji na zachodnim wybrzezu, ta przyroda inna niz to co znalem.. nawet tego pieprzonego humidu mi brakuje... nie wiem sam.. klatwa Indian.. Margot - te opady chyba zblizaja sie do Polski, a zaplanowalem sobie mnostwo pracy na jutro.. Marzenusia - witaminki lykaj... nie daj sie jakiemus wiruskowi JoAska - 🌼 Piwonia - milej podrozy.... dla wszystkich 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki wybrane :D Jutro bede nagrywac na plytki :D Dark Elf - zazdrosze Ci tej zabawy. :D Ja tez lubie przebieranki... chociaz wlascwie nigdy nie mam juz okazji, zeby sie przebierac :( Koniecznie zrob zdjecia :) kokus - mam nadzieje, ze te chmury przejda bokiem i bedziesz mogl zrobic wszystko, co sobie zaplanowales 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to ja sie wylamie i powiem, ze mi sie podoa bardziej jak poprzedni. :D ;) Margot moze ja mam wirusa, albo tez jakies przesilenie jesiene czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Wlasnie sobie siedze i ogladam film \"Session 9\". Fajnie sie zapowiada. Lubie thrillery, mystery i horrory pod warunkiem ze watek jest ciekawy. Maz spi, odsypia caly tydzien. Ja jeszcze nie wiem co bedziemy robic na Halloween. Dzis bylam w H&M i kupialm sobie dwie bluzki. Znacie ten sklep? Akara-dzieki za zdjecia:-) Ja ci wysle swoje jutro. Na tym ostatnim wygladasz jak Anna Wyszkoni, wokalistka lez. Dokladnie tak samo. A wogole to jestes ladna, masz taka nietypowa urode. Czy twoje koty sa takie duze czy tylko tak wyszly? Margot-tzrymaj sie dzilnie, trzymam kciuki za twoja szkole🌻 Elfik- czy ja tez moge prosic o dorade? Wysle ci moje zdjecie co dzis zrobilam do paoierow imigracyjnych. Skasowali mi interview na rezydenta, bo byl i chyba jest wciaz strajk ale mam juz nowy termin na za 2 tygodnie. Wszystkim chorym zycze duzo zdrowka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus no pewnie ze duchy moga byc sexy i cazrownice i wampiry:)Wysle zdjecia:)Ciekawea jestem czy uda mi sie przestraszyc mojego meza musze sie mu odplacic bo czasami on mnie straszy , rewanz musi byc:)Tak wyobrazam sobie napewno tesknisz za tym co widziaes co Ci sie podbalo ja tez jestem pewna ze bede tesknic za Usa jak pojade do Polski,ale na razie tesknie za Polska,aaa juz sama niewiem taka jestem rozerwana pomiedzy tymi dwoma swiatami Margot tez wyslalam Ci emaila:) Marzenka:) Mayenka:) Ja tez lubie thrillery horrory etc:)H&M?hmmm nigdy nie bylam chyba u nas nie ma:( No pewnie przeslij zdjecie,tylko ostrzegam zadna ze mnie profesjonalistka narazie sie ucze i jakby cos to odsylam do bardziej profesjonalnych linkow w sieci:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, a czy po tym moim jednym zdjeciu mozesz mi tez powiedziec jakim typem jestem? Zamierzam zajrzec na podana przez ciebie strone, ale nie wiem jak to wyjdzie bo odpowiadajac na kwestionariusze w gazetach jakos mi sie kielbasilo i w koncu nie wiedzialam. Wlasnie wyjrzalam z kuchni, dzien 6 South Beach Diet przygotowany. Ufff. Dark Elf, a twoj maz co stosuje? Dark Elf koniecznie musisz napisac co ci sie podobalo a co nie w Polsce. Mnie draznily wszelkie pytania o zarobki, w ogole nie lubie cenowych pytan typu: a ile daliscie za mieszkanie, ile za to auto, ile za to. w Polsce wydaje sie byc to normalne. Obsluga w sklepach tez niejednokrotnie bedziesz zaszokowana. Duzo jest takich malych rzeczy na, ktore zyjac tam nie zwracalas uwage a teraz bedzie cie to draznic. ja nie wiedzialam jak sie zachowac gdy spotkany po latach ktos ledwie znajomy na moje: co uciebie wymienial mi litanie w swoim i najblizszym otoczeniu nieszczesc. Draznilo mnie tez jak ktos mnie od stop do glow lustrowal i sie ogladal - no ale w koncu atrakcja na moim osiedlu bo nie bylo mnie 6 lat :-D Ja najbardziej tesknilam aby po prostu siasc i oko w oko porozmawiac z dziewczynami z, ktorymi pisalam. To byly super spotkania i momentami nie chcialoo mi sie mowic tak chlonelam ta atmosfere. Naplakalysmy sie przy przywitaniu, nagadalysmy przekrzykujac jedna przez druga, nasi mezowie sie polubili, po kilku minutach zanim minal szok bylo tak jakbysmy sie nigdy nie rozstawaly. Jakbysmy sie widzialy zaledwie kilka dni temu. Bylismy w kilku fajnych miejscach i szalalysmy jak za dawnych czasow np. na dyskotece. W moim miescie czulam sie jak u siebie a myslalam ze bedzie inaczej, ze bede spacerowac jak po archiwum. A okazalo sie ze to wszystko bylo w mojej glowie zawsze tylko oddalilo sie na jakis czas. Nieslychana przyjemnosc sprawia chodzenie po uliczkach, zagladanie w znane miejsca, nawet zwykle wyjscie do sklepu to prawdziwa wyprawa pelna wrazen. Nie zapomne jak wchodzilam po schodach (4 pietro) do mieszkania mojej mamy i plakalam juz po nacisnieciu domofonu az na sama gore, brakowalo mi oddechu i krecilo sie w glowie. Tego sie nie da zapomniec. Codziennie rano pierwsze co robilam to patrzalam sobie przez okno aby zapamietac... widok z okna. mam pelno zdjec. Album jest ogromny. Ale cieplo dzisiaj i jaka drazniaca wilgotnosc, co za pogoda pod koniec pazdziernika, przypomina mi sie film \"Day after tomorrow\" brrrr... :-D Marzenusia, Margot wydaje mi sie ze jest jakis wirus, u mnie wszyscy w pracy mamy od ponad tygodnia zawalone gardla. Joaska, ja reaguje bardzo zle jak sie pogoda gwaltownie zmienia takie goroco-zimno-goraco-zimno. Czasem jest tak ospala ze 3 kawa nie pomaga. Witam wszelkie nowe osobowosci!!! :-D :-D :-D margot, ja co roku mam zamiar wziasc flu shot ale w tym czasie kiedy daja jestem chora... W sumie co do wystroju nie mam zastrzezen, drazni mnie tylko ze wszedzie gdzie pisalam polskimi literami sa teraz hieroglify nie do odczytania, dlaczego? Ja ostanio nie pisze bo kolezanki z ktorymi slemy e-mail nie odczytuja wiec sie oduczylam, troche zaluje bo w koncu specjalnie sobie kupilam program i w swoim czasie dbalam by nie zapominac aby wstawiac polskie znaki a potem musialam je wymazywac... Ja tez sie nie przebieram, leeee. Mayenka, sklep H&M? Czy ten sklep nie jest czasem z Niemiec? Ostanio jak bylam w Gornee Mill to widzialam i caly czas sie zastanawialam czy to ten sam w ktorym robilam zakupy w czerwcu Niemczech, tylko tamten mial wszystko a nie tylko ciuchy. Beda nastolatka lubilam jakies krwiste horrory typu Freddie Kruger, moglam ogladac kilka razy. Teraz nie cierpie i nikt mnie do tego nie zmusi. Lubie ten otoczone mgla tajemnicy typu boisz sie ale nie wiesz czego. Podobal mi sie The Others, Ring, What lies beneath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Poczytalam, teraz ide wyrzucic S. z lozka, bo powinnismy juz wlasciwie teraz jechac do lekarza na szczepienie! :) Elfiku - dziekuje 👄 Lece zyczac wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber> zawsze sie usmiechne do siebie , pokiwam glowa i westchne kiedy czytam Twoje wypowiedzi Elf> ja sie nei przebieram, nie przyzwyczailam sie do tych calych przebieranek, chyba po prostu wyjde z domu gdzies ok 6, wystawie tylko miche z cukierami przed drzwiami.. kokus> ta wystawa, o ktorej pisalam to w zwiazku z tym, aby przypomniec studentom, ze oprocz Ameryki jest jeszcze reszta swiata.. Marzenusia> jak Ty ze mna wytrzymujesz dziecko? hehe Margolcia> alez z Ciebie ranny ptaszek, ja nie moge, jak mam wolne to spie do pozna, a potem laze w pizamie jeszcze pol dnia hihihi Wczoraj zyskoczylam do ACMoore, zakupilam duzo rzeczy, dzis bede sie bawic w recznie robione kartki..;-) Wczoraj tez z samego rana sie uartystycznialam, bylam na koncercie gitarowym, N. Herrera wygrywal flamenca, tanga, jeszcze inne, zapomnialam nazw ale mam spisane na kartce;-) I przypomnialo mi si ejak to jest byc studentem w Polsce.. tesknie do takiego studiowania.. tutaj nauka, nauka, test za testem, kazda grupa to inny zestaw ludzi, po zajeciach wszyscy do pracy, nie ma czasu nawet na to, aby sie blizej poznac.. Moze tak w zwiazku z uplywajacym czasem i przeciekajacym mi przez palce zaczynam jeczec?;-) pozdrowienia dla wszyskich, bez caluskow, bo cos mnei gardlo boli... jedna z moich nauczycielek zadzwonila wczoraj mowiec, ze ma strep throat, mam nadzieje, ze to nie to, znowu Merilissa z mojej grupy na psychologi zlapala grype. Pozniej zaaplikuje sobie powietrze oceaniczne, moze pomoze?;-) a teraz jeszcze powalesam siepo domu w pizamce hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozdrawiam wszystkich goraco po dlugiej nieobecnosci. Nie bylo mnie chyca 2 tyg. Mialam duzo pracy i przygotowania Halloweenowe. Odezwe sie jeszcze pozniej, teraz musze leciec na zakupy!!! Buzka dla wszsytkich. P S W Chicago caly tydzien byl piekny, chodzilismy w krotkim rekawku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim od ktorych dostalam zdjecia bardzo dziekuje- odwdziecze sie tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Musze sie wyzalic. Bede sie zegnac z moja Ciapeczka. Kurcze,chyba sie porycze. Oddamy ja najprawdopodobniej za tydzien i troche. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam Ale u nas wieje... Amerangelic czytam Twoja wypowiedz i rycze(najbardziej ryczalam jak pisalas o tym wchodzeniu po schodach do Twojego domu) ja wlasnie za tym wszystkim tesknie o czym Ty mowisz,tesknie za szczelogowymi pytaniami,za litaniami o zyciu innych osob za siedzeniem w kafejce z moja przyjaciolka i sluchaniu jej problemow,za inna obsluga w sklepach(drazni mnie czasem to sztuczne have a nice day)Niewiem moze beda mnie te rzeczy draznic gdy tam pojade ale ja tutaj za tym tesknie:) Trudno okreslic Twoj typ na pierwszy rzut oka zdjecie jest oddalone jestes w okularach.Napisz jaki jest Twoj naturalny kolor wlosow jaka masz cere (blada czy oliwkowa)Czy opalasz sie na czerwono czy od razu na brazowo czy masz piegi a jesli tak to w jakim kolorze,napisz jaki masz kolor brwi.Na pierwszy rzut oka strzelam ze jestes albo typowym polskim latem albo jesienia ale napisz mi te szczegoly bo moge byc w bledzie. wow mi tez sie Ring podobal az krzyknelam w kinie :) Dzieki za linka na pewno zajrze lubie takie tematy:) Jay a ja lubie Halloween:)Cukierki bede osobiscie wreczac a jak hihihi Marzeniusia:( A mi najprawdopodobniej rozwiaza klase ostatnio tylko ja sie pojawiam na zajeciach kurcze i co ja zrobie bede musiala myslec co dalej.......... Margot:) prosze bardzo,mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic Jezeli chodzi o mojego meza to stosuje diete oparta na owocach morza (conajmniej 2 ,3 razy w tygodniu)Losos pstrag i rozne innne ryby, brazowy lub dziki ryz, duzo surowek(jablko por salata brokuly itp)platki owsiane przymusowo na sniadanie soki ze swiezych owocow ciemne pieczywo jogurty i duzo duzo herbaty(czerwona zielona itp),tak wyglada jego jedzenie teraz(no raz w tygodniu kusimy sie na jakiegos fast fooda ale nie Mc Donalds)aaaa no i czesto je kanapki z Subway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic Jezeli chodzi o mojego meza to stosuje diete oparta na owocach morza (conajmniej 2 ,3 razy w tygodniu)Losos pstrag i rozne innne ryby, brazowy lub dziki ryz, duzo surowek(jablko por salata brokuly itp)platki owsiane przymusowo na sniadanie soki ze swiezych owocow ciemne pieczywo jogurty i duzo duzo herbaty(czerwona zielona itp),tak wyglada jego jedzenie teraz(no raz w tygodniu kusimy sie na jakiegos fast fooda ale nie Mc Donalds)aaaa no i czesto je kanapki z Subway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberangelic Jezeli chodzi o mojego meza to stosuje diete oparta na owocach morza (conajmniej 2 ,3 razy w tygodniu)Losos pstrag i rozne innne ryby, brazowy lub dziki ryz, duzo surowek(jablko por salata brokuly itp)platki owsiane przymusowo na sniadanie soki ze swiezych owocow ciemne pieczywo jogurty i duzo duzo herbaty(czerwona zielona itp),tak wyglada jego jedzenie teraz(no raz w tygodniu kusimy sie na jakiegos fast fooda ale nie Mc Donalds)aaaa no i czesto je kanapki z Subway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim!!!!! Marzenusia lacze sie z Toba w placzu 😭 Doskonale Cie rozumie!! Ja tez mam swoje zwierzaki i wiem co znaczy przywiazanie :( Amberangelic ja z pogoda mam tak samo. Strasznie zle sie czuje jesli w ciagu dnia tak pogoda sie zmienia z ciepla na zimno. Najzwyczajniej mnie to drazni! :O Czuje dyskonfort nie tylko fizyczny ale i psychiczny w takich momentach kiedy mam az wypieki na twarzy a juz wiecej z siebie sciagnac nie moge, bleee. Dlatego ulge mi az sprawia teraz deszcz, jest troche chlodniej. Gorzej jak przestaje padac, znow robi sie parno i goraco. Licze na to, ze sie przyzwyczaje do takiego stanu rzeczy tu na Lazurowym. A co do powrotu do kraju, to mozliwe, ze ja tez bede ryczec teraz. Wiem, to sie nie rowna z powrotami, czy Waszymi wizytami po paru latach. Ale ja po raz pierwszy wyjechalam z domu na tyle miesiecy. Wyjezdzalam czesto ale nigdy na tak dlugo. Podejrzewam, ze na poczatku bede odczuwac podobne rozrzewnienie. Ryczec bede na pewno :D Barb witaj!! 🖐️ Ja czekam wciaz na twe zdjatka :) Swoich Ci jeszcze nie wysylalam chyba? Akara twych zdjec tez nie dostalam jeszcze :) Kokus, powodzenia w zaplanowanych pracach! :) Gadzinka, gdzie sie podziewaszz Groszkiem?? Macie wakacje? Na maile tez nie odpisujesz :( Pozdrowionka!!! Papa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim!!!!! Marzenusia lacze sie z Toba w placzu 😭 Doskonale Cie rozumie!! Ja tez mam swoje zwierzaki i wiem co znaczy przywiazanie :( Amberangelic ja z pogoda mam tak samo. Strasznie zle sie czuje jesli w ciagu dnia tak pogoda sie zmienia z ciepla na zimno. Najzwyczajniej mnie to drazni! :O Czuje dyskonfort nie tylko fizyczny ale i psychiczny w takich momentach kiedy mam az wypieki na twarzy a juz wiecej z siebie sciagnac nie moge, bleee. Dlatego ulge mi az sprawia teraz deszcz, jest troche chlodniej. Gorzej jak przestaje padac, znow robi sie parno i goraco. Licze na to, ze sie przyzwyczaje do takiego stanu rzeczy tu na Lazurowym. A co do powrotu do kraju, to mozliwe, ze ja tez bede ryczec teraz. Wiem, to sie nie rowna z powrotami, czy Waszymi wizytami po paru latach. Ale ja po raz pierwszy wyjechalam z domu na tyle miesiecy. Wyjezdzalam czesto ale nigdy na tak dlugo. Podejrzewam, ze na poczatku bede odczuwac podobne rozrzewnienie. Ryczec bede na pewno :D Barb witaj!! 🖐️ Ja czekam wciaz na twe zdjatka :) Swoich Ci jeszcze nie wysylalam chyba? Akara twych zdjec tez nie dostalam jeszcze :) Kokus, powodzenia w zaplanowanych pracach! :) Gadzinka, gdzie sie podziewaszz Groszkiem?? Macie wakacje? Na maile tez nie odpisujesz :( Pozdrowionka!!! Papa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🌻 Ojejku, ale to wszystko udziwnili, trzeba sie bedzie przyzwyczajac od nowa ... :0 akara - Twoje jedzonko z mascarpone wyglada pysznie, ale jakiej wagi jest to opakowanie, ktorego ma byc 3/4? A za tiramisu to dalabym sie pokroic na kawaleczki :D Stampot pamietam, ile to bylo zastanawiania z ta endywia :D Margot - :) hmm, znowu wydali najlepsze przeboje ... a sa tez jakies nowe piosenki? amberangelic - dolaczam sie do komentarza Elfika o Twoich odczuciach z wyjazdu do Polski, tez sie pochlipalam od tych schodow, tez tak mialam :( Jay - co prawda po fakcie, ale STO LATEK 🌻 🌻 🌻 (choc sto to bedzie pewnie za malo, zeby wykorzystac ta cala wiedze, ktora teraz chloniesz ;) Nowe Osobki - witajcie :) Ja tam nic nie robie na Halloween, zreszta i tak nie obchodze zadnych swiat i swiatek, bo nie lubie :0 Wczoraj w szkole pani nam dala cukierki, ale zrzeklam sie na korzysc jakiegos glodomora, co siedzial kolo mnie :D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam juz Ciapki. Wlasnie maz ja wiezie do mojej znajomej, do jej nowego domku.😭 Rycze jak bobr. Juz sie do niej przyzwyczailam. Kto mi bedzie mruczal nad uszkiem, kto lizal i gryl po rekach, kto miauczal jak robie sobie sniadanko? ;( ;( ;( ;( 😭 😭 😭 :o :o :o :O :O :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia - wspolczuje Ci bardzo! ❤️ Wiem co to znaczy przywiazanie do zwierzecia! Moj pies byl moim towarzyszem w radosci i smutku... prawdziwym przyjacielem na dobre i na zle! Jak ja czasami tesknie za tym kudlaczem... za tym jego zimnym nosem budzacym mnie z rana... za naszymi wspolnymi zabawami w 'corride'... Zaraz i jak przylacze sie do placzu... W ogole dzisiaj przybila mnie mama... Obiecalysmy sobie, ze bedziemy mowic sobie wszystko... ze nie bedzie niczego przede mna ukrywac... ze jak bedzie miala problemy to mi o nich opowie nawet jesli wie, ze bede sie matrwic nie mogac jej pomoc... a tutaj dzisiaj sie okazalo, ze dostaje od niej optymistyczne wersje... Przez przypadek natkelam sie na ciotke dzwoniac do domu i dowiedzialam, ze jest gorzej niz myslalam... buuuu... 😭 Czy Wasi rodzice tez sa tacy? Czy tez traktuja Was jak dzieci i probuja zatajac swoje problemy, zeby Was nie martwic? Ja co prawda jezdze do Polski dwa razy w roku i spedzam tam wieksza czesc moich wakacji, ale kazdy wyjazd przezywam ze swoista intensywnoscia... ktora zawsze nastraja mnie tak pozytywnie! Kiedy jestem w Polsce, uwielbiam byc w domu... czuc jego atmosfere... uwielbiam spac we wlasnym lozku z psem grzejacym mi nerki :D Uwielbiam siedziec w kuchni z moja przyjaciolka i gadac z nia godzinami jak za starych studenckich czasow (ilez to czasu przesiadzialysmy wtedy w kuchni przy cieplej herbacie!)... Uwielbiam tez wloczyc sie osiedlowymi sciezkami w towarzystwie mojego malego czworonoznego przyjaciela... uwielbiam zakradac sie do babcinego barku jak wtedy kiedy bylam dzieckiem i wyjadac z niego ciasteczka... Jest tyle rzeczy, ktore uwielbiam robic... tyle miejsc, w ktorych czuje sie tak szczegolnie dobrze... Jay - ach, te studenckie czasy w Polsce :D Barb 🌻 Dark Elf 👄 - pomoglas i to bardzo! :) Dzisiaj just rano troche eksperymentowalam :) Ale o szczegolach napisze Ci jutro w mailu :) Nic bede konczyc... ramie mnie troszke boli po tym szczepieniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×