Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Szczescie mi dzisiaj dopisalo (chyba na poprawienie humoru :D) i otworzylam 47 stronke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka
Tak Margolciu,rozumiem ten bol serducha przed opuszczeniem ukochanych miejsc...Ale glowka do gory,nie jestes przeciez tam sama!!!Wraca z Toba Twoj S.-to naprawde duza ulga miec kogos bliskiego w takiej chwili. Wiecie,kobitki,ja wracalam autokarem. Po 27 godzinach jazdy wysiadlam w Paryzu i...bylam zupelnie SAMA !!!! Z moim ogromnym i ciezkim plecakiem ledwo dowloklam sie do "siebie". Bylam na to przygotowana,ale sprawilo mi to mimo wszystko ogromna przykrosc.Przez moment czulam sie jak glowny bohater "Cast away" na swojej wyspie :O Mysle ,ze wiekszosc z forumowiczek zna doskonale to uczucie,ale musialam sobie pochlipac "publicznie" ;) Musze uciekac kochane. Zycze Wam milego dzionka !!!!! caluje Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO Margocik:))😘..jak sie dawno nie slyszalysmy!!!Nie smuc sie jakos to bedzie,jeszcze pewnie wrocisz do Polski,zapewne za pol roku,tak?podobnie jak Ty ja spedzam ostatnie dni ale w USA..juz walizki mam spakowane od soboty,wylatuje w piatek:):DJuz nie moge sie doczekac,ameryka mi sie niestety nie spodobala,juz jak pisalam wczesniej-wole Europe,bede sie starala znalezc prace we wloszech,znam ttroche jezyk,wiec moze mi sie jakos uda,tego sobie zycze w tym nowym 2004 roku:)naciesz sie tymi ostatnimi dniami na polskiej ziemi i wracaj szczesliwie do Francji-elegancji:)pozdrawiam Cie serdecznie!!!wczesniej podalam maila swojego,to skrobnij kiedy cus do malej franci,bo w Polsce juz na forum mnie nie bedzie:(trzymj sie skrbeczku😘 i sie nie smuc!!.............................................................haneczka..Ciebie rowniez pozdrawiam i 😘,bagatelka😘,jay😘,elfik😘..i wszyscy forumowicze🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO Margocik:))😘..jak sie dawno nie slyszalysmy!!!Nie smuc sie jakos to bedzie,jeszcze pewnie wrocisz do Polski,zapewne za pol roku,tak?podobnie jak Ty ja spedzam ostatnie dni ale w USA..juz walizki mam spakowane od soboty,wylatuje w piatek:):DJuz nie moge sie doczekac,ameryka mi sie niestety nie spodobala,juz jak pisalam wczesniej-wole Europe,bede sie starala znalezc prace we wloszech,znam ttroche jezyk,wiec moze mi sie jakos uda,tego sobie zycze w tym nowym 2004 roku:)naciesz sie tymi ostatnimi dniami na polskiej ziemi i wracaj szczesliwie do Francji-elegancji:)pozdrawiam Cie serdecznie!!!wczesniej podalam maila swojego,to skrobnij kiedy cus do malej franci,bo w Polsce juz na forum mnie nie bedzie:(trzymj sie skrbeczku😘 i sie nie smuc!!.............................................................haneczka..Ciebie rowniez pozdrawiam i 😘,bagatelka😘,jay😘,elfik😘..i wszyscy forumowicze🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca vel franci
OOOOOOOOOOOO Margocik:))😘..jak sie dawno nie slyszalysmy!!!Nie smuc sie jakos to bedzie,jeszcze pewnie wrocisz do Polski,zapewne za pol roku,tak?podobnie jak Ty ja spedzam ostatnie dni ale w USA..juz walizki mam spakowane od soboty,wylatuje w piatek:):DJuz nie moge sie doczekac,ameryka mi sie niestety nie spodobala,juz jak pisalam wczesniej-wole Europe,bede sie starala znalezc prace we wloszech,znam ttroche jezyk,wiec moze mi sie jakos uda,tego sobie zycze w tym nowym 2004 roku:)naciesz sie tymi ostatnimi dniami na polskiej ziemi i wracaj szczesliwie do Francji-elegancji:)pozdrawiam Cie serdecznie!!!wczesniej podalam maila swojego,to skrobnij kiedy cus do malej franci,bo w Polsce juz na forum mnie nie bedzie:(trzymj sie skrbeczku😘 i sie nie smuc!!.............................................................haneczka..Ciebie rowniez pozdrawiam i 😘,bagatelka😘,jay😘,elfik😘..i wszyscy forumowicze🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca vel franci
OOOOOOOOOOOO Margocik:))😘..jak sie dawno nie slyszalysmy!!!Nie smuc sie jakos to bedzie,jeszcze pewnie wrocisz do Polski,zapewne za pol roku,tak?podobnie jak Ty ja spedzam ostatnie dni ale w USA..juz walizki mam spakowane od soboty,wylatuje w piatek:):DJuz nie moge sie doczekac,ameryka mi sie niestety nie spodobala,juz jak pisalam wczesniej-wole Europe,bede sie starala znalezc prace we wloszech,znam ttroche jezyk,wiec moze mi sie jakos uda,tego sobie zycze w tym nowym 2004 roku:)naciesz sie tymi ostatnimi dniami na polskiej ziemi i wracaj szczesliwie do Francji-elegancji:)pozdrawiam Cie serdecznie!!!wczesniej podalam maila swojego,to skrobnij kiedy cus do malej franci,bo w Polsce juz na forum mnie nie bedzie:(trzymj sie skrbeczku😘 i sie nie smuc!!.............................................................haneczka..Ciebie rowniez pozdrawiam i 😘,bagatelka😘,jay😘,elfik😘..i wszyscy forumowicze🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francesca vel franci
OOOOOOOOOOOO Margocik:))😘..jak sie dawno nie slyszalysmy!!!Nie smuc sie jakos to bedzie,jeszcze pewnie wrocisz do Polski,zapewne za pol roku,tak?podobnie jak Ty ja spedzam ostatnie dni ale w USA..juz walizki mam spakowane od soboty,wylatuje w piatek:):DJuz nie moge sie doczekac,ameryka mi sie niestety nie spodobala,juz jak pisalam wczesniej-wole Europe,bede sie starala znalezc prace we wloszech,znam ttroche jezyk,wiec moze mi sie jakos uda,tego sobie zycze w tym nowym 2004 roku:)naciesz sie tymi ostatnimi dniami na polskiej ziemi i wracaj szczesliwie do Francji-elegancji:)pozdrawiam Cie serdecznie!!!wczesniej podalam maila swojego,to skrobnij kiedy cus do malej franci,bo w Polsce juz na forum mnie nie bedzie:(trzymj sie skrbeczku😘 i sie nie smuc!!.............................................................haneczka..Ciebie rowniez pozdrawiam i 😘,bagatelka😘,jay😘,elfik😘..i wszyscy forumowicze🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franci> jak nie wychodzi w jednym kraju, trzeba sprobowac w drugim;-) powodzenia zycze na wszystkich poziomach zyciowych.. ostatnio zadzwonila do mnei Gloria, moja uczennica, Kolumbijka, niedawno wrocila z Kolumbii i.. powiedziala, ze caly rok plakala za domem swoim, ktory okazal sie juz nie byc jej domem (tu ma meza, prace), ale jak sama stwierdzila, warto bylo pojechac i sie przekonac.. nie wiem kiedy polece do domu, moze juz niedlugo i nagadam sie w koncu z ludzmi twarza w twarz, moi znajomi, do ktorych dzwonie mowia, ze zaciagam juz, z enie mowie czysta polszczyzna a ja tam nei widze i nie slysze zadnych zmian w sposobie mowienia, ale niech im bedzie;-)) Milej podrozy piatkowej, to tak juz teraz napisze, bo pzreciez strony kafeterii otwiera sie przez godzine i trace cierpliwosc hihi wiec jesli nei zobacze Cie do piatku, spokojnej podrozy, bez zadnych turbulencji i tylko przeskakiwania z samolotu na samolot bez zbednego czekania na lotniskach;-) nie pamietam nicka osoby, ktora podala przepis na leczenie zatok, wiem, ze mezczyzna;-)> dziekuje bardzo, postaram sie sprobowac, mowisz, ze pomaga jak reka odjal? i bez antybiotykow? Margolcia> Tobie rowniez spokojnej podrozy do \"domu\"? zycze i nie placz, za pol roku znow spakujesz walizy i pojedziesz do domu a ja wciaz tu bede sie zastanawiac kiedy dostane wystarczajaco duzo wolnego, aby wylecieic na dluzej niz tydzien.. pozdrowienia i caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr..
no i Ty masz jay zatoki???kurde ja juz mam od kilku lat i tylko nosem siorpie..nie znam recepty na to,powiem Ci,ze corki lekarzy sa chyba najbardziej schorowane,to tak jak szewc chodzi bez butow;))hehehe..mnie nigdy ojciec nie pomogl z zatokami,wiec pozostalo mi siorpanie nosem..hehehe..a tez nie pamietam nica tej osoby,chociaz wiem,ze czytalam porady:)dziekuje,a moze sie nie dziekuje za zyczenia dobrej podrozy,ale jak cos to to pierwsze,rozumiemy sie chyba:)))a z tym akcentem to jest roznie:)moj braciszek siedzi juz od 11 lat w chicago i powiem ci szczerze,ze am,am,am to na porzadku dziennym:),wiesz to zalezy czy sie ma do czynienia z ludzmi nie mowiacymi w jezyku polskim:))jego zona jeszcze bardziej zaciaga,ale jest przynajmniej smiesznie:)))zgadzam sie z Toba w sprawie jakze szybkiego laczenia sie z wybrana strona na forum..postanowilam sie zapytac co do diabla z tym forum,to nie dosc,ze ktos mi odpisal..cytuje:do wykasowania,to jeszcze sie znalazlam na erotycznym forum,a wszystko z Elfikiem!!!hehehe..juz sama zaczelam sie z tego wszystkiego smiac:)))))no ale dobra probuje sie laczyc,a w rezultacie wysylam 50 takich samych odpowiedzi na ta sama stronke..ola Boga!!hehehe..zreszta nie da sie tego ukryc:))narazie caluje Jay😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr..
no i Ty masz jay zatoki???kurde ja juz mam od kilku lat i tylko nosem siorpie..nie znam recepty na to,powiem Ci,ze corki lekarzy sa chyba najbardziej schorowane,to tak jak szewc chodzi bez butow;))hehehe..mnie nigdy ojciec nie pomogl z zatokami,wiec pozostalo mi siorpanie nosem..hehehe..a tez nie pamietam nica tej osoby,chociaz wiem,ze czytalam porady:)dziekuje,a moze sie nie dziekuje za zyczenia dobrej podrozy,ale jak cos to to pierwsze,rozumiemy sie chyba:)))a z tym akcentem to jest roznie:)moj braciszek siedzi juz od 11 lat w chicago i powiem ci szczerze,ze am,am,am to na porzadku dziennym:),wiesz to zalezy czy sie ma do czynienia z ludzmi nie mowiacymi w jezyku polskim:))jego zona jeszcze bardziej zaciaga,ale jest przynajmniej smiesznie:)))zgadzam sie z Toba w sprawie jakze szybkiego laczenia sie z wybrana strona na forum..postanowilam sie zapytac co do diabla z tym forum,to nie dosc,ze ktos mi odpisal..cytuje:do wykasowania,to jeszcze sie znalazlam na erotycznym forum,a wszystko z Elfikiem!!!hehehe..juz sama zaczelam sie z tego wszystkiego smiac:)))))no ale dobra probuje sie laczyc,a w rezultacie wysylam 50 takich samych odpowiedzi na ta sama stronke..ola Boga!!hehehe..zreszta nie da sie tego ukryc:))narazie caluje Jay😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem! Jestem nowy ale juz nie calkiem swiezy - Haneczka uwaza ze staruszek. Trafilem na to forum przypadkowo po swiateczne przepisy kulinarne i zobaczylem ten topik. Mam klopoty sie troche polapac bo jazgot o wszystkim i o niczym duzy - moze potrzebuje czasu. Co do kuracji to jest dluga ale skuteczna i bardzo trwala. Antybiotyki nigdy tego schorzenia nie wylecza tylko jego skutki. Co ja mam powiedziec, jak siegne mysla to ja juz chyba wszedzie mieszlalem ( to juz ponad 20 lat z dobrym hakiem) ale jestem jednak za Europa. Mam motto \" wszedzie dobrze gdzie nas nie ma\" - a mnie dobrze tam gdzie mnie szanuja! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franci vel franci
czolem Diruone!!!Nie bylo problemow z wejsciem na stronke??nie wiem co tu sie dzieje ale wszystko sie krzaczy..Popieram Twoje zdanie,ja tez jestem za Europa,a ze stwierdzeniem:najlepiej tam gdzie nas nie ma,to tak jakbym sie sama slyszala:))a Ty gdzie przebywasz podrozniku??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franci vel franci
czolem Diruone!!!Nie bylo problemow z wejsciem na stronke??nie wiem co tu sie dzieje ale wszystko sie krzaczy..Popieram Twoje zdanie,ja tez jestem za Europa,a ze stwierdzeniem:najlepiej tam gdzie nas nie ma,to tak jakbym sie sama slyszala:))a Ty gdzie przebywasz podrozniku??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz od siedmiu lat w Zürichu, troche jakby nie Europa! Strony strasznie dlugo wchodza chyba server jest na wykonczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
ah ten zurich:))europa czy nie ale wiemy ze nasze forum sie muli:)),a to wkurza jak szlak!!caluje cie mocno😘..ale nie za mocno!!hehehe😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
ah ten zurich:))europa czy nie ale wiemy ze nasze forum sie muli:)),a to wkurza jak szlak!!caluje cie mocno😘..ale nie za mocno!!hehehe😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi DRODZY:)))Zapraszam na moj topik pt:..i z tego miejsca powiem-TRZYMAJCIE SIE MILI!!!cos Wam tam zostawilam:))Buzka!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! :-D Wpadam tylko na chwilke, bo mam podobne problemy jak Wy z kafeteria, i od paru dni nie moglam sie tu dostac! 😠 a teraz, jak ruszylo to musze wychodzic do pracy!!! 😡 Pozdrawiam Cie serdecznie franci, szczesliwej podrozy Ci zycze i szybciutkiej !! 👄 o ile juz nie wyjechalas... :-O Pa, kochani! Diurone pozdrow Zürich ode mnie i piekna Bahnhofstrasse! ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
Hanusia caluski😘...widzisz zawsze wszystkio na przkor:(kafeteria sie muli zareszta jak wiele innych stron..lece dzisiaj do popoludnia mam jeszcze czas,bo samolot mam dopiero o 22.40 czasu nowojorskiego-przyznam szczerze,ze w ciagu mojej kariery lotniczej nigdy nie mailam tak pozno odlotu:/no ale coz,przetrzen powietrzna najwidoczniej przepelniona:)mam nadzieje,ze wujka ossamy tam w locie nie spotkam;)hehehe..(zreszta nie wiem z czago tu sie smiac)Ja rowniez pozdrawiam Zurichy,ale rowniez Francje,Austrie i inne krolestwa;)ameryce na dzisiaj mowie-dowidzenia!...ale nie wiem czy takiego szybkiego..hehehe;)buzka..hanusia skrobnij kiedys..zycie jest dlugie,bede czekala:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
Hanusia caluski😘...widzisz zawsze wszystkio na przkor:(kafeteria sie muli zareszta jak wiele innych stron..lece dzisiaj do popoludnia mam jeszcze czas,bo samolot mam dopiero o 22.40 czasu nowojorskiego-przyznam szczerze,ze w ciagu mojej kariery lotniczej nigdy nie mailam tak pozno odlotu:/no ale coz,przetrzen powietrzna najwidoczniej przepelniona:)mam nadzieje,ze wujka ossamy tam w locie nie spotkam;)hehehe..(zreszta nie wiem z czago tu sie smiac)Ja rowniez pozdrawiam Zurichy,ale rowniez Francje,Austrie i inne krolestwa;)ameryce na dzisiaj mowie-dowidzenia!...ale nie wiem czy takiego szybkiego..hehehe;)buzka..hanusia skrobnij kiedys..zycie jest dlugie,bede czekala:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo kobieto o wielu nickach!! :-D Mam na mysli oczywiscie; f v f ;-) franci :-) francesca vel franci :-D fr.. :-O franci vel franci :-P hehehe Ciesze sie, ze jeszcze Cie zastalam na naszym topiku... a w Polsce wejdz moze od czasu do czasu o jakiejs kafejki i podziel sie z nami tym, co Cie tam zastalo i jak Ci sie wiedzie? Oczywiscie o mailu pamietam, ale topik to tez co innego... :-) Ja lecialam kiedys w nocy o 2 do Grecji, Ateny, tez bylo pozno ale fajnie, bo na miejscu nie taka goraczka a i ladowanie wsrod pieknie oswietlonego miasta bylo godne podziwu... :-) franceskowa :-) Skrobne na pewno do Ciebie i mysle, ze bedziemy w kontakcie a jak bedziesz juz moze mieszkac w Italy to i sie moze spotkamy, bo mam zamiar duzo w te strony podrozowac... w nastepnych latach, a i to nie tak daleko ode mnie ;-) A i w Krakowie byöam juz 2 razy i bardzo mi sie podobalo... nawet nie tak dawno, bo 6 lat temu. Pozdrawiam Cie jeszcze raz i trzymaj sie dzielnie! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko jak Ty w tamta strone (IT) to daj znac - dam pare typow! Pogoda w Zürichu do d... leje, nie wiem czy to jesien - czy co! Wszystko snuje sie jeszcze poswiatecznie i jakos bez zycia. W Wiedniu macie fajna wystawe malarstwa flamandzkiego jak czas pozwoli i znajde jakis madry przelot to chcial bym ja zobaczyc. Moze to typ dla Ciebie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
hehehe..no tak to swieta prawda z tymi moimi nickami..a to dlatego,ze kiedy chce sie zalogowac na farnci,to czekam 5 godzin,tak wiec skracam sobie lub wydluzam..ghm,ghm...nicki;p..aby byly tylko podobne do tego wlasciwego;)haneczko teraz bede miala pretekst aby pojsc do kafejki,chociaz ich strasznie nie cierpie..brrr..hehehe;)ah..moim marzeniem sa Wlochy,a jeszcze jekbysmy sie mialy tam razem spotkac to normalnie bylabym strasznie szczesliwa:)ale wiem jedno,ze narazie bede w Kraku,wiec jezeli bedziesz nawet przejazdem to skrobnij:)mam duze apartamenty..hehehe to sobie kupimy wineczko jakies dobre i popijemy:)hehehe...jak to sie na wsi mowi:"bedziem sie goscic"..hehhee!juz siedze na walizkach,jeszcze tylko sie wypindrze i bede gotowa:D!moja blizniaczka juz tam nie moze wysiedziec z ciekawosci i tesknoty:)smieje sie bo chyba bedziemy mieli fajowo w rodzinie,bo Wegra nam do rodziny przyprowadzila..hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franci - szkoda, ze dopiero teraz zajrzalam, ale moze jeszcze Cie zastane ;-) Jak bedziecie sie poznawac z Wegrem to wznoszac toast nie zapomnij powiedziec \"ege szEEEgedre\" /nie mam pojecia o pisowni/ ;-) czyli na zdrowie (o ile sama nie znalas) :-D Chetnie Cie odwiedze, jesli tylko bede przejezdzala przez Krakow, co moze niebawem nastapic, no moze pare miesiecy ale moze tez tylko tygodni, gdyz mam ochote na wyjazd do kumpeli z okolic. Diurone - jestem ciekawa wszystkich typow na temat IT ;-) Buzka 👄 Pozostale babeczki, gdzie sie podziewacie???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Diurone - co do wystawy to tez pomysle ;-) dzieki! No i zapraszam serdecznie do Wiednia - moze AIR BERLIN do Was lata? Bo jest bardzo tania i niczym sie nie rozni w komforcie od pozostalych linii ekonomicznych... :-) Tylko z noclegiem u mnie byloby juz gorzej bo moj Grek bardzoooo zazdrosny jest, skubaniec! :-O ;-) Pozdrawiam Was goraco z pieknie zasypanego i poblyskujacego w sloneczku sniegiem Wiednia! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko co do lini lotniczych mam je opanowane do perfekcji. Bylem www.hlx.com wlasnie w Pisie. Latam czesto Germanwings no i Swiss, Lufthansa + AUA. Mam tylu znajomych w Wiedniu ze to zaden problem sa tez jeszcze hotel jak chce wiecej czasu dla siebie w Wiedniu. Mieszkalem tam przeszlo dwadziescia lat temu. Co do info z IT pozbieram i podam wszystkie namiary. Jak zapomne to przypomnij - starosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! 🖐️ :-) Wrocilam, cieszycie sie? :D Musicie :P ;) :D Podroz minela nam z przygodami... ale na szczescie juz jestesmy! :) Nie wiem co sie dzieje z ta nasza Kafeteria - w Polsce dziala mi super a tutaj jak chodzi mi po grudzie - chyba mam ten sam problem co Dark Elf i franci o wielu nickach 😭 Prosze napiszcie mi, czy u Was tez tak sie dzieje, bo moze trzeba bedzie dac znac o tym w "wyzszych sferach" :) No nic, teraz bede zmykac! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia na topiku... wkrotce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! 🖐️ :-) Wrocilam, cieszycie sie? :D Musicie :P ;) :D Podroz minela nam z przygodami... ale na szczescie juz jestesmy! :) Nie wiem co sie dzieje z ta nasza Kafeteria - w Polsce dziala mi super a tutaj jak chodzi mi po grudzie - chyba mam ten sam problem co Dark Elf i franci o wielku imionach 😭 No nic, teraz bede zmykac! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia na topiku... wkrotce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
oooooooooooo margocik!!jak fajnie,ze wrocilas!!!cala i zdrowa??mam nadzieje,ze tak:)widzisz Ty wrocilas a ja spadam..hehehe..ktos przychodzi,ktos odchodzi:)..hmm chyba tak musi byc,bo zycie toczy sie caly czas..Margocik wiesz co?forum nie tylko sie muli,ale krzaczy,ale wiem,ze inne strony tez szwankuja i dlatego mam tyle nickow,bo logowanie na FRANCI dlugo schodzi..Haneczka super jakbysmy sie spotkaly na naszej polskiej ziemi:)moj dom stoi otworem:)tylko napisz jak cus:)hahaha..wiesz co wlasnie siostra zaczela sie uczyc tego smiesznego jezyka i starala sie mnie nauczyc,ale lipa,bo ja nic nie moge sobie przyswoic z wegierskiego,wiec sie podzielilysmy i ja sie ucze wloskiego,a ona yszty myszty..hehehe...bo tylko tyle tam w tym wegierskim slychac..hehehe...ale wiesz co??ja strasznie lubie pisac listy,wiec jezeli bys miala ochote na nowosci z Polski,podasz mi adres na mojego maila i ci napisze,wogole jakbys miala jakas potrzeba Polska to bym Ci wyslala:)hehehe..pozdrawiam,ide zjesc zupke z puszki,bo tu nie ma takich fajnych krupniczkow polskich:)hehehe..Diruone,Jay i Elfik😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f v f
cholerka przejadlam sie,ale moze z moja niedowaga to dobrze:)hanus moja hanus..a tak jak moge wiedziec,sorry,ze sie wtracam do rozmowy ale gdzies Ty tego Greka ukopala w Wiedniu?;)hehehe..zazdrosnika..hehe,ale wierze,bo kazdy facet jast zazdrosny!ja wiem jacy sa Wlosi nie do zniesienia,sami maja pelno kobitek..tak na pewno nigdy nie uwieze,ze zwykle przyjaciolki,ktore z sympatii caluje sie po szyji(chociaz moze nie znam sycylijskich relacji pomiedzy przyjaciolmi),ale wiem,ze sami chca nas miec na wlasnosc,mnie do ameryki nie chcial poscic i dlatego wszystko sie skonczylo..hehehe..ale ja mialam chyba najciekawsze historie milosne..hehehe..a bo mloda jestem i glupia..hehee...ehh,zycie;)ee i nie gniewajcie sie za te nicki moje nooooo...hehehe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×