Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

to moja wina...ale to dluga i skomplikowana historia...albo jestem tchurzem albo klamca...oszukalam sama siebie,bo ucieklam przed miloscia,ktora...uwazaj...obdarzyl mnie facet,ale nie moj...kochana ja teraz wylacze kompa,ale jutro sie powinnam pokazac:))caluje cie mocno!!dzieki za wszystko!!podam ci mojego maila ale tylko po to abym nie byla dla ciebie obca;elle2_82@o2.pl:)))wiem,ze nie napiszesz ale to tylko po to jak napisalam..pozdrawiam cie cieplo!!!/ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franci, na pierwszy rzut oka widac, ze to skomplikowana historia... Ale coz, zycie czasami nas stawia przed roznymi dziwnymi wyborami... Tak bylo, jest i bedzie... Dziekuje tez za adres e-mailowy! Stalej i bardzo regularnej korespondecji Ci nie obiecuje, ale cos jakis czas mozemy wymienic sie e-mailikami :) Byloby mi bardzo milo :) Jak chcesz jutro podesle Ci zdjecia, zebys mogla zobaczyc jak ta \"Margot\" wyglada :) Zreszta mam nadzieje, ze bedzemy sie tutaj spotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot!!serio!!???super!!!no powiem ci szczerze,ze sama uzywam nie mojego kompa,wiec moje maile tez beda rzadkie:(((ale zawsze jak cos to bede pisala!!ciesze sie teraz jak dziecinka!!:)))papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franci, ja tez sie bardzo ciesze 🌻 A i buziaka 👄 tez Ci dam :-) Zdjecia wysle jutro, bo zaraz bede odpalac wrotki i maszerowac do wyrka 😴 Aha, podoba mi sie Twoje imie :) Tak ma na imie rowniez moja kochana mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc franci - Ty jestes eluska vel franci, a ja bagatelka vel franca :D Nie moge dzis wiecej pisac, jutro sie odezwe ... Calusy dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc wszystkim 🖐️ z samego rana ;) Wczoraj zasiedzialam sie nad ksiazka (po kilku latach siegnelam znowu po \"Krola szczurow\" - polecam) i dzisiaj nie moglam sie wygramolic sie z lozka :) Mam teraz sporo rzeczy do zrobienia, wiec zapewne bede wpadac tu z doskoku, zeby sie odprezyc :D 👄 dla Was kochane dziewczeta! I kwiatki 🌻 [kwiat 🌻 rowniez! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szefowa topika bagatelke!!!:)))bardzo mi milo!!!!:))))witam moja kolezaneczke margot!!!caluski dla ciebie:***ja dop.wstalam,wiec zabralam sie za sniadanko...u mnie dop.9.16..eueeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma narazie zadnej kobitki to ide jeszcze lulac:)))bede tutaj zagladala co jakis czas...zastanawiam sie jak wy robicie takie piekne kwiatuszki:(((ja nie umiem:(((bo jestem bladynka...ahahaha:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje..🌻!!!zalatwiam teraz bilety do Chicago z NY i mam juz tego dosyc,bo kazdy wybiera inna date powrotu a ja jestem miedzy mlotem a kowadlem...ufff...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlem przed paroma dniami na kobiece strony przypadkowo w poszukiwaniu przepisow swiatecznych. Obiecalem znajomym typowa kolacje swiateczna. Jutro godzina prawdy i mojej sprawnosci kulinarnej. Mieszkalem juz prawie wszedzie teraz zyje od 10-ciu lat w CH/Zürich. Przeleciale po wszystkich mozliwych topikach wkladajac swoje trzy grosze tu itam. Mam nadzieje ze zadna z pan nie urazilem swoimi madrosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, witajcie moje Pieknosci ❤️ Trzese sie z zimna, ale zyje mysla, ze juz za tydzien bede sie kapac w sloncu plaz San Diego ... mysle, ze uda mi sie do tego czasu dojsc do reprezentacyjnej plazowo formy ... a musze sie pochwalic, ze regularnie cwicze od ponad tygodnia :) Jay - aaaa, wydalo sie, to Ty tez kosmetykow uzywasz, myslalam, ze moze tylko my, prozne niewiasty :D Och, jak cudownie masz z tymi swoimi uczniami ... to uczucie, ze jestes potrzebna, ze mozesz komus umilic te straszne chwile emigracyjnych poczatkow. Ciekawe, jak moze byc na brazylijskiej wigilii ... myslisz, ze sie zdecydujesz na to zaproszenie? Cegonha - witaj w naszym gronie 🌻 :) A jakzes Ty to uczynila, madra Kobieto, ze Twoj maz nauczyl sie mowic po polsku?? Hmmm, no tak, pewnie sam musial chciec ... Pozdrowionka, nasza nowa dobra znajomko :) Margot - a to ci dopero ... zachodze w glowe ... no nic. Dzieki za polecenie Perfectslim :) Zawsze sie zastanawialam, czy to mozliwe, ze faktycznie sa jakies dzialajace kosmetyki na celulitis, czy tez rozstepy i mialam watpliwosci, ze moze to tylko reklama, no bo jak to moze dzialac ... Dlatego nigdy nie uzywalam takowych. Ale przydaloby sie ;) oj przydalo ... Moj braciszek jedzie do Polski w styczniu, to poprosze go o ten zel swietlikowy. Mi czasem strasznie dokuczaja oczy od sleczenia przed komputerem :D Zycze Ci najcudowniejszego pobytu w Polsce i oby Twe serduszko naladowalo sie cieplem od obcowania z ukochanymi osobami 👄 franci - to Ty pracujesz w biurze podrozy?? Jestes taka tajemnicza ;) Wiesz, albo mi wylecialo z glowy (storosc nie radosc ;) ), albo nie napisalas, gdzie mieszkasz? W Chicago? Tak, widze, ze dzielisz los wiekszosci tutaj z nas - rozdarcie miedzy Polska a facetem. Ja co prawda przyjechalam tu nie dla faceta, bo jako dziecko (duzawe ;) ) z rodzicami, ale potem, jak juz doroslam swych lat, ze moglabym wrocic do Polski (za ktora zawsze tesknilam i tesknie), to na przeszkodzie stawali faceci ... i bylam miedzy mlotem a kowadlem. Np. moj ukochany teraz nawet chcialby mieszkac w Polsce, ale jak on by tam sobie poradzil jezykowo (jest Anglikiem). Ach ..... Widze, ze lubisz zmieniac profile ... hmmmm, to mozemy sobie podac lapke :D Ja kiedys urzedowalam tu glownie jako franca, ale z chwila zalozenia tego topiku postanowilam byc bagatelka, po to tylko by niewiele czasu pozniej przerzucic sie na veronique (co zreszta widac po moim mailu). Ale na potrzeby tego topiku pozostalam bagatelka, bo jakos mi z tym najlepiej. Co tu duzo mowic, ma sie te problemy z tozsamoscia ... :D Diruone - no, ja tez mam nadzieje, ze nie urazil Pan zadnej z Pan swoimi mondrosciami ;) A swoja droga witamy, witamy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki, musze Wam jeszcze powiedziec dwie strasznie smieszne rzeczy: 1. Snilo mi sie ostatniej nocy, ze mialam koszyk, w ktorym byly jajka indycze i bardzo chcialam, zeby one sie wylegly. Wiec kupilam w sklepie indyka (niezywego) i polozylam go natych jajkach, zeby wysiadywal(a). Sposob okazal sie dobry, bo na drugi dzien zaczely sie faktycznie wylegiwac z tych jajek ... tylko, ze zamiast piskleta indycze, to male myszki :D :D :D 2. Wczoraj moj ukochany dostal anonimowy list milosny od jednej ze swoich stuudentek (lub studentow, to pozostaje tajemnica ;) ). Zaproponowala, ze jesli chcialby podjac ta znajomosc, to zeby jutro mial na sobie jako znak rozpoznawczy czarny sweter. Hmmm, w sumie to nawet jakby chcial, to w sumie kupowalby kota w worku ... Zal mi jej, bo sama znam ten bol, co to znaczy byc zakochanym w moim facecie nie wiedzac, czy jest szansa na odwzajemnienie ... Tez swego czasu bylam jego studentka ;) Coz, chyba bede musiala go zaobraczkowac, aby uniknac w przyszlosci zlamania czyjegos serca, aczkolwiek nie planowalam uciekac sie do az tak drastycznych metod ... Pozdrowienia i caluski dla wszystkich Pan i Panow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bagatelka!!no tak..niestety nie pracuje jeszcze w biurze turystycznym ale mialam tka propozycje bedac ostatnio na wakacjach u faceta w Palermo..niestety musze skonczyc szkole,bo jeszcze studiuje,ale duzo rzeczy sie dowiedzialam w zwiazku z turystyka i ticketingiem;))nie mieszkam w Chicago tylko jestem chwilowo w NYC,gdzie przywial mnie wiatr..hehehe..a wlasciwie przylecialam tu na swieta do mojego mena:))zdazylam popracowac,troche zarobic,no ale zaluje,ze nie zostalam na Sycylii i nie podjelam sie tamtej pracy:(((rzucilam sycylijczyka i teraz zaluje,bo piekne zycie mi smignelo..ale jezeli byla to prawdziwa milosc to wroci:)))ja jestem studentka \"amerykanistyki\":)))pozdrawiam szefowa😘 PS>a franci to skrot od imienia francesca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franci - to czyzby twoj Nowojorczyk nie byl miloscia Twego zycia?? Oj, moze byc ciezko ... No, ale sprawwy same sie uloza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, kuku, kochana :) 👄 Z tymi kosmetykami na rozstepy... coz, na pewno zadne kosmetyki nie beda w stanie ich usunac, ale jestem przekonana dlugotrwale kuracje potrafia je wygladzic... dodac troche "jednolitosci" skorze :-) Moja znajoma, ktora stosuje ten krem Vichy, o ktorym Ci wczesniej pisalam, twierdzi, ze jej skora naprawde duzo gladsza i rozstepy sa prawie niewidoczne :) Ten zel na powieki nazywa sie: zel pod oczy ze swietlikiem i chabrem blawatkiem :) A tych plaz w San Diego to Ci szczerze zazdroszcze :) Lubie zime, ale tesknie za sloneczkiem :) Baw sie dobrze kochana, wypocznij sobie 👄 ❤️ bagatelka, powiem Ci jeszcze - TY TO MASZ SNY :D Diruone, witaj 🖐️ i prosze nie uciekaj i zostan na troche z nami :) franci, z tej Twojej historii nie rozumiem jednego... kochasz swojego mena czy w sercu jeszcze siedzi ten Sycylijczyk? Zaraz wysle zdjecia :) I zmykam spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - 👄 👄 👄 Dzieki za nazwe zelu :) Ten moj mis wylkada literature angielska, glownie okres 17-18 wieku. I ma jeszcze ten swoj zajebisty angielski akcent :D Nie wiem, dla wielu wspolczesnych dziewczyn moglby sie on wydac dalece nieatrakcyjnym, ale hmmm ... kazda potwora znajdzie swego amatora :D Oj ten moj misiek, zeby mi tu teraz nie obrosl w piorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana margot...tak jakbys zgadla..zycie jest trudne i czasami zdarza sie tak,ze czlowiek jest niezdecydowany:((ja nie wiem czy dobrze wybralam:(((ale czas pokaze wszytko:)))pozdrawiam Wszystkie dupeczki,a Ty margocik sprobuj mi wyslac jeszcze raz..plzzzzz😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka> brytolski akcent? mnie sie nie podoba, ale z przyczyn bardzo prozaicznych, mial na imie Mike i byl straszliwym kretaczem;-) pomimo moich corocznych dluuugasnych pobytow na Isle of Wight nie przepadam za brytyjskim akcentem.. no pokaz mi kobietke, co bez choc kremu co rano;-)) nie moge za duzo kosmetykow, bo niestety sklonnosci do alergii i nowosci moi skora dobrze nie przyjmuje.. wiec zobaczymy.. na razie wciaz mnei prosza o ID jak kupuje piwo wiec dobrze jest;-) czy sie zdecyduje na brazylijska Wigilie? nie mam pojecia.. zostalam zaproszona w tyyyyle miejsc, mnostwo prezentow od uczniow, musialam prosic Tomka, aby mi pomogl to wszystko wniesc do domu... nie wiem gdzie sie w koncu wybierzemy;-) uciekam spac, bo jutro jeszcze do pracy tylko ( pociagne swoja 12-tke hihihi) i 2 tygodnie wolnego juz ... bede sie byczyc.. i z Wami tu sobie jak czlowiek spokojnie przy kawce posiedze;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot bede wpadal jak najczesciej. Moze bede w czyms pomocny np. inwestycje, bakowosc itd.. Zadko bywam w Polsce a jak to w Warszawie, Krakowie (zlikwidowano bezposrednia linie lotnicza) lub Katowicach. Wasze rady z pewnoscia i mnie moga byc pomocne. Zyczenia Wesolych Swiat oraz dobrego poslizgu w Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana;)))niedlugo swieta a ja wogole nie czuje,ze sa juz tak blisko.Nie kupilam prezentow,dom nie posprzatany-o co wlasciwie chodzi?Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! :-D Pare dzionkow mnie miedzy Wami nie bylo a tu tyle nowosci!! ;-) Widze, ze jakis pan tez sie do nas dolaczyl - milo mi Cie takze u nas powitac Diruone --> Grüss Dich !! :-) 🖐️ Znam Zürich osobiscie - bylam tam juz wiele lat temu... ladne miasto :-) Tobie rowniez wspanialych i szczesliwych Swiat oraz Guten Rutsch! Hej franci ! --> jeszcze jedna zablakana duszyczka :-D Podaj lapke 🖐️ I trzymaj sie! jakos to bedzie .... :-) 🌻 Jayka, Elfik, bagatelka, Margotko, Teresiu --> buziaki slodkie dla Was i zmykam znow, bo ostatnie zakupki przede mna swiateczne...!! :-) A jak tylko sie obrobie ze wszystkim to usiade i zdam relacje z ostatnich dni! P.s. Misio juz calkiem ten sam co kiedys! :-D 👄 🌻 🖐️ :classic_cool: 🌻 👄 🖐️ ❤️ :classic_cool: 🌻 🖐️ :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki:) ja tez wpadam tylko na chwile musimy zrobic ostatnie zakupy a w niedziele z samego rana wyjezdzamy niewiem czy bede miala dostep do kompa a jezeli tak to zdam wszystkim relacje,idziemy dzisiaj obejrzec Wladce Pierscieni w kinie film podobno jest hitem wszyscy krytycy daja mu 5 gwiazdek:) pozdrawiam Margot Bagatelke haneczke jay i wszystkie pozostale i zycze Wam Wesoluch Swiat:)) caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w US , Ilin i tęsknie bardzo za krajem totez często wracam . Ale trudno jest tak zyć.Lubię ludzi stąd moja tesknota jeszcze wieksza. Pozdrawiam wszystkich tlenowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×