Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

pieniadze poslane.. mam nadzieje, ze w poniedzialek tata Zosi bedzie mial te operacje Margolcia> dziekuje za pogaduszki dzisiaj i za numer konta uciekam spac, jutra w pelni silek bede buszowac po kafejce dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich ludzi dobrej woli. Pisze w sprawie Zosi ojca. Jesli mozecie mu pomoc w sprawie dla niego zycia lub smierci, to zrobcie to. Ja nie moglem dzisiaj, ale w poniedzialek po pracy wysle pieniadze poprzez Western Union. Akcje ta koordynuje Gio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :-) Podpisuje sie pod akcja obiema recami! :-) Bagatalkooo !!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D 👄 😘 😘 Witam Cie cieplutko!! :-) Diurone --> kuruj sie chlopie!! Szybkiego powrotu do zdrowia 👄 A co do Austrii to tez mamy jesien, a czasami nawet wiosne.... hehehe ;-) Slonce smieje sie cala geba a ja pare dni temu latalam w cienkim sweterku!! Katastrofa!!!! :-O Z jedna baba 32 lata?? A to ci heca :-D Zminiala choc raz kolor wlosow...???? hihihihi ;-) :-) Margotko --> a u mnie bylo calkiem inaczej - zawsze bylam chudzielcem pospolitym :-) z wystajacymi naokolo koscmi...hehe az do mniej wiecej 18-ego roku zycia. Potem dostalam leciutko kobiecych ksztaltow, ale nadal bylam bardzo szczupla ( 50-51 kg przy 166 cm wzrostu)... i tak bylo w zasadzie caly czas; nawet w ciazy do 7 miesiaca nikt nie wiedzial, ze oczekuje dzidziusia... ;-) Ale tak okolo 29-30 roku zycia zaczely sie moje pierwsze powazniejsze klopoty natury psychicznej (dolki itp.), i ogromne fury jedzenia, w ktorych to chcialam topic swoje zale... :-( I tak to powoli zaczelam tyc. A ze mialam tych dolkow juz kilka, tak i kilka razy tylam i chudlam... Ostatnia moja wpadka miala miejsce w zeszlym roku - wtedy to tez przytylam te pare kg., ale po raz pierwszy nie udalo mi sie tego jeszcze zrzucic (wczesniej zwykla silna wola pozbywalam sie nadwagi - nawet 10 kg. w ciagu 3-4 miesiecy). Ale wiadomo, iz za kazdym nastepnym razem jest trudniej, bo organizm sie przyzwyczaja i zapamietuje schematy: jest jedzenie - nie ma jedzenia... i coraz bardziej chomikuje zapasy na \"czarna godzine*... :-( Teraz bede musiala wlozyc w to wiecej pracy i samozaparcia, bo widze, ze jest mi bardzo trudno - obiecuje sobie juz od kilku miesiecy, ze tym razem to juz na 100% i po 2-3 dniach, najdalej 10-ciu.... klapa! Ale moze, jesli bedziemy wspierc sie w grupie to bedzie nam wszystkim latwiej? Taka mam nadzieje. :-) Gruszenka --> czy to znaczy ze tez dolaczasz do nas? :-) Wymiary mamy podobne - ja tez waze teraz 62 kg, czyli mniej wiecej mamy to samo, bo jestem ciut wyzsza... I tez chce pozbyc sie tych zbednych 5,7,8... hihi kilo. Zobaczymy jak nam pojdzie. Na razie zrobie sobie chyba zalozenie - najpierw tylko 3 kg., potem zrobie moze na 2-3 tyg. przerwe i potem kolejne 3... moze tak bedzie mi latwiej sie zmobilizowac, a i lepiej brzmi 3kg. niz od razu 8..... :-O Witaj u nas Delilah_Lillie 🖐️ W Wiedniu tez sporo Polakow :-) Elfik --> Ty sie odchudzasz?? :-) Buzka 😘 Hej Kukuleczko100 :-) Liebe Grüsse! 🖐️ Margot --> to Ty morze tez tam masz??? Ty szczesciaro! :-D 👄 Ja wyjezdzam do Francji... ;-) bagatelko --> widze, ze my wszystkie super znamy sie na zdrowym odchudzaniu, no, no :-D Swietnie! Ciesze sie ze i Ty \"cwiczysz z nami\"... i dolaczasz. Razem na pewno damy sobie rade i bedziemy piekne i lekkie w to lato! :-D :-D :-D I popieram Was wszystkie - zadnych przeczyszczajacych herbatek ani za duzo ziol, slim fastow, glodowania ani innych takich \"bledow\". Najwazniejsze, to pozostac albo nawet stac sie zdrowym. Dziewczynki - milego weekendu Wam wszystkim zycze, Panom rowniez i do napisania!! 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment tylko z buziakami 👄 i troche tez, zeby ponowic apel Giovinetty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak Margot ...z apelem ..pomozcie nawet symboliczna kwota ..Prosze.....dla Zozi taty .... podarujmy mu zycie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey lasencje! haneczka - no jasne, ze do was dolaczam. juz wrosly mi korzenie i za Chiny takiego chwasta jak ja nie wyplewicie ;) a swoja droga.. to j tez mam te notoryczne problemy z waga. wg BMI czy jakos tak, moja waga jest niby\'normalna\', jednak cialge sie upieram, ze waze troche za duzo..ale swoja droga.. z mojeo spostrzezenia wiem, ze jezeli jextem nerwowa, toduzo jem.. natomiast, kiedy jestem w depresjiii, to moge caly dzien nic nie jesc.. tylko,z e oczywiscie glupstwem bylo by, gdybym sie sama w depresje wrzucila tylko po to, aby schudnac. wy mnie wrzuccie:) nareszcie (razem, osobno?) skonczylam juz \'pamienik do ludzi\' i \'namietnik\' gretkowskiej. n oi teraz zachcialo mi sie uczyc hebrajskiego. u dziewicy (znaczy sie w virginii) pogoda jak pod psem.. a raczej rura rynsztokowa.. leje .. zimno jest... ale wczoraj bylam na zakupach i troche wydalam na letni ciuch.. ale co tam.. juz sie nie moge doczekac.. ..a powinnam zbierac na studia.. cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
Czesc mile panie.Ja pierwszy raz wpisalam sie kilka dni temu a dzis napisze kilka slow o moim miasteczku. PRINCE RUPERT jest w Kanadzie B.C. jest to male miasto ok. 12 tys. glowek.Jest to ostatnie kanadyj skie miasto na polnocnym zachodzie ,za nami juz ocean i Alaska. Kazdy mysli ze zimy sa dlugie i mrozne, ale nic bardziej mylnego.Tutejsza zima to taka Polska jesin.Teraz ide ogladac 3 -cia polowe meczuCunaksu i wiecej napisze pozniej. POZDROWIENIA I USMIECHY ELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku :) Witajcie kochani 🖐️ Ja tylko na momencik - u mnie juz pozno, a jutro poniedzialek i \"zabawa\" rozpoczyna sie od poczatku :) haneczka, i co zwarta jestes i gotowa? Akcje odchudzanie czas zaczac? Ja jestem gotowa 👄 Zycze wszystkim dobrej nocy! 😴 i do zobaczenia jutro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moment tylko - zaraz ruszam z wielka akcja pod krypotonimem \"ucze sie\" brrr... :( Diruone, poczytaj sobie tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=8567&id_f=4 (ostatnie strony)http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=352418&id_f=4 A w skrocie moge napisac tyle, ze zbieramy pieniadze na operacje serca taty naszej forumowiczki Zosi! haneczka, i jak ruszylas z dieta? Ja tak! :-) I o dziwo - dzisiaj rano jak weszlam na wage, mialam dwa kg mniej niz ostatnio - dziwne :o Chyba schudlam od samego myslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) ja niestety na razie tez tylko na chwilke... zabiegana jestem ostatnio. Ela, Gruszenka - 🖐️ popisze jutro, pojutrze wiecej... 😘 Diurone - mam nadzieje, ze juz wiesz o co chodzi!! :-) Buziaki! 😘 papa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... Margot --> ruszylam... na razie powoli :-O malo dzis jadlam i postaram sie dzis od 18.30 nic wiecej nie jesc (wlasnie zrobilam sobie gotowany kalafior z maslem)... ;-) na razie sie nie waze... za jakies 2 tyg. wskocze na wage :-D papatki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hijka lasencje ( i jeden rodzynku) a ja na wage wole nie wskakiwac - kryzys psychiczny murowany... poz tym wlasnie zaczelam czytac \'szklany klosz\' sylvii plath. ja kskoncze, skrytykuje;) poza tym haneczka, chyba mamy podobne gusta - ja uwielbiam gotowany kalafior (labo fasolke) z maslem i z bulka tarta. PYYYCHA! a zaraz zabieram sie do gotowania potrawki . juz dawno nie upichcilam niczego z polskiej kuchni. ale dzisiaj mnie cos naszlo. no i kurczak nie moj - kradziony;) poza tym mam pytanie: jak sie nazywa bardzo dobre SLODKIE CZERWONE WINO (bo ja sie kompletnie nie znam)??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwileczke tylko :) haneczka, zapomnialam Ci napisac, ze zrobilam sobie maly \"tour\" po Aix i pytalam w kilku miejscach, ale nie mieli, tego czego szukasz. :-( Ale bede sie rozgladac - obiecuje :) Gruszenka, chodzi Ci o marke wina, zeby Ci polecic? No, nic lece :) Buziaki 👄 i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotko --> dzieki, ale nic na sile ;-) Tak przy okazji... :-) lece juz do lozeczka... papa!! 😘 Gruszeczko --> fasolka z maselkiem i tarta buleczka... mniam mniam :-P Dobrej nocki!! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukulka100
Oj Laseczki, chwile tutaj nie zagladalam, ale od jutra obiecuje "krotkotrwala poprawe" Krotkotrwala - bo od czwartku wieczor jestem w POLSCE! HIP HIP Hurrrra! U mamy i taty! (niestety tylko kilka dni ... ale zawsze cos!) Dziekuje za serdeczne powitanie i "liebe Grüße" spowrotem! Haneczko wiesz, ze tez jestem haneczka? Bede sledzila dalej Wasze pogawedki i mam nadzieje sie "zintegrowac" Wieczorne pozdrowienia z "rozwianego" Monachium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka> nie ma co krytykowac Szklanego klosza, bo kniga dobra;-) ja mam wspomagacze przy odchudzaniu sie, nabralam dzis duzo produktow z kliniki, gdzi epracuje i jak juz bede glodniscie glodnista, to zjem te specjanie przygotowane dla grubaskow rzeczy.. mam nadzieje, ze zjadliwe toto jest.. normalnie jak widze pacjentki co tydzien co nikna w oczach tu 5 kg, tam 7.. to mi az sie wstyd robi;-), ale nei na dlugo hihih uciekam przygotowac sie na jutro do pracy i pocwiczyc pilates, tak, tak, biore sie za siebie, bo od siedzenia calymi dniami przy biurku boli mnei bardzo kregoslup, a przeciez ja nei mam jeszcze 30 lat;-( pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey lasencje MArgot -> tak, chodzilo mi o marke wina.. nazwe.. zebym wiedziala jak nazwac to winsko w sklepie. .. bo ja zadnych nazw nie znam.... Jay ->ty masz szcescie.. mozesz brac za darmo!! (ja za moja rewolucyjna chinska herbatke musze placic $5, za 20 saszetek).. ale wiem, jak to jest, kiedy mozesz sobie brac rzeczy do domu-> pracowalam jako kelnerka i pozwalalli nam sobie zamawiac i brac do domu jakiekolwiek dania chcielismy! to bylo fajne.;) haneczka-> co ty jeszcze lubisz? bo ja wlasnie robilam dzisiaj potrawke i co?.. chcialam przecedzic rosol i ... przecedzilam tak, ze wylal mi sie do zlewu, b ozapomnialam podlozyc jakis garnek po spod:(..ale ze mnie lazgaja... ale wieczorem, jak wrocilam d ochaty z nowym kurczakiem, zrobilam jeszcze raz.. i co?.. wyszla mi taka papka, ze jakbym wywalila na sufit, nie zeszloby... ale ze mnie kucharka.. od 7 bolesci... ah nic.. u mnie ejst dopiero po polocy.. ide spac... zycze wszystkim milego dnia! ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za powitanie Haneczko :) Do Wiednia tez zywie sentyment bo mieszkaja tam moi dobrzy znajomi. Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim mieszkajacym za granica milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Panie! Akcja serce zaskoczyla mnie na wyjezdzie ale jakas tam cegielke udalo sie chyba dolozyc! Zaproponowalem pomoc w Katowicach w Slaskim Centrum Kardiologi (znam tam paru kardiologow) - ale nie zostala przyjeta. Nie zrozumialem na co konkretnie te pieniadze - ale ja za Wami w ogien! Jay sie skarzy na kregoslup - oj i ona do mojego starczego wieku dociagnie! Haneczka co z ta wystawa - bylas? Gruszenka, slodkie czerwone wino - owszem jako deserowe (max jedna lampke). Ale bardzo slodkie - to juz przesada, prawie obraza czlowieka pijacego wino. Pozdrowienia od jedynego meskiego \"czlonka\" towarzystwa i przyjemnych dni. P.S. mialo byc odchudzanie a Wy ciagle o jedzeniu - cholera apetyt rosnie - ja sie tak nie bawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kurcze ja chyba przestane jesc tego subwaya bo schudlam 3 kilo ide zaraz do sklepu zakupic jakichs slodkosci no bo 45 kg to juz przesada Zaczelam szukac pracy latam i wypelniam aplikacje...... Margot - dzieki za polecenie kremow Loreala kupilam sobie krem i jestem bardzo zadowolona nigdy w zyciu nie mialm takiej gladkiej cery,po prostu super:) Jay-a z czego Ty sie chudziaczku odchudzasz? Bagatelka:) Haneczka:) Pozdrawiam wszystkich nowo przybylych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportowa naneczka
Oooo ! jaki fajny topik! Ja tez mieszkam poza nasza cudna ojczyzna i podobnie jak Kukulka w orzystej Bawariii! Kukulka! jak Ci tu? A Wy dziewczyny (i chlopaki?) skad klikacie, bo ja juz sie gubie i tyle stron ile juz przeklikalyscie nie sposob przeczytac!!! Delilah_Lillie - my sie juz spotkalysmy na innym topiku! Nieprawdaz?? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diurone> o jakim Ty starczym wieku opowiadasz? cos Ci sie pokrecilo .. facet w sile wieku i takie tu rzeczy wymysla;-P a kregoslup mnie boli, bo 12 godzin przy biureczku przy komputerku i pewnie nie tak jak trzeba siedze na krzeselku to potem mam Elf> no tak, a maz schudl? czy Ty schudlas za Was oboje? hihihih a ja? chudzina?? bez komentarzy.. Gruszenka> mnei moi Koreanscy i Japonscy uczniowie zaopatrzyli w takie herbatki, z emucha nie siada i tluszcz tez nie ma czasu osiasc ;-)) Haneczka, Margot> juz wlasnie jem od jakichs 3 dni salatke slicznie na lunch zamiast pozerac wszystkie slodkosci, co tu sie walaja po biurze;-) nie dam sie, jestem silna no i uzbrojona po zeby.. oby tylko sie udalo;-) pozdrowienia , uciekam .. na razie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hijka hijka Gruszenka, slodkie czerwone wino - owszem jako deserowe (max jedna lampke). Ale bardzo slodkie - to juz przesada, prawie obraza czlowieka pijacego wino ->Diruone -> tak.. slodkie, czerwone.. i tylko takie.. i nie tylko 1 lampka.. no, ale coz.. ja wszystko potrafie sprofanowac:) Jay-> ate herbatki Twoje naprawde dzialaja? .. bo ta mja mnie tak rozrywa, ze dochadze do wniosku, ze mam jakies chyba chore zapedy samobojcze, bo ciagle ja pije... Margot-> no jak tam w slonecznej Prowansji??? wlanie skonczylam Gretkowska, ktora paroma slowkami wspominala o tym mijscu we Francji... musi byc pieknie... haneczka & inni -> POZDROWIONKA! ps; aha.. dzisiaj postanowilam zostac kinomanka. tak po prostu. napalilam sie, aby przypomniec sobie co najwazniejsze filmy krzyska kiesla (glownie 3 kolory) oraz Malene - z Monica Bellucci oraz Queen Margot (tu do Ciebie, Gosiu!) - z Isabele Adjani. no wiec wypozyczylam za jednym zamachem 5 kaset i wrociwszy do domu chcialam sie zabrac od razu za Malene. no, ale . .tu powstal problem.. bo .. chata wielka.. sa w niej 4 telewizory.. ale zaden .. nie mial videa. (VCR)... ale porazka.. wiem, ze bylo video.. kiedys. .nie wiem, co sie z nim stalo, ale wszedzie bylo pozamieniane na DVD... i co ja mam teraz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga06
CZESC! JA MIESZKAM W ANGLII OD ROKU Z MALYMI PRZERWAMI.PRZYJECHALAM JAKO AU-PAIR,A POZNIEJ TA RODZINKA WYPROWADZILA SIE DO HOLANDII,PROPONOWALI ZEBYM JECHALA Z NIMI NA NASTEPNE 6 MIESIECY ,ALE ZDECYDOWALAM SIE ZOSTAC W LADYNIE .NIE WIEM CZY TO BYLA MADRA DECYZJA,NIE POTRAFIE JESZCZE TEGO OCENIC.MAM JAKIS ZNAJOMYCH ALE MIMO TO TESKNIE ZA KRAJEM.W TEJ CHWILI JESTEM W SZKOLE UCZE SIE I MIESZKAM JEDNOCZESNIE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta i rodzynku nasz :D 🖐️ Wpadlam na nieco dluzsza chwilke niz mi sie to zdarzalo ostatnio :) Jestem juz po egzaminie... ufff... :) We czwartek mam ostatnie zajecia w tym semestrze... a potem tydzien ferii :D Zyc nie umierac :D bagatelka ❤️ a gdzie ty nam sie znowu podzewasz, kochana? Bylas i znowu od kliku dni Cie nie ma :( Czy juz dostalas te kilka rzeczy, ktore do Ciebie wyslalam? Ja nie dojda, to sie chyba ugryze! haneczka ❤️ juz od dwoch dni sie jakos trzymam - wcinam glownie jogurty, owoce, batoniki z musli oraz salatki, czyli to co lubie najbardziej :) I nie podjadam wieczorem :) Mam nadzieje, ze za niedlugi czas przyniesie to wymierne efekty! :) Optymistka ze mnie :) ela55, muszisz mieszkac w naprawde pieknych okolicach :) Gruszenka, od kiedy mieszkam we Francji zaczelam sie znac co nieco na winach, ale poniewaz czerwonego slodkiego nie pijam, nie potrafie Ci nic polecic, ale popytam sie troche, masz to jak w banku :) A jesli chodzi o Prowansje - moim zdaniem - jest to naprawde bajeczny region - wysokie gory, lazurowe morze, pola pachnace lawenda... wszystko prawie w zasiegu reki :) Do tego 300 slonecznych dni w roku :) Jak kiedys bedziesz we Francji, koniecznie odwiedz Prowansje! Nie bedziesz zalowac :) Jesli chodzi o filmy - coz moge powiedziec - ale pech! :( \"Krolowa Margot\" ogladalam, oczywiscie, ze ogladalam! Czytalam tez ksiazke A. Dumasa :) To byla lektura obowiazkowa :) kukulka100, ale Ci dobrze :) Ja dopiero co wrocilam z Polski a juz chcialabym tam znowu pojechac :) Skad tak w ogole jestes? Z jakiego regionu Polski? Jay, ja dopiero od jutra zabieram sie za cwiczenia :D Bardzo mi sie chce :P ale czego sie nie zrobie dla urody ;) Deliah_Lillie 🖐️ Ja Ciebie tez goraco pozdrawiam :) Dark Elf 👄 to sie ciesze :) A jaki dokladnie kupilas sobie krem? Ja teraz testuje \"Garnier Pure\" (Garnier tez nalezy do L\'Oreala) i jestem bardzo zadowolona! W dodatku kosztuje grosze (placilam za niego niecale 6 euro; mam do tego jeszcze z tej samej serii tonik i zel do mycia twarzy - wszystko polecam!) Wygladziala mi sie skora i dziobek mi sie cieszy z tego powodu! :) Diruone 🖐️ witaj rodzynku nasz :) sportowa naneczka 🖐️ pozdrawiam Cie z francuskiej czesci Alp :) aga06 🖐️ witaj i zostan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moim kochani 🖐️ Gdzie sie wszyscy podziewacie? Dzisiaj weszlam na wage i stwierdzam, ze mam chyba przewidzenia - schudlam kilogram :D Nie chce mi sie wierzyc, bo w takie cuda to nie wierze (w takim tempie, to za poltora miesiaca powinnam zniknac ;)) chyba po prostu popsula mi sie waga 😠 Dark Elf, mysle, ze masz taki sam problem jak Sylvain - o tez ma spore klopoty z utrzymaniem wagi. Czasami mam wrazenie, ze on mi chudnie w oczach. Wystarczy, ze mam jakis problem w pracy i zaczyna niedojadac do konca tego, co mu przygotuje do zjedzenia... a na efekty nie trzeba dlugo czekac. :( On juz byl kiedys z tym u lekarza (jego mama go zaciagnela) i ten dietetyk mu polecil jesc wlasnie nie tyle slodyczy, co duzo makaronow, ziemniakow z sosami, produktow macznych i najlepiej przed snem, aby pojsc z pelnym zoladkiem spac. Jesli chesz moge Ci poprzepisywac kilka ciekawych i prostych przepisow :) Moje kochane odchudzajace sie, ja zaraz ruszam z gimnastyka. Niedawno czytalam gdzies, ze bardzo dobrze pocwiczyc chwilke nad czczo, bowiem ogranizm wtedy spala zmagazynowany tluszcz. :) Tak 10 minut, nie wiecej :) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to zapomnialam napsiac, ze mam zamiar dzisiaj sprobowac upiec ciemny chleb z otrebami pszennymi i slonecznikiem! Jak bedzie dobry, to przesle Wam przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×