Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No i wiedzialam ze jak pojde z dwoma psami na spacer to mnie pociagna spacer dobiegal konca a tu nagle zobaczyly zajaca i jazda pociagnely mnie nie moglam ich utrzymac ,wyladowalam na murze domu sasiada z obdartym lokciem i kolanem no ale smyczy nie wypuscilam:) teraz stekam z bolu a te dwa moje diably mnie liza po twarzy hihihi Haneczka Zdjecia beda wkrotce,najpierw ten rudy musi zmyc sie troche:) Bagatelka - dzieki za polecenie pianki ja dzisiaj kupilam sobie loreala zobaczymy jaka bedzie Wogole poszlam niby na spacer i kupilam sobie nastepna pare butow bo byly w moim stylu mialam sobie tez kupic fajna spodniczke jeanssowa ale byla o numer za duza a nie bylo mniejszych buuuuu wogole fajny dzisiaj dzien sloneczny,dostalam list od przyjaciolki z Polski takze sie ciesze:) Rozmiar buta to mam 7 tutaj ,czasami7,5 dzisiaj np kupilam te drewniaki 7,5 co jeszce chcecie rozmiar ubrania to s albo xs Jay milej pracy:) Gruszenka- dobrze ze wiosenna pogoda nastraja optymistycznie:) Gadziana -ooooo Ty tez sie starasz o dzidziusia ja tez:)Kurde wlasciwie to sie starmy juz od roku 3 miesiace z wyliczaniem dni plodnych a reszta to spontanicznie bo ja juz mam dosc tego wyliczania musze sie wybrac do lerkarza(jay pogon mnie) bo te trudnosci z zajsciem to pewnie sprawa mojej tarczycy i hormonow.Ja siedze na innym forum starajacych sie i tam razem z dziewczynami sie wspieramy w dzialaniach:) Alison - niestety nie znam nikogo mam na razie malo znajomych tutaj ale jak bede w przyszlosci cos wiedzial to dam znac:) Margot-dzieki za zdjatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiedzialam ze jak pojde z dwoma psami na spacer to mnie pociagna spacer dobiegal konca a tu nagle zobaczyly zajaca i jazda pociagnely mnie nie moglam ich utrzymac ,wyladowalam na murze domu sasiada z obdartym lokciem i kolanem no ale smyczy nie wypuscilam:) teraz stekam z bolu a te dwa moje diably mnie liza po twarzy hihihi Haneczka Zdjecia beda wkrotce,najpierw ten rudy musi zmyc sie troche:) Bagatelka - dzieki za polecenie pianki ja dzisiaj kupilam sobie loreala zobaczymy jaka bedzie Wogole poszlam niby na spacer i kupilam sobie nastepna pare butow bo byly w moim stylu mialam sobie tez kupic fajna spodniczke jeanssowa ale byla o numer za duza a nie bylo mniejszych buuuuu wogole fajny dzisiaj dzien sloneczny,dostalam list od przyjaciolki z Polski takze sie ciesze:) Rozmiar buta to mam 7 tutaj ,czasami7,5 dzisiaj np kupilam te drewniaki 7,5 co jeszce chcecie rozmiar ubrania to s albo xs Jay milej pracy:) Gruszenka- dobrze ze wiosenna pogoda nastraja optymistycznie:) Gadziana -ooooo Ty tez sie starasz o dzidziusia ja tez:)Kurde wlasciwie to sie starmy juz od roku 3 miesiace z wyliczaniem dni plodnych a reszta to spontanicznie bo ja juz mam dosc tego wyliczania musze sie wybrac do lerkarza(jay pogon mnie) bo te trudnosci z zajsciem to pewnie sprawa mojej tarczycy i hormonow.Ja siedze na innym forum starajacych sie i tam razem z dziewczynami sie wspieramy w dzialaniach:) Alison - niestety nie znam nikogo mam na razie malo znajomych tutaj ale jak bede w przyszlosci cos wiedzial to dam znac:) Margot-dzieki za zdjatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza
witam! haneczka! urodzilam sie w bialymstoku,ale kiedy mialam 3 latka :) cala rodzinka przeprowadzila sie do lodzi!wiec ja czuje sie lodzinka,ale uwielbiam bialystok za wspaniale parki i za wspomnienia z dziecinstwa! tak naprawde lodz...to miasto,jak zauwazylam z obserwacji,to albo jest kochane albo...ludzie bardzo go nie lubia. a ja...uwielbiam kino,teatry,cala lata mlodziencze bywalam w pubach,klubach (dyskotek nie lubie...brrr),a lodz pod tym wzgledem jest calkiem ok! sportowa naneczka... ja ci podam swoja date urodzin,ale...przy takim zainteresowaniu,ja moge poczekac! :) 05.05.1978...byk! chociaz mam wrazenie,ze malo co mnie moze zaskoczyc,ale...nigdy nie mow nigdy,prawda?! bagatelka... pamietaj byle do wiosny, jak ja sie tam pojawie,to fotek bedziesz miala mnostwo,gdyz ja....kiedys bardzo interesowalam sie fotografia,dzis...po prostu lubie robic zdjecia. a snieg...slyszalam od znajomych,ze przez ostatnie 5 lat razem wzietych nie bylo tyle sniegu co w tym roku! ale ty sie nic nie chwalilas,ze bylas na sankach!? :) dark elf... a tobie zycze,aby te papierki zostaly szybko wypelnione! a prawo jazdy juz masz,czy w planach? i aby sloneczko za oknem poprawilo ci humor!!!glowa do gory! pozdrawiam cala ekipke naszej dyskusji! postaram sie czesciej wpadac! izza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm napisalam dlugiego posta i chyba sie nie pojawil albo znowu te opoznienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka> mam nadzieje, ze spisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Jayka, jest zaraz 6 a ja nie spie :-( szkoda, ze Cie nie widzialam wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców z tego topiku. Aktualnie mieszkam w kraju, ale kto to wie, co będzie za miesiąc, pół roku czy później? całuski dla wszystkich. A dla Margot z Prowansji podziękowania za zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, tragedia... malo jem a waga nie spada... Jeszcze mi sie to nie trafilo. Od przyszlego tygodnia postaram sie wstawac o godzine wczesniej rano (juz jest cale szczescie jasno...) i isc troche pobiegac (nieznosze biegania!!!) albo pojde do Fitness na rowerek stepper etc. i sie porozciagac. Moze wskazowki upiornej wagi sie rusza!!! Nie poznaje siebie, zawsze jak chcialam, to udawalo mi sie spokojnie zrzucac jakis kg tygodniowo, a teraz tylko mi przybywa!!! Starzeje sie!!! Przeraza mnie to, ze przeciez wiosna idziea moje uda nabieraja slonowych obwodow, nie mowiac o totalnym zaniku talii i narastajacych \"schabach\". Jak tak dalej pojdzie, zbojkotuje lato!!! Bede porzadnie \"zaslonieta\" grac w golfa zamiast rozebrana smarzyc sie nad woda... Wczoraj wieczorem zadzwonila do mnie kolezanka i przypomiala, ze mamy tzw. \"Babski karnawal\" i wypadaloby w zwiazku z tym gdzies wyjsc, no i poszlysmy... do klubu \"TABLE DANCE\" z jeszcze jedna znajoma... ale byla zabawa, nakrzyczalysmy sie ze az nam sie gardla pozdzieraly! a przy okazji nabawilysmy sie kompleksow, tam wystepowaly niektore babki, o tak idealne ladnych cialkach, ze to prawie niemozliwe! Natomiast faceci to swoja droga... najfajniejsze jest to, ze nie dosc ze dosyc fajnie zbudowani to jeszcze nieprawdopodobnie sprawni fizycznie!!! szpagaty, gwiazdy salta itp to pikus dla nich... Krzyczalysmy tak glosno, ze wraz z kilkoma rosjankami wygralysmy flaszke wodki ( bylam autem - buuu nie moglam pic!!!) ale do tego zaproszono nas na scene i podano... mezczyzne w bitej smietanie, czekoladkach, winogronach i truskawkach... trzeba bylo jesc w miare mozliwosci bez pomocy rak i (nadal bez pomocy rak) karmic tegoz mezczyzne... Boze! czulam sie jakbym swietowala wieczor panienski, cale szczescie na scena wparowala cala banda babeczek i jakos bylo razniej , ba nawet nie mozna sie bylo dopchc do \"smakolykow\", bo niektore laski byly naprawde \"napalone\"! Jedna nawet polozyla sie na tym biednym facecie- polozyla sie w calej tej bitej smietanie!!!! usmialam sie do lez! A teraz wracajac do horoskopow! Wczoraj odnalazlam w internecie strone, gdzie mozna sobie poczytac naprawde profesjonalne HOroskopy, min. autorki wspominanej przeze mnie ksiazki \"Liz Greenie\" tam znajdziecie nie tylko to, co stoi w ksiazce ale i np. kombinacje typu lew z rakiem skorpion z ryba itp. Strona jest w kilku jezykach. Min po angielsku, franc. niem. itp POLECAM!!!! U mnie jak np. stworzylam sobie opis mnie i mojego mezczyzny, to wyszlo mi to tak realnie, ze maialam wrzenie, ze ktos podsluchuje nasze rozmowy i czyta moje mysli.... Bylam ciezko zszokowana! http://www.astro.com tak wiec, wszystkie tu obecne byki, strzelce, lwy, skorpiony, koziorozce, barany, bliznieta, raczki, panienki, rybki, wodniki, wagi huzia na ta strone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze my kobiety to jednak jestesmy fantastyczne... Jedna rzuca haslo i nagle wszystkie podajemy rozmiary staniczkow, numer buta, wage, i co tam jeszcze. Co ciekawe, zawsze z jakims malym zastrzezeniem, ze mogloby byc lepiej, tu mniej, tam wiecej, tu krocej, tam dluzej... Jakos nigdy nie jest idealnie, idealnie bywa tylko u innych... DaRk Elf, to swietnie, ze znalazlas forum, gdzie sa ludzie z podobnymi problemy. Dzieki historiom innych mozna wiele zrtozumiec. To napewno pomaga. Na razie jestescie jeszcze w normie. Dopiero jak mina dwa lata, to bedzie powazny powod do zmartwien. Trzymam kciuki za rychly sukces. I na twoim miejscu nie zwlekalabym z wizyta u lekarza. Masz ubezpieczenie, prawda? Wiesz, my myslimy od niedawna, ale ja postanowilam isc do lekarki jeszcze zanim zajde w ciaze, po prostu zeby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku (mam wizyte za dwa tygodnie). Poza tym popytam jej, co sadzi o kwasie foliowym w tabletkach, czy jej zdaniem powinnam brac zelazo (bo ja prawie wcale nie jem miesa), czy aspartam szkodzi, itp. (nie wiem, czy to sie tak samo nazywa po polsku, aspartam to jest podstwowy skaldnik slodzika, a poniewaz ja jem tony jogurtow slodzonych aspartamem, to zawsze lepiej wiedziec). Co prawda szukalam juz informacji odnosnie tych wszystkich kwestii, ale co innego czytac \"suche\" artykuly, a co innego pytac MOJEGO lekarza o rade w MOIM konkretnym przypadku. Tak jest pewniej. Idz do lekarza. W ten sposob dowiesz sie jaki jest wplyw twojej chorej tarczycy na problemy z zajsciem w ciaze. Ja uwazam, ze jednak zawsze lepiej wiedziec. HANECZKA, rozumiem twoje rozczarowanie. Mam nadzieje, ze tej nocy pospisz troche. SPORTOWA NANECZKA, ale sie wyszalalas! BAGATELKA, ciesze sie ze nowe mieszkanie jest sympatyczne. Wiesz, czasami wystarcza cztery glupotki na krzyz, zeby zrobilo sie przytulnie i domowo, wystarczy, ze to NASZE glupotki. A ja dzisiaj zaszalam i wybralam sie do fryzjera. Teraz ide na spacer, zimno jest, ale spacer to jednak spacer. Odswieza mysli, wietrzy glowe. Milego wieczoru . :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Nadal sie nie moge uspokoic z powodu smierci taty Zosi :( Wszyscy sie tak bardzo zaangazalismy w ta akcje... Nie tak miala sie ona skonczyc... :( Nie tak... Moja mama natomiast czusie sie juz lepiej... pomalutku dochodzi juz do siebie chociaz jest jeszcze bardzo, bardzo slabiutka... Tak bardzo chcialabym byc teraz przy niej... W takich chwilach jest mi najciezej byc tak daleko... :( No nic, dzisiaj nie mam natchnienia na pisanie! Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie! Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot ja tez jestem smutna z powodu taty Zosi wydaje mi sie ze to jakis sen a nie rzeczywistosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Piekne Panie i (byc moze) jeden Mezczyzno 🌻 Allison - ja niestety tez nic nie wiem o sprawdzonych rodzinach potrzebujacych opiekunek. Co gorsze, kilka razy usilowalam pomoc osobom, ktore tu juz byly w znalezieniu takowej pracy (z tym, ze nie zrzeszonej w zadnej organizacji typu au-pair), to naprawde w ogole ciezko jest znalezc cokolwiek. Ale mam nadzieje, ze Tobie sie uda i wlasnie przez agencje posredniczaca chyba najlatwiej i najbezpieczniej :) haneczka - :( 👄 Elfik - och, coz za kruszynka z Ciebie :) Powodzenia w sprawach lekarzowo-dzidziusiowych :) izza - nie bylam na sankach :( juz od wieeeeelu lat :( Starosc nie radosc :D Ja tez zawsze interesowalam sie fotografia i robilam mnostwo zdjec i nadal robie, z tym, ze metoda klasyczna ;) A sniegu to faktycznie strasznie duzo, dzis znowu napadalo nie z tej ziemi, ale temperaturki juz sa zdecydowanie cieplejsze i tylko partzec, jak ze sniegu zrobi sie powodz :) kokus - a ja Cie serdecznie odzdrawiam :) sportowa naneczka - ummmm, tos Ty sie kobiecino ubawila po pachy, taki wielki deser miec na wyciagniecie reki :D Kurde, ale bym tam chciala z Wami byc :D Gadzina - jak tam gliniane garnuszki? Udalo juz Ci sie cos calego ulepic? A odnosnie aspartamu, to nie wiem, jak on dokladnie dziala na ciaze, lecz z tego co wiem jest ogolnie niezdrowy, wrecz moze byc rakotworczy :( Tobie tez zycze powodzenia w sprawach lekarzowo-dzidiusiowych :) I wszystkim zycze bardzo radosnego weekendu pelnego samych rozkosznych chwil 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, Elfik - nie znam co prawda Zosi osobiscie, tak jak Wy, ale faktycznie z tego, co sie orientuje, to strasznie smutne, az sie serce kraje, tyle nadzieji tylu osob ... :( Margot - rozumiem, jak bardzo teraz na pewno chcialabys byc przy Mamie, ale przynajmniej wiesz juz, ze wszystko idzie ku lepszemu, z czego sie bardzo razem z Toba ciesze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaRk Elf, Bagatelka - dziekuje Wam. Wiedzialam, ze nie bedzie latwo :( Ale nie poddam sie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
Ja mieszkam w Niemczech w Eschweiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya
Czesc! Mam 22 lata i od 7 miesiecy mieszkam w Toronto. Studiuje na uniwersytecie i od 3 miesiecy jestem szczesliwa mezatka. Mieszka mi sie tu bardzo dobrze i do Polski juz raczej nie wroce, choc tesknie za rodzina:-(. Tu jest super! To jeden z najlepszych krajow, w ktorych mieszkalam. Pozdrawiam wszystkich Polakow w Polsce i poza granicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i kokusia i Diurone takze 🌻 bagatelko 😘 Margot 😘 Jay 😘 Dark😘 Witajcie tez nowe, maya i krysia 🖐️ Jeszcze jest mi troche zle, wiec na razie tylko pozdrawiam... :-O Odezwe sie za jakis czas. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ja tez tylko na momencik - mama do mnie dzwonila! Och, jak wspaniale bylo uslyszec jej glos... tak slabiutki... ale jej glos :) Przesylam Wam wszystkim buziaczki! 👄 Trzymajcie sie cieplo! I milego weekendu Wam zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> masz 4 minuty do 10.00 jak sie nie pojawisz jade do Springfield i Cie za uszy wytargam;-)) wczoraj wrocilam zmeczona po calodniowej konferencji, normalnei uszy opadly mi tam, glowa caly czas bolala.. na szczescie poznalam kilka wspanialych babek i mam zamiar z nimi utrzymywac kontakt.. Moja placowka zrobila ze mnei pania do rozjezdzania hihihi za 2 tygodnie nastepna konferencja.. Hanka> jak chcesz pogadac to ja dzisiaj bede caly dzien w sieci, tzn z numeru pracowego, ale sobie Ciebie dodam do listy, wiec jak zobacze sloneczko, to sie zglosze.. Ja wiem, ze Ci zle.. ale czasem nawet najkrotsza rozmowa pomaga.. caluski dla wszystkich, uciekam na razie.. dzisiaj ma byc ponad 23C a ja musze do pracy i gdzie tu sprawiedliwosc, zamiast na plaze ganiac za krabami to ja bede pisac jakies blebry;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jayka-sory zaspalam dopiero teraz sie obudzilam bo siedzielismy do 1 w nocy i gralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gg 1943736 teraz siedze i czekam na Ciebie mam nadzieje ze sie odezwiesz jeszce raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie teraz nie zlapiemy to na tygodniu jezeli Ty bedziesz miala czas ja bede miala caly czas gg wlaczone jak bede przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay- mam nadzieje ze sie zlapiemy na tygodniu.Mam nadzieje ze sie nie gniewasz:) teraz ide na zakupy kupic karme dla psow bo wszystko wyzarly:) Pozdrawiam Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik> jak Cie dorwe to ze skory oberwe;-PP a tak powaznie, to nie pzrepraszaj, nic sie nie stalo.. troche w pracy kolowrot mialam i chyba nie bylabym w stanie z Toba dzis rozmawiac nawet.. wiec na pewno zlapiemy sie w tygodniu i jeszcze w tym tygodniu puscisz papiery do Polski.. bo to wazne, w tym roku i Ty i ja lecimy do domu, odwolania nie ma;-)) pozdrowienia, zbieram sie juz do domku... w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×