Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Jay 🌻 o dzieki Ci wielkie:) zaraz Ci na maila wrzuce moj adres. tylko nie chce Cie na wielkie koszta narazac.. a przy okazji, bedziesz podchodzila do tych Praxisow? zastanawiam sie, z jakich ksiazek uczyc sie do tych metodycznych. co prawda mam tu swoje zeszyty ze studiow z SLA/Fla lg acquisition, metod i podejsc i rozwijania sprawnosci ejzykowych, ale wcielo mi gdzies na przyklad testowanie i ocenianie.. poza tym, skoro mam to zdawac w stanach, dobrze by bylo pouczyc sie z amerykanskich ksiazek.. masz moze jakies tytulu, ktore watro przejrzec? Bagatelka 🌻 dzieki:) ano, panstwowa praca dobra jest. co prawda, jesli o swiadczenia chodzi, to az tak bardzo mi na nich nie zalezy, bo jestem wciagnieta w ubezpieczenie meza, ktore jest - zaloze sie, bardzo podobne do tego, jakie mi w nowej pracy zaoferuja. wiec byc moze z ubezpieczenia zrezygnuje, po co placic dwa razy. zwlaszcza, ze teraz bedziemy wiecej wydawac na benzyne - moja szkola jest w przeciwnym kierunku niz szkola meza, gdzie subbowalam. no i musimy sie za autem dla mnie na powaznie rozejrzec. nadal jezdze autem tesciowej. ona, co prawda mowi, ze jej to nie przeszkadza, ale wiem,z e na pewno chcialaby autko miec spowrotem w lutym, kiedy wroca z tesciem z Florydy. jay 🌻 aha! trzymam kciuki bardzo mocno! zdasz na piateczke! tj A!:) manienka 🌻 mam nadzieje, ze sie to przyda. Jade 🌻 ty juz po wszystkich egzaminach, czy jeszcze Ci cos zostalo? Sciski dla wszystkich m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam GNU generation wiesz tam tez jest mase ogłoszen problem z tym jest tylko taki,ze maz juz praktycznie w setkach wysłał CV,ale wyglada to tak,ze przychodzi meil ,ze przyjeli zgłoszenie i nic dalej sie nie dzieje:O a czas płynie,i pracy dalej brak. maz pracował w firmie takiej jak telekomunikacja, ale ze wzgledu na brak ofert,pozostali tylko Anglicy. Pracował w Basildonie. Chodziło mi bardziej o jakies takie namiary, ze np.ktos pracuje fizycznie i np. w tej firmie sa jeszcze wolne miejsca pracy. Bo szukanie przez te firmy trwa juz 6 miesiecy,i poza pisaniem meili nic sie nie dzieje. Jeśli ktos moze mi cos doradzić bede wdzieczna Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manienka 1962 - znam ten bol :( ... Miejmy nadzieje, ze sytuacja z praca sie polepszy zanim wszyscy pomrzemy z glodu i desperacji .... trzymam kciuki :) Jade - nie przeprowadzilam sie, bylam u rodzicow :) GNU - zycze znalezienia fajnego autka :) i przede wszystkim bezpiecznego :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manienka.. przykro mi... mam nadzieje,ze sytuacja sie jednak szybko zmieni.. ja tez dluuuuugo szukalam porzadnej pracy. ba, w ogole pracy jako takiej..po 20 wyslanych CV w rozne miejsca, autentycznie przestalam juz liczyc ile ich poszlo w swait.. ale przychodzi zawsze moment, kiedy czlowiek najmnije sie tego spodziewa i bach! jest praca! cego zycze Twojemu mezowi. ten adres podalam Ci dlatego, ze jest to firma prowadzona przez Polaka, porzadnego faceta, niedawno zaczeli dzialanosc - dlatego pomyslaam, ze moga kogos szukac. Niestey, nic wiecej zrobic nie moge - mieszkam w Stanach, nie w Anglii.. Reign 🌻 dzieki:) a co u Was? juz na nowym mieszkaniu? Bagatelka 🌻 amen:) bezpieczenstwo przede wszystkim:) dlatego rozgladamy sie za czyms w miare nowym, max 6 latek. bylam dzis w HR, podpisywalam rozne dokumenty, dzisaz, bylo tego od cholery, a i tak polowe przywiozlam do domu, do dokladnego przejrzenia i skonsultowania sie z mezem, wiecie, podatki, ubezpieczenie itp. dostalam w ogole caly folder z kontraktem, polityka szkoly w roznych sytuacjach itp.. gruby na 4cm.. ech. no i zaczynam 27, zaraz po dlugim weekendzie. jeee:):) trzymajcie sie, buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kciuki dziekuje, egzamin poszedl w miare gladko, tyko nie odespalam wczorajszego dnia, baaardzo dlugi. 18 godzin n nogach i najchetniej teraz wskoczylabym do lozka..a tu sie trzeba szykowac na zajecia.. ech.. Reign> zdjecia piekne, jak juz wszystko zladujesz to ja poprosze o wiecej;-) GNU> nie boj nic, nie narazasz mnie na koszta, obiecuje.. polecam Dollar General Store jesli chodzi o kupowanie ksiazek, dyplomow, jakichs pierdolek.. wszystko tanie jak barszcz, a dzieciaki maja radoche Zwiewam do szkoly, milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evig
Dziendobry jestem tu nowa ale bardzo spodobalo mi sie to forum a na strone kafeterii trafilam przypadkowo szukajac przepisu na zupe ogorkowa :)) mieszkam od 10 lat w Sztokholmie (Szwecja)mam dwoje dzieci i torturuje mojego meza i pociechy polskimi frykasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka i GNU generation dzieki bardzo. Ja tez mam taka nadzieję ,ze wreszcie sie to kiedyś zmieni tylko pytanie kiedy ? Jeszcze raz bardzo dziękuje :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! u mnie w pracy wlasnie zmieniaja sie struktury i moja bezposrednia cudowna szefowa odchodzi do inne jgrupy, na co dwoch kolegow z mojej grupy zlozylo wymowienie... niestety ja nie! ale trzymajcie kciuki, jak tylko cos bede miala w dloni (nowa pracke) to tez stad uciekne! ha, ale sie moj szef zdziwi! pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu - pewnie nie mozesz sie juz doczekac tego 27go co? :P zgadzam sie ze szczescie przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.. tak samo z szukaniem pracy.. Evig- witamy na topiku, zostan z nami :) moj maz tez lubi polska kuchnie :) dobra mykam do nauki , pozdrawiam Wszystkich ps. Bagatelka nie wiedzialam ze masz rodzine w Michigan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale przeziebienie mnie dopadlo i zatoki i wygladam strasznie i czuje sie okropnie... brrrr jakas rada na zatoki, konkretnie na wydzieline- jak sie jej pozbyc?? reign- zamawiam zdjecia ze slubu;-) Jay- zaraz po zajeciach wskakuj do lozia!! to rozkaz;-) wczoraj widzialam sie z Natka, okazuje sie ze mam sasiadow burakow, zostawili jej na szybie kartke ze nastepnym razem jak zaparkuje na ich miejscu to ja zholuja(a dookola miejsc parkingowych do wyboru do koloru)oczywiscie zaparkowala tam przez kompletny przypadek. a i fasolka mnie kopnela!!ale to fajne bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> kurcze wystarczy byc z zolnierzem i juz rozkazami mozna rzucac;-P rozkaz czy nei, ide przylozyc glowe po poduchy, nie mam sily juz na nic.. oh wiem jaki to bol z zatokami, z tym nei ma zartow i tzreba odwiedzic lekarza Jade> dzieki za kciuki, trzymam za Ciebie, za pomyslne zdanie wszelakich egzaminow, moje finals zaczynaja sie 11/28.. chcialabym juz byc po wszystkim. Ciagle zapominam zadzwonic i umowic sie do lekarzy (3), miesiac sie kurczy a ja nie moge sie zmotywowac, aby sie umowic na wizyty, pewnie bede wszystko na ostatnia chwile i wszystkich 3 obskocze w 1 dniu heheh dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzniebiednapomarancza
Tu cie zlapalam Jay! Juz mnie nie bedzie w styczniu w Charleston :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA
south florida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) GNU, super, super, strasznie sie ciesze, ze udalo sie z praca dla ciebie!!!:) Widzisz, jednak trzeba miec cierpliwosc i nie tracic wiary;)🌻 Naneczka, trzymam kciuki za powodzenie w znalezieniu nowej pracki!:) Jeszcze im pokazesz;) I w ogole wszystkim zycze duzo szczescia!:) I weteranom tego topiku;):D❤️ I innym bywalcom, ktorzy mnie wcale nie znaja;):)🌻 POZDRAWIAM MOCNIUTKO WSZYSTKICH!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze i kolejna Floryda nam sie pojawila;-) no dziewczyny zwierac szyki bo wkrotce was zdominujemy ;-) jay- wszyscy mi mowia ze jestem bossy;-) zatoki juz przeszly... na gardlo;-) dzis szeptam;-) buu zolnierz konczy swoje cwiczenia w sobote rano!! a w niedziele pojedziemy do Mobil,Al na festiwal sredniowieczny, juz sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich juz prawie weekendowo :) Spatzek - :D tak sie wlasnie zastanawialam niedawno, czy jeszcze tu zajzysz :) Co u Ciebie? Ja niedlugo ide na emeryture :P wiec bede miala w koncu czas na sprzatanie w domu ... za 2 tygodnie koniec mojej wymarzonej, aczkolwiek tylko 6-miesiecznej, pracy :( Mam nadzieje, ze chociaz zasilek mi przyznaja godziwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej all. dzis sie dowiedzialam, ze San Diego oficjalnie potwierdzilo moj transfer do ichniego biura PwC. Zaczynam tam po 9 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerka Górna
rycerka górna to cudowne miejsce na wczasy,urlop i wakacje.Zajrzyj w Beskidy. Gmina Rajcza i miasto Zwardoń są tak blisko. A Rycerka Górna czeka na CIebie. Zajrzyj,zobacz przyjedź http://www.rycerka.pl.tc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko, witaj:) Jakto na emeryture juz Cie wysylaja??:D U mnie wszystko w porzadku:) Z mezem bardzo dobrze, juz niedlugo minie rok od naszego cywilnego slubu, jej jak ten czas leci.... W nastepnym roku bierzemy slub koscielny i wyprawiamy wesele w Polsce:) To moje marzenie od poczatku:) Szukam powoli sukni, rezerwujemy lokum, formalnosci itd. Duzo tego. Bardzo chce te wszystkie rzeczy z koscielnym zwiazane tutaj na miejscu zalatwic, bedzie prosciej:) A tak to nasz piesio, a raczej psisko 48-kilowe skonczyl juz rok i jest naszym skarbem:D A ja robie to co lubie i pracuje jako docentka jezyka polskiego i niemieckiego dla obcokrajowcow w instystucie jezyka i komunikacji :) Tu na forum to juz pare takich pan nauczycielek jest:) To tak z grubsza, co u mnie slychowac;) Milego weekendu:) Pozdrowki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirely> no to kochana nie wykrecisz sie od jeszcze jednego spotkania;-)) skoro to dopiero 9 marca, to mamy jeszcze czas Jade nad ocean pstrykac zdjecia, od tego ciaglego porannego wstawania, weekendy tez poranne sa, choc wcale nei chce. Jestem na nogach od dobrych kilku godzin, wszystko w domu co mialam zrobic jest juz zrobione i pzreciez nie usiade z zalozonymi rekoma, jade zrobic w koncu cos dla siebie i nacieszyc oczy blekitem Milej soboty wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiagi
czesc dziewuszki ja obecnie zamieszkuje w germanii, frankfurt, fajnieee jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGNA iBORYNA
mieszkam od 8 latek wBelgij -Bruxela Saint- Gilles obecnie jestem w Polsce pozdrawiam sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci eagiagi i jagna 🖐️ :) Spatzek - to sper praca Ci sie przytrafila :) Gratulacje! Ciesze sie, ze jestes szczesliwa na nowym miejscu :) A ja z ta emerytura to oczywiscie zartowalam - po prostu konczy sie moja 6-miesieczna umowa na prace - to bylo zastepstwo, wiec nie jest do przedluzenia. Nadal bede tu pracowac, ale na 1/3 etatu i prawie o polowe mniejsza stawka godzinna, czyli tak jak na poczatku ... jest to praca w bibliotece, ktora podlgo pod urzad miasta - biblioteka chcialaby mnie na caly etat, ale urzad miasta nie daje pieniedzy na nowych pracownikow :( Taka typowa scenaka z amerykanskiego zadupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, to szkoda:( Mam nadzieje, ze miasto znajdzie w koncu kase na Twoja posade:);) Milego wieczoru wszystkim, ja ide po wieeelkiej pauzie wreszcie na tance:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie fujara, nie sprawdze tego co napisze i potem wychodzi takie badziewie nieczytelne, jak powyzej :P Juz sie poprawiam: Witajcie agiagi i jagna Spatzek - to super praca Ci sie przytrafila Gratulacje! Ciesze sie, ze jestes szczesliwa na nowym miejscu A ja z ta emerytura to oczywiscie zartowalam - po prostu konczy sie moja 6-miesieczna umowa na prace - to bylo zastepstwo, wiec nie jest do przedluzenia. Nadal bede tu pracowac, ale na 1/3 etatu i prawie o polowe mniejsza stawka godzinna, czyli tak jak na poczatku ... jest to praca w bibliotece, ktora podlega pod urzad miasta - biblioteka chcialaby mnie na caly etat, ale urzad miasta nie daje pieniedzy na nowych pracownikow Taka typowa scenka z amerykanskiego zadupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilysmy z Natka pare rzeczy z www.foodfrompoland.com dostaniemy paczke 28.11, i wtedy powiemy czy warto ;-) buziaki weekendowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blingbling - superek te foteczki :) przepieknie :) chcialabym tam mieszkac :P gdzie to dokladnie jest ??? 102- jasne, dajcie znac, moze sama sprobuje ta strone :) ok mykam sie uczyc .. papa 🌻 i pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay: no kochana, ja mam nadzieje, ze wyjda nam jeszcze conajmniej dwa spotkania, a nie tylko jedno. chcialabym przed swietami, ale nie wiem czy mi sie uda wyrwac z pracy. poczatek grudnia spedzam w Dallas na delegacji, potem tydzien szkolenia tutaj, a 20 lece do tesciow na swieta. A ty jakie masz plany? Moze uda sie cos nakrecic na ktorys weekend? A potem jeszcze przed moim wyjazdem. Moja managerka zostanie chyba zmuszona do przejecia jakiegos klienta w SC, nie jestem na 100% pewna ale chyba w Charleston. Jak bedzie tam praca zanim sie przeniose to poprosze ja zebym mogla na tym projekcie pracowac. To bysmy sie wtedy mogly bez problemow zobaczyc. a w zwiazku z wszystkimi moimi podrozami sluzbowymi postanowilam sobie sprawic BlackBerry. Zamowilam wczoraj. Ma byc przyslama w ciagu 6 dni. Firma placi wiec jest super... Anywho, mam w planach popstrykac troche zdjec w mojej nowo odpicowanej chacie i zamiescic je na internecie dla was do obejrzenia. dzis juz jest za ciemno na robienie zdjec, wiec zrobie to jutro. aha, dzis kupilam torebke Coacha...hhehehe.. czarna, signature canvas, $280... gdzie jest ta osoba co mnie szkaluje? ciekawe czy sie przyczepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×