Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Moze, Margot, szykujesz sie do wonnej kapieli w platkach ............. (tu wpisz dowolny kwiat) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka :D oj kapiel, to jest TO :D Mmmmmm... Juz jestem wprawdzie po kapieli, ale mialabym ochote na jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot... tak wiec skoro juz jestes po kapieli, to naprawde NIE MAM POJECIA co jeszcze mozesz dzisiaj zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka, Piwonia to faktycznie od \"kwiatka\" powialo mi kiedys jej zapachem i tak sobie nick\'a wymyslilam :D a piwka nie pijam, ze wzgledu na duze kalorie a to jasne smakuje jak siki fuj fuj fuj :) co do Twojej sutuacji, to faktycznie nie za wesolo, sytuacja w kraju pogorszyla sie bardzo, to nie te same stany co sprzed 8 lat :( domyslam sie jak zle z praca musi byc na takich prowincjach jak Twoja, na szczescie w duzych metropoliach jest spoko, zapraszam do Chicago :) albo przekwalifikowanie Cie ratuje :) sama mam jedna na swoim koncie i chyba dobrze zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka> a jakie bierzesz dragi, ze chcesz zdac na nie test ;-P bagatelka> prawie o zachodzie slonca, ale to nie wazne, najwazniejsze, ze po drodze na plaze widzialam 3 delfiny i to taki znak dla mnei malutki, ze wszystko bedzie dobrze;-) no i zaoszczedzilam na butach, bo slub bralam na bosaka hihihi Musze pzrygotowac materialy dla moich nauczycieli i pewnei samej mi przyjdzie zaraz uczyc.. wiec zmykam, do zobaczenia niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dalej bede ksztalcic sie w swoim zawodzie (wlasciwie to juz sie zdecydowalam)... - mysle, ze mam duza szanse znalezc tutaj w przyszlosci prace wlasnie w swoim zawodzie - w koncu ochrona srodowiska jest na topie ;) Sklaniam sie jednak przy obraniu innego kierunku edukacji w obrebie samej dziedzinie - a dokladniej mowiac chce wybrac sie na zarzadzanie w ochronie srodowiska, ale pozyjemy, zobaczymy... jeszcze troche czasu mi zostalo na decyzje :) Gruszenka, ja Cie widze jako pania psor od francuskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, a masz jakies zdjeatka z tego slubu??? Nie badz taka, przyszlij :) Chce zobaczyc jak to jest brac slub nad oceanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam pismo z tubylczej biblioteki, gdzie swego czasu umiescilam na pismie swa chec do pracy, ze robia nabor i mozna sie zglosic, najpierw trzeba wypelnic jakis test, a jego wyniki zadecyduja, czy wezwa na rozmowe. Ale to praca na najnizszym poziomie drabiny bibliotecznej: tacy, co ukladaj ksiazki na polkach :P ... Coz, zglosze sie jednak, wazne, zeby sie w ogole wkrecic. Piwonia - czyzbys byla kolejna szalona, co to liczy kalorie ;) i to jeszcze odnosnie piwa?? Gruszenka - a coz Ty mozesz robic ... hmmmm ....... to co wszyscy, czyli to, czego ja niewiem ;) A jak zdalas, to masz prace? czy to tylko czesc procesu biurokracyjnego? Jay - jejciu i to jeszcze w dodatku delfinki :) Ale slodko :) Margot - oj tak, ochrona srodowiska jest na topie, a tam gdzie nie jest, to mam nadzieje, ze niedlugo bedzie :) Powodzenia w tych zamiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka, najwazniejsze, zeby sie wkrecic i zeby cos zaczac robic(trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo!!!) ❤️ Tytul filmu zanotowalam: sciagne sobie z internetu w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka> trzymam kciuki cala reszta> prosze klikac wolniej, bo nei nadazam za towarzystwem i kurcze na dodatek gg mi siadlo;-( odgrzewam sobie wlasnie na spozniony obiad (10 wieczorem hihihi) pierogi ruskie, juz widze te wyzere;-) dobrze, ze maz w pracy, to sienie dosiadzie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacze sie z moim email a tam 44 nowe posty , szok !!!! ale naklepalyscie tego rany julek :D Bagatelka dobra taka praca niz zadna :) trzymam kciuki, na pewno Cie przyjmia :) aktualnie jestem na diecie, zima przytulam wiec teraz trzeba to wszystko zrzucic, licze kalorie az mi sie zygac chce ale 4 kg juz ma za soba wiec nie jest tak zle :) codziennie wpadam na fitness, dwie bite godzinki cwiczen chyba najlepiej mi robia :) Margot czy ja tez moge zobaczy te zdiecia , ktore tak tutaj robia furore ? :) plissssssssss, ladnie prosze i usmiecham sie :) A wogole to ja Cie juz prosilam wczesniej o jakis fajny przepis na cos francuzkiego, no i zeby bylo szybkie i latwie w wykonaniu, moze byc zupa ale nie cebulowa bo ta juz znam :D Dark Elf co to za kursy ?? sorry, ze tak sie wypytuje ale ja tu nowa jestem i staram sie z Wami zapoznac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacze sie z moim email a tam 44 nowe posty , szok !!!! ale naklepalyscie tego rany julek :D Bagatelka dobra taka praca niz zadna :) trzymam kciuki, na pewno Cie przyjmia :) aktualnie jestem na diecie, zima przytulam wiec teraz trzeba to wszystko zrzucic, licze kalorie az mi sie zygac chce ale 4 kg juz ma za soba wiec nie jest tak zle :) codziennie wpadam na fitness, dwie bite godzinki cwiczen chyba najlepiej mi robia :) Margot czy ja tez moge zobaczy te zdiecia , ktore tak tutaj robia furore ? :) plissssssssss, ladnie prosze i usmiecham sie :) A wogole to ja Cie juz prosilam wczesniej o jakis fajny przepis na cos francuzkiego, no i zeby bylo szybkie i latwie w wykonaniu, moze byc zupa ale nie cebulowa bo ta juz znam :D Dark Elf co to za kursy ?? sorry, ze tak sie wypytuje ale ja tu nowa jestem i staram sie z Wami zapoznac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacze sie z moim email a tam 44 nowe posty , szok !!!! ale naklepalyscie tego rany julek :D Bagatelka dobra taka praca niz zadna :) trzymam kciuki, na pewno Cie przyjmia :) aktualnie jestem na diecie, zima przytulam wiec teraz trzeba to wszystko zrzucic, licze kalorie az mi sie zygac chce ale 4 kg juz ma za soba wiec nie jest tak zle :) codziennie wpadam na fitness, dwie bite godzinki cwiczen chyba najlepiej mi robia :) Margot czy ja tez moge zobaczy te zdiecia , ktore tak tutaj robia furore ? :) plissssssssss, ladnie prosze i usmiecham sie :) A wogole to ja Cie juz prosilam wczesniej o jakis fajny przepis na cos francuzkiego, no i zeby bylo szybkie i latwie w wykonaniu, moze byc zupa ale nie cebulowa bo ta juz znam :D Dark Elf co to za kursy ?? sorry, ze tak sie wypytuje ale ja tu nowa jestem i staram sie z Wami zapoznac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, ales sie towarzystwo rozpisalo... Bagatelka, i wyobraz sobie, ze akurat, gdy czytalem Twoj wpis to dopiero sobie przypomnialem zeby budzic syna... Wszystko przez to, ze przeniosl sie ze spaniem do innego pokoju, wczesniej byl blisko kompa, alesmy mu z zona przeszkadzali, ja rano, a zona w nocy. Pomidorki niestety szl... mi trafil, nie pomoglo nakrywanie wloknina, wstawianie swieczek do tunelu i inne zabiegi, ktore zwykle skutkowaly. Jakas ta wiosna tego roku zjadliwa, niby slonecznie, ale te nocne przymrozki mnie wykoncza. W pracy tez roslinki sa na granicy ryzyka, begoniom nawet przypalilo listki mimo przykrycia. Ale nie mam innego wyjscia, musze je sadzic i przenosic ze szklarni, bo brakuje mi miejsca i nastepne juz rosna bardzo.. Musze pogadac z kierownictwem firmy, niech cos mysla o ogrzewaniu tunelu, bo inaczej moze byc problem. W koncu nie jestem odpowiedzialny za pogode.. Ale mam tez pozytywna info.. elegancko wzeszly mi arbuzy, melony, cukinie... zeby tylko przetrzymac je do czasu wysadzenia do gruntu.. Margot, moze juz zdjecia od Ciebie czekaja na mne, ale nie moge nic odebrac. Wczoraj syn przeinstalowal kompa, i nie wszystko jeszcze dziala. Jakby co, to klikne do Ciebie.. Pozdrowienia dla wszystkich i na razie papapapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Czesc, jestem nowa, wiec pewnie wypadalo by sie przedstawic. Mieszkam w Chicago od 2,5 roku ( w lipcu bedzie 3 lata). Kiedys tu juz pisalam, pare miesiecy temu, ale potem przestalam. Tu wlasnie poznalam Jay i Dark Elf- emailujemy od czasu do czasu. Pozdrawiam wszystkich!!! Dark Elf- jesli szukacie domu, przeprowadzcie sie do Chicago. Tutaj jest bardzo polsko. Czy wiecie ze mieszka tu wiecej Polakow niz w Warszawie. Mamy polskie sklepy, dyskoteki, apteki, szkoly, lekarzy, itd. My tez szukamy domu, chcemy cos kupic, ale na razie nie znalezlismy nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Piwonia- gratuluje zapalu (do odchudzania). Ja tez jestem na diecie, ale niestety nie moge sie zaciagnac na fitness. Chodzilam na silownie przez miesiac, ale potem mi sie odechcialo. Teraz zapisalam sie na Weight Watchers (Straznicy Wagi) i schudlam 3.5 kg w 3 tygodnie. Nadal sie odchudzam, pewnie juz do lata nie zdaze, ale moze do jesieni cos schudne. Jezeli ktos ma jakis dobry pomysl na szybkie schudniecie- podzielcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Barb, alez sie ciesze, ze ktos z Chicago stuka, bo ja z okoci :D tez namawiam wszystkich na przeprowadzke w okolice Chicago :) Barb tradycyjne pytanie, jak Ci tu leci ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb> jak sie ciesze, ze jestes znowu, dziekuje za Wielkanocnego maila.. przytloczyla mnei praca troszke, ale obiecuje poprawe, bede mailowac... u mnie goraco jak w piekle jest juz;-( a lato dopiero za troszeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×