Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Dzięki :) Miałam słuchawki i MP4 w dłoni i sobie bez szaleństw robiłam. Wydaje mi się, że dobrze robić swoim tempem bo nie znienawidzisz ćwiczeń. Ile już ze stepperem ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
Dałam czadu- według licznika 56min - 3445 stopni - 492cal aczkolwiek coś ten licznik wczoraj oszukiwał, bo przedwczoraj pokazywał 55min - 3969 kroków -567 cal, a wczoraj zasuwałam szybciej. Z tego co podpatrzyłam to nie liczył mi wszystkich kroków- momentami liczył co drugi krok. Gdzieś kiedyś wyczytałam, że ktoś kto chce pozbyć się nadmiaru kilogramów powinien spalać min. 250cal przy ćwiczeniach. Ciekawe czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
Melduję posłusznie, że wczoraj 45min - 2612 kroków - ok. 416 cal. Naprawdę coś nie tak z moim licznikiem. Raz mi liczy każde naciśnięcie na pedał, a raz co drugie. A Wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D. Mi dali w pracy dzisiaj wolne. U mnie było 1600 steppów w 30 minut. Fajna zabawa serio. Jak na razie kocham to urządzenie :D Jedzonka dzisiaj w okolicach 1250 kalorii więc też jest okej. Postawiłam też na kawę zbożową bo podobno jest zdrowa. Piję zamiast zwykłej. Co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
Ja zaraz wskakuję na stepper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja jestem bardzo Zadowolon! Myślałam że skóra mi się tylko ujędrnia po 10 dniach 2500 stepow ale pozytywne zaskoczeni.. -2 cm w obwodzie uda,-2,5 w biodrach i -1 cm w brzuchu! Mam stepper skrętny:-) Zobaczę jak dalej z efektami będzie :-) do tego dieta 1200 kalorii.. Przez prawie 3 mc byłam na 1000 i schudłam 9.2 kg. Gdy zaczęłam ćwiczyć podwyższyłam kalorie do 1200 i powoli Stabilizuje ;) na ten tydzień spadek -1 kg,aktualna waga 58.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Darija! Ja dzisiaj 1700 steppów w pół godziny. Ja zważę się za miesiąc odkąd zaczęłam ćwiczyć na stepperze by widzieć ile to dało :) Sugeruję się jednak bardziej wymiarami niż wagą... Co u was? Ja za godzinkę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj chcąc nie chcąc nic nie poćwiczyłam, a przedwczoraj zamiast steppera zrobiłam HIIT, bo późno już było i nie chciało mi się 40minut dreptać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerenavonD
Hejka :) U mnie dzisiaj pół godzinki na stepperze i 1830 steppów za mną ;) Za moment do pracy, więc znów kalorie będą się spalać :) Kalorii dzisiaj 1300 równe, więc troszkę więcej niż powinnam, ale tragedii nie ma. Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerenaVonD
Hejka U mnie dzisiaj dzień bez steppu :) Jadę z królikiem na szczepienie i odpoczywam po wczorajszym ciężki dniu w pracy. Co u was laseczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
U mnie brak czasu na stepper. Moja córeczka ma ostatnio ciężkie dni i w ciągu dnia nie daje się na krok odstąpić, a jak ją układam do snu to się budzi co chwilę. Ząbki czy co... Ostatni raz na stepperze chodziłam w piątek :/ Wczoraj zrobiłam HIIT, a dziś trening siłowy, ale bardzo króciutki. Mam wrażenie, że się lenię i się wkurzam, że nie mam możliwości ćwiczenia. Dobija mnie to i chyba łapię jakiegoś doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo, halo. Melduję, że wczoraj 50min w niezbyt szybkim tempie. A reszta jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
to wyżej pisałam ja- svelta, heheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Drugi tydzień ćwiczeń minął :-) robie Juz 3000 stepow w 43-45 minut.. Efekty są widocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka3332
ja ćwiczę od miesiąca i tak jak pisałam wczesniej miałam w lutym zrobic pierwsze ważenie ale zrobiłam już teraz :) i waga spadła z 67-8 na 65 kg więc nie jest źle... nie ćwicze codziennie ale jak juz zaczne maszerowac to tak ok 50-60 min do tego zaczełam sie lepiej odżywiać i nie jem słodyczy :) nie mierzylam obwodów więc nie wiem ile mi ubyło, najważniejsze że nic się ze spodni juz nie wylewa i widzę przerwe miedzy udami a wczesniej sie stykaly i ocierały o siebie :) wplanach mam jeszcze twisterek na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dobra rzecz ale jak dla mnie za nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie, że w Go sport w Ch Janki dostanę stepper?? ile takie coś kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamtojest
Witam :) mam pytanko - czy ktoś ćwiczy na stepperze, który nie ma regulacji obciążenia czyli siły nacisku na pedały? Ja mam taki bez regulacji i jak czytam ile robicie kroków w czasie np. 30 minut to mam wrażenie, że ja mam chyba za ciężko bo robię w 45 min. ok. 2000 kroków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastka
Uwielbiam - nie jest to takie wymagające, a jednak na wydolność wpływa mega. Zobaczcie tutaj - http://twojarownowaga.pl/cwiczymy-na-stepperze/ Wiele po prostu zależy od tego jak do tego podejdziecie - tam masz odpowiedź na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny a z łydek wam ubyly cm?? Mamm grube łydki i strasznie mi zalezy zeby z nich ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nikt nie mial steppera z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ przeszukuje wszystkie fora, blogi, komentarze itd, wiem że najbardziej interesująca mnie informacją jest to ile kg, cm pozbył się na steperze , po jakim czasie, z jaką częstotliwością ćwiczeń, jaką długością treningu itd. Zatem obiecuję sobie, że po pewnym czasie dodam tu wpis jak działało to na mnie. Zaczęłam 4 lutego, więc pojawię się tu zapewne 4 marca podsumować miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steperrowiczka
Zjawiłam się nieco później niż 4 marca, ale jestem. Jestem dokładnie po 16 treningach. Ćwiczę co drugi dzień (raz zdarzyło mi się odpuścić jeden dzień treningowy że względu na brak czasu) Pierwsze 7 treningów było po 20 minut, totalnie wyczerpujących (że względu na Tragiczna kondycję) każdy następny trwał już 30 min (co niektóre 35min). W między czasie rzuciłam palenie (więc na pewno metabolizm mi zwolnił i to może być też powodem nie powalającego efektu wagowego). Od 29lutego jestem na "diecie", nie katuje się, nie gloduje, nawet jadłam pizze czy też ziemniaki pieczone w oleju (w weekendy założyłam że będę trochę luzowała), sciagnelam aplikacje do liczenia kalorii, obliczylam zapotrzebowanie kaloryczne i "obcięłam" je o średnio 700 kalorii dziennie (jednego dnia zdarza się 1000 kalorii ale w weekend z kolei tylko 500 a może i mniej). Wyliczylam że co 10 dni przy takiej "diecie" powinnam schudnąć okolo 1 kg (bo 7000kalorii to 1 kg). Efekty? Nogi i tylek już po około 2 tygodniach twardsze, jedrniejsze, mniejszy cellulit, brak galaretki na nogach (bardziej jędrne). Same ćwiczenia nic nie dały mi pod względem centymetrów i kilogramów, ale dały coś równie cennego KONDYCJĘ! Nie męczę się tak jak wcześniej, ćwiczenia są już przyjemniejsze i dołączyłam po steperze zestaw ćwiczeń na wysmuklenie nóg :) dieta z kolei dała mi już 1 kg mniej :) w takim tempie do końca kwietnia mam zamiar schudnąć do idealnej wagi zarazem modelując ciało :) będę na bieżąco relacjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia7
Witam. Ja mam stepper juz dosc długo. Skretny z rączkami. Od tygodnia znowu sie z nim przeprosiłam i zaczelam wspołpracować. W tamtym roku ćwiczac na nim może troche spadła mi waga, ale na pewno poprawiła mi sie sylwetka (slyszałam od innych, bo na wadze nie było aż tak widac). Stepuje i macham do tego rekami ( dzieki rączkami w nim zamocowanymi). I nie wiem czy robie coś nie tak...bo Wy piszecie że w 30 min. robicie 3000 krokow. Ja w 43 min robie 4000. Moze ja nie moge za bardzo zrzucic z wagi bo robie to za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałem w trenera personalnego. Zależało mi na zwiększeniu masy mięśniowej, więc dodatkowo oprócz treningów wspomogłem się suplementem largomass, co pozwoliło mi uzyskać zamierzone efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie to dobry sposób na stworzenie odpowiedniej rzeźby. Natomiast ja również zainwestowałam w karnet na siłownie, gdzie trenerzy dobrali mi program treningowy + doradzili zakupienie suplementu largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam suplement largomass, sam stosowałem przez 3 miesiące i udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×