Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość stepper

STEPPER czy coś innego ???????

Polecane posty

Gość małe bybu
Bellusia ja mam skrętny bardziej na nim pracują nogi i trochę boczki, więc chyba jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez planuje kupic stepper. mialam kiedys taki z lidla ale byl strasznie skrzypiacy i jakos nie lubilam na nim cwiczyc.poleccie jakis fajny w przystepnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia bla
Hej dziewczyny, tak czytam i dodam coś od siebie. Mam koleżanke co zwariowałam jak taki stepper dziala na sylwetke. Otóż waga 73kg 162cm wzrostu a wiec troszke duzo, dieta!!! Typu jesz zdrowo gotowane warzywa mieso na parze rybka polecamy kasza kuskus i inne kaszki zamiast ciastek i chipsow przegryzdz sucharka odpuscic alkohole załozyc sobie cel ile chcesz zrzucic i w jakim czasie. Dodajesz stepper od 30min nawet do godz z jedna przerwa, codziennie!! W 3miesiace z 72kg 56:-D a z czasem do 51kg a wiec da sie!!!! Jesli napadnie Was ochota na słodkie to pasek gorzkiej czekolady i koniec oj pomaga. A wiec motywujcie sie i do roboty!!! Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.Mam pytanie do tych z Was które ćwiczą na stepperze i widzą efekty na pupie...chodzi mi o to czy ćwicząc wypinacie pupę czy sylwetka musi być wyprostowana?? W instrukcji mojego steppera jest napisane że aby pupa pracowała trzeba stanąć na środku pedałów...nie bardzo mi sie to udaje bo wtedy stepper przechyla się do tyłu. Macie jakieś rady dotyczące techniki efektywnego ćwiczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Rodziewicz
Witam, ja mam Stepper od 3 dni. Dziennie spalam nie mniej niz 200kalorii cwiczac zaledwie max 30 minut.dopiero po przekroczeniu 200 jestem juz naprawde spocona. Mam nadzieje że gdzieś za miesiac w takim tempie widać będzie jakieś efekty. Ostatnio na innym forum uśmiałam się bo jakaś dziewczyna żaliła się że ćwiczyła na stepperze codziennie po 15 minut i po tygodniu zrezygnowała bo nie widziała efektów. No cóz, ja się nie poddam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bo naprawdę warto od 22 grudnia do 14 stycznia straciłam 10cm w udach cwiczę codziennie 2x po pół godziny. z kaloriami idzie marnie ale dzisiaj w tym czasie zrobiłam za pierwszym razem 2850kroków a za drugim razem 3000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich bardzo serdecznie:):) Mam problem z cellulitem ukazał on się po ciąży jest okropny, myślę nad zakupem stepperu tylko chodzi mi w szczególności o to czy pomoże mi on zwalczyć mój niechciany cellulit. Proszę o odpowiedż z góry dziękuję i pozdrawiam:*:):) P.S Jak wybrać naprawdę dobry stepper???:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam właśnie stepper mam zamiar codziennie ćwiczyć.moja waga to 62kg wzrost168cm, zależy mi na schudnięciu z brzucha najbardziej i bioder bo tam mam koło 100cm jakie ćwiczenia mam wobec tego wykonywać na te górne partie ciała? nogi chcę nieco wysmuklić spalić ten tłuszcz po prostu więc powinnam na lekkim obciązeniu i płytkie kroki tak? proszę o radę i może ktoś zacznie ze mną ćwiczyć od poniedziałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zjadam powiedzmy 1000kal to ile dziennie powinnam spalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta_jg
ćwiczycie jeszcze ? :) ja ćwiczę od 4 dni i jak na razie ciężko mi wytrzymać pół godziny.... chyba mam fatalną kondycję - zrobię tylko jakieś 1000 stepów. a jak to było u was na początku ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaSynusia
Ja po ciąży mam dużo za dużo ciałka.. mój stepper jest zamówiony i niecierpliwie na niego czekam, skusiłam się na zakup, ponieważ mamy małe mieszkanko, gdzie już mój rowerek się nie zmieścił :-( a brakuje mi tylko ruchu do lepszych wyników.. od połowy maja, nie jedząc po 18 schudłam do dzis tylko 6 kg. Waga spada, to dobrze.. ale dołuje mnie to, że strasznie wolno to trwa.. zamierzam ćwiczyć codziennie przynajmniej te 30 min :-D doczekać się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaSynusia
Jest tutaj czasem ktoś jeszcze? Pytam,bo lepiej na starym wątku pisać niż nowy zakładać :-) pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuśkaSynusia
Nikogo tu nie ma?? Mam swój stepperek :-) i od,razu po rozpakowaniu zrobiłam 1300 kroczków w ok 25 min, jak dla mnie początek idealny :-) pozdrawiam i każda zachęcam. Mam nadzieję, że na mnie podziała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona ze swojego steppera! używam go od około dwóch miesięcy i już widoczne są efekty. moja pupa się znacznie podniosła :D kupiłam go na allegro za około 140 zł (evo sport). myślę, że jeszcze trochę pracy przede mną ale nigdy wcześniej nie zauważyłam takiej widocznej zmiany (próbowałam kremów, orbitreków i niestety nie pomagało). do steppera dołączone są linki, dzięki którym ćwiczę też ręce, bardzo mi zależy, żeby je trochę wysmuklić i umocnić (muszę pozbyć się galaretki), nie jestem typem sportowca podnoszącego hantelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkasynusia
Jak miło, że ktoś tu zajrzał :)) Ja na swoim stepperku robiłam ok 4000-4700 podwójnych kroczków dziennie... Ale niestety pękł mi niedawno :(( I zgłaszam go na gwarancję :( brakuje mi codziennych treningów, ale w zamian zaczęłam robić A6W :)) i już 5 dni za mną :))) Pozdrawiam, jak jeszcze ktoś tu zagląda czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi 35
Witam, kobietki. Ja robię właśnie eksperyment antycellulitowy. Jestem szczupła (55 kg, 170 cm wzrostu), wysportowana (na brzuchu mały kaloryferek) a cellulit MAM!!! Stosowałam już chyba wszystko co było możliwe (diety,bieganie, rower, ciężki trening siłowy ze sztangą, Tabata) masażery, body wrapping, kremy, tabletki, cuda na kiju! Ale ostatnio wyczytałam, że jednak najlepszym sposobem jest umiarkowany wysiłek aerobowy. Bieganie nie weszło mi w krem ale od biegania lepszy jest ponoć Nordic Walking. Tylko na NC brakuje mi czasu (praca, dom, dzieci itp.) a tu trzeba wyjść z domu na godzinę. Postanowiłam użyć steppera regularnie i mam zamiar wytrwać w tym postanowieniu jak najdłużej. Ćwiczę 4-5 razy w tygodniu ( zaczęłam od 30 min dziennie, a mam zamiar wydłużać stopniowo trening do godziny dziennie), Mam nadzieję, że to małe urządzonko wreszcie pomoże mi w osiągnięciu celu. Dam znać w styczniu czy gra jest warta świeczki. Osoby otyłe mające cellulit gdy chudną to pozbywają się go wraz z tłuszczem (to jest normalne). Gorzej jest jak ktoś jest szczupły i nie chce schudnąć - to co tu robić? Wypróbuję tą metodę i zobaczymy, czy to wreszcie pomoże. Pozdrawiam wszystkie steppowiczki. Odezwę się za 3 m-ce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beetina
Witam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie stepperki :) ja przymierzam się do kupna i cały czas mam burzę mózgu, zastanawiam się, myślę...nie mam chęci kupowania karnetu na areobik i przy tym podpisywania umowy na rok albo i dwa lata...kto wie co później będzie ;) chcę ujędrnić troszkę to i owo i mam nadzieje że się uda bo stepper działa ujędrniająco...tak? widzę, dużo pozytywnej energii mam nadzieję, że i mi się ona udzieli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od ponad tygodnia jestem szczęśliwa posiadaczką steppera i moge powiedzieć że naprawde działa.. nie widzę jakichś super efektów bo za krótko na nim maszeruje ale z przodu ud skóra sie troche wygładziła, nadal jak ścisnę skóre to widzę celulit ale jest trochę mniej widoczny, poza tym mięśnie stały się twardsze. do tego doszla dieta, mniej jem , zdrowiej, ograniczyłam słodycze więc zobaczymy :) wazenie dopiero w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
Ja też od niedawna mam stepper. Na razie kilka nieregularnych treningów za mną, a od niedzieli ćwiczyłam codziennie. Mam zamiar ćwiczyć regularnie, przynajmniej 5 razy w tygodniu. Zważyłam się i obmierzyłam i zobaczę jakie wyniki za jakiś czas. Zaczęłam od 30 min, a wczoraj i przedwczoraj udało mi się 50min (według licznika ponad 500 cal chociaż wierzyć mi się w to nie chce). Mam stepper prosty. Od nowości strasznie skrzypiał ale potraktowałam go WD40 i jest ok. Ogólnie chciałabym zrzucić 8 kg, chociaż marzeniem jest 14 kg. Tyle, że daję sobie czas i nie spinam się, że ma to być w 2misiące (choć wcale bym się nie pogniewała) ;) Co do diety to po prostu staram się zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Witajcie:) Ja też chętnie przyłączę się do tematu dyskusji;-)...ostatnio odkurzyłam swój stepper z linkami,małżonek potraktował go WD bo wydawał brzydkie dźwięki i zaczynam od nowa przygodę ze stepperem...nie mierzyłam się,ale mam mega cellulit,boczki chcą wyskoczyć ze spodni i żyć swoim życiem:P...jednym słowem masakra i się zapuściłam...wzrost:165...waga:67-8...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
do tarantula7604 a ćwiczyłaś już kiedyś wcześniej na stepperze? z jakimi wynikami? Ja też ważę 67 kg, ale jestem niższa- 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Svelta:) tak ćwiczyłam parę lat temu na stepperze skrętnym z ramionami i schudłam ok.7 kg już dokładnie nie pamiętam w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Svelta zapomniałam dodać,że oprócz ćwiczeń na stepperze kręciłam hula-hop i tu kłaniają się boczki,które znikły,a teraz szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svelta
Tarantula, dzięki podbudowałaś mnie, bo ja oprócz steppera też kręcę hulahopem :) Uff, jest dla mnie nadzieja. Tyle się naczytałam różności w internecie, że zaczęłam wątpić czy uda mi się schudnąć, czy tylko wysmuklę nogi. Niby wiem, że to kardio, ale wszyscy piszą głównie o poprawie wyglądu nóg, a mi głównie na brzuchu zależy (na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Svelta i jak wczoraj?dałaś czadu:)... Ja wczoraj zaliczyłam 1000 stepów a dzisiaj rano godz.6.00 powtórzyłam wyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dzisiaj kupiłam stepper i mam pierwszy trening za sobą. 30 minut i 1350 stepów. Pewnie to mało, ale co mi tam... :P Mam 159 cm wzrostu i 56 kilo ( o zgrozo!) wagi. Trzymam się diety w przedziale 1200-1300 kalorii i zobaczymy. Mogę się dołączyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
SerenaVon pewnie dołączaj się;-) w grupie raźniej i to motywuje... Powiem Ci,że ładnie pojechałaś...ja przy 1000 mam dosyć:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×