Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

zawsze lubiłam ostrą muzykę ale z mrocznego stylu wyrosłam i z moich obserwacji wynika że zazwyczaj się z tego wyrasta. Trochę to śmieszne że ludzie ograniczają się tylko do czarnego koloru(ew.bordo). Mnie przeszło gdy miałam 15 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triformis
Ja sama z gotykiem jako takim mam niewiele wspólnego, słucham blackmetalu i deathmetalu, i właśnie z tą subkulturą się identyfikuję, jednak często jestem brana za gotkę z przez laików, sugerujących się moim wyglądem:D Kaprysy genetyki obdarzyły mnie naprawdę "wampirzymi" cechami - baaaardzo jasną, nieznoszącą słońca karnacją i bardzo ciemnymi i gęstymi włosami, tudzież brwiami i rzęsami, co uważam za zaletę i z zacięciem pielęgnuję i podkreślam. Ubieram się na czarno , kiedyś głównie w czarne spodnie i podkoszulki z zespołami albo obcisłe golfy, teraz ewoluuję w stronę bardziej kobiecego wyglądu - czyli długie, powiewne, ni to cygańskie, ni średniowieczne spódnice, falbaniaste, koronkowe bądź po prostu ciekawie uszyte, podkreślające talie szerokie skórzane pasy bądź gorsety i obcisłe bluzki ze spiczastym dekoltem lub wysokim kołnierzem. Noszę tyIko glany, bo tylko w nich jest mi wygodnie i nie obchodzą mnie komentarze wszystkich "współczujących". Makijaż ograniczam do kredki do oczu . I nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nazwał mnie brudem, bądź z tego powodu zaczepiał na ulicy . Z drugiej strony przeważająca część społeczeństwa, od rzeczonych dresów po niektórych wykładowców tytułuje mnie per "szatanie":D Taki folklor się wytworzył. Nie wyglądam na smutną, ponurą ani depresyjną - społeczeństwo raczej określa mnie jako wredną, arogancką, złośliwą, agresywną, satanistyczną wiedźmę z której promieniuje taka radosna niegodziwość:P Jestem sobą, jestem z tego zadowolona, i to podobno baaardzo widać. Czy to podoba się facetom? Sądząc po ich zachowaniu, raczej tak^^. Warto trzymać się własnego wyobrażenia o sobie i nie dawać się przyciąć do jakichś zestandaryzowanych, "popularnych" formatów. i tyla;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
jakbys przeczytala caly temat (wiem ze dlugi) to nie mowilabys o ograniczaniu kolorow;) ja widuje gotki i na bialo i na rozowo ubrane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
nie wiem czy pytanie bylo do mnie czy morgaine jesli chodzi o gorsety to najpiekniejsze albo szyjesz u dobrej krawcowej/gorseciarki albo sprowadzasz z zagranicznych sklepow takich jak ten http://www.absolutecorsets.com/ ale to niestety bardzo droga rzecz:( w ogole polecam zagraniczne (szczegolnie angielskie) sklepy z odzieza gotycka np http://www.thedarkangel.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem gdzie jest ten sklep bo nie mieszkam we Wrocławiu, ale moja kuzynka wie bo tam była, jak się dowiem to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zaczęło, dzisiaj sobie przyszłam do szkoły w spódnicy, oczywiście jak się spodziewałam były śmiechy ( niestey ludzie są ograniczeni, całe szcęście nie wszyscy:)) tylko jedna dziewczyna domyśliła się jak jestem ubrana:) Kocham gotyk i nie będę z niego rezygnowac nawet w szkole, wkońcu to wolny kraj, uważam że lepiej tak się ubrac niż paradowac z gołym brzuchem. Do pierwszym mrozów jeszcze ponoszę spódnice ( mam nadzieję, że szybko nie nadejdą choc patrząc na aurę za oknem trudno uwierzyc że to wrzesień) Gdy nadejdą ponure ciemne wieczory poddam się rozmyślaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
ja wlasnie kupilam ostatnio kilka cieplych raczej zimowych kiecek ciekawe czy bede je nosic... ale w sumie ostatnio getry sa w modzie wiec zima zamiast rajstop...czemu nie? moze bedzie sie nadawalo do noszenia nie znosze zimy-zamarazam wtedy (w zasadziej to juz zamarzam bo mam problemy z krazeniem-moje konczyny maja w tej chwili raczej trupia temperature) nie przejmuj sie-grunt to oryginalnosc, dopoki nie chodzisz w czarnych worach pokutnych i powyciaganych swetrzyskach jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie chodzę w worach, staram się zawsze znaleźc odpowiednie rzeczy bym wyglądała ładnie, nie wydziwiam też z białymi pudrami, a włosów nie mam zamiaru farbowac na czarno. Ja i tak staram się nie zwracac uwagi na głupie komentarze, no jeżeli już jakaś dziewczyna z klasy jest bardzo nachalna( niestety są takie) to odpowiadam \" A ty może lepiej wyglądasz, jak ja się nie czepiam tego w co ty się ubierasz, uznaję że lubisz to nosic i ja też lubię się ubierac w swoim stylu.\" Wtedy taka się zamyka. Niestety są czasami tacy ludzie którzy chcą ci za wszelką cenę dokuczyc, ale mi całe szczęście zdaża się to żadko.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gotyku podoba mi się to, że nie ma określonych ideologii tak jak np. jest to u punków, czytałam już kilka artykułów na temat subkultury gotyckiej i cały czas staram się poszerzac swoją wiedzę, niektórzy uznają się za gotyków a tak naprawdę nic o tym nie wiedzą. Ja oczywiście też wszystkiego nie wiem ale cały czas nad tym pracuję cały czas szukam po necie informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam sobie wczoraj na koncert, kulturalnie w spódnicy z myślą ,że nie będę wchodzic w pogo, ale i tak jednak weszłam. Czy ktoś z was pogował w spódnicy? Nie żałuję byłop fajnie chodź dziś wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
raz mi sie zdarzylo jak bylam jeszcze mloda i glupia i stwierdzilam ze nigdy wiecej:D strasznie niewygodnie teraz wybieram sie na behemotha:D ja poszerzania wiedzy mam po dziurki w nosie w trakcie semestru wiec w ciagu wakacji robie sobie przerwe;) mystic-chyba zostalysmy same na tym topiku ile masz w ogole lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meresger co teraz porabiasz? Ja teraz pilnuję brata tzn. ja siedzę przy kompie a on ogląda kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
ja albo siedze przy kompie albo sie ucze (niestety musialam przelozyc czesc egzaminow bo sie nie wyrobilam w sesji-studiuje 2 kierunki) no i ciesze sie koncertem behemotha:) troche buszuje na allegro i po secondhandach troche czytam takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia śmieją się z długich spódnic też nie wiem dlaczego, przecież są eleganckie i nosi je trochę osób, a poza tym mają swój urok meresger na ktorym jesteś roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
no wlasnie dziwne z tymi spodnicami no coz...najwyrazniej jesli teraz zalozy sie cos innego niz ledwo przykrywajacy tylek pasek materialu to sie wyglada dziwnie sama czesciej jednak chodze w spodniach wlasnie wrocilam z zakupow z pieknym aksamitnym bordowym zakietem:) skonczylam 3 i 1 rok na szczescie na studiach mozesz sie ubrac w cokolwiek i nikt nie zwroci uwagi (no chyba ze sie ubierzesz cala na rozowo lub przykrotko-wtedy gorzej z toleranacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę też bym chciała sobie coś kupic, ale w tym miesiącu nie mogę, dużo kasy poszło na książki a tu jeszcze rachunki trzeba zapłacic. Muszę czekac do października wtedy też przywiozą nowe towar i może znajdę coś co mi podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
polecam secondhandy;) ja ostatnio zeszlam pol miasta w poszukiwaniu zakietu i koszuli i nie znalazlam poszlam raz do ulubionego secondhandu i od razu znalazlam swietny zakiet za 12 zl-nie wiem czy ktokolwiek go w ogole nosil bo jest w idealnym stanie:) a z ksiazkami to wspolczuje-wiem ile sie wydaje, na studiach jest na szczescie troche lepiej bo mozna wiecej miec z bibliotek ale na ksero tez rowno idzie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meresger mam do ciebie małe pytanko czy znasz jakąś polską piosenkę bo ja trochę więcej niż tydzień mam egzamin do studium wokalnego i kompletnie nie wiem co mam zaśpiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytałam o gotyku na pewnej stronce( nonsopedii), oczywiście jest tam pełno głupot, aż się popłakałam ze śmiechu. Tak mi się zdaję, że wiele osób które wypowiadały się na tym forum min. o Mrocznym Panie wyrobiły sobie zdanie takie a nie inne o gotach czytając właśnie nonsopedię. Ale jednak warto zajrzec cvhocby po to by się pośmiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
polecam jeszcze hasla emo, metalowa, kindermetal tez sa niezle;) z drugiej strony jeste to zabawne ale ziarnko prawdy w tym tkwi:P (przynajemniej jesli chodzi o niektorych osobnikow) jesli chodzi o piosenke-niebardzo wiem jaka bedzie ci pasowac do barwy i skali glosu, stylu no i o jaki gatnunek ci chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
mysle ze ten styl jest ok.a nawet wiecej niz ok.podoba mi sie bardzo i zaluje ze nie mam okazji poznac takiej dziewczyny.takie dziewczyny maja cos w sobie takigo innego co mnie pociaga.a te barbi to juz sie robia nudne bo pelno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tych pokemonów( bo tak nazywają się barbi) jest baardzo dużo, chociaż nawet wśród gotów i nietylko trafiają się takie dziewuchy o mentalności barbie ( niestety miałam już kilka razy z takim do czynienia niby takie same klimaty, a śmiała się z mojego wyglądu, a była podobnie ubrana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
a u mnie wlasnie ciezko o takie dziewczyny co maja w sobie to cos...ta mroczna dusze ale w glebi sa takie piekne...czytalem raz anons dziewczyny o takiej wlasnie duszy i mnie bardzo zaskoczyla...na swoj temat napisala wiecej niz ja na swojej maturze z jez,polskiego....ale bardzo mi sie podobalo to co napisala...opisala tak dokladnie swoje uczucia ze az mnie wzielo...staram sie zlapac z nia kontakt ale jakoc ciezko idzie bo juz nie odwiedza tej strony i nie widze jej juz na gg jako dostepnej mimo pozostawionego numeru gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
a tak swoja droga to nie znacie moze stron gdzie mozna poznac takaz wlasnie dziewczyne???o takim uroku???bo na normalnych anonsach to ciezko o takie za to barbi jest pelno...jak znacie to piszcie ....czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wilk 22 super że podobają ci się takie dziewczyny Na www.darkplanet.pl mają dużo forum może tam poznasz jakąś fajną tutaj też jest trochę ale ostatnio się coś nie wpisują. No a ja wkońcu dorwałam płytkę Within Temptation;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
siema MystikMoon:) tak znam ta stronke nawet...chodzi o to ze jestem z malopolski a tu jakos tak trudno o takie kobiety...no w krakowie jedynie mozna by sie doszukiwac ale ja bym szukal czegos blizej okolic zakopanego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
A tak na marginesie to ja ogolnie to zciagam jej i innych wykonawcow muzyke.rzadko kupuje plyty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×