Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psyt

Typ sylwetki GRUSZKA - jak się odchudzać?

Polecane posty

Gość psyt

Jestem klasycznym przykładem typu sylwetki "gruszka". Wydaje mi się, że wyglądam jakby skręcono mnie w pasie z 2 nie pasujących do siebie elementów. Góra szczuplutka - maleńki biust i wręcz kosciste ramionka, a dół - okrągłe biodra, masywne uda i łydki. Dotychczas przy stosowaniu diet odchudzających działo się tak, że traciłam najpierw od góry tj. mały biust jeszcze bardziej się splaszczał, a biodra trochę wysmuklały, ale łydki pozostawały prawie nie wzruszone. Gdy zaprzestawał diety powrót centymetrów następował w kierunku od dołu w górę. Czy może któraś z Was ma jakiś sposób na odchudzenie dolnych partii ciała, bez "ruszania" góry? Co myślicie o ćwiczeniach na siłowni - wzmocnienie góry (trening siłowy) a dół ćwiczenia wyszczuplające (rowerek itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparapa
mysle, ze z ta silownia to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyt
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyt
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOOI
kurde...tesh mam taka figure i nie moge jush patrzec na siebie w lustrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Ja nie mam tego problemu ale moja mam ma taka figure, tylko ze ma duzy biust gore bardzo drobna , plaski brzuszek a biodra i uda potezne. Cale życie probowala sie odchudzac, ale byl taki efekt jak u ciebie. Mysle ze najleprze byly cwiczenia albo bieganie. Mamy na to nie moge namowic, ale moze ty sprobujesz. Polecalabym step aerobik. Zycze sukcesow w odchudzaniu Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
psyt: ja tez mam niestety taka budowe. od pasa w góre jestem naprawde szczuplutka a dól pozostawia wiele do zyczenia. w biodrach mam 97 cm, posladki sa paskudne duze a co najgorsze strasznie zwisają i trzęsą się jak galareta przy chodzenii i jakimkolwiek ruchu, uda mam masywne, stosunkowo duzy mam obwód nog wokól kolan a łydki sa pałne takie rozlazle i nieumięśnione:( wydaje mi sie ze taką budowe mam po duzej damskiej czesci mojej rodziny, chodzi tu szczegolnie o tę budowę nóg:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka 16
w biodrach mam 100cm, a mierze tylko 1,67m. mam 16 lat i tez mam taką figure okropna. szczegolnie masywne uda. nienawidze patrzec z lustro i ne wiem jakie spodnie najlepiej pasuja do takiej figury,zeby podkreslic tez plaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!! wiele kobiet ma taki problem. Ćwicz na dolne partie ciała- pracuj nad mieśniami ud i nad biodrami. Tez miałam podobną figurę. Ale zniwelowałam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam ponad 100 w biodrach- dokładnie 105 cm:-) A teraz mam 89:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_20
yasmin jak to zrobiłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo54353535
www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaa
a ja mam 160, gora cuda, dol za babcia ze str ojca szeroki, wlasnie dzis oddalam spodnice bo wygladam jak balon, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
no ja tez zaliczam sie do typu gruszki koszmar normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke_wawa
Dziewczyny! Co wy mowicie! Macie najpiekniejsza, najbardziej kobieca figure, jaka istnieje. Ja juz patrzec nie moge na te chude, plaskie "laski" bez bioder i pupy... I jest bardzo duzo takich mezczyzn! Chcialbym poznac taka kobiete, ale to jest trudne, bo gdzies sie chowacie i maskujecie;) Teraz juz wiem, dlaczego. Chyba powinnyscie przestac ogladac tyle zdjec modelek i czytac idiotyczne artykuly, pisane w kobiecych pismach przez podstarzale prukwy, zazdroszczace mlodym dziewczynom powabu i kobiecosci. pozdrawiam i zycze rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy kot
czesc tez mam taka figure moj maz jest zachwycony ale to ja musze z tym wielkim tylkiem przebywac 24 godz . wpadla mi w rece ksiazka pt "DIETA KRZTAŁTUJĄCA SYLWETKE" DR Sandra Cabot I NARESZCIE wiem dlaczego mam takie wielkie siedzenie. Po prostu wine za to ponosza CHORMONY a dokładnie nadmiar estrogenu i aby wyrownac poziom progesteronu i estrogenu nalezy stosowac odpowiednia" diete"Pisze w cudzyslowie bo tak naprawde jest to styl życia tzn odpowiednio dobrane skladniki jedzenia , bo dieta kojazy mi sie zawsze z głodówką , a tu miłe zaskoczenie nie jestem glodna nawet jak na moj gust porcje troche duze. Na efekty trzeba troche poczekac bo stosuje ja dopiero od kilku dni i wskazane sa odpowiednie cwiczenia szczegolnie na pupe i nogi NOOO zycze milej lektury i rezultatow!!!!!!!! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja mam za to problem z samymi udami i łydkami:( sama nie wiem co mam za typ figury ale jakis taki dziwny bo mimo iż ładnie schudłam nogi dalej nie wyglądają rewelacyjnie biodra mam dosyć szczupłe ok 85 cm ale i jestem niska wiec nic dziwnego ale za to moje nogi- masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam łydki beznadziejnie chude, wąskie plecy, mały biust (85 cm) i szerokie biodra (93 cm). Też nie wiem co z tym zrobić, mam serdecznie dość rozszerzanych spódnic i innych kryjących pierdół, chcę się wreszcie ubrać w obscenicznie krótką, obcisłą sukienkę i wyglądać DOBRZE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joon0
Ja mam tak samo. Mam 85 w biuscie, 60 w pasie, a 97 w biodrach. Jesli chodzi o kupowanie bluzek, wygladam w kazdej idealnie, a spodnie .. koszmar. mam dokaldnei tak jak wy, niedosyc ze szerokie biodra to jeszcze odstajaca gruba, pupe. Okrobpnie to wyglada kiedy chce zalozyc obcisla bluzke. gora ok, a tu tylek odstajacy. W co sie ubierac moje drogie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
Dla mnie jedyny sposób to... odchudzać się "do oporu". Jak zaczynałam też szybciutko zgubiłam tłuszcz z pleców, ramion, brzucha... ale ten na udach za nic nie chce zejść. Dopiero teraz, gdy schodzę już na granicę niedowagi, dopiero coś zaczyna schodzić z ud :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy kot
odchudzanie do oporu nic nie da bo nasz typ sylwetki jest zalezny od ESTROGENU dlatego mamy pupe ogromna!!! i chyba czesto obfite miesiaczki :( Jak pisalam prubuje diete SAndry Cabot "DIETA KRZTAŁTUJACA SYLWETKE" jest super CHUDNE W PUPIE czyli tam gdzie trzeba natomiast gora pozostaje taka sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radze dziewczyny odrzałujcie 25 zl lub moze troche wiecej kupcie ta ksiazke bo WARTO!!!!! Wszystko tam pisze i nie potrzeba sie glodzic bo to nic nie da pozniej jak zaczniecie normalnie jesc to pupa urosnie wam jeszcze wiekrza znam to ze swojego przykladu No wiec jezeli jest doskonale opracowana DIETKA to dlaczego z niej nie skozystac. Zycze powodzenia i jezeli mozna piszcie o postepach :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyy
gruszka biorąca tabletki anty może pogorszyć swoją sylwetkę? skoro to wina hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy kocie Moze napisz po prostu nawet w skrócie co jesc, a czego unikac... zareklamuj to jakos..masz juz jakies osiagniecia w gubieniu cm z ud? prosze o odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam....
to jakby ktoś opisywał mó problem :/. Moja sylwetka wygląda tak: bardzo mały biust, brzuch znośny, tyłek duży i odstający :( uda masywne no i łydki też grubew. Boje się schudnąćbo wiem że pierwszy schudnie mi biust. Tak miałam w zeszłym roku, najpierw biust zmalał prawie do płaskości :( dopiero potem troche ubyło w udach ale i tak minimalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam....
Czy jest jakiś sposób żeby przytyć w biuście?????? a reszte figury odchudzić?? Ja już mam dośc mojej figury, najgorzej jest latem. Jak wszystkie dziewczyny się rozbiorą na spódniczki i obcisłe topy. Ja w spódnicy wyglądam okropnie, aż chce mi sie ryczeć ze złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy kot
witam ponownie Po pierwsze schudłam 3 kg i mam mniej 3 cm w biodrachuda narazie nie chudna ale trzeba sie tez gimnastykowac a ja jakos zawsze na to nie mam czasu:) Co jesc z miesa to tylko chude tzn wolowine i kurczaki bez skury najlepiej takie co po podwurku chodza oraz ryby . to wszystko NIE SMAZONE Uzywamy bardzo małe ilosci oleju najlepiej z oliwek lub lnianego mleko i przetwory najlepiej zastapic soją(mleko i serki sojowe) a jezeli juz to odtłuszczone Pieczywo pełnoziarniste maka tez mozna kupic mąke z Orkiszu w sklepach z zdrowa zywnoscia Duzo jemy surowek z niewielka iloscia oliwy najlepiej z zielonych warzyw Chleba oczywiscie nie smarujemy niczym ewentualnie Tachina to jest cos takiego jak masło orzechowe ale z sezamu Jak chcecie dziewczyny przykladowy jadlospis to dajcie swoj e-meil to troche poskanuje ksiazke i przesle Aca pijemy przynajmniej 8 szklanek niegazowanej wody Na efekty czeba troche zaczekac nic sie nie dzieje z dnia na dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkkk
a ja mam piersi takie sobie, brzuch też biodra szerokie, uda grube a łydki znów chude! :( sillette@o2.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam....
pati172@wp.pl Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×