Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość PaniGinekolog
Prosiłabym również o ewentualny kontakt ze mną poprzez numer gg 2908154 ponieważ rzadko bywam na tej lub innej stronie , a przez skonsultowanie się ze mną za pomocą gg , zawsze odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do was panie. Kochałem się z dziewczyna wczoraj, dwa razy, pomiędzy stosunkami dziewczyna doprowadziła mnie do wytrysku, i miała trochę spermy w ustach. Umyła później usta 3 razy,raz praktycznie wrzątkiem. Czy jest prawdopodobieństwo że jest w ciąży? Powiem że według jej obliczeń okres powinna mieć za 3 dni, ma nabrzmiałe piersi(już dzień przed stosunkiem takie były, boli ja także podbrzusze), a dzisiaj miała różowy śluz tak się jej zdawało. Temp. mierzyła godzinę temu i ma 36.6. Proszę pomóżcie nam, czy jest prawdopodobne że jest w ciąży ? Uprzedzam że nie jestem gotów na dziecko partnerka również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odkryłam że jestem w ciąży. Jutro zaczynam 5 tydzień. Starałam się 1.5 roku. Powiem wam że ostatnie 2 tygodnie nie rózniły się niczym od normalnych 2 tygodni przed @. Teraz dopiero widzę że bserwowanie objawów ciąży przed okresem nie ma najmniejszego sensu. Na tej podstawie nie da się nic wywnioskować. Wszystko wygląda jak na okres. Bóle piersi, humorki, płaczliwość, obolały brzuszek, skurcze w podbrzuszu indentyczne jak na @@@, bolesne i dokuczliwe, pryszcze na twarzy, zatrzymywanie wody w organiźmie... wszystko tak samo. Nie mam pojęcia jak niektóre kobiety wiedzą że są w ciąży 2 dni po poczęciu... ja w każdym razie spodziewałam się normalnego @. Termin był na dzisiaj. Właściwie jest tylko kilka małych rzeczy które nieco się różnia od każdego innego cyklu: - od jakiś 10 dni mam obrzydliwy metaliczny posmak w ustach a mój oddech... tak jak u Shreka... aż wstyd się przyznać - zawsze na 2 dni przed @ zaczynałam plamić. Tym razem ani jednej plamki. Czysto i sucho. - temperatura nie spadła tak jak przed @ i nadal mam stan podgorączkowy - Nie miałam w ogóle śluzu takiego jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abka
Cześć dziewczyny :) Jestem w 3 miesiącu ciąży . Pierwsze objawy zauważyłam u siebie pod koniec 1 miesiąca .Miałam (i mam dalej :) ) apetyt ,a ale nie przesadnie duży... szczególnie miałam ochotę na lody :) Jem jak jadłam zwykle .... Nic się nie zmieniło zbytnio ... Częściej jednak chodzę do ubikacji ... Może was to zdziwi tak jak zdziwiło mnie :) przez pierwsze 3 tyg ciąży potrafiłam 2-3 razy dziennie robić kupę ;) haha ;P Dziwny objaw :) .Po za tym jestem senna od początku ciąży ,ale nie na tyle żeby spać w dzień, po prostu jakbym ciągle się nie wysypiała w nocy . Nie miewam wymiotów, nudności i innych typowych objawów ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi111
Hej, od 7 mcy staraliśmy się o dzidziusia i chyba właśnie się udało:-)) Duża zasługa testu owulacyjnego. W każdym razie wczoraj miałam dostać @, bie dostałam, za to zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywnie. Od paru dni miałam objawy jak na klasyczną @, ale doszły uderzenia gorąca, uczucie osłabienia, zawroty głowy, brak ochoty na słodycze, które uwielbiam. Poszłam dziś do gina, a ona mi powiedziała, że taka z testu domowego ciąża, to dla niej nie ciąża i żebym się nie ekscytowała, za 10 dni test z krwi i dopiero będzie o czym rozmawiać, o ile nie będzie @, bo może ja sobie uroiłam. Poirytowała mnie. Zwłaszcza, że już 2 razy miałam podejrzenie wczesnego samoistnego poronienia i lekarz, u którego wówczas byłam powiedział, że jeśli będzie sytuacja, gdy miesiączki nie będzie, a test wyjdzie pozytywnie, to natychmiast mam się zgłosić po jakiś lek na podtrzymanie (czy jakiś taki). Poza tym mam podejrzenie posiadania polipa w macicy i dzisiejsza p. doktor powiedziała, że to raczej uniemożliwia zajściu w ciążę. I myślę, że chyba powinnam zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek123
Moje pierwsze objawy pojawiły się kilka dni po zapłodnieniu. Zaczęło się od bardzo silnego bólu głowy, takiego którego nie byłabym w stanie wytrzymać bez silnego środka gdyby nie moje przeczucia że to ciąża. Ból zwalił mnie totalnie z nóg na kilka dobrych godzin. Skończyło się silnymi wymiotami i niemiłosiernym wyczerpaniem. Czytałam gdzieś że takie objawy mogą towarzyszyć zagnieżdżaniu się zapłodnionego jajeczka :) Na 7 dni przed @ było swędzenie piersi a potem ból najpierw jednej a potem drugiej piersi, może to śmieszne ale zawsze bolały mnie obie równocześnie :) Standardowo ból w podbrzuszu i uczucie ogromnej temperatury - wręcz palenia piersi. Więcej objawów nie było i choć testy początkowo dawały wynik ujemny to mimo wszystko czułam że to jest to (widać było jeszcze za wcześnie na test). Przyznam że czasami wątpiłam, zwłaszcza kiedy czytałam na forach że kobiety starają się miesiącami a to było dopiero moje pierwsze podejście (przy tym dziecku bo jedno już mam). Na 4 dni przed @ zrobiłam znowu test i zgodnie z moimi oczekiwaniami pojawiły się dwie kreski choć jedna z nich - ta ważniejsza :) była ledwie zauważalna, kolejne już były ciemniejsze. Piszę to dlatego że wiele osób twierdzi, że nie ma możliwości przeczuć ciąży na podstawie objawów pojawiających się w kilka lub kilkanaście dni po zapłodnieniu. Owszem są to objawy bardzo zbliżone do objawów przed @ ale jednak czymś się różnią, bo ból jest podobny ale nie taki sam, pryszcze wyskakują jak zwykle ale w innym miejscach i jemy też więcej jak zawsze przed @ ale np. sałatkę którą zwykle robimy na święta :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam wszystkie objawy jak groszek123. Okres mam dostać 04.06 i mam nadzieje że nie przyjdzie. To było nasze pierwsze podejście i mamy nadzieje że się nam uda bo bardzo tego pragniemy. Ciągnie mnie już zrobić test ale jakoś sie troszku boje :-)>. Pozdrawiam wszystkie czekające :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabulla23
hej jestem w 26 dc ostatnie moje cykle sa troche dziwne 25 25 24 26 28 tak ze niewiem kiedy powinnam dotac okres moze dzis moze za 2 dni ale wczoraj miałam jakies dziwne skurcze macicy nigdy takich nie miałam mam podwyzszona temp do 37stopni a dwa dni temu miałam 36,5 i cały czas mnie mdli kochamy sie z mezem bez zabezpieczenia od 2 mies myslicie ze jestem w ciazy?nierobie testu bo niechce sie rozczarowac .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali84
Naczytalam sie tego wszystkiego i teraz nie wiem co myslec ;) okres spoznia mi sie 11 dni , robilam dwa testy oba wyszly negatywnie (jedna kreseczka) czluje sie jakbym okresu miala dostac piersi mi strasznie nabrzmialy od czasu do czasu boli mnie brzuch , plecy tak jak na miesiaczke. a prawdopodobienstwo zajscia wciaze mam duze bo wspolzylam z moim narzeczonym podczas owulacji wiadomo z jakim skutkiem. Nie wiem co myslec . w miedzy czasie przyjmwalam antybiotyki . w czwartek ide do ginekologa na badanie. i mam takie pytanie ginekolog po jakim czasie jest w stanie okreslic czy jest ciaza czy nie ?? czasami mam wrazenie ze tak bardzo chce ze juz sobie wszystko na swoje przekrecam :) bo taka fasolka to fajna sprawa jest :) tylko chcialabym juz wiedziec... mysli mnie zrzeraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollalaaa
Dziewczyny, prosze o pomoc.! Zdecydowałam się napisać na forum, ponieważ już nie wiem co mam robić ... ...i pomyślałam, że mogłybyście mi pomóc, gdyż jesteście starsze i bardziej doświadczone... Ja niestety mam dopiero 17 lat i obawiam się, że mogę być w ciaży. Od ponad roku mam stałego chłopaka i kocham się z nim, zawsze było to robione z zabezpieczeniem (prezerwatywa), lecz ostatnio niestety nas poniosło i kochaliśmy się bez żadnego zabezpieczenia, lecz nie trwało to długo, około 5-10 min, gdyż w pore się opanowaliśmy, chłopak nie miał wytrysku. On twierdzi, że do niczego nie doszło, wie o śluzie, który wydobywa się wraz z plemnikami przed wytryskiem, ale jest pewny tego, że nawet nie zdążył się wytworzyć przez tę chwilę ... Chłopak ma 22 lata, jest bardziej doświadczony ode mnie. Ostatnią miesiączkę miałam 13.05. Tym nieszczęsnym dniem był 1.06 Cykle mam dość nieregularne Luty : 24 Marzec : 28 Kwiecień : 24 Maj : 30 Z moich takich niedoświadczonych obliczeń, wyszło, że ten trefny dzień to ostatni dzień płodny. Objawów jako takich nie mam, ...prócz tego, że czuję sie ociężała, ciągle zmęczona-senna,kręgosłup, głownie w okolicach nerek boli, brzuch, w okolicach podbrzusza boli. Apetyt mam raz taki raz taki, czasami mogłabym jeść i jeść, a czasami nie mam ochoty przez cały dzień nic nie zjeść (ale wydaje mi się, że u mnie to normalne, na codzień), a także zaledwie pare razy zdarzyło mi się, że nie dobrze mi było. Temperature mam 37.2 i utrzymuję się od dnia kochania się do teraz (jestem zdrowa). Śluz obecnie mam taki kremowo-żółty. Możliwe, że są to objawy nadchodzącej miesiączki, ale mimo wszystko panicznie boję się, że to mogą być objawy ciąży ... Wiem, że jestem młoda, nie powinnam się jeszcze interesować takimi rzeczami jak sex, ale jednak zdażył mi się ... Teraz ponosimy konsekwencje, wraz z chłopakiem, że nie uważaliśmy i bardzo się boimy. Więc proszę, nie oceniajcie mnie (nas), lecz chciałabym was poprosić o pomoc. Jestem w ciąży, czy jednak jest szansa, że nie jestem ?? Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll11
w głowie mi sie nie nie mieści, co wy tu piszecie??? cykl miesiaczkowy liczy się od pierwszego dnia misiączki. Dla cyklu 28-dniowego owulacja tj.jajeczkowanie wypada w 14 dniu cyklu. Test ciążowy robi sie najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Objawy ciąży to przede wszystkim zatrzymanie krwawienia miesiączkowego,może pojawic się delikatne krwawienie lub plamienie,ale nie musi. Nudnosci,wymioty,ślinotok,zgaga pojawiają się u 50 % kobiet we wczesnym okresie ciaży. Zmiany w gruczołach piersiowych pojawiają sie w 6-8 tyg.ciąży.Głównie spowodowane są podwyższonym stężeniem prolaktyny. wiec mogą pojawic się: powiększenie,wzmożone napiecie i obrzmienie piersi,poszerzenie siatki żylnych naczyń podskórnych,przebarwienie brodawek. Podwyższona temperatura ,powyżej 37,która utrzymuje sie po owulacji przez co najmniej 3 tygodnie i równoczesny brak miesiączki. W dniu spodziewanej miesiączki najlepiej zrobić badanie beta-hCG z moczu lub krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała22
Hej mam do was pytanie ? w niedziele kochalam sie z chlopakiem i on doszedl we mnie w sumie tego oby dwoje chcielismy ale jeszcze wczesniej jakos w czwartek on doszedl i zaraz wszedl we mnie ...teraz odczuwam bole brzucha na dole i dziwne zawroty w glowie , ciagle ziewam tak az mi lzy same lece... czy ja jestem w ciazy? do okresu zostal mi jeszcze ponad tydzien...wiec testu jeszcze nie ma co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupolgłupi
kochałam się z chłopakiem 11, 12, 17 i 18 dnia cyklu, była gumka, która nie pękła, on skończył we mnie 2 razy, a 2 razy nie. możliwa jest ciąża? żadnych objawów nie mam, trochę boli mnie tylko podbrzusze, ale to chyba przez zbliżający się okres... nie mogę zawieść rodziców:( ani moich, ani jego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
No własnie kiedy te pierwsze objawy?? u mnie jezeli sie udało to byla bym w drugim tyg ciazy. wczesniej bardziej sieprzejmowalam tym czy jestem i wydawalo mi sie ze mam objawy.ale po 6dniach zrobilam test wyszedł negatywny...niestety...ale ciagle mam bialy gesty ciagnacy sie sluz.Brzuch bolal mnie kilka dni po polei zaraz po stosunku. Teraz sprawdzalam temperature kilka dni rano i wieczorem o tej samej godzinie i za kazdym razem 37.4 ciagle taka sama... dzis gdzy poszłam sie wykapac poczulam podczas mycia ze bola mnie sutki a piersi wydaja mi sie takie nabrzmiale i wydaja sie wieksze. Czy mozliwe jest to ze jestem w ciazy?? boje sie zrobic test zeby sie nie rozczarowac a okres powinnam dostac najpozniej 8 lipca.pozdrawiam czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmirek
Wspolzylam w dni plodne minelo pare dni teraz co jakis czas kluja mnie jajniki raz lewy raz prawy dlaczego? staram sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmirek
Wspolzylam w dni plodne minelo pare dni teraz co jakis czas kluja mnie jajniki raz lewy raz prawy dlaczego? staram sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***pytająca***
mam takie pytanie.... dla pewności i spokojności po 8 dnich brania rigevidonu, zaczynając od pierwszego dnia miesiączki jestem już zabezpieczona? pierwszy raz stosuję tabletki i mam jeszcze pewne obawy... chociaż i tak nie kończyliśmy we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca nie mam pojęcia bo nigdy nie brałam tabsów anty, pozdrawiam. Ja się staram o dzidziusia juz 13 cykl i nic, nie wiem jak teraz, jestem w 25dc i bolą mnie piersi i sutki jak nigdy... może sie udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej od jakiegos czasu staram sie zajsc w ciaze robie testy owulacjne ktore wychodza pozytywnie ok 14 dnia cyklu ale tych dniach mam sluz typu nieplodnego jak myslicie dlaczego i co moge na to poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewis222
bunix lykaj wiesiolek.Bierze sie go do owulacji.Sienie lniane rowniez pomaga.Ja tez nigdy nie moglam zaobserwowac sluzu plodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej dzieki ze odpisalas:)boje sie tylko ze to moze byc tez cos powaznego jak caly czas mam ten sluz nieplodnu:(pozdrawiam sie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, może masz tylko nie za duzo, wiele kobiet czuje że ma wilgotno a ja też nie zaobserwuje go patrząc na majtki.. terż słyszałam o wiesiołku i mam zamiar go zarzywać od tego cyklu.. 19zł w mojej aptece za opak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś..
mam mały problem. robiłam to 1 raz z chłopakiem i on nie jest pewny czy w dobrym czasie wyjął ( robiliśmy to bez zabezpieczenia ) niby miałam okres ale strasznie krotki.. zawsze mam przez pełne 7 dni a teraz miałam niecałe 4. od stosunku mineły 3 tyg. mam strasznie twardy brzuch, mdłości zawroty głowy.. często chce mi sie do łazienki i jestem senna. Błagam pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś....słuchaj najlepiej zrób test, bo to dziewnie podobne objawy do ciąży,nie chce Cię straszyć ale to najpewniejsze wyjście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś..
niby mogłabym go zobić ale czytałam że gdy ma sie okres w czasie ciązy to test moze nie wykazac.. wiec sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fami
hej jeszcze nie wybralalm sie do lekarza ale sama nie wiem robilam dwa testy wyszly ze ne jestem w ciazy,,to niby bylo w 15-17 dniu od ewentualnego zaplodnienia.Pare razy robilo mi sie slabo, czulam sie ze zaraz zwymiotuje i takie tam zapachy tez mi niektore bardziej przeszkadzaja, raz nawet stracilam przytomnosc;/ Musze sie wkoncu wybrac do lekarza... Co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fami nio nibypiszą że testy też kłamią,lepiej pojśćdo gina bo jeżeli nie ciąża to musi być coś nie tak...a @ dostałas wogóle????? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fami
okres niby mam miec za tydzien ale zero objawow . do lekarza ide po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×