Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość BetaHCG test
zróbcie sobie z krwi test na obecności hormonu BHCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja za bardzo nie mam warunków, żeby zrobić test z krwi... A czy to, że mam śluz jasno żółty podchodzący pod biały, raz wręcz lejący a raz jakby zaschły w wilekich ilościach może oznaczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka 89
cześć dziewczyny mam podobny problem 5 dni temu kochałam się z chłopakiem no ale niestety gumeczka nie wytrzymała i pękła, po 2 dniach miałam bóle w podbrzuszu, jakoś nie dobrze mi i w głowie mi sie kreci myślicie ze jestem w ciaży?? odpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik160489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik160489
czesc laseczki pisze do was poniewaz kochalam sie z moim facetem 3 tygodnie temu gdy miałam jajeczkowanie teraz mam objawy jak niektore z was bolace piersi nabrzmialy brzuch i bolace podbrzusze..byłam u ginekologa tydzien temu i nic nie wykryl powiedziałzejest za wczesnie dostałam tabletki na wywołanie ale nie dostałam okresu mam za to dziwny sluz zółto lekko brązowy ale nie taki jak na okres boje sie zrobic test ciazowy bo boje sie ze nie jestem w ciązy a ja bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sat
czesc, mnie też boli podbrzusze, wydaje mi się, że podbrzusze mi sie powiększyło i okres mi sie spóźnia już jakieś 10dni zrobiłam test na mocz- negatywny i test na krew beta HCG - poniżej 1 testy świadczą o tym, że nie jestem w ciąży, ale gdzie mój okres! tak bardzo za nim tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlik160489
ja juz wiem ze nie jestem w ciązy dostałam rano okres dobrze ze nie zrobiłam sobie testu jak nie tym razem to innym pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja17
ehhh.....tak przypadkiem weszłam na tą stronkę bo szukałam pierwszych objawów....ehhh...boje sie właśnie zrozumiałam że nie kocham Go i uświadomiłam sobie że mogliśmy wpaść w dodatkuuu sie jeszcze ucze nie jestem gotowa na dzieckoooo....jutro zrobie test ale nie moge spać....czy po dwóch tygodniach test może zawieść????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to w końcu znaczy
Witam wszystkie dziewczyny.Mam pytanie.Otócz czytałam wiele wypowiedzi i wiele artykulów ale w dalszym ciągu nie jestem niczego pewna.Czy po kilku dniach po zapłodnieniu jest to możliwe abym miała takie bąbelki w brzuchu ( takie same jak podczas picia duzej ilosci napojow gazowanych? )??? oraz takie skurcze brzucha i kłucie które mogą być objawem ciąży?Nie ukrywam że zaczełam dużo pić wody mineralnej oraz czesto chodze do toalety ( to moze byc przez tą wode ) Piersi lekko mi nabrzmiały ( ale to moze byc spowodowane przez zblizający sie okres)Miesiączke mam regularnie co 25dni a współżyje od roku reguralnie z partnerem.Stosunek był w dni płodne.Nie chce czekac do momentu az bede miała miesiączke wole wiedziec teraz.Czy miałyscie takie same objawy?Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
z własnego doświadczenia wiem że nie ma żadnych pewnych objawów, musisz czekać do miesiączki. Wszelkie objawy po pierwsze można wywołać podświadomie u siebie, a poza tym na początku ja miałam objawy takie jak przed miesiączką. A później tylko mnie bardziej bolały piersi ale to dopiero w dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce. Innych objawów nie mam a jestem w 8 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej dziewczyny mam pytanie czy jak zaczelam brac tabletki anty tylko 3 dni i przestalam owulacja pojawi sie szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna85
Testy ciążowe niby nie zawodzą,ale 6 dni po "wpadce" to za wcześnie. Ja zrobiłam test tydzień przed spodziewaną miesiączką i wyszedł negatywnie. Jak zaczął mi sie spóźniać okres w trzeci i czwarty dzień zrobiłam test i wyszło pozytywnie.Testy się powinno robić jak spóźnia Ci się okres lub po okresie, jeżeli chcesz być pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
witam mam mały problem a mianowicie chodzi o temperature w pierwszych dniach ciąży jak narazie mam tylko podejrzenia oczywiscie ale mierze temp.codziennie rano raczej o tej samej porze termometrem cyfrowym w ustach i jednego dnia mialam 37.4 pózniej37.2 37,6 38,0 dzisiaj znów spadła do 37,4 dodam jeszcze ze przy takim pomiarze normalna tem.to 37,00 oprucz podwyzszonej temp.odczuwam jakby brzuch był nabrzmiały ostatni raz kochałam sie z moim narzeczonym w poniedziałek a przedostatni raz tydzien wczesniej dodam jescze ze mam bardzo nieregularny okres bo ostatni miałam w listopadzie 2008 a mamy juz luty 2009 biore cały czas tzn brałam tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie okresu ale odstawiłam je w sierpniu 2008 i od wrzesnia cały czas próbuje zajsc w ciaze.pomóżcie co mam o tym myślec kiedy zrobic test ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_rta
czesc...poczytalam troche wpisow na forum i wlasciwie wiekszosc objawow jest takich ...powiedzmy ksiazkowych..ale zdarzaja sie tez bardzo subiektywne.w zwiazku z tym zwracams ie z prosba...kochamy sie zmoim partnerem zawsze bez zabezpieczenia...i zdarza nam sie tez dosc czesto w moje plodne dni..i nic! Mam pytanie...gdyz on mi powiedzial kiedys,z e mial juz kilka \"stresujacych\" sytuacji w zyciu ale nigdy nic z tego nie bylo..czy mozliwe ze on nei jest plodny? poki co..czekam na @..piersi nie bola, brzuch troche nabrzmialy i mdlosci...to tyle..z tym,z e ostatnio dopadly mnie ogromne stresy w pracy - wiec pewnie to dlatego...no i zwykle objawy miesiaczki dochodza...powinnma dostac 25 lutego. czy moze jednak tym razem powinnam zrobic test ..kochalismy sie 13 z \"finalem\"..a wedlug tych internetowych kalendarzykow - to byl najbardzij plodny dzien w tym miesiacu... Lapie sie ostatnio na tym, ze chyba bardzo bym chciala dzidziusia..wiec mzoe to ta cala presja tak na mnei dziala...mzoe dlatego nam nic nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUNIX
CO DO TWOJEGO PYTANIA NIE JESTEM PEWNA JAKA JEST TWOJA GLOWNA PRZYCZYNA ALE WIEM ZE JESLI BARDZO PRAGNIESZ MIEC DZIECKO MOZE STAC SIE TO TRUDNIEJSZCE NIZ MYSLISZ JA JESTEM W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI TAK BARDZO CHCE BYC W CIAZY A NIE JESTEM ZE NIE PRZESTAJE O TYM MYSLEC:(NAJLEPSZE TO WYLUZOWAC ALE WIEM ZE NO NIE JEST TAKIE LATWE BO JA W KOLKO MYSLE MOZE W TYM CYKLU NIE PODDAWAJ SIE WIEDZE ZE WKROTCE NAM SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123misaiczek123
Witam .. ;) Mam pewien problem. Kochalam sie 4 dni temu z chlopakiem. Dzien po stosunku zaczely bolec mnie piersi, sutki mnie nie szczypia ani zylki mi na piersiach niewystaja (gdzies to wyczytalam. Dzisiaj boli mnie brzuch ale niewiem czy przypadkiem nie zjadlam czegos co by mi moglo zaszkodzic. Czy to mogoa byc pierwsze objay ?? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska7
Nie ma możliwości żebyś miała objawy już po 4 dniach od współżycia, bo komórka się zagnieżdża dopiero po 6 dniach a i tak jeszcze jakiś czas po tym bardzo rzadko są jakieś objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka1722
Mam pytanie przez miesiąc używałam plastry poźniej odstawiłam. Jak dostałam miesiączke kochałam sie w nią 3 razy i oczywiscie do środka poleciało i po okresie też się kochaliśmy kilka razy i też do środka. Jestem teraz tydzień przed okresem a już trzy razy zdażyło się, że dziwnie sie czuje jak by zbierało mi sie na wymioty i swedza mnie sutki... Czy to możliwe ze jestem w ciazy?Testu jeszcze nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaelyn
witam Was kobietki. jestem 7 miesięcy po ślubie. razem z mężem uznaliśmy, że nadszedł czas na dzidziusia. kochamy się codziennie od jakichś dwóch tygodni. okres powinnam dostać 10 marca, póki co, nie mam żadnych objawów. czy to dobry czas, by zrobić test i zaufać mu? ponoć testy wykrywają ciążę już po 1 dniu od zapłodnienia... czekać zatem do 10 marca czy nie wahać się i biec do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojj,ja bym poczekala do 11-stego,szkoda kasy.. ja mam teraz stresa...mialam osttanio jakies rozregulowanie jelit,ale teoretycznie zawsze wylatywalo ze mnie wiecej niz 3h po przyjeciu tabletki...mimo wszystko od tygodnia czuje skurcze macicy...a do okresu jeszcze 2 tygodnie....poczekam,bo robienie testu teraz nie ma sensu,ale mam zle przeczucia.studiuje,nie moge zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka91
hej mam problem... bo boli mnie brzuch na samym dole to jest taki dziwny bol jak by jakis skurcz albo jakos tak boli ze mi sie niedobrze robi wtedy..nie moge wykluczyc ciazy bo wspolzyje z moim chlopakiem dodam ze mam okres tylko czasami spoznia mi sie po kilka dni ostatnio nawet 2tygodnie ale byl, i mam dziwne uplawy i dziwny maja zapach....a i od czasu do czasu cos mnie zakluje mocno w brzuch i wtedy musze az ukucnac bo nie daje sie wytrzymac.prosze pomozcie mi ...ten skurcz ktory nieraz mam w brzuchu jest po prawej stronie tak jak by to byl jajnik.no i jestem osoba palaca i jakos nie chce mi sie ostatnio palic jakos tak nie moge...i wydaje mi sie ze mi urusl troche brzuch albo jest nabrzmialy. czy moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka91
hej mam problem... bo boli mnie brzuch na samym dole to jest taki dziwny bol jak by jakis skurcz albo jakos tak boli ze mi sie niedobrze robi wtedy..nie moge wykluczyc ciazy bo wspolzyje z moim chlopakiem dodam ze mam okres tylko czasami spoznia mi sie po kilka dni ostatnio nawet 2tygodnie ale byl, i mam dziwne uplawy i dziwny maja zapach....a i od czasu do czasu cos mnie zakluje mocno w brzuch i wtedy musze az ukucnac bo nie daje sie wytrzymac.prosze pomozcie mi ...ten skurcz ktory nieraz mam w brzuchu jest po prawej stronie tak jak by to byl jajnik.no i jestem osoba palaca i jakos nie chce mi sie ostatnio palic jakos tak nie moge...i wydaje mi sie ze mi urusl troche brzuch albo jest nabrzmialy. czy moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka91
hej mam problem... bo boli mnie brzuch na samym dole to jest taki dziwny bol jak by jakis skurcz albo jakos tak boli ze mi sie niedobrze robi wtedy..nie moge wykluczyc ciazy bo wspolzyje z moim chlopakiem dodam ze mam okres tylko czasami spoznia mi sie po kilka dni ostatnio nawet 2tygodnie ale byl, i mam dziwne uplawy i dziwny maja zapach....a i od czasu do czasu cos mnie zakluje mocno w brzuch i wtedy musze az ukucnac bo nie daje sie wytrzymac.prosze pomozcie mi ...ten skurcz ktory nieraz mam w brzuchu jest po prawej stronie tak jak by to byl jajnik.no i jestem osoba palaca i jakos nie chce mi sie ostatnio palic jakos tak nie moge...i wydaje mi sie ze mi urusl troche brzuch albo jest nabrzmialy. czy moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK Cafe
Moje drogie Panie :) Przedwczoraj dowiedziałam sie że zostanę mamusią, najprawdopodobniej to już 6 tydzień. Objawy pierwsze które wykazywały na ciąże nastąpiły około 4-5 tyg. ciąży. Zaczęło się od nudności, następnie okres sie nie pojawił, piersi stały sie wrażliwe na dotyk, a teraz podwyższona temperatura wraz z ogromnym zmęczeniem już w godzinach popołudniowych. Aha, natomiast do tych starających sie o dziecko :) Kobitki nic na siłę, kochajcie sie ze swoimi partnerami nie dlatego ze bardzo planujecie miec dziecko, a kochajcie się ze wzg. na przyjemność jaką daje sex :) Zobaczycie jak szybko i niepostrzeżenie zostaniecie mamusiami. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka_88
witam wszystkie panie... odstawiłam tabletki ok 3 miesiace temu.. staramy sie z mężem o dzidziusia i dlatego współżyjemy prawie codziennie. a w dni płodne ile sie da.. dodam ze mam dziwne obiawy tj. bolącę i nabrzmiałe piersi.. , bolące podbrzusze, od kilku dni lekkie zawroty głowy, lekki mdłośći, moja pochwa nie wygląda jak wczesniej jest bardziej nabrzmiała.. czy to możliwe zebym była w ciąży.. ok 2 tyg. temu robiłam test i pojawiła sie jedna kreseczka... czy nie bedzie zawcześnie jak dzisiaj powtórzę test?? prosze o odpowiedź.. dziekuje Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka_88
witam wszystkie panie... odstawiłam tabletki ok 3 miesiace temu.. staramy sie z mężem o dzidziusia i dlatego współżyjemy prawie codziennie. a w dni płodne ile sie da.. dodam ze mam dziwne obiawy tj. bolącę i nabrzmiałe piersi.. , bolące podbrzusze, od kilku dni lekkie zawroty głowy, lekki mdłośći, moja pochwa nie wygląda jak wczesniej jest bardziej nabrzmiała.. czy to możliwe zebym była w ciąży.. ok 2 tyg. temu robiłam test i pojawiła sie jedna kreseczka... czy nie bedzie zawcześnie jak dzisiaj powtórzę test?? prosze o odpowiedź.. dziekuje Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
witajcie dziewczyny,jestem tu nowa,ale teraz to tez nie wiem czy jestem w ciąży,otóż próbowała z mężem tak po 3,4 dni 26.01 a potem 26.02 po pierwszych próbachtych ze stycznia dostałam okres jakoś wcześnie z ogromnie silnym bólem piersi ale tylko prawej nawet zaczęłam sie bać bo było jakieś zgrubienie które ustało po okresie,teraz jestem w trakcie plamienia przed okresem ale on też jest jakoś za wcześniei bolą mnie obydwie piersi ale po bokach tak więc czy to może być ciąża?wiem głupi opis i pytanie,ale może ktoś tak już miał odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej kochalam sie w 9 i 10 dzien cyklu 26 jak myslicie jakie mam szanse na zajscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia80
czy ktoś miał tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×