Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

no to lepiej iść faktycznie do gin, ja jeżeli nie dostane przez weekend @ to też idebo dalej @ nie ma,atestu jeszcze nie zrobiłam kolejnego.. póki co czekam na cudddd :D a nóż może się udało... mam takie dziwne ciągniecie w brzuchu i czuję sie okresowo ale mam tak już w sumie od 25 dnia cyklu, i bolące piersi i bolący brzuch a na teście 30 dnia cyklu jedna krecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fami
no ja tak samo oczywiscie usg by sie przydalo ale jak to bywa w Pl to trzeba isc prywatnie a to kosztuje tak wiec najpierw badanie krwi:) To powodznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też za Ciebie trzymam kciuki , w zależności czego byś chciała :) czy dzidzi czy jej braku :) pozdroionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
Ja pierwsze objawy mialam tydzien przed @ ... i nadal jestem pzed ( za dwa dni) ale testy wychodza pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fami
no raczej juz dzidzi :) a jak nie to trudno, ale czas ucieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
Fami raczej tak.. :)) spanko cisnie i apetyt wiekszy zreszta bratowa mowi ze juz mi cycki urosly... brzuch zreszta tez nie duzo ale widze ze sie zmienil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
SOrrki myslalam ze to do mnie hehe =P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja chyba wykrakałam, plamienie widzę :( :( a ja nie chce miec @ !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja chyba wykrakałam, plamienie widzę :( :( a ja nie chce miec @ !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fami
no jak bedzie to bedzie jak nie to trudno . Teraz dziewczyny maja trudnosci z zajsciem w ciaze wiec dlatego mysle ze chyba teraz to dobra pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fami a ile masz lat? ja 26... i w tym cyklu się nie udało niestety, teraz biore od tego cyklu witaminki i castagnus,może mi pomoże :) pozdrowienia.. no i to już 11 cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa25
hej dziewczyny ! tak czytam Wasze wypowiedzi, na temat ciąży i chciałabym się Was poradzić. Kochamy się z mężem za każdym razem z prezerwatywą i finałów było kilka w środeczku. Miesiączkę miałam dostać 8 dni temu i nic. Jeśli chodzi o objawy to senność, czasami mi jest tak dziwnie ale czy to może być prawdziwy objaw ??? Bardzo bym się cieszyła. Czekam na Wasze rady. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby jednym z objawów jest uczucie zmęczenia inne niż zwykle... teścik i się dowiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka6
Witam mam pytanie nie jestem gotowa jeszcze na dziecko dlatego biore tabsy anty a moj partner nie konczy we mnie jednak ja jestem w 20 dniu cyklu i boli mnie troche podbrzysze i tak czuje lekkie mdlosci czy mimo wszystko moglo dosjsc do zaplodnienia? czekam na odpowiedzi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunix
hej dziewczyny zakupilam wlasnie zel pre-seed zamiezam go przetestowac w przyszlym miesiacu i mam nadzieje ze okaze sie skuteczny.czy ktoras z was miala ten zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIA8621
DROGIE FORUMOWICZKI !!! MAM PROBLEM I NIEWIEM CO ZROBIC OD POŁTORA MIESIACA STARAMY SIE Z MĘŻEM O DZIECKO I NIC. MIMO WIEKU 23 LAT MAM OKRES MAM NIEREGULARNIE A OSTATNIO PRZEZ STRES ZWIAZANY Z WESELEM MIAŁAM NA POCZATKU MAJA A POTEM DOPIERO KONIEC CZERWCA DWA DNI TEMU POWINNAM DOSTAC OKRES ALE NIEMAM POWIEKSZYŁY MI SIE PIERSI I PODBRZUSZE I CZASEM POBOLEWA- POZATYM ZADNYCH NUDNOSCI, WYMIOTÓW, ZAWROTÓW GŁOWY POPROSTU NIC MOZE CZESTSZE ODDAWANIE MOCZU CZY MOŻLIWE JEST ZE JESTEM W CIĄŻY ???????????????????? JESLI TAK TO KIEDY ZROBIC TEST BY WYSZEDL NABARDZIEJ PRAWDOPODOBNY WYNIK ??????????????????? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIA8621
DROGIE FORUMOWICZKI !!! MAM PROBLEM I NIEWIEM CO ZROBIC OD POŁTORA MIESIACA STARAMY SIE Z MĘŻEM O DZIECKO I NIC. MIMO WIEKU 23 LAT MAM OKRES MAM NIEREGULARNIE A OSTATNIO PRZEZ STRES ZWIAZANY Z WESELEM MIAŁAM NA POCZATKU MAJA A POTEM DOPIERO KONIEC CZERWCA DWA DNI TEMU POWINNAM DOSTAC OKRES ALE NIEMAM POWIEKSZYŁY MI SIE PIERSI I PODBRZUSZE I CZASEM POBOLEWA- POZATYM ZADNYCH NUDNOSCI, WYMIOTÓW, ZAWROTÓW GŁOWY POPROSTU NIC MOZE CZESTSZE ODDAWANIE MOCZU CZY MOŻLIWE JEST ZE JESTEM W CIĄŻY ???????????????????? JESLI TAK TO KIEDY ZROBIC TEST BY WYSZEDL NABARDZIEJ PRAWDOPODOBNY WYNIK ??????????????????? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zrób sobie test tak za 4 dni,skoro piszesz,że powinnaś dostać 2 dni temu,ja też nie miałam objawów w 1 ciązy ,nawet miesiączke miałam przez 1-sze trzy miesiące,ale z druga ciązą miałam podobnie,stresy nerwy no i ciąża nie wiem kiedy sie pojawiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIA8621
dodam iż z dnia na dzien mam coraz wieksza temperature i wachania nastrojów a dodatkowo moja waga stoi w miejscu a podbrzusze rośnie co wy na to ??????????????????? prosze odpiszcie co sadzicie jest ta ciaza czy jej niema i czy test robic juz w sobote tj za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiu
uprawiala sex z chlopakiem pod koniec czerwca. Pozniej spoznial mi sie @ jakies 10 dni przy czym bolaly mnie piersi, bylam bardzo senna. Dostalam w sumie @,mialam go jeden dzien pozniej dwa dni nie mialam i w koncu 2 dni mialam lekki taki jak w koncowych dniach. nie musialam nawet zmieniac podpaski. Wystraczalaby jedna,dwie nawet nie podpaski a wkladki na dzien. Brzuch bolal mnie okropnie ale to nie byla ciąza, bo pozniej pierski przestaly bole a brzuch tez po jakims czasie. I znowu po 2tyg to samo,owszem tez uprawialam sex wtedy gdy mialam@ale bez plamienia gdy byly te 2 dni przerwy bez plamienia. Teraz znowu bola mnie piersi i jestem senna, nie liczac czestego biegania do wc,i ten cholerny bialy śluz ale to byloby zbyt dziwne moze zlapalam cos od tego typa stad to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu, a czy kiedyś zwracałaś uwagę na swój śluz tuż przed okresem? Biały śluz u mnie pojawia się zawsze przed okresem. Zmienia się pH pochwy i to dlatego. To jeszcze nic nie musi oznaczać... Czasem też biały śluz, szczególnie jak mu towarzyszy swędzenie/pieczenie, i pojawiają się takie białe grudki jak w serze białym oznaczać może grzybicę. Warto się z tym przejść do lekarza celem potwierdzenia, że wszystko jest ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiu
w sumie zwracałam... tyle ze martwie sie, ze jednak cos zlapalam... na bialej bieliznie pozostaje taki bialo-szarawy... czegos takiego wczesniej nie zauwazalam. NIe towarzyszy temu zadno swedzenie czy pieczeie. Ale i tak mnie nie pokoi, czy z takim problemem mozna isc do lekarza? wydaje sie taki blachy...a jednak mnie meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka położnictwa
Ptysiu,Twój problem jest dwuznaczny.Bez badania do końca nie można stwierdzić co ci na prawdę dolega.Jednak moim zdaniem może to być zapalenie grzybiczne.Mogłaś się zarazić od partnera,ale nie koniecznie.Gdybyś mogła opisz dokładniej dolegliwości,postaram się odpowiedziec szczegółowo na twoje pytanie i coś doradzić w zwalczeniu dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek20
witam. 8 dni temu kochalem sie pierwszy raz z moja 18 letnia dziewczyną. byłem zabezpieczony prezerwatywa. co prawdza dochodzilem do orgazmu ale nigdy nie konczylem w "niej" tylko na zawnatrz. czy jest mozliwosc ze moja dziewczyna jest w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllaaa
do marek 20 jeżeli guma nie pekła ani nic się z niej nie wylało jeżeli stosowałeś ja zgodnie z instrukcją to jest to bardzo mało prawdopodobne aby była w ciąży to zależy jak długi cykl ma twoja dziewczyna i w który dzień cyklu się z nią kochałeś ale możesz być jak najbardziej spokojny nie powinna być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikk84
Witam dziewczyny szukam pomocy i widzę że to forum jest fajne i liczę na odpowiedz z waszej strony.otóż cykle mam regularne tz 28 - 29 dniowe ostatni okres miałam 4 sierpnia a kochałam się ze swoim chłopakiem 17 sierpnia czyli w najbardziej płodny dzień czy mogę być w ciąży mimo tego ze była prezerwatywa ale nie odrazu kilka razy weszedł we mnie bez dopiero później założyliśmy gumkę i doszedł we mnie ale już w gumce jakie jest prawdopodobieństwo ciąży??????????w moim przypadku bo słyszałam o tych mikroporach czy coś takiego , że plemnik może się przedostać przez lateks a jak nam wiadomo wystarczy tylko jeden bardzo was proszę o odpowiedz dziękuję z góry wszystkim :)))))mam nadzieje ze wszystko bedzie po waszej myśli i pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiKa25Lat
cześć dziewczyny... Tak się zastanawiam jak to jest.. Podejrzewałam, że mogę być w ciąży po stosunku który miał miejsce 1 sierpnia... miałam niektóre z pierwszych objawów ciąży (choć wiem że to niby za wcześnie).. potem dostałam jednak okres poprzedzony dziwnymi plamieniami. Po okresie zrobiłam jednak test i wyszedł negtywnie ale dalej mam straszne mdłości i wstręt do różnego rodzaju zapachów, piersi jakby powiększone itp. Czy to możliwe że test wyraźnie pokazał jedną kreskę więc brak ciązy a jednak się pomylił ? co sądzicie? to nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikk84 Słuchaj
jeśli prezerwatywa nie pęknie podczas stosunku to do zapłodnienia dojść nie powinno. Jednak piszesz że Twój parter był w Tobie kilka razy zanim ją założył a wiadomym jest że przed wytryskiem w męskiej wydzielinie która czasem wycieka przed finishem również mogą znajdować się plemniki. Polecam na przyszłość albo tabletki antykoncepcyjne albo zakładanie prezerwatywy od samego początku penetracji... a na tą chwilę radzę zaczekać na okres a gdyby się spóźniał - zrób testciążowy - polecam pre-test - bardzo wygodny w użyciu. Daj znać jak tam u Ciebie się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin19
Az trudno mi pisac ten tekst, mowic o swoim problemie :( Ale naprawde nie mam sie do kogo zwrocic, potrzebuje rady. Pisze na forum dla kobiet, bo ktoz bedzie wiedzial to lepiej od Was drogie panie, mamy, dziewczyny :) Czy jest to mozliwe aby po przez pieszczoty moimi palcami, ktore wczesniej mialy stycznosc ze sperma, ale gdy je wkladalem tzn piescilem moja dziewczyne byly suche mogla zajsc w ciaze? Minelo od tamtej pory 14 dni a ona ma od 3 dni "mulenie" w brzuchu, czasami zawroty glowy i ogolnie jest bardzo senna... Czy na takie objawy nie jest za wczesnie? Czy w ogole jest to mozliwe aby doszlo do zaplodnienia przez takie cos? Niby potrzebny jest jeden sprawny plemnik, ale nie moglem go "przetransportowac" na palcu? Dodam jeszcze ze moja dziewczyna miala okres "ksiazkowo" tylko ze byl on bardzo "delikatny" Blagam Was o rade i odpowiedz. Mam dopiero 19 lat a ona 18, ciaza w tym wieku zrujnowala bym nam zycie, a stres ktory nam teraz towarzyszy, rujnuje nasze zdrowie i psychike ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×