Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
Witam! WESOŁYCH ŚWIĄT MAMUŚKI:D:D:D JA TAK NA CHWILUNIE SIĘ PRZYWITAĆ🖐️🖐️ ADRIANEK ŚPI MI JUZ 3 GODZ.ZROBIŁ MAMUSI PREZENT:)MOGŁAM COSIK JESCZE POROBIĆ:) MY NA KOLACYJKĘ WIGILIJNĄ DO TEŚCIÓW(DWA PIĘTRA WYŻEJ HIHI):D POZDRAWIAMY I PRZESYŁAMY MOC BUZIACZKÓW👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki- pewnie zaraz siadacie do wieczerzy - albo troszke pozniej (buziaki julianko ;) ) ale przy tych stolach swiatecznych pomyslcie o forumkowych kolezankach... my jestesmy juz u mojej mamy - na szczescie to tylko 60km :) ogolny zamet (jestem jedna z siedmiorga dzieci :) ) siostry biegaja po domu z walkami na glowach, z zelazkiem, bo dopiero poprzyjezdzaly i sie szykuja do wieczerzy - moj maz sie dyskretnie z mala usunal, jakoby rzekomo musi ja uspic, tymczasem malutka lezy i sie bawi raczkami a on chrapie... :) w dodatku zajeli salon, wiec ja sie przemknelam do mamy biblioteki i pisze do was... co chwile tylko wpadnie ktoras z moich siostr z okrzykiem, czy nie widzialam jej kolczykow, stanika, czy czegos rownie mi niezbednego :) :) :) a do lazienki to juz nie ma najmniejszej szansy sie dostac:) eehhhhhh jak ja lubie ten klimat przedswiateczny :) :) bo pozniej to juz do bani wszystko... zmykam pomagac mamie odsmazac pierogi... WESOLYCH SWIAT mamulki! buziaki dla wszystkich forumkowych dzieciaczkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz czekamy na ta pierwsza gwiazdke i na gwiazdorka z prezentami tez.Jeszcze raz wszystkiego naj w ten swiateczny czas Dominika ❤️ Jacek ❤️oraz synek Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczęta:D W imieniu rozbrykanego od 5.10 Jaśminka i nadal nieobecnego męża chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i życzyć wszystkiego co najlepsze🌻❤️🌻 dziękuję za wszystkie propozycje przygarnięcia nas na Wigilię;) Dalka skorzystałam z Twojego przepisu na kompot z suszu (tzn. pół szklanki cukru, woda i susz:P) Buziaki🌻❤️🌻 julia ps. Kasiu, wiem, że zazdrość to niska pobudka, ale zazdroszczę Ci tak cudownej rodzinki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny no to pochwalmy sie prezentami: Krzysiaczek: -nocniczek -zabawka pajacyk- -buciki -mata edukacyjna -smoczki -pianinko i zapewne to jeszcze nie wszystko,jutro ciag dalszy papa cali swiateczni krzysiu ❤️ mami i tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No dziewczyny widze ze niezle balujecie w te swiete skoro ani jedna nie usiadla po wieczerzy do kompa.Ja musze wykorzystac ostatnie dni :-(( ide spac,dosyc teo dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w świąteczny poranek :) Dominisiu, nieźle naprawdę z tymi prezentami hohoho, krzyś musiał być super grzeczny:) U nas wszystko szybciutko minęło w cudnej i świąteznej atmosferze :) dzis idziemy do teściowej na obiadek :) Całuję Was serdecznie i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT Szkoda, że tak pada bo z Paulinką chciałam iśc do kościolka :( Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D dominisiu- krzysiu będzie miał zabawę, że ho-ho:) skye- w poznaniu świeci przepiękne słońce, my też wychodzimy o 11-tej przyjeżdżają teściowie i jedziemy do dziadków mojego męża a tak w ogóle, pozwólcie, że się Wam pochwalę najpiękniejszym prezentem, który ja wczoraj dostałam:) o 18.40 siedziałam przed kompem, jaśminka spała i przykro mi było, bo do powrtót krzysia jeszcze gdzieś z 2 godziny... nagle usłyszałam jakiś dźwięk na schodach, podbiegłam do drzwi, a to... mój mąż wchodził do domu:):):) z okazji wigilii wcześniej miał odprawę i zdążył na wcześniejszy autobus:D:D:D i tym sposobem jedliśmy wieczerzę o 19.20. my przy stole, a między nami jaśminka w foteliku, wielce zaintrygowana tym, co się dzieje (powinnyście zobaczyć jak się śliniła na widok pierogów:) ) buziaki dziewczynki kochane i do później:):):) ps.dominisiu, ja chyba czegoś, gdzieś nie doczytałam, ale dlaczego już Ciebie nie będzie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko konczy sie nam 28.12 umowa z neostrada i postanowilismy jej nie przedluzac.W czasie kiedy nie bedziemy mieli netu chcemy ulepszyc nasz komputer i moze troche dlugow posplacac.Ale tak jak obiecalam wiosna znowu bede tu duzo pisac,a teraz obiecuje ze raz w tygodniu na pewno. Ciesze sie ze mieliscie piekna wigilie poraz pierwszy we 3ke. A inne laseczki pewnie opychaja sie łakociami z choinki. No dziewczyny dalej posac,ile mozna dni sterczec na tej 151 stronce. pozdro Domi+Jaca+Krzysiaczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski! u nas wigilia mineła szybko w miłej atmosferze:) Julianko fajnie ze spędziliscie wigilie szybciej:) Dominisiu ty jak zwykle na posterunku :D Zaglądaj do nas często jak będziesz mogła:) My dziś brykamy do teściow na obiadek:)już z adriankiem jestesmy zdrowi :)ale za to mężuś się rozłożył buuu:(tylko że biedaczek ma temperaturkę:( pozdrawiamy zyczę miłej nieddzieli i odpoczywajcie kobietki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) siedze własnie u teściowej i piję kawkę :) idę zaraz do kościólka, uwielbiam Boże Narodzenie :) Całuję wszystkie Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
To my:) Zapomniałam się pochwalic ze mamy drugiego ząbka:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dziś się pokazał zrobił mamie prezent na urodzinki:) teraz właśnie karmie nasze malenstwo:)ktore przysypia:)ręka juz mi odpada i niewygodnie jest pisac Zajrze jeszcze pozniej buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:D juz wrocilismy od pradziadkow jasminki:D malutka byla naprawde bardzo grzeczna:D spoznione zyczenia z okazji 4 miesiaczow dla Ninki i dzisiejsze dla Michalka:) oraz Iwko- sto lat:D buziaki 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - natusiek zrobil mi wieeelki prezent gwiazdkowy!!! Spaaala do RAAANAAAA!!!!!!!!!! Julianko- co do rodziny- roznie bywa, raz lepiej, raz gorzej... moja starsza siostra poklocila sie z rodzicami gdy miala 19 lat a ja 10 i odeszla z domu, poniewaz rodzice nie akceptowali jej wyboru meza... przez 11 lat nie mialam z nia kontaktu.... nawet wypadek i smierc brata, a potem narodziny jego corki, ktorej nie zdazyl zobaczyc nie zblizyly ich do siebie... po 11 latach zjawila sie w domu na dzien ojca... (bo mamy akurat nie bylo w domu a to z nia miala siostra najgorszy kontakt) bylo duzo placzu... miesiac pozniej ojciec nie zyl... dzis gdy spotkalysmy sie na swietach rozpacza, ze stracila 11 lat i dziekuje Bogu ze udalo jej sie pogodzic z nim przed smiercia... z rodzina roznie jest, ale gdy ma sie ja tak duza to czuje sie pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola5
hej dziewczyny!od przedwczoraj mamy znow neta...wiec radosnych swiat wszystkim!buziaki dla tych, które znam i tych jeszcze niepoznanych tez. nie mam szans na nadrobienie zaleglosci, same wiecie jak jest, a syn mi sie trafil baaardzo absorbujacy. I tez za wiele nie bede sie udzielac, bo to jest rok magisterki, ktorej jakos nie widac. Ale w miare mozliwosci bede sie starac dawac glos:))Poki co zmykam, bo maly znow placze:((Trzymajcie sie cieplo i korzystajcie z końcówki swiąt. Papa PS carlaa wielkie sorry z amilczenie, ale bylam jedynym sprawca swiąt w naszym domu.. nie bylo jak sie spotkac.A teraz ty chyba ju7z wyjechalas z Torunia?? Mimo wszystko gorące buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dziewczyny wrzuciłam parę zdjęć na bobasy :)więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... :D :D :D :D :D :D ciesze sie Julianko spedzilas tak milo wigilie ...niespodzianka :D :D :D :D :D PSZCZOLA ..... [wrocilas ... jak sie ciesze :D :D :D :D ] nie pojechalismy na swieta do Polski wiec nic straconego ... :D :D :D :D pisz pisz .. czekamy na wiesci ... nadrabiaj powoli bardzo mila swiateczna niespodzianka :D :D :D :D :D :D :D usciskaj malego :D :D :D :D :D :D :D Maly dostal jabluszko ... mniam mniam zajadal sie ... parowka tez hihihih ... a co do niespodzianek to moja chyba przebije wszystko .... moj brat mial dzisiaj slub ... :D :D :D :D :D :D :D prezent pod choinke... dla calej rodziny ...wlasnie wznosze toast ... i strasznie mi przykro ze nie uczestniczylam w tak waznym momencie jego zycia :O sciskam mocno zyczac milego wieczorku ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczęta:D:D:D dzisiejszy dzień był pełen wrażeń;) dzionek zaczął się całkiem przyjemnie, później przybrał trochę gorszy obrót... o 10.32 przyjechali moi teściowie (mieli być o 11, ustalone to zostało wczoraj z teściową...) ja \"się prasowałam\", jaśminka i krzyś byli jeszcze w piżamach. teść wpada na górę- dlaczego jeszcze nie jesteśmy gotowi, krzyś odpowiada, że mieli być o 11-tej. na to teść wrzasnął, że o 11 to już mamy być u dziadków, po czym walnął drzwiami i wyszedł... my się spokojnie przygotowaliśmy, z domu, z wózkiem, wyszliśmy o 11.10. poszliśmy na tramwaj (dziadkowie mieszkają na wylocie z miasta, na katowice, a my po dokładnie przeciwnej stronie, przy trasie na szczecin), część linii nie kursowała przed godziną 14, więc dopiero o 11.40 ruszyliśmy z naszego przystanku. u \"dziadków\" byliśmy o 12.15. co i tak uważam za rewelacyjny wynik, zważywszy na dzisiejszy dzień. wchodzimy, starsi państwo ucieszyli się na nasz widok, i na to, że wreszcie widzą najmłodszą prawnuczkę, teściowa podziękowała za prezent, który wczoraj jej w naszym imieniu wręczył krzyś, a mój teść miał tylko jedno, chamskie pytanie (z głupim uśmieszkiem na twarzy): \" i jak udał się spacer??????\" szlag mnie trafił, ale \"jedynie\" zabiłam go spojrzeniem i powiedziałam, że był \"bardzo miły\"... co za gość... już nie mam żadnych wątpliwości po kim mój mąż ma tak zrąbany (momentami;) ) charakter... koło 15-tej, gdy zaczęliśmy się zbierać, teść zaproponował, że zabierze mnie i małą (bez fotelika!!!!!), a krzystof ma jechać z wózkiem tramwajem, odpowiedziałam, że dziękuję bardzo, ale wrócimy wszyscy razem... fajnie, co??:P dominisiu- przykro mi, że ciebie i krzysia nie bedzie tu juz kazdego ranka:(:(:( buziaki dziewczynki, do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na nasza stronke,wstawilam nowe swiezynkie fotki,dla pzrypomnienia www.krzysiaczek.bobasy.pl przyjemnosci w czasie ogladania pszczoła fajnie ze wrócilas,mnie nie bedzie to ty chociarz cos od czasu do czasu nasmarujesz julianko na na twoim miejscu zemscilabym sie na tesciu,a wiesz w jaki sposob,kup mu cos niepotrzebnego na urodziny czy imieniny,jak tak robie u mnie w rodzinie jak ktos mnie zdenerwuje i dziala ,potem tylko czuc ulge-ale ze mnie wstretna baba jest hee.. Czas juz lulu ,miłej nocki pa pa pa ppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie domyslilam dlaczego was nie ma.Po prostu wszystkie sie tak objadły ze sie przed kompem nie mieszcza ;-)) ;-)) ;-)) dzien dobry dzisiaj sanki murowane sniegu nam napadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dominisiu (jak zwykle jesteś na posterunku:) ) i pozostałym śpiącym mamom także \"dzień dobry\":D dominisiu- rada dobra, ale do wykorzystania dopiero za pół roku, bo teść imieniny ma na koniec czerwca;) masz rację a propos przeżarcia- objadłam się jak bąk, więc wchodziłam do pokoju bokiem;) zaraz pędzimy podziwiać krzysia. buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam! Julianko dobrze postąpiłaś ja pewnie tez bym tak zrobiła:) Pszczoła witaj🖐️ Właśnie zajadam śniadanko:) Adrianek jeszcze spi :)żeby on mi chciał tak wieczorem usypiać to fajnie by było:)jak go trochę przestawić???:) Carla to niezłą niespodziankę zrobił twoj brat:) Rany co do obżarcia to racja ledwo się ruszam:ppozniej po świętach spalanie:D buziaczki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ŚwiAtecznie Wpadłan się przywitać i sprawdzić czy ktoś pisze :). Malutka miala wczoraj chrzest, była spokojnutka, nawet jej się gadulec włączył jak zobaczyła zapaloną gromnicę :). Ksiądz był suuuper, tak mszę poprowadził, że mój tato nie mógł się nadziwić i jeszcze wieczorem wspominał. A tak ogólnie, to w wigilię był Mikołaj u dzieci :), Dawid stremowany palce skubał, mała Wiktoria płakała, a Ula ze spokojem wszystko przyjęłą ;). Teraz siedzimy u teściów i chłopy składają Dawidowi tor :) hihi nie mogą sobie poradzić z prostą zabawką :D. No a teraz to już czas zacząć myśleć o Sylwestrze hihi i kreacjach hihi. pozdrawiamy i życzymy spokojnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Hallllooooo halloooooo co tutaj takie pustki? Jest tu ktoś???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się pokazuję i dementuje czyjeś podejrzenia, że nie mieszczę się do kompa :P Jutro napiszę więcej, buziaki. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryyyyyyyyyyyyy:D:D:D wstawać:D:D:D o 10 mam \'casting\' na opiekunkę dla Jaśminy, o co mam je pytać?????????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam! wpadłam się tylko przywitać🖐️ My już wstaliśmy Adrianek właśnie gaworzy:D A MAMUSIA PIJĘ KAWKĘ:)Dziś do pracki:(myslę ze wytrzymam bez mojego malenstwa do 21:)mały zostaje dzis z tatusiem ale będzie laba:D Julianko podziwiam cię że decydujesz się na opiekunkę:)tyle teraz nieuczciwych kobiet więc uważaj przy wyborze....udanego castingu życzę:) buziaki miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,moia przyjaciolka mieszka w poznaniu i tez opiekowala sie miesiac temu dzieckiem takze bardzo ci ja polecam,mieszka na osiedlu lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko podaj mi adres to moja przyjaciółka rowniez zjawi sie na rozmowie.Tylko sie pospiesz zeby zdazyla do ciebie dojechac Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×