Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

wiecie co moje bejbe tak fajnie robi puf puf :) i do tego noge w buzie :) i kręci palcami po języku. Dzieciaki sa super :), i jedno od drugiego różni się jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laguje znaczy dluuuugo wrzuca stronke i dluuugo wrzuca posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, to znów czegoś nowego się nauczyłam. :) żeby nie było, że kafe, to strata czasu. U mnie zawsze wolno... takie łączą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez woooooooolnooo... bo maz mnie co chwile ... odciaga ;) co do punktow .. hihi one sa bez punktowe ... Dusti nauczyl sie wywalac :P :P :P mowi be i robi :P tak wlasnie tak :P noga w buzi ulubione... i kwili jak ptaszek papuga :) arrrra ... :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już nie wspomne co siędzieje jak Ulka zobaczy moją ulubioną babcię heh, wredną kobiete ;). Ręce wyciąga do niej i wyje, aż zanosi się płaczem czasami jak ta nie chce ją wziąść bo ją ręce bolą :). W końcu 80 to nie 40 lat :) I już nie mówi tata, tylko baba baba heh, zdrajczyni mała :). Dziś na dworze jak ją postawiłam na chodniku, to był krok, schylenie się do listka, listek podniesiony to krok, schylenie się do kamyczka :), później trawka, patyczek heh, a matke plecy bolą od schylania sięi trzymania :) wędrowniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusia noga ulubiony smakołyk... on też nowe dźwięki robi i śmieszne! nas najbardziej jednak cieszy to, że Tonia mówi lepiej, bo baaaaaaardzo sie martwiliśmy. :( ale tak się boję podcinania języków... buuuuuuuuu... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahhahahahhahahahahahaha to Cie Fiona dalka zalatwila..... yhyhyhyhyhyhyhy... az sie poplakalam ze smiechu.... a ta tworzyla...cudowala... posty rozciagala..... ihyhyhyhy te mania, a o co chodzilo z tymi nartami??? chciala mnie z gory spuscic??? dziewczyny, jakie wy obrzydlistwa pijecie... bleeeach... wody kolonskie jakies.... jedno tu tylko zacne bylo, ze lecha zaproponowalo.... eeeh same tu gópki.... az mi gópio tu z wami siedziec.... coz, taki los inteligenta.... ;P ty misia, to ty obchodzisz imieniny wtedy co ja?? jak to sie moglo stac???? no popatrz, jaki fart.... ;) a ffogle to mialas sie pochwalic wozkiem!!!! DALKA, bo wkoncu zapomne- ale sie wyrobilam ;)- STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej proszem o mnie nie zapominać jo też Kacha ;) z 30-tego :D. Nie no głodna się zrobiłam, chyba w lodówce zamieszam :) Zmobilizowałam moją wredote i się goli heh, nie ma drapania :). Heh Kuliś wciągła smoka bo wypadł, podrapała sie w nos i śpi dalej na tatusiowym miejscu, a może tak go wywalimy na podłoge ;), tylko miejsce zajmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, jutro ładujecie wózek z Natalką do kolejki WKD i idziemy razem na piwo w Komorowie! nie próbuj się wykręcać! reszta na SMS lub pocztę emajlowaną! W końcu Wojtuś zaprasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ale starego musze wziac ze soba! napisz na ktora?? bo chcemy jeszcze lódke jutro na zalew zegrzyński zwodować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalko, Ty masz imieniny 30. ja 29. To dzień śmierci świętej Katarzyny ze Sieny, która jest moją PATRONKĄ. Co nie przeszkadza mi przyjmować życzeń przy okazji imienin którejkolwiek z Katarzyn w ciągu roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja korzystam też 25 listopada :), bo nie wszyscy wiedzą że moje imieniny w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza?? pochowały się :), to ja uciekam. mójk specjalnie dla mine się pociął przy goleniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Wredne babsztyle Ja sobie poszłam a wy sie rozgadałyście Oki Rozumiem Juz nie bede zaśmiecać forum Pa wstręciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te dzieci mają jakieś radary i wiedzą, że mama chce jeszcze pospać, to wtedy się na złość budzą :). Witam w ten piękny sobotni poranek :), Kuliś zaczęła swoje puff do mojego telefonu i go ślini :). Mała cfaniara pewnie kombinuje, jak tu się przez tą matkę przeżucić i poskrobać w klawisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo ludzie, co to można stracić, jak sie chce być wykształconym i pisze mgr:( A tu taka impra była wczoraj... Po pierwsze Fiono, pscoła nie ogląda gołych facetów jak coś, bo nie ma tam nic do oglądania, tylko baby gołe;) Po drugie gbury (!) misiu na jaka pierwszą po porodzie Ty czekasz, bo poczekałabym moze z Toba, ale jak nie wiem na co... Po trzecie Carlaa, guzik prawda ze tylko raz w życiu się to zdarzy, bo za rok se do 7 policze, a za dwa do 8 itd.:P A poczwarte Dalka nie zapominaj prosze, że też i ja Ci złożyłąm życzenia wczoraj, więc nawet jak mnie nie masz na kontaktach w gg, to i tak daje liczbę 3 osób pamiętających:D A po piate to miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, a ja o Was nie zapominam :) jakbym śmiała :), tylko że te wredne znajome nic heh. Kuliś budi tate grzechotką :) mądre dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pszczółko, wreszcie wiem na iaki nick zmienić ten obecny, jak już będzie nieadekwatny! :D No na @ czekam, bo się stęskniłam... między dziewczynkami nie było wcale. Ale teraz, to z kolejnym dzieckiem nie spieszy nam się za bardzo. A miesiączka jest jednak dosyć pewnym wyznacznikiem kiedy tak, a kiedy nie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, cześć i czołem:D tobi na kolejny miesiąc🌻❤️👄 ładna tu imprezka się wczoraj rozkręciła:D:D:D fiona, misia, carla, dalka- ładnie tu zbójowałyście:P:P:P:P (z kim ja się zadaję, jakieś stado alkoholiczek:classic_cool: ) dalka- dodatkowe gratulację za 250 stronę:D dzieci wiedzą doskonale, kiedy matce chce się kuźwa spać😠:P irenko👄 pscoła:classic_cool: buziaki j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tobi .. 😘 🌻 wszystkiego naj .. na kolejny miesiac !!!!! jak jeden dzien tak masz racje ..ja czasem tez tak mysle :) Hallo Radar to malo powiedziane czujnik ruchu wmontowany od urodzenia :D Pszczolko :D no nie wiem ale niech Ci bedzie nie bedzie 6 ... ;) popilysmy sobie ..a tu trzeba bylo wstac .. ;) buhahahahahaha a to p.s . to nie prawda ze Pszczola oglada gole baby .. :P Julka :D Dalka :D Ela ja nocka minela :D Skye a u Ciebie .. ???? mam nadziejej ze juz powoli lepiej :) Gruby Misiu :D @ tak to pewny wyznacznik :D lub jego brak ;) Mamo Natalki :D Fionus .. :D no co Ty tyle czasu Cie nie bylo i znow dupa w troki .. nie daj sie prosic jeszcze raz :D Isia :) Nesiu ... kiedy wracasz ??????..... wloc .. plose ❤️ baldzo plose Dominisiu :D jak Krzysiaczek :D scikam kawka ze wzmacniaczem bo klin trzeba klinem !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha gbury misiu, to ja nie czekam z Tobą, chyba ze na kolejną, która mi na długi weekend przylezie:O ja od 3 m-ca po porodzie mam @ wstreciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale stron natworzone hoho:):):) Dalka spóznione ale szczere życzonka wszystkiego naj naj....🌻🌻🌻 Tobi gratulacje z okazji kolejnego miesiączka🌻❤️🌻 Co do urodzin to ja obchodzę 25 GRUDNIA:D:D:D Julianko jednak pomyliłaś mnie mój Adrianek pije Humanę:)a kawusia jak najbardziej:) Kurna byłam przeziębiona i zaraziłam Adiego teraz mi smarka buuuu a się namęczę żeby mu psiknąć sterimarem albo wpuścić krople tak tego nie lubi drze się w niebogłosy😭 idę go uspać bo juz mruczy jego pora spania jest:) pozdrawiamy miłego dnia :)u nas deszcz bleee 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×