Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gbury misiu, wyczytalam na zimowych staraniach o wabiku na bociany:D A czy Ty nie wiesz, ze one nie przylatują??BO to plastik jest....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobi 🌼❤️ Kiedy te moje młode się zdżemnie ;) gruby misiu ja z pierwszym nie miałam do końca karmienia i jeszcze trzy miechy po zakonczeniu karmienia, a teraz trzy miesiące po porodzie hmmm, a przez zastrzyka anty bocianowego są plamienia :). Fionka nawet nie myśl o ucieczce od nas :), my mamy odchyły ;), ale takie malutkie normalne jak wszyscy ;). Carlaa nie rozpijaj od rana :D, ja Dustiemu powiem jaka jego mama jest ;) Ela mi tu mruga opisami :) na gygy:) A gdzie reszta :) Cholercia rzucę tym laptopem, bo co chwila musze odświerzać strone, tak się zacina :) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dominisia - dawaj no tu tabelkę , bo nie wiem kto kiedy Iwka 26 a to pech z urodzinami , tak po wigilii, z prezentami różnie prawda? Kto by tam dawał 2 dni z rzędu Ja mam urodzinki 28 grudnia więc też kijowo, bez prezentów Imieninki 29 maja jakby kto pamietał byłoby miło , bo jakoś u mnie tu nikt nie pamieta Patronka heheheheh chyba Maria Magdalena jawnogrzesznica ale co tam W "Kodzie L. da Vinci" była żoną Jezusa hehehehehe dla odmiany Jak ktoś nie czytał Browna to gorąco polecam !!!!!!!!!!!!!!! Czyta sie jednym tchem - nie tylko "kod "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Moje młode pisklę juz drzemie w lóżku Moim lóżku, ex wyemigrował do innego pokoju na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie
zrobił cos mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja się gniotę w jednym pokoju z moim i dwójką dzieci, a czasami też na łóżku z nimi wszystkimi :), hmmm może tak zrzucić tego co zajmuje najwięcej miejsca za łóżko i będę miała z Kulcikiem więcej miejsca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko, jak ja bym swego wywaliła, to bym miała hektary dla siebie!!!!!Nawet jak była dwa razy od niego większa, bo z brzuchem, to on zajmował 3/4 łoża, a ja gdzieś na brzegu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona moja mama postanowiła zrobić całej rodzinie niespodziankę:)na święta dodam jeszcze że mam brata blizniaka:)więc podwójna radość :D:D:D Termin miała dopiero na styczeń:)mamę zawiezli już przed wigilią do szpitala ale ona powiedziała że w święta nie będzie siedziała w szpitalu i się wypisała na własne żądanie do domu no ale w pierwszy dzień rano szybko karetka spowrotem do szpitala no i się urodziliśmy:):):) Az prezentami to zawsze tak było że dostawaliśmy dwa bo to byłoby nie sprawiedliwe:pmiałam jeszcze dwoch braci.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie co zrobićz takim chwastem :). Co drugi dzień odwiedza nas córka babci, bo przynosi jej leki, zakupy itp. No tak tylko, że problem polega na tym, że babcia dała jej swoje konto do nadzoru, heh i teraz babcia siedzi bez kasy, bo ta oczywiście przyniesie na czynsz, na rachunki, leki wykupi, coś tam do jedzenia kupi, ale babcia nie ma nawet kasy, żeby sobie coś kupić, bo jak powie córce to zjeby na dzień dobry. Wczoraj jak jej powiedziała, że ma przynieść kase na prąd, bo my zapłaciliśmy, a ona ma oddać swoją część, to córka ją delikatnie mówiąć zjebała, że przecież ona nie ma pieniędzy ( hmmm swoja renta, babci emerytura, gacha kasa z wypłaty i ona nie ma ). Ja jej nic nie powiem, bo to nie moja babka i nie moja ciotka, ale w końcu chyba będzie trzeba. Przecież ona widzi że babcia sama już nie mieszka, ale to taki głupi typ człowieka, że ma w du... wszystkich i wszystko. Byleby ona miała kase :/ Wyprowadzić się cholera i będzie spokój od ciociuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witojcie! gruby misiu, to napisz co i jak na sesemeska, bo zmykam z domu.... nie powinno zejsc zbyt dlugo, bo lodka juz jest chiba w porcie.. byle nie zapozno, bo ja musze mala klasc o przyzwoitych godzinach ;P Fijjjona- ffkoncu zrobil cos pozytecznego!! a tak niewiele sie po nim spodziewalam- zaskoczyl mnie.... to przeskoczmy do tego punktu z lotkiem!!! albo nie!- najpierw finito z pierwszym, bo bedziemy musialy sie dzielic ;) ale potem myk do lotka... carla, podjudzaczu.... czlowiek nie taki, co by odmowil.... ;) MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Witam serdecznie w piękny dzionek! Przyznam,że nie siedzę w necie i jeszcze was nie poczytałam,więc pewnie sporo mnie ominęło. U nas jakoś leci-sporo czasu spędzamy poza domem,więc jest o niebo lepiej niz zimą. Teraz mała od godzinki z tatą na spacerze,a później uderzamy na zakupy i do dziadka. Trochę ją spiekło na dworze,bo miałam krem z faktorem zaledwie 4-co polecacie do smarowania buźki? Powoli przyzwyczaja się do spacerowania na ,, nieśpiąco,,-wytrzymuje już bez ryków ok 45 min,więc mam nadzieję,że nasze spacerki będą coraz dłuższe. Dużo we mnie optymizmu-odradzam się z tą wiosną powoli. Teraz żyję przygotowaniami do chrztu,który mamy 30 kwietnia-pewnie jako ostatni z trgo forum. W poniedziłek wyprawim się do fryzjera na ok 3godzinki i to będzie pierwsze takie długie rozstanie z małą i możecie się smiać,ale boję się jak cholera... Oj,jakie ti życie dziwne-jeszcze nie dawno bałabym się fryzurowej metamorfozy,a teraz myślę tylko o tym,aby mała nie płakała podczas mojej nieobecności. To tyle.Pozdrawiam wszystkie mamy i dzidzie! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D My zmykamy na spacerek ..choc u nas nie ma dzis sloneczka Fionak ... no :D .. Gdybym ja moich panow z lozka my ..to szukalabym sie w nocy hihihih :P dosyc duze loze mamy .. wlasciwie jak maly z nami nie spi to tez sie szukamy ;) Mamo Natalki :D .. wiedzialam ze ..Ty mnie zrozumiesz :D .. browarek wlasciwie to u bocika strzelimy od rana a co !!! Dalka czaem czlowiek sie zatanawia czy to zrobic .. nie warto sie zastanawiac trzeba walczyc oswoje !!! autopsja !!! nie raz ..ostatnio bardzo czesto musialam to czynic !!! TPM ❤️ przyjemnosci u fryzjera i prosze o foty !!! sciskam do milego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze, ze sporo sie tu dzilo wczoraj, zabawa, ze hohoooo:) 🌻 dla Tobiaszka U nas 15 stopni, ale buro jakos.:( Ale to nam nie przeszkadza i wybieramy sie na miasto jak Niunia wstanie - trzeba dla taty prezent kupic na urodzinki:) Niunia nadal meczy sie z zebami, ktore nie chca sie pokazac:( Przed wczoraj wyczuwalam taka mala zadziorke, ale wczoraj i dzis juz jej nie czuje - jakies to dziwne mi sie wydaje... Trzymajcie sie babeczki :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu !! widziałam na allegro wasz wózek- naprawdę super!!! a jaki leciutki!!! gratuluję zakupu i mam nadzieję, że się będzie dobrze spisywał:D trochę z opóźnieniem, ale dziękuję za komplement dotyczący naszego wózka:D krzysztof zaczął dziś, ambitnie, uczyć jaśminę mówić : mama i tata, ale ona nadal tylko: heja:o co to jest za dziecko:P do później ireno❤️lowju julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaka impreza mnie ominęła????? Tak, racja, wszystkie jesteście małpy!! Żadna nie dała znać o libacji!! A ja mam urodziny i imieniny w jednym dniu. 20 października. Zrobicie kolejną tabelkę? :P :P :P Idę stąd bo jak Pscoła zobaczy że jestem to mnie ubije... Julio 👄 Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ale sie uwas pozmienialo!!! buzaiki dla solenizantow spoznione :P u nas nic nowego ciagleslysze tata (mamegdzies zgubila) kupilismy nwy fotelik do samochodu i wkoncu jezdzi prodem do kierunku jazdy i sie nie zlosci (pozatym w tamtym juz si nie miescila choc on podobno jest do 13kg a Ola wazy 8,5 dziwne) wkoncu tezbylam u fryzjera pozniej wkleje fotki na bobasy calusy dla wszystkich do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia masz jakas fote nwego fotelika albo namiar gdzie mozna go zobaczyc? Bo tez sie przymiezam do kupna - Jula sie niemiesciec zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Mamo Natalki.....................a kto jest autorem? Acha , te sto lat dla Tymka to nie dzisiaj sklerozo Z Tobim Ci się pomyliło Pscoło !!!! wycałować Tobiasza z okazji 8 miesięcznicy, a od Tymka grabka dla kumla !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na grilla do nas na działeczke zrobiłam pieczarki w jajku i wegecie kurczaka panierowanego karkowke w winie sałatke wiosenna takze zarła jest dostc zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu .. :D to jade ... :D zostawcie troszke dla nas :D ... :D ale smaka mi narobilas :D szaszlyczki tez dzisiaj mialam ..tylko ze z indyczka na slodko z ananaskiem :D .. i Dala wiesz upiekaklam rogaliki z czekolada .. :D juz ich prawie nie ma ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerku, teraz czas na Ulki malibu ;) bezalkoholowe :D Chopy zostały z piłką przed blokiem i kopią na biosku :). A ja standard, powiesić pranie :), nakarmić Kulkę :). U nas pogoda zaj..... Kuliś pobrykałą koło wózka :), pojadła chjupaków i śmiałą się do wszystkich. Teraz stoi w łóżeczku i molestuje hipcia gumowego :). Carlaa nie szczuj rogalikami, bo zaraz zabiore sięza pieczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!!!!!! My byczymy sie w Polsce. Podroz minele b. dobrze, choc dluuugo, 11 godz., normalnie jezdzimy 7-8. Ale stalismy na granicy 2 godz., pozniej byl wypadek i musielismy objezdzac. Nina byla b. kochana!!!!! Teraz za to troche jest marudna, czesciej placze, zle spi w nocy, niestety zbyt duzo nowosci, nie moze pewnie przerobic. Pozdrawiam Was goraco!!!!!!!!! Jak beda miala troche czasu to poczytam co u Was bo b. jestem ciekawa. Carlaa, czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he juz jestesmy po brzuszki pełne najedzone,zdjec z imprezki nie bedzie bo moja skleroza nie boli tylko dokucza he he było fajnie choc troszke za duzy wiaterek był Krzysiaczek teraz cały zadowolony siedzi ze mna i pomaga(przeszkadza )mi pisacf ;) gyrwxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc my dzis bardzo aktywnie spedzilismy czas ja bylam w pracy Robert kupił malemu huśtawke a o 16 pojecghaliśmy za miasto do znajomych na grilla(zdjecia na bobasach),haha tak jak dominisia sobie odpoczywalismy.Michałek był slodki 9jak płakal to tylko mamaam)-wołałi uwaga mamy już 6 zębów!!!!jednej nocy wszystkie 4 wyszły,mmi to jeden jeszcze chyba slabiutko.Troszke sie spocił i mam nadzieje że nic mu nie bedzie bo on taki na te choroby wrazliwy a ja nie wiem jak ubierać Mały duzo zjadł doroslego jedzenia tzn kurczaczka drobinkę i żóltko jajka. Oj jak kocham moich panów. dobrej nocki zapraszam na bobaski TPM dobrze że u was lepiej Niuninko witaj w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×