Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Irenko, oczywista ze zrobimy speszyl for ju:P:P Nick...........Data urodzin..............Data imienin........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06...............................................Poznań Carlaa............22.09......................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04..............Warszawa Sisi................17.07....................................................... Ela...19.06 reszta prosze sie uzupelniac!!!!Bo Isi będzie przykro, ze olałyście jej tabeleczkę:P:P:P Isiu, myślisz ze dodać gdzies kfiatkuuuff lub serduszków???W ogóle podoba Ci się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie dokladam:) Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06...............................................Poznań Carlaa............22.09......................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04..............Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie chciałam sto lat Tymkowi wyspiewac!! ... moj maz kaze mi zawsze isc w zaparte.... ;) Fionuś, królowo- nie skleroza tylko pierodła prawdziwa.... a to wszystko przez to ze nie traktuje z należytym namaszczeniem tabelek tak pieczołowicie wklejanych... obiecuje poprawe!!! juz nawet te nowe uważnie zaczełam studiować, tak mi styd.. \") spoznione STO LAT dla Tobiego!!! a dla Tymka i tak buziak! gruby misiu- jak gófka?? Fionko- powieśc Nikosa Kazantzakisa (tego od Greka Zorby) - napisana w 1951, a opublikowana w 1955 za co został ekskomunikowany przez Grecki Kosciol Prawosławny... zreszta jako ciekawostke dodam, ze na grubie ma napisane: Nie oczekuję niczego. Nie obawiam się niczego. Jestem wolny pozdrawiam Was mocno i zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06...............................................Poznań Carlaa............22.09......................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04..............Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04.............Szczecin Julianka..........25.06..............................................Poznań Carlaa............22.09...................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04.............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04...............................Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06..........................18.06.............Sieradz. Dominisia........04.02.........................06.07..............Więcbork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się zawzięły ;), nowa tabelka :) Witam dziewczynki :). Wczoraj upiekłam rogaliki z nutellą :D. Dla Wojtusia życzonka z okazjii pierwszych imieninek :), oraz życzenia dla wszystkich Wojtków z waszyuch rodzin :). Jak to się mówiło u mnie na wsi ;), nie obrażając nikogo :), \'\'Na Wojciecha krowia pociecha\'\' ;) bo tego dnia rolnicy pierwszy raz po zimie krowy na pastwiska wypuszczali ;). Mój brat przywykł do tego, że słyszał to często przed imieninami :). Dziś wypuszczamy się na szpacer :) do parku. Wczoraj zauważyłam tam zlot mamuś, chyba z 15 wózków stało :). Pewnie z jakiegoś forum hihi. A my się wybierzemy na mini golfa :). Dawid lubi tam posiedzieć, tymbardziej, że przejście 13 dołków na dwie osoby kosztuje 8 zł, w tym dwa kije, dwie piłeczki i kartka z długopisem do zapisywania wyniów :). Czas chyba wstać z łóżka. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04.............Szczecin Julianka..........25.06..............................................Poznań Carlaa............22.09...........................................Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........................29.04.............Warszawa Mama Natalki22.06.........................29.04................Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06..........................18.06.............Sieradz. Dominisia........04.02.........................06.07..............Więcbork Fiona 79.......... 28.12........................29.05..............Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, dziękuję! gófka na miejscu i ma się dobrze, gorzej z gófką męża... :D Dziś ładny dzionek, zaraz po śniadanku wyciągam wszystkich w plener! :) A teraz kawka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscółko, tabelka jest prawie OK. Brakuje tylko 17 milionów kffiatkooff i 2 tysięcy serduszek. A tak na poważnie to może dopiszmy oprócz nicków nasze imiona? Te, które do nas jeszcze dołączą będą wiedziały, jak się do nas zwracać... Do mnie per \"pani magister\" :P Uciekam, jest parę rzeczy do zrobienia, a po południu jedziemy na osiemnastkę do mojej kuzynki. Coś czuję, że to nie ona będzie gwiazdą wieczoru, hehehe... Julka ❤️ amore mio.. Pscółko 🌻 do zapylenia ci podrzucam, hehe Sisi 🌻 I w ogóle good myrning, dziołchy! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziś wolne nareszcie :D:D:D Ładna pogoda wiec napewno będzie długi spacer:)my wstaliśmy o 9.00 normalne cudddddddd :)Adi teraz rozrabia i ciąga mi kable i wstaje trzymając mnie za nogę:p Dołanczam się do picia kawki:) pozdrawiam miłej niedzieli A jeszcze tabelka:p Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04.............Szczecin Julianka..........25.06..............................................Poznań Carlaa............22.09...........................................Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........................29.04.............Warszawa Mama Natalki22.06.........................29.04................Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06..........................18.06.............Sieradz. Dominisia........04.02.........................06.07..............Więcbork Fiona 79.......... 28.12........................29.05..............Wrocław Iwka26...........25.12..........................23.05..............Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona co rozrabiasz! Przyjdzie carla to ci fdópe da! Gruby misiu- oszczedzaj Krzysztofa z ta gófka! ;) uciekam, bo maz mnie goni na giełde komputerową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja leclerc:D kolejna tabeleczka:P ajlow tabeleczki:D:D:D:D Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10..............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04.............Szczecin Julianka..........25.06.........................27.07.............Pyrlandia Carlaa............22.09...........................................Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........................29.04.............Warszawa Mama Natalki22.06.........................29.04................Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06..........................18.06.............Sieradz Dominisia........04.02.........................06.07..............Więcbork Fiona 79.......... 28.12........................29.05..............Wrocław Iwka26...........25.12..........................23.05..............Gdynia pozdrawiam niedzielnie i spadam na nocnik ( kawy ofkors:classic_cool: ) pscoła- kopię cię w dupsko[kop z wywrotką] irenko👄 wczoraj mi chodziło o to,że ja jestem ogólnie the best, tylko minister mi to zakręcił:P julianna 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona :P Zimbabwe, Republika Zimbabwe (Republic of Zimbabwe) dawniej Rodezja – państwo położone w południowej Afryce. Jego stolicą jest Harare. Prezydentem kraju jest Robert Mugabe. Około 98% ludności stanowią czarnoskórzy. Biali stanowią około 2% ludności. Językiem urzędowym jest język angielski. Republic of Zimbabwe o fladze o godle Dewiza: (ang.) Unity, Freedom, Work (Jedność, Wolność, Praca) Język urzędowy angielski Stolica Harare Ustrój polityczny republika Głowa państwa prezydent Robert Mugabe Szef rządu prezydent Robert Mugabe Powierzchnia • całkowita • wody śródlądowe 59. na świecie 390 580 km² 1% Liczba ludności • całkowita (2005) • gęstość zaludnienia 67. na świecie 12 160 782 32 mieszk./km² Niepodległość -ogłoszona -uznana od Wielkiej Brytanii 11 XI 1965 (jako Rodezja) 11 IV 1980 (jako Zimbabwe) Jednostka monetarna dolar Zimbabwe (ZWD) Strefa czasowa UTC +2 Hymn państwowy Ngaikomborerwe nyika yeZimbabwe (Błogosławiona bądź ziemio Zimbabwe) Kod ISO 3166 ZW Domena internetowa zw Kod samochodowy ZW Kod telefoniczny +263 Ustrój polityczny Opis ustroju społeczno-politycznego, rodzaju rządów, podziału terytorialnego, opis instytucji itp. linki do podstron gdy konieczne. Republika; czł. bryt. Wspólnoty Narodów; wg konstytucji z 1980, modyfikowanej 1990, głową państwa i szefem rządu jest prezydent wybierany na 6 lat przez parlament; władza ustawodawcza należy do Izby Zgromadzenia (parlamentu) o kadencji 6-letniej (80% deputowanych z wyborów powszechnych, ponadto 12 czł. mianowanych przez prezydenta, 10 wodzów plemiennych i 8 gubernatorów prowincji); władzę wykonawczą sprawuje rząd powoływany przez prezydenta. Historia Pierwszymi mieszkańcami obszaru dzisiejszego Zimbabwe byli Buszmeni. W VIII w. n.e. plemiona Bantu, spychając Buszmenów na południe, utworzyły tu państwo plemienne pod nazwą Wielkie Zimbabwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj dla Wojtka :D 😘 i kawusia oczywiscie :D pozdrawiam my wybywamy na caly dzien ..bo jest fajowa pogoda :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, wiedziałam, ześ Ty buszmenka..tak mi cuś zalatywało od początku:P Pani magister Ireno!!Oczekiwałabym dokładniejszych sugestii, gdzie te 17 milionów kffiatkooff i 2 tysięcy serduszek miałoby sie znaleźć? Na końcu, na początku, w srodku, przy każdym nicku czy jak?? Julianno, dziękuję Ci ze szczerego serca którego nie mam, za ten kop, od razu zachciało mi sie pisac-zwłaszcza, ze chłopów swych notabene tez wykopałam na spaziren. Idę wiec tworzyć to wiekopomne dzieło:P Miłej niedzieli wszystkim, nawet alkoholiczkom-a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kiobity Carlaa.. fiu fiu ...tyle informacji...niezbednych...o Zimbabwe...ehhee:P No, a u nas pada, ale i tka bylismy na sunday market - kupilam niiuni troche ciuszkoof, bo wyrosla z wiekszosci i chodzik - tylko nie krzyczcie na mnie...nie bedoze w nim siedziec dlugo.... niedawno wrocilismy i nie mam siely - tak sie nachodzilam po tym markecie... Ide na kawine, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cały dzionek pracowity i spacerkowy pogoda super choć teraz burza nadchodzi.... pora na drzemkę ten pomysł z imionami do tabelki est ok www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 6-cio godzinnym spacerze, nareszcie w domu :). Kulinek się wysiedział na dworze, dostała kjulika dmuchanego. Jak na nią co nie pije z butelki, wypiła 50 ml soku jabłkowego :). Dawid się wyszalał na polu golfowym :), no i na swojej desce :). Zdjęć troszku porobionych :) trza teraz zrzucić na kompa. Plecy mnie bolą ale co tam, za dwie trzy godziny dzieciaki pójdą spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06...............................................Poznań Carlaa............22.09......................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04..............Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asawroc 27.07 21.08 Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06...............................................Poznań Carlaa............22.09......................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04..............Warszawa Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona !!! ty wstretna babo to ja nie mamz kim chodzic na spacery a ty z wroclawia!!! obrailam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
No to trza coś temu zaradzić !!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Chyba Ela tez z Wrocka ale ona niedobra jest , kiedys chcciałam sie umówic to babsztyl mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Fionus .. nie Ela nie jest z Wroclawia :D Ewa jest z Wroclawia my wlasnie wrocilismy .. :D widze ze tabeleczki fiu fiu :D ktos mnie pozbawil miasta bu bu :P .. a imieniny mam 5 lipca ..gdyby ktoras wpisywala to poprosze dolaczyc.. :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nie chyba -napewno Ale ona mnie nie ten tego ........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
No przeta mówie że Ewa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionus .. :P jak ja Cie lubie :D .. 😘 Pscola .. :D kiedy wracacie .. ??? od rodzicow ???? nie kcem ale muszem to wiedziec :D Elus.. no zeby mnie rozwalily ja tez tak chce :D u nas dzisija w nocy nieciekawie ..maly zrobila na zebowa akce ale juz lepiej niech te zeby wyjda hihi :) Asia dawno Cie nie bylo :D Dalka ... spacerk fiu fiu ...niezle nasz maly padl po zabawach z dziadkami :D a ja za tydzien juz bede u mamy la la la lala .. :D i pewnie tez bedziemy na dworze dlugooo :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09......................................................... Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa--------- jasne, jak psy dziada w ciasnej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×