Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Nick......Data urodzin.......Data imienin......Miasto Pszczoła........28.04...........10.06...............Toruń Isia...............20.10.............20.10..........Krosno Dalka.............21.04............30.04........Szczecin Julianka..........25.06.....................Pyrlandia Carlaa............22.09..........05.07 ....Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........29.04..............Warszawa MNatalki... 22.06...29.04 Warszawa Piasecznem Sisi.......17.07...................03.11..............Gliwice Ela........19.06................................. Sieradz Dominisia........04.02.........06.07........Więcbork Asiawroc.........27.07...........21.08........Wroclaw. Nesia.............25.12......................Warszawa Skye.....15.07.........nie obchodzę ....Katowice Gumiagoda......17.05.........04.12.......ZLotoryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie umialam znlaezc tej tabelki:) ale chwila....mieszkasz w tym Zimbabwe o ktorym mysle???w Afryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Data urodzin.......Data imienin......Miasto Pszczoła........28.04...........10.06...............Toruń Isia...............20.10.............20.10..........Krosno Dalka.............21.04............30.04........Szczecin Julianka..........25.06.....................Pyrlandia Carlaa............22.09..........05.07 ....Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........29.04..............Warszawa MNatalki... 22.06...29.04 Warszawa Piasecznem Sisi.......17.07...................03.11..............Gliwice Ela........19.06................................. Sieradz Dominisia........04.02.........06.07........Więcbork Asiawroc.........27.07...........21.08........Wroclaw. Nesia.............25.12......................Warszawa Skye.....15.07.........nie obchodzę ....Katowice Gumiagoda......17.05.........04.12.......ZLotoryja Mama Zuzi.......15.11.........25.11.......Piekary Śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alle o sso....? Ech, narozrabiala fiona w tej tabelce.... jakies piaseczno mi sie do tylka przyczepilo ;P Spoznione zyczenia dla wszystkich solenizantow.... !!!!!! przepraszam najmocniej za moje lakoniczne pisanie, ale ja swoje mieszkanie to rzadziej niz hotel widuje... teraz znowu na tydzien, lub dwa u mamy.... i w tym miejscu PRZEPRASZAM CIE NESIU ale dopiero dzis przeczytalam Twojego posta! obiecuje solennie, ze zadzwonie jak wroce, bo teraz to rzeczywiscie mamy do siebie rzut beretem... natalka gania jak nakrecona... nie nadazam za nia... do tego podjelismy wazna decyzje- zaczynamy sie starac o drugie.... ja sie chyba zastrzele w tym domu :( ale skoro i tak siedze z mala, to nie ma co czekac... a i dla natalki bedzie lepiej... martwi mnie tylko, ze kazali dwa lata po cesarce czekac... ale tyle moich znajomych rodzilo po cc rok po roku... sama nie wiem.... w kazdym razie starania juz podjelismy.... a! i nie mowilam Wam - pierwsza rocznice slubu mamy juz za soba :) maz sie postaral, az mi buty z nog pospadaly z wrazenia- resteuracja, potem teatr, a potem jeszcze do klubu na nocny szoł Lucasa - bardziej znanego jako Lola Lou.... po dziecko wrocilismy rano.... :) caluje Was mocno - a Ciebie Carla w sam czubek nosa smutasku :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam... Carlaa, Twoja opowieść o rozwalonym stole zmrozila mi krew w żyłach. Dokładnie szczęście, ze Dustin już spał i nie było go w pobliżu..Brrr Mamo Natalki, no to jest nas starających się coraz więcej...Może założymy jakis podtopik \"sierpien 2005 ponownie\";) Dziękujemy za wszystkie życzenia. Tobis wciąż zasuwa na 4, ale to już tuż tuż...Przeprowadzamy się w przyszłym tygodniu i już na nowym mieszkaniu zrobimy impre. Póki co wiemy, że dostanie maluch w prezencie samochód-jeździk taki duży:) Fajnie, ze chata ma 65m, bedzie miel gdzie się rozpędzić:) Zmykam do pakowania...Julia, dla Jaśminy raz jeszcze buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Dla Michałka 🌻🌻🌻 spoznione wczorajszeżyczonka urodzinowe rośnij zdrowo brzdącu:) Dla Jaśminki na jej pierwsze urodzinki mnóstwo buziaków👄👄👄👄 oczywiście od Adiego:D ❤️❤️❤️ I dla imiennika mojego synka Adrianka kolejnych radosnych miesięcy🌻🌻🌻 Co dzisiaj takie pustki???normalnie szok:) tylko pszczółka na placu boju:D Widzę że już niektóre decydują się na drugie;) Carla oj widzę jak byłaś w strachu z powodu tego stołu:( dobrze jenak że Dusti spał..... A kiedy wreszcie ustalimy ten zlot????ja jutro ostatni dzień w pracy i URLOP HUUUUUURRRRRRRA :D:D:D:D:D W środe wyjeżdzamy czyli nas nie będzie jedziemy w okoolice Łeby:) tylko oby pogoda była no i za tydzień wybieramy się na wesele do mojej koleżanki:)fajnie już tak dawno nigdzie się nie bawiłam.... kończę moją herbatkę miętową i zmykam spać bo troche padam:(a jutro pobudka 4 .30 buuuu:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powklejam jeszcze tabeleczki:p www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Krzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 Nesia Mateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....80cm.........10,5 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama ZuziZuzia.......11.08...28.03........76cm.........9700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tą bo tu jakimś cudem mnie nie ma:p Nick......Data urodzin.......Data imienin......Miasto Pszczoła........28.04...........10.06...............Toruń Isia...............20.10.............20.10..........Krosno Dalka.............21.04............30.04........Szczecin Julianka..........25.06.....................Pyrlandia Carlaa............22.09..........05.07 ....Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........29.04..............Warszawa MNatalki... 22.06...29.04 Warszawa Piasecznem Sisi.......17.07...................03.11..............Gliwice Ela........19.06................................. Sieradz Dominisia........04.02.........06.07........Więcbork Asiawroc.........27.07...........21.08........Wroclaw. Nesia.............25.12......................Warszawa Skye.....15.07.........nie obchodzę ....Katowice Gumiagoda......17.05.........04.12.......ZLotoryja Mama Zuzi.......15.11.........25.11.......Piekary Śl Iwka26...........25.12.........23.05.....Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier kobitki!!!!!!!!! Co tam u Was? Ale laba, ze niektore staraja sie o kolejne dziecko, chyle czolo. Ja tez nie chcialabym miec jednego ale jak narazie to nie wyobrazam sobie kolejnego. Moze jestem za wygodna????? Rozpoczelysmy z Nina \"kurs\" zasypiania w lozeczku, jak narazie trzy proby udane. Tzn. jestem przy niej, mala pije z butli, wstaje, kladzie sie...kreci, kula po lozeczku ale zasypia w nim a nie w naszym. Co tam porabiacie wieczorkiem??????? Calusy dla Was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielne popołudnie gdzie sie wszystkie podziały zapraszam na szampana-czy któras sie skusi???? prosze sie odzywac Fionka -buzka,no to jutro pewnie imprezka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza... Wpadam złożyc życzenia Tymkowi i zaległo Michałkowi z okazji 1. urodzin🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wklejam wam coś, co wygrzebałam na innym topiku. Troche teraz tu biegam po cafe, bo ostatnie dni przed przeprowadzka, uciekam w wirtualny świat od pakowania (jak dotąd truten spakował 6 kartonów, a ja tylko kieliszki i zestaw do kawy...nie chce mi sie:O A dopiero zaczęliśmy). No to wklejam http://flickr.com/photos/violentz/sets/273157/show/ Zmykam, Misiu tęsknię!Wracasz w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dalka...THANK YOU!!!!! a DZIś O TOBIE POMYśLAłAM, PRZY śNIADANIU..CZY JUż SPOD kartonów wyleźliźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła ja wyszłam, ale jeszcze kilka zostało ;), no cóż, mój nie musi części komputerowych wyciągać, ale mółby pozanosić pudła do piwnicy :D. Będę musiałą go pogonić, bo sama wszystkiego nie zrobie. Zapraszam na pierogi ze śliwkami ;) i śmietaną. Młoda kima podziębiona, a mamusia zamiast zmywać naczynia obija się :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) najlepsze życzenia dla Tych maluszków, których pierwszy jubileusz, przeleciał mi koło nosa... 🌻 jutro się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sierpień dobiega końca..Wojtusiu-wszystkiego dobrego[🌻🌻🌻kwiat] Misiu!!!!Odzywaj sie koniecznie i pisz, jak tam wywczasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wojtusia ostatniego sierpniowego najlepsze życzenia pierwszourodzinkowe. rośnij rodzicom na pocieche🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione ale naklepsze życzonka urodzinowe dla wszystkich solenizantow i dzisiejszego i zaległych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 Wszystkiego naj ..dla Wojtusia .. 😘 😘 Gumijagodo .. juz sie martwialam ... ;) 😘 Gruby Misiu .. wywczasowana ;) Pscolko .. ❤️ zycze cierpliwosci przy przeprowadzce .. ;) Iwka widzialam ze urlopik to przyjemnosci .. ;) Mamo Natalki 😘 Niuninko gratulacje dla Ninki ;) Dominisiu .. 🌻 Mamo Zuzi .. pogadamy jeszcze .. ;) Dalka ... Thank Yuo !!!!! maly nauczyl sie tego mowic ... w sobie znanym jezyku .. ;) Nesiu ❤️ Isiu ... kawusia w tym niebieskim ... skusisz sie ???? TPM...iMamo Natalki czy wasze malenstwa nie mialay imienin niedawno ???? Puzus .. Fiona 😘 Ela kiedy wracacie ???? Sisi .. tak nas olalas .. :( ok spadam bo maz ma dzisiaj wolne ... to poszalejemy w parku ... bo wyjatkowo nie leje ... 😘 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostane jakiegoś jobla. Babka oddała wszystkie noże, tłuczek do mięsa i jeszcze trochę innych rzeczy, a te swoje półeczki cholera wie na co zostawiła. Nie mam czym obierać ziemniaków, nie mam czym filetów ubić. Najgorsze jest to, że nawet nie ma jak jej spytać, bo na rehabilitacji w szpitalu się byczy. Ja się wykończę. Z nowości, Kulin chodzi. Szwędacz jej się włącza i zapieprza po całym domu. Zębów dalszych brak. Włosów dalej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki.. Spóźnione życzenia dla wszystkich małych i dużych jubilatów... U nas bez zmian..Poza tym- szukamy mieszkania... Carluś- kusicielu, jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witam,jestem ,czytam,żyję,nadrabiam zaległości,ściskam wszystkich solenizantów.Dziś na krótko-u nas pogoda barowa i mała roznosi mieszkanko.Chciałam się tylko pochwalić,że dziś Natalia zaczęła samodzielnie chodzić!!! Wiem,wiem,Wasze robią to już od dawna,więc pewnie za bardzo czym się chwalić nie ma... Ma już...12 zębów!!! Od mojego ostatniego pisania bowiem wyszło jej 6. Dziś byłam pierwszy raz w pracy-rada pedagogiczna,powoli wracam na stare śmieci ,i chciałabym,i boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×