Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

TPM! Właśnie doczytałam z tym ząbkiem - jejku, jaki niefart....jak sobie pomyślę ile razy Mati dzwięknął albo został walnięty....ale dzięki Bogu zawsze kończyło się na płaczu. Dzieci są takie ruchliwe, że naprawdę, mimo, że człowiek próbuje uważać na wszystkie strony, to bez odrobiny szczęścia nie sposób uniknąć wypadków i wypadeczków. Oby tylko Nati przestało boleć i zaczęła lepiej jeść....Brak jedynki chyba nie będzie aż tak straszny, jeśli obędzie się bez komplikacji, za co mocno trzymam kciuki. Z lekarzami u nas spoko, Mati bardzo lubi być chwalony, jest łasy na miłe słowa a w przychodni laryngologicznej, w której bywamy od maleńkości, zawsze po wizycie dziecko idzie do olbrzymiego kufra i wybiera sobie zabawkę - takie małe pluszaki, a innym razem gumowe zwierzątka a jeszcze innym wiszące maskotki - zawsze jakieś małe coś. U lekarza i u dentysty zachowuje się modelowo, wszystko pokazuje, robi aaaa jak lef, nawet daje sobie włożyć do gardła ten drewniany patyk, którego ja nienawidziłam w dzieciństwie. Ale aparatu jak Jaśmina to chyba by sobie nie pozwolił tak założyć, trzeba by go przekonywać. Jak byliśmy pierwszy raz u dentysty, to asystentka ubrała go w rękawiczki jednorazowe i maseczkę na buzię i oglądał razem z lekarzem moje zęby w poszukiwaniu robaków. Dostał też nową pastę do zębów i książkę o Myszce Elince, która całymi dniami myje zęby - moje dziecko domaga się szczotkowania około 3 razy dziennie, czasami częściej. Żeby była równowaga Mati nienawidzi mycia włosów a także wizyt u fryzjera. Dwa razy był super grzeczny a za trzecim chyba pani mu się nie spodobała i była duuuża awantura!!! Niestety za czwartym razem to się powtórzyło - więc chyba kupię trymer i będę go na razie sama strzygła. Kochane, całuję mocno i idę pocieszyć się końcówką weekendu. Mąż zakupił dla mnie Breezerki i mamy jakiś fajny film na dididi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, jeszcze rysowanie - respect dla Natalki, bo u nas zacięcie do rysowania jest i duże ambicje, żeby rysować tak jak mama i ciągle prośby o rysowanie, ale samodzielnie to rysujemy tylko kolorowe koła, które, zależnie od nastroju, są wg mojego syna samolotami albo pociągami. Do tych kół, Mati z dużym pietyzmem dorysowywuje kolejne mniejsze kółka po bokach i są one, jesli wierzyć zeznaniom Mateusza odpowiednio skrzydłami - jeśli koło było samolotem, albo kołami, jeśli koło było pociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlewik namietnie rysuje \"kóko ganiaste\":p narysuje 7-8 i mówi bens! (bęc) za to uwielbia patrzeć, gdy dziewczynki rysują! tonia jako dwulatek nie rysowała wcale, zaś zośka tak, że nikt nie wierzył, że to ona sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny😘 i > kawa nie uwierzycie zapewne, ale krzak spał prawie 14 godzin...:D teraz, jak twierdzi moja sis- będzie 14 godzin rozrabiania:D:P:classic_cool: tpm🌻 wiem, że problemy z ząbkiem natalki teraz zaprzątają cię dokumentnie, ale zadbaj o siebie i maluszka!! 16 tydzień- to już prawie połowa!! czujesz już ruchy? jako 8-latka miałam wybitego zęba- i choć minęło tak wiele lat- naprawdę pamiętam co to był za ból- rana się trochę wygoi i zasklepi, a natalce na pewno wróci apetyt!!! nesiu:) fajnie,że mati jest taki odważny:D u jaśminy też w rysowaniu przodują \"kuka\" ;) aczkolwiek, wg niej każde \"kuko\", to koń:D:D:D:D:D normalnie nawiedzona jest na konie:P (jej matka chrzestna jest instruktorem jazdy i też koło 2 r.ż. zaczęła szaleć z końmi...:o ) misiu> kawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 kwestie: carlusiu😘 co u ciebie? jak maluszek? niuninko🌻 czy twoje zniknięcie wiąże się z moim pojawieniem;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traumatyczne przeżycie od samego rana :/ Dawid się ubiera do szkoły, patrze sobie na ścianie, a tam....... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f1c2596444275cf.html Myślałam że zawału dostanę. Do tej pory ciary mi przechodzą po plecach. Teraz nie wiem skąd takie bydle się wzięlo u dzieciaków w pokoju, no i napewno całą noc tam siedzial gdzieś pod łóżkiem brrrrrrr. TPM przykro z powodu małej 🌼, Dawid od 2 roku życia mial połówkę jedynki, i w niezmienionym stanie tak miał do wypadnięcia, czyli do 7 roku :). Moja Glizda też maluje. U niej każde kolo, lub cos podobnego do koła to ryba :). Jak widzi że Dawid siedzi i ryzuje, to ona też pisać lub maziać :D. Jak tam Carlaa?? Dwupak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka🌻jak podejrzewam, na zdjęciu jest pająk... ponieważ brak mi skłonności masochistycznych- nie mogę go otworzyć.... ale pająków się boję strasznie😭 co z nim zrobiłaś? jak zutylizowałaś bydlę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka 👄 dzięki za kawkę :) chlewik jeszcze śpi! tonia rysuje, zosia w przedszkolu :) znów jestem zachrypnięta... pajączek milusi (jak duży?) tonia się strasznie pająków boi |:o za to ja cierpnę na myśl o owadach! carlaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... 😘 melduje sie ze nadal jestesmy zapakowani !!! jutro mam wizyte..pewnie moja ginekolog pokusi sie o pomasowanie szyjeczki ;) termin wg usg minal wczoraj .... lykam kawe i zmykam poprac posprzatac poprasowac przspieszyc za duzo tego pppppppppp :P ale jeszcze jedno bym napisala .... pop.....ic herbatki ;) sciskam do pozniej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHEHEHEH a w dzien dobry tvn ... sex podczas ciazy heheheheheh ... no i ... co ....tylko pomyslalam a oni juz material maja hehehe .. ok musze Was poczytac ... !!!! temat tabu buhahahahahahah wlasnie powiedzieli buhahaha 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlusiu😘 mówisz-masz:D jak już zrobisz te wszystkie swoje rzeczy na \"p\", to \"przyszlajaj\" się tu jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Podczytuje Was szybciutko ale staram sie omijac kompa wielkim lukiem. Zbyt wiele czasu mi kradnie. Carla, sniliscie mi sie, juz w czworke :-) Julka, buziaczki dla Was!!! Dziewczyny, te, ktore cwicza A6W, chyle czolo! Ja na razie staram sie zrobic jedna serie dziennie, jak troche sprawniej mi to pojdzie, to zdecyduje sie na rozpoczecie cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, co zrobilas z intruzem??? Na sama mysl mam \"gesia skorke\". Ja bym go w zyciu nie zlikwidowala, nie podeszlabym do paskudy, brrrr!!!!!!!! Nina tez b. boi sie lekarzy. W czwartek byla z tatusiem u doktora bo cos cienko piszczala (lekka infekcja gardla), kazalam jej zabrac jej wlasny stetoskop, chyba dzieki temu poczula sie ciut pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta😘 nareszcie!!! jak się dziś czuje księżniczka? i co jej dokładnie było? całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm teraz to mi się śmiać chce, ale gęsią skórkę mam nadal jak myślę o tym. Najpierw szedł sobie po scianie, myśle sobie poczekam aż Dawid wyjdzie do szkoły i rozprawie się z bydlęciem. Babcia przyszła i szok w oczach :D ( pająk pogina sobie przy suficie ). Przynioslam miotłę i skradam się w stronę sufitu, ale mam też pomysła że poczekam na mojego i bedę obserwować pająka gdzie chodzi, żeby go z oczu nie stracić, lub zadzwonię po mojego żeby sie z bestią rozprawil sam :D. NIe no miotła i na pająka:D, w ostatniech chwili brrrrrrr, nie zabiję go. Babcia za miotlę i pająka do ściany, ale on się dalej rusza. Drugi raz go miotłą, został na miotle, ale dalej idzie :D. Aaaaaaaa uciekłam :D, ale z deską w ręce. Babcia strąciła go na panele, a ja go dechą :D. Bestia nie przeżyła. Na szufelkę go i do ubikacji. Ciary dalej po plecach mi chodzą i jak wchodzę do pokoju Dawida to na ściany patrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, filmy grozy to nic w porownaniu z tym, co sie dzis u Was dzialo :-) Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki nadal spia w dzien? U nas od jakiegos czasu Nina okropnie rozpacza, jak klade ja do lozeczka, zarowno w dzien, jak i na noc. A tak ladnie zasypiala. Wogole od paru dni Mloda stala sie niegrzeczna, zlosnica. Nie poznaje jej :-( Mam nadzieje, ze to chwilowe. Ach, Carla, Dustin odpieluszkowany ???? A jak u pozostalych Dzieciaczkow? Czy sa jeszcze jakies w pieluszce? Nina tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka:D:D:D normalnie koszmar minionego lata, nam tu opisałaś;) niuninko:) nie wiem co za szlag jaśminę trafia, ale robi to od jakiegoś czasu:o mała rzuca przedmiotami, rzuca się na ziemię z rykiem :o, w dzień śpi bardzo rzadko- w nocy zasypia, ale gdzieś koło 2 nad ranem ląduje u nas w łóżku (zaczęło się m-c temu, jak się tu przeprowadziliśmy :( ) no i nadal w pampersie- był już okres, kiedy 100% kupek i ca. połowa siusiów lądowała w nocniku, no ale znowu się zaczęły jaśminowe biegunki i wszystko poszło w pizdu 😠 prawdopodobnie koło 18-tki moja córa sama odstawi sobie pampersy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka dalej pieluchy nosi yyyyyyy, czasami wola, a czasami nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę- myślałam, że krzak ostatni w pampersie popieprza... :P no cóż- miło mi, że jest w tak znakomitym towarzystwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, NIna podobnie sie zachowuje jak Jasminka. Oby to bylo chwilowe. Mialam nie siedziec przy kompoie a tu prosze. No ale nie sposob sie od Was oderwac :-) Carla, jak tam, uporalas sie juz troche z tymi sprawami na \"p\"?U mnie jedno \"p\" czeka...juz od paru dni. Dzis poprasuje, obecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dzieweczki! Miło Was poczytać,jakos tak cieplej sie robi na sercu,jak człowiek wie,że nie jest sam z problemami. Nesiu-dla mnie normalnie szok,że Mati jest taki dzielny u lekarza.Ntalk na samo słowo doktor wpada w popłoch i żadne prezenciki w tym nie pomogą.Choć ogólnie jest śmiała i odważna.Pewnie musie z tego wyrosnąć. Carlaa-ale budujesz napięcie... Myślę o Tobie i życzę wytrwałości. Niuninko-dobrze,że z Ninką nic poważnego. Dalka-no tak myślałam,że ten ząb to już na straty i moje dziecko będzie przez następnych pięć lat szczerbate chodzić. Szkoda,że ona to ma przy samym dziąśle,a jedynki ma(miała) naprawdę pokaźnych rozmiarów,więc ta przerwa jest dość pokaźna.Powoli przyzwyczjam się do jej nowego image,u.Tym bardziej,że Natalka zachowuje się tak zabawnie-szczerzy się do ludzi i chwali,że nie ma ząbka i ma tam gagę.Ma coraz lepszy humor,tylko z tym jedzeniem nadal kłopot,ale muszę być cierpliwa. Jeśli chodzi o ruchy,to kilka razy miałam wrażenie jakbym coś czuła...Ale to chyba nie to.Z tego co czytałam,to wieloródki najszybciej w 18 tyg,a pierworódki w 20,a nawet później.Więc mam chyba trochę czasu. Caluski dla Was i zdrówka w te niepogody życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No to muse powiediec że my jeszcze też w pampersie:(:(a było już chwiolwe \'\'tiku\'\' do nocnika:)no ale musze go bardziej do muru przyystawić:):) Dziś załatwiłam sobie wcześniejsze zaświadczenie ze szkoły jazdy więc mogę zapisywać się na egzamin:):):)będe czekać a nadal będę swoje godziny jezdzić:):) Carla Dusti przygotowany na przyjście braciszka??? Niuninka Julka ja wam nie chce nic mówić ale chyba to rzucanie to pierwsza próba buntu...:):)u nas już trochę mniej tego jest no ale cały czas jest:(:(już jak się zdenerwuje to się rzuca a ja wtedy mu mówię \'\'że to na mnie nie działa\'\'i jest ok:):) Czy wasze maluchy też tak mają że jak kończy się jakaś fajna bajka to płacze ????Adi tak ma bo chce dalej oglądać...szczególnie tak jest przy pszczółce mai i Noddym.. Dalka rany jakie paskudztwo bleeeee skąd to się wzięło. Dobra uciekam spać bo rano o 5 wstaję:(:( buziaki miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawe ... !!!!!! wybaczcie ze Wam nie odpisuje .... wszystko w biegu .. ... pewnie urodze na schodach heheh tylko jakiej instytucji hehehe :classic_cool: Dzis w nocy bolesne skurcze ...no .. cos sie zaczyna dziac mysle .. ale minely ... popatrzylam na nich jak spia i pomyslalam sobie w nocy mam ich zrywac ... przeszly ;) Jade na wizyte ... zobaczymy co tam sie dzieje ;) scskam Wszystkie razem i z osobna !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, o ile to bedzie mozliwe, daj znac co u lekarza. No chyba, ze wysle Was juz do szpitala :-) Trzymamy kciuki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carluniu😘❤️ kochanie trzymam kciuki!!! z całych sił!!!!!! niuninko😘 cóż za czort opętał nasze dziewoje😭??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa trzym się :D, czekamy z niecierpliwością :). Iwka fajnie że się zapisujesz juz na egzamin, nie będę sama siedziała i czekala w nerwach :D. Eluś wracaj do nas, a nie rozpisujesz się na innych forach :). Czas szykować sie na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×