Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć,witam!!! No pięknie ale kipski ruch w interesie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Ja myślałam ,że to mnie wczoraj tak tylko przycisło a jak tu widze to nie tylko mnie.Jak zwykle niezawodna Gosia8 stała na straży naszego topiku(i chwała jej za to) Kigana-------> nIe tylko Ty nie miałaś sił iść na czata.Ja o 18:00 położyłam sie spać co mnie sie juz bardzo dawno nie zdażyło,żeby iść popołudniu spać.Jeśli chodzi o katarek to dość skuteczne śa takie małe tableteczki ZYRTEK,CIRRUSS też jest niezły ale droższy. Tak wogóle to wyczytałm gdzies w złotych myślach ,że jedyne lekarstwo jakie wymyślono na katar to chusteczki do nosa. Za Twoja namową zagladam na pozytywny topik (podoba mi się)Wczoraj poszłam też do biblioteki(bo musialam oddac siostrze książki)I przy okazji pomyślałam ,że wypożycze sobie \"potęgę podświadomości\" niestety nie było akurat.Panie zaproponowała mi inna pozycje ,mianowicie\"TY to masz i rozwijaj\"Tadeusza Nowińskiego i janusza Goetzendorf-Grabowskiego . jak na razie lektura zapowiada sie ciekawie.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 paula wodniczka ------->kukułka jest the best:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: socha--------->zima jest buuuuuu nie dobra mam już jej dość,po uszy!! jeszcze przed chwilką padało jakby sie komuś pościel porwała,do tego wiatrzysko paskudne.Dobrze,że juz jestem w domu🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 isa-------->jak fajnie ,że sie pojawiłaś bo jakoś pustawo tu :P:P:P:P:P:P Gofra--------->ciebie też tu jakoś nie widać mogłabys przynajmniej skrobnąć jak tam wczoraj na czacie było(czyżbyś Ty też nie była?) Mam nadzieję dzisiaj być juz normalnie ,pod warunkiem ,że szwagier nie podsiądzie mnie przy kompie.🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nietoperz------->czyżby Gdańsk zasypało aż tak??????? Pozdowienia dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wodnikowe ludki :) nie zasypalo ani Gdanska ani mnie chociaz sniegu ci u nas dostatek. bylam dzis na kontrolnej wizycie u okulisty :( zajelo mi to mnostwo czasu bo jak mnie juz wezma pod lupe to niema zmiluj :O a potem mimo szczerych checi nie moglam pisac bo nic nie widzialam po zakrapianiu oczu. jeszcze mi sie marza literki wiec na dzis chyba dam sobie spokuj :). niestety jutro tez odezwe sie troche pozniej bo musze zawiesc dokumenty do ZUS-u a tam... jak w tym wierszyku Gosi :) pozdrawiam cieplutko i do poczytania jutro,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ponownie:) Gosiu ---> jaki tam ja ranny ptaszek;) do pracy muszę wstać i stąd taka pora wpisu. A poza tym dziś musiałam coś jeszcze wydrukować rano,bo wczoraj się mi przypomniało po wyłączeniu kompa :D Te moje granulki mozna dostać w aptece, kosztują koło 10 zł, może trochę więcej. To jest Cinnabaris firmy Dagomed. Jak u mnie,to zmniejszają katar, ale oczywiście niezawodnym środkiem jest chusteczka do nosa, jak to słusznie Benia zauważyła:D Benia ---> cieszę się bardzo :D:D:D:D Tych książek nie znam co prawda, ale na pewno będą ciekawe. A \"Potęgę\" miałam skądś ściągniętą, jak znajdę to Wam linka wkleję do tej księgarni. Tylko,że ja wolałam sobie kupić w formie książkowej, bo mnie męczy takie czytanie na ekranie;) Socha ---> na temat zimy to ja juz się nie wypowiadam,bo mi ręce opadają i trudno mi uwierzyć,że kiedyś może być takie milutkie ciepełko 30 stopni;) Dzień Mężczyzn, powiadacie - zjadliwe komentarze cisną się mi dziś do ust i na klawiaturę,ale sobie je daruję :P Paula ---> chyba nigdy \"kochanek\" nie czytałam:D:D:D:D , ale za Twoją namową wejde zobaczyć to dziwo, chodzi mi o stwora z gatunku Wodnika Negującego ;) To są urodzeni zadymiarze, pełno ich na świecie i choć mogą twierdzić,że lubią spokój, to i tak znajdą sobie jakiś pretekst do zamieszania,prawda? Narazie tyle, może później coś dopiszę, zależy, czy ból głowy rozwinie się w piękną:P migrenkę, czy sobie da spokój 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że wczoraj tak bez do widzenia się urwałam, ale miałam niespodziewanych gości. W czerwcu mój chrześniak ma pierwszą komunię. Socha --> to miło, że dobrze się bawiłaś czytając naszą bazgraninę (dobrze, że to pismo odręczne :P), może sama coś dorzucisz. :classic_cool: Paula --> miłej podróży. :) Isa--> Cieszę się, że masz na tyle sił, żeby chociaż pomachać. :D Od machania jest topik \"Czy ktoś chce pomachać\" hahahaha :D Nietperku --> powodzenia w ZUS-e, krótkiej kolejki i miłej urzędniczki :D 🌻 mam nadzieję, że ktoś się tu pojawi, skoro Paula wyjechała :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosiu!🌼 Witam wszystkich i milego dnia zycze. za chwilke wychodze do ZUS-u ale postanowilam chociaz dzien dobry powiedziec. mam nadzieje ze szybko zalatwie sprawy i po powrocie zaraz sie odezwe.:) narazie tyle :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla zapominalskich Wodników :O 🌻 Z upływem lat zmniejsza się liczba neuronów w naszym mózgu. Niektórzy naukowcy uznają, że szczyt możliwości intelektualnych osiągamy w okresie dojrzewania. Najszybciej przyswajamy wówczas wiedzę i potrafimy zapamiętać mnóstwo informacji z wielu dziedzin, o których... błyskawicznie zapomnimy po ukończeniu szkoły. Do 25. roku życia zachowujemy mniej więcej tę samą liczbę neuronów. Z czasem jednak kolejne komórki będą obumierać. Niestety, nigdy już się nie odtworzą. Według obliczeń pewnego amerykańskiego badacza codziennie ginie 100 tysięcy komórek! W rezultacie w ciągu całego życia mózg może stracić aż 25% swojej wagi. Oznaczałoby to, że mając czterdzieści lat, bezpowrotnie utraciliśmy miliard komórek. Stanowi to około 10-15% całkowitej liczby neuronów. Pełen komplet komórek nerwowych mamy już od urodzenia. Ale człowiek, który nie będzie trenował swojej pamięci i ograniczy się do oglądania telewizji, już po przekroczeniu 40. roku życia może odczuć spadek zdolności intelektualnych. Wiele wysiłku wymaga nauczenie się w tym wieku obcego języka, a niemal nie sposób opanować prawidłowej wymowy. W ciągu kolejnych 10 lat będziemy coraz częściej przyłapywać się na \"roztargnieniu\". Po powrocie z zakupów uświadomimy sobie, że nie kupiliśmy połowy potrzebnych produktów, nie stawimy się na umówione spotkanie, coraz częściej będzie nas trapić przekonanie, że zapomnieliśmy o czymś bardzo istotnym. Rozwiązanie takich problemów jest jednak bardzo proste: wystarczy notes, który będzie pełnił funkcję dodatkowej pamięci - jak w komputerze. Jest zresztą bardzo dobrym wyjściem: pozwala nie zaśmiecać umysłu zbędnymi danymi. Gdyby ludzie po pięćdziesiątce nie bali się tak strasznie, że ich \"roztargnienie\" to pierwsza oznaka starości, dostrzegliby, że wszyscy mają problemy z pamięcią. Kłopoty z pamięcią są wynikiem nie tylko wieku i zmęczenia, ale i jej \"przeładowania\": nie zdajemy sobie sprawy, jak ogromną ilością informacji bez przerwy bombardujemy nasz mózg. Stwierdzono, że u ludzi uczących się i prowadzących aktywny tryb życia, zdobywających nowe informacje (tak jak studenci uniwersytetu trzeciego wieku) połączenia między neuronami działają sprawniej. Dowodzi to po prostu, że aby lepiej pamiętać, należy starać się pamiętać jak najwięcej... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ wrocilam uffff :O mam nadzieje ze wszystko juz pozalatwialam i teraz moge cierpliwie czekac na wezwanie na komisje :(. Gosiu--- z tym zapominaniem to cos chyba mam wspolnego,hihi zdarza mi sie szukac okularow,kluczy i roznych innych rzeczy :P nie mam dzis weny do pisania wiec spadam. pozdrawiam i do jutra,papa. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ wrocilam uffff :O mam nadzieje ze wszystko juz pozalatwialam i teraz moge cierpliwie czekac na wezwanie na komisje :(. Gosiu--- z tym zapominaniem to cos chyba mam wspolnego,hihi zdarza mi sie szukac okularow,kluczy i roznych innych rzeczy :P nie mam dzis weny do pisania wiec spadam. pozdrawiam i do jutra,papa. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ wrocilam uffff :O mam nadzieje ze wszystko juz pozalatwialam i teraz moge cierpliwie czekac na wezwanie na komisje :(. Gosiu--- z tym zapominaniem to cos chyba mam wspolnego,hihi zdarza mi sie szukac okularow,kluczy i roznych innych rzeczy :P nie mam dzis weny do pisania wiec spadam. pozdrawiam i do jutra,papa. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba zasypało. U mnie sypie jak szalone, ciekawe, jak jutro do Łodzi dojadę? Ale może ten autobus przedrze się przez te zaspy i śniegi .... U mnie w szkole grpa, czy jakieś inne choróbska zbierają wielkie żniwa, zobaczymy jak będzie to wszystko wyglądać w poniedziałek. Mnie katar jakby minął, więc jest dobrze :) Głowa też mnie nie boli, więc jeszcze lepiej :D Pozdrowienia dla wszystkich, narazie papa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qurcze jak tu cicho :O 🌻 pokazywali Idola extra, ale nic ciekawego nie usłyszałam :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim miłego weekendu:D , ja jadę do Łodzi na zajęcia :0 więc jutro nie wejdę ani na czata, ani na forum. Bawcie sie dobrze, robaczki;) Wczoraj poszłam wczesnie spać,bo coś mnie zmuliło już o 22-giej i dziś pewnie będzie tak samo.... Dla wszystkich 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano --> w takim razie życzę bezpiecznej podróży i owocnej nauki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tylko macham 🖐️ nie mam sily:( niech sie ten snieg juz roztopi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Miałam ciężki dzień i też ledwo siedzę, ale z uwagi, że trochę was zanidbałam, to chociaż kilka słów skrobnę. U mnie biało i ciągle pada. Fuu, nie lubię mokrego śniegu na twarzy. Kiedy to się skończy Paula -- zaintrygowałaś mnie tymi \"kochankami\". Przy najbliższej okazji muszę tam zajrzeć :) Socha--- jak tam azjatyckie oko :) Bardzo mi się podoba to określenie Nietoperku -- co ono ci w tym zusie zaserwowali :) Gosia -- odnośnie pamięci. Codziennie , dzięki pracy musę wytężać swoje szare komórki i wiesz po 8 godzinach to jestem na etapie, że wiem , że nic nie wiem i roztargnienie wkrada się często, po pracy. Myślisz, że ja już na tym etapie schyłkowym :) Kiganko --- ubieraj się cieplo w tej Łodzi, ciepłe majtki, czapka na głowę, abyś w poniedziałek w formie była. To do zobaczenia 👄 Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Manifest mężczyzn Prosze Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Zono i wszystkie inne kobiety 1. Jeżeli sądzisz, że jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi. 2. Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: jesteśmy prości. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz. 3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chciałaś usłyszeć. 4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości. 5. My jesteśmy PROSCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myślę, bo przez 96.5 procent czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROSCI. 6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów. 7. Piątek/ sobota/ niedziela =żarcie =kumple =piłka nożna w telewizji piwo =tragiczne maniery. To cos takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia. 8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich lubić. 9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam. 10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony. 11. Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomyśl, ze pomogę ci wybrać z twoich 30 par, te która najlepiej pasuje. 12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie. 13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoja przyjaciółką. 14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza. 15. Jeżeli powiem cos, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli to drugie. 16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor. 17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze? 18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również. 19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic" , wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku. 20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, ze gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą. 21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to co najprostsze. MY JESTESMY NAPRAWDĘ PROŚCI. PROSZĘ ROZESŁAĆ TEN MANIFEST DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI KOBIET, ŻEBY W KOŃCU ZROZUMIAŁY MĘŻCZYZN RAZ NA ZAWSZE. PROSZĘ ROWNIEŻ ROZESŁAĆ GO DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI MĘŻCZYZN TAK, ŻEBY WIEDZIELI, ŻE NIE SĄ SAMOTNI W ICH WALCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam a szczególnie Tobie Gosiu :D:D:D:Dranny ptaszku. Mnir dopiero teraz udało się dostać do kompa choć dzisiaj ,jak na moje możliwości to dość wcześnie wstałam. Siedzę sobie teraz przy kawie i zajadam ciasteczka :D:D:D:D Pogoda jest wysmienita,dosypało tyle sniegu ,że jest pieknie jak w bajce.Byłam juz w sklepie i od tej bieli śniegu to na oczy ie można patrzeć ale jest pięknie jak w bajce(powtarzam sie hihihih) Tymczasem czekam aż może sie ktoś jeszcze odezwie ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj nasypało, a teraz powoli wszystko się roztapia, jest okropnie :O. Przynajmniej nie ma wiatrzyska, więc spacerki z psinką są ok. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu miałam nadzieje ,ze sobie cos poklikamy ale siostrzenicą muszę sieę zająć ,bo mi się już tu kładzie do snu,wiec na razie opuszczam tipick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!🖐️ mam chwilkę dla siebie,bo wyekspediowałam rodzinkę poza domek i szybko na kafe..:D W oczy mi się rzucił topik o diecie 13dniowej,hihi przeczytałam od a do z i chyba się nią zniewolę,by zrzucić to czego przez zimę sobie przywłaszczyłam:P Benia---->wczoraj mnie wyrzuciło z czata i tak jest niestety do dziś..:(( nie mam pojęcia co się stało,ale gdy chcę wejść pojawia mi się napis-błąd nr 4! nie wiem co to znaczy..?!wiem tyle,że mam przymusowy odwyk od czata i Wy godnie podtrzymujcie szuwary:D Ale mi czasu pochłonął ten topik o diecie!!! o rany!teraz spojrzałam na zegar!a ja jeszcze w rosole....a po południu idę świętować imieninki ,co prawda jutrzejsze lecz dziś do przyjaciółki Bożenki.🌻 Jest może na topiku jakaś nieujawniona Bożenka?? jeśli tak to samej radości i szczęśliwych dni życzę!!👄🌻 Nie wiem czy mi ten pościk wejdzie,bo poprzedni mi zjadło::(( Całuję i pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki!!!❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebrnelam przez zaspy 🖐️ wiesz Gosiu, zastanawialam sie czy ktorys z topikow \"zodiakalnych\" sie rozwinal i przetrwal, wiem teraz ze niespecjalnie chociaz ten lwi;) zaraz sobie zajrze, tylko jeszcze poudaje ze cos sprzatam;) dzieci wyekspediowane do dziadkow to tylko musze dom doprowadzic do uzytecznosci, zrobic sie na bostwo i na meza czekac:D a ze on dopiero poznym wieczorkiem sciagnie to.... zaraz wracam do kompa:D pozdrawiam cieplutko 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie próbowałam ponownie zajrzeć na lwi topik, ale jego już nie ma - wytrwał 1 dzień :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zajrze:( Gosia ten manifest juz kiedys czytalam:D dlatego nie prosze meza o wyjecie z pralki prania /u mnie pralka jest w piwnicy/ jesli chce zeby tez je rozwiesil. Teraz prosby konstruuje b.dokladnie i mowie: Kochanie rozwies pranie. Kiedy raz poprosilam go o wyjecie, wyjal i zostawil przed pralka w piwnicy, byl b.zdziwiony jak zaczelam sie klocic bo powiedzial ze moja prosba byla tylko o wyjecie tego prania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tylko na chwilkę - przeziębiłam się niestety i muszę się kurować... :( Jedyny plus w tej sytuacji to to, że mam czas na czytanie. Właśnie skończyłam \"Kod Leonarda da Vinci\" Browna - polecam gorąco :) Pozdrawiam, postaram sie jeszcze zajrzeć :D PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×