Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no! co to ma znaczyc ever? wylegiwanie sie do tej pory kiedy Twoja biedna siostra musi od rana ciezko pracowac? :) Jak weekend minal? Ja bylam w domq u mamy na obiadku i buleczkach z truskawkami (mniam) i sie cala niedziele wylegiwalam na slonku. I bylo fajnie gdyby nie fakt ze sobie kostke skrecilam bo mie sie na trampolinie zachcialo skakac i terz chodze jak Paloma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od samego rana;) Benia ----> Postrzeleniec ma pupę jak sitko, ale jakoś chodzi i funkcjonuje :) Wczoraj byliśmy pół dnia na rowerkach, zniósł to dzielnie. A z tymi półkoloniami to chyba jest tak, jak piszesz, żebym się od dzieciaków nie odzwyczaiła .... Dziś byłam na spotkaniu w związku z półkoloniami, wszystko ładnie pięknie, ale kasy mało, bo chyba wszystkim się wydaje, że dla dzieci to wielka atrakcja przychodzić do szkoły w wakacje. Podstawa udanych półkolonii to przecież wyjazdy !!!!! Już mi się nawet mysleć o tym nie chce .... Paula ---> mam zdjęcie Asi, dwa mi przysłałaś :) Jestem teraz u Postrzeleńca, on się nad obiadkiem biedzi;) a ja czekam, aż mi przyniesie plon swoich starań. :D:D:D:D:D To narazie tyle, pozdrowienia dla Was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokasy. Tym razem tylko przelotem. Goni mnie moder z Kulturalnych o seksie na o2 :classic_cool: To jakas szalona nimfomanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! jak zwykle w przelocie w pracy;) moze mnie nie wygonia sprzed kompika;) Benia ja wcale nie zapomnialam:D no ale jeszcze musze punkty zbierac za grzecznosc;) zeby mi pradu po 22 nie wylaczali:D a potem wroce i bede znala wszystkich:D i przestane sie wywalac;) kropek🖐️ habanerka ja tez chce zdjecia!!! jak swoje ocenzuruje to tez przesle:D ale moj szpieg same \"porozbierane\" mi nad woda porobil:D i jak tu sie chwalic;) evergreen, paula wodniczka, wodnik=szuwarek, nietoperz, koliberek, kigana /tyle Was bylo na ostatniej stronie;)/ socha, jakaja, gosia8🌻 wiecie , zazdroszcze Wam spotkan, ja jak wspomne o tym szpiegowi to robi mu sie cos dziwnego z twarza:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Isa - widze ze nie tylko ja klikam z pracy... ;) no i co z Wami wodniczki? tak na caly dzien zaginac to juz przesada! coniektorzy tu sie nudza np! A tu nikt towazystwa nie dotrzyma! Nawet wiernego kropka chyba nimfomanka porwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.l.e.n.a.
Benia dzieki za powitanie:) hmm kurcze nie w temacie jestem, bo widze ze wy tu to juz jak prawdziwa rodzina:( no ale czytam czytam te wypowiedzi i sie wkręcam mam ndzieje pomału:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marlenko. Nie przejmuj sie ja tez niebardzo w temacie jestem bo niedawno dolaczylam do \"Wodniczek - starych wyjadaczek\" ;) Ty tez jestes Wodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :( tylko piszę i pisze i pisze... takie różne głupoty... Ktoś musi niestety.... po tym jak brat sformatował kompa i wszystkie mamy dokumenty dotyczące planowanego biwaku dla dzieciarni zniknęły \"w tajemniczych okolicznośćiach\" Na nic moje tłumaczenia, że to na pewno robota krasnoludków... :classic_cool: Mama dzisiaj to zauważyła.... więc piszę i piszę i piszę.... i końca nie widać.... a główny winowajca całego zamieszania siedzi sobie wygdnie w Warszawie i sie ze mnie nabija.... ale zerkam tu :) Siostruniu - aleś mi ochoty narobiła na te truskawki........ mmmmm... Kropek! :D Ty to masz życie.... Nie daj sie! Fajnie że zajrzałeś :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) isa fotki dostaniesz wieczorkiem:) a co do szpiega...zabierz go z soba na spotkanie.... zamkniemy go zmoim szpiegiem w piwnicy i będziemy balowały ;) a tak serio to ja wzięłam swojego i mam teraz spokój:classic_cool: cwana jestem :D:D:D ;) marlena...dasz radę;) wodnik szuwarek..stare wyjadaczki nie są takie grożne jak to wygląda ;) kropeczku musiałeś sie zasłużyć nimfomance skoro Cię goni :D:D pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerka - wcale nie tywierdze ze Wy grozne... ;) chociaz... siostra - truskawki byly pychota nastepnym razem zabiore Cie do domq ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik-szuwarek---------->no co,chociaz no co ;););):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz... -no wlasnie sama nie wiem co ;) , jak Wy wszystkie wodniczki takie wybuchowe jak ja to czasem strach sie bac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D:D:D:D:D:D Jestem juz nareszcie po pracy ale dzis cieżko było w tym upale i duchocie.:o:o:o:oTeż nie lubię poniedziełków chociaz poniedziałki mają to do siebie,że szybko przeleci dniówka,też tak macie;);););)??? Teraz raczę sie kawusią i odpoczywam po pracy.Tylko nie wiele bedzie tego odpoczynku bo juz mi siostrzenice przyprowadzili :o:o a joee. prosił,prosił ,uprosił, dostał co chciał i zwiewa jak to facet:o;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej impulsywna jestem ale czy zaraz wybuchowa???? Zdaża sie a i owszem ale napewno publicznie staram sie nad sobą panować. Alan_Pol----------->pewnie zajety jestes i nie masz czasu dla nas ale pomachaj nam chociaz na dowidzenia i powiedz w przyblizeniu jesli możesz ,kiedy wrócisz?:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDARZA!!!!!!!!!!!!!!:😠😠 Ty szuwarku za to pewnie dłuzej mozesz sobie rano pospać;););)??? Ale latem to żadna przyjemność siedzieć w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospac? nie bardzo- o 7:30 wstaje bo na 9:00 do pracy i do 18:00 no i kiedy tu zyc? a takie slonce na dworze, nigdy taka blada nie bylam jak tego roku... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a solarium w Twoim miescie nie ma ;););)???????????? Ja nie lubie leżec na słońcu,wole to drugie rozwiazanie, 10 min i po krzyku:D:D:D:D:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tylko zamykaja wszystkie (przynajmniej te ktore znalazlam) o 18 (czyli jak prace koncze) :( no i nie mam kiedy isc (w sobote tez pracuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki?... ...no chyba tak, bo jakoś samców nie widać!... Cicho się u mnie ostatnio porobiło, bo starsza pijawka wyemigrowała nad morze na dwa tygodnie... tylko jednego mniej, a jednak spokojniej?.... Ciekawe co by było gdyby tak dwóch nie było?... Chyba cisza jak w grobie!:D Można by zwariować!!!... No cóż.... na razie mi to nie grozi ( ...mam na myśli ciszę, bo warjatkowo to już mam dawno!:D :D :D), bo młodszy jeszcze nie prędko sam gdzieś wybędzie. Kiganko - ...ale Ci zazdroszczę! Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz mój mężulek coś dla mnie upichcił...:( Choć może to i lepiej, bo talentu do gotowania to On nie ma!:D :D :D Koliberku - te moje pijawki na prawdę są udane!:D :D :D ...choć jeszcze nie tak dawno na rękach ich nosiłam, po pupci klepałam.... Ten starszy na ulicy nie bardzo chce już za rękę chodzić, a buziak pod szkołą?!... Co za wstyd!!!... Jeszcze trochę i będzie mieć jak ten Twój 180 cm... ...No właśnie, mogłabyś się pochwalić tą swoją kruszyną! Czekam na zdjęcia. Dzisiaj uciekam... C.D.N. PS. Załamali mnie dzisiaj w prognozie pogody, bo podobno idzie jakiś front... Ja nie chcę! Lubię jak jest tak słonecznie i ciepło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień... straaaaszny :( rodzicielka jak zajęła miejsce przed kompem (gdy ja już skończyłam z tymi jej dokumentami), to odeszła dopiero przed chwilką :( dzień uważam za stracony w większości bo żaden plan mi nie wypalił... buuuu... ale może jutro będzie lepiej :) Pozdrawiam serdecznie i mykam... 🖐️ zmęczona jestem niesamowicie... Do jutra kochane wodnki! PS Enfanterrible - wygrałam zakład! :classic_cool: mam Twojego maila, więc tak łatwo mi nie uciekniesz ;) Czekam na nagrodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :)) chyba :/ Jestem śpiąca :( Ever ----> to ja pomogłam ci wygrac zakład, przestraszył się mojej fotki jak nic :D Bedziemy go prześladować!! Szuwarku ----> ty mówisz, że pospać nie możesz!! Dziewczyno nie bluźnij!! Ja wstaje o 5:40, Koliberek jeszcze wcześniej, a tobie źle że o 7:30?? Solarium u mnie najpóźniej o 21 zamykają, a nie jest to jakieś wielkie miasto. Upiekłam wczoraj placek !!!! I o dziwo wyszedł. Tylko nie wiem ile z niego zostało, bo zostawiłam sam na sam z bratem i psem. Ciekawe czy chociaż kawałek mi zostawili :D Reszta później. Miłej pracy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Wodniczki. 🖐️ Normalnie mi wczoraj internet zwariowal i nie chcial dzialac!!! no szczyt chamstwa poprostu 😡 !!! Paula --> to wspolczuje mocno ze musisz wstawac o tak wczesnej porze! Ja jestem taki spioch ze dla mnie wstac o 12: 00 to szok z horrorem a co dopiero o 7 :30 !!! A co do tego solarium to ja mieszkam w dozym miescie ale normalnie wszystkie zamykaja wczesnie jest jakies jedno czynne do pozna ale na drugim koncu miasta, a ze ja len jestem to sie jakos wybrac nie moge, no ale chyba bedzie trzeba bo zaczynam ludzi straszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×