Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wiem wiem wiem....dawno mnie nie było,płakaliscie,oczy wypatrywaliscie i zal Wam....serce sciskał ;-P 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ale teraz chwile sie pojawie a potem znikam na dłuugo dłuugo takze jak wroce to pewnie bedziecie do mnie mowic na Pani ;-)))) Haba pewnie juz bedzie miała córke,Joe zostanie Prezesem koncernu,Paula zda poprawe na celujacy,a Polakowi wyrosna wąsy ;-P(nareszcie...) ;-)) U mnie troche jasniej, spokojniej na sercu i bardzo bardzo mi w tym mogły dwie Czarownice.;-P Czasami tak mysle ze zycie to przeciez tylko chwila i trzeba zyc tak jak sie chce-bo za 100 lat nikogo juz z nas nie bedzie prawda? I ludzie -ludzie wokól nas to jest to jest wazne -emocje,przezycia,porywy serca. Cobym miała co opowiadac w domu starcow kolezankom ... ;-))) ;-)))) I miłośc,ta prawdziwa..na zawsze.. Z turystycznym pozdrowieniem- JO! To trzymajcie sie ciepło,pamietajcie o mnie-jak wroce to poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniczki!-uszy mi puchną i aż mi dudni w brzuchu od muzyki ,którą serwuje mi moje młodsze dziecię!!!:(( zaprosiła sobie kuzyneczkę i drą się do mikrofonu,że ojej...!Jak juz ją w końcu wyekspediuję na obóz to odetchnę,bo nudzi się niemożebnie :D i wymyśla..ufff Humor mi nie dopisuje,bo kumpel zadzwonił,że rezygnują z bieszczad,bo podczas jazdy odezwało się jemu pobelewajace kolano i po konsultacji woli nie ryzykować:(( -rozumiem go,ale mi żal.. Nietoperz--->a z tym rowerem to jest tak,że gdy po długiej przerwie wsiądziesz na rower i sobie pozwolisz na jazdę na maxa,to fakt:(-wszystko boli...,ale sposób jest jeden-wsiąść drugiego dnia,i następnego i itd i się "przyzwyczajasz":D-ból mija po ok 3 dniu.Ja staram sie kazdego dnia choć 1,5godziny pojeździć i jest spoko.Co prawda na dłużej jest inne obciążenie,bo dochodzą sakwy rowerowe,ale...na jazdę masz prawie cały dzionek,żelik pod pupę i jest swietnie:D Poza rowerkiem,nie umiem nic:(:D tzn-nie umiem na rolkach,ani łyżwach,o nartach nie wspomnę..chociaż zima na łyżwy się skuszę,bo w końcu u nas mają zrobić lodowisko z prawdziwego zdarzenia na stadionie żużlowym-to napewno popróbuję.Zimą opiszę efekty:D:D:D Czy Wam tez tak szybko czas leci??? Kurde! ja to mam wrażenie ,że jest poniedziałek a za chwilę...sobota:( leci jak szalony,tylko po co???:D:D eh.. Koncze ,bo moim śpiewaczkom zachciało się racuchów hahahaha,ale mają pomysła!-ich szczęście,że lubie!:P pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!!👄 ooo,jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło otwierać dnia!:Di to jeszcze tak w "środku"nocy!;) :D:D:D-chyba muszę się zgłosić do programu "Mój pierwszy raz"!:D:D:D Powodem wstania o tak zbójeckiej porze jest lot córci-musiałam ją pożegnać:( oj,nie popiszę sobie,bo mam mroczki w oczach z niewyspania:D... Odezwę się po pracy,a teraz jeszcze czmychnę do łóżeczka na 2 godzinki. Alan_Pol---->podziwiam Cię za tak wczesne wstawanie! mnie bardzo ciężko się przestawić na styl skowronka:(-typowa sowa ze mnie.Nawet kawa nie pomaga i wczorajsze racuchy by się dobudzić:D,mykam więc,bo jakieś bzdetki piszę:D:D:D cdn. Miłego dzionka wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No, Gofra fakt wyprzedziłaś nawet mnie. Wczoraj sie nie odezwałam z rana z wiadomych powodów, a później juz nie miałam kiedy. Kurcze robotę za 3 odwalam, bo urlopy. Na dodatek Dyrekcja co i rusz serwuje nam niespodziewane akcje \"na wczoraj\". Siedemnastak-jak sie pewnie już zorientowałaś ja tez doradzam. Fajnie, w razie czego będziemy mogły się konsultować w kwestiach problematycznych. Długo juz sie tym zajmujesz? Podaj jakieś namiary na siebie, mój e-mail znajdziesz pod nickiem. Ever-fajny dowcip. Benia-co Cię tak wykańcza? Nabieraj sił na sobotę :) Gązo- a któż śmiał Ci zabronić? CO? :) W takim razie masz ode mnie anulacje tego zakazu :) :) Mam nadzieję, ze ta jedna czarownica się nie obrazi na mnie :) Wodniczka 3 - miłego urlopowania. Czekamy na relacje, później. Mam nadzieję, że nie znikasz aż na tak długo??? Wiesz przypomniałaś mi fragment piosenki Hymn rozpustników : \"Chodź podajmy sobie usta jak rozpusta to rozpusta. Używajmy póki czas bo za 100 lat nie będzie nas\" U mnie z rana chciało padać i takie wielkie czarne chmury wisiały, ale teraz słoneczko wyszło, a chmurzyska poprzeganiało. Uściski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraca relacje z pola bitwy! wlasnie z Habcia, Wodniczka 3 i Paula urzadzamy sobie polowanie na kaczke!! trzymac kciuki bo twarda sztuka ale damy rady... ufff meczace to bieganie za kaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze doniesienia z pola bitwy: WYGRANA!!! Jestesmy cudowne! Jestesmy genialane! I wogole jakie my fajne jestesmy :D A teraz reszta wodnikow krzyczy glosno na nasza czesc glosnie HIP HIP HURA! trzyyy cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie stronke zaczelam! nie wytrzymam. po raz trzeci dzisiaj jestem z siebie dumna. jak tak dalej pojdzie wpadne w samozachwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam, witam! Koliberku dotacjami zajmuję się nie ściśle, ale przy okazji i śmię twierdzić, że koszty kwalifikowane, jakie trzeba ponieść aby dotacyjkę dostać są z reguły wysokie, wyszukuję więc programy pomocy realne:) Wyślę ci maila. A tak swoją drogą to jestem za przedsiębiorczością i jeśli kto np. siedzi w domku i nudzi się nadzwyczajnie to i niech pomyśli o założeniu swojej firmy, a środki na to są i to całkiem realne, co myślisz o tym koliberku? Alanie ty mój pisarzu:) już dawno zwróciłam na ciebie szczególną uwagę (wróć parę stron dalej) Czy ty aby na pewno na tym truskawkowym polu pracujesz czy może na innym:)??? Krytyk:) Nietoperzu to jak, kiedy wpadasz do mnie gary umyć?:) No obiadek u mnie gotowy, podzielę się: Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko:) A czy wy wiecie że tydzień temu stuknęło nam 6 miesięcy?? czyli dzisiaj mamy 6 i 1/4 :D Ever ma tlena i od dziś się z nami dotlenia :) Siostro tlenu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowie pytam:D dzis mnie energia rozpiera:D a mowia ze jak dlugo sie spi to czlowiek potem caly dzien marudzi:D nie, nie mam urlopu:D po prostu dzis zaspalam:D ide sie dotlenic teraz bo bede pracowac do poznych godzin nocnych:D i oczywiscie jeszcze tu wroce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedemnastka-ja tez tylko dorywczo zajmuje sie dotacjami. Też jestem za przedsiebiorczością, ale...co do dotacji na założenie firmy, to sa tylko dla bezrobotnych, małe pieniązki, a i to z tego co wiem trudno je otzrymać. Byłam zanteresowana tym tematem i wiem, że np. jeśli ktos ma świetny pomysł, profesjonalny biznesplan, ale nie ma kasy to nic z tego. Jedyna nadzieja znaleźć inwestora strategicznego, założyć działalnośc a wtedy droga do dotacji stoi otworem...zwłaszcza jesli pomysł to nowe technologie.. a jak u Ciebie ze zleceniami? duzo masz pracy? Ja teraz będe pisała do FDI i sądze , że bedzie sporo zleceń Pozdrawiam i czekam na e-mail, bo przecież nie będziemy tutaj zanudzać pozostałych Pozdrowienia dla pozostałych wodników 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️kochani. Gofra---fakt!jak sie troche potrenuje tą jazde na rowerze to siedzenie przestaje boleć :) a mnie sie i tak bardzo podobało :D Siedemnastko---juz łapie płyn do mycia naczyń i śmigam...:) a co dostanę dobrego jeściu? ;):P pozdrówka dla wszystkich i dowcip na mily dzien: 1. pacjent pyta lekarza: -Panie doktorze czy ze mną naprawde jest tak kiepsko? Lekarz patrzy na pacjenta i po chwili mówi: -powiem Panu tak! lepiej niech Pan nie zaczyna oglądać żadnych nowych seriali. 2.Ecik wrócił z urlopu i spotkał sie z kolegą w barze. kolega pyta: -Ecik to kaj żeś był na tych wczasach? -a nad morzem-odpowiada Ecik -Pieronie,a kaj żeś mieszkał? -w Belwederze-odpowiada Ecik -Ecik,pieronie toż Belweder jest w Warszawie!!!-krzyczy kolega a na to Ecik: -a! widzisz to terazki już wiem dlaczego mieli my tak pierońsko daleko na plażę!!! miłego dnia. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak tylko na chwile bo cos was zaniedbuje ostatnio, za to na suwarkach sie udzielam, normalnie mi dzisiaj moja siostra evr wszystkich facetow chciala odbic malo sie nie pozabijalysmy bo juz do rekoczynow zaczynalo dochodzic... jejku juz prawie 18: 00 jak milo wrszcie koniec pracy! i do domq wykompac sie i zrobic na bustwo bo mam dzis moale spotkanko z pewnym przystojniakiem... ;) ehhh trzymajcie kciuki bo stresa mam :0 no to trzymta sie wodniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmokłam jak kura tak u mnie pada:( a ja sama tez padam:D:D-👄🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu tlok;) wodniki nie pchac sie tak:D koliberku mnie ten temat nie nudzi z jednego tylko powodu:D chyba dostniemy dotacje:D /i tu odpukuje w niemalowane i puste zeby nie zapeszyc;)/ i bedziemy sie starac o nastepne:D wodniku-szuwarku trzymam kciuki:) gofra a u mnie nie pada..... chwilowo:D dalej mnie roznosi energia:D moze komus trzeba jakies pare ton wegla przerzucic lub czegos innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki i wodniczki! U mnie leje od rana! Zimno, mokro i wietrznie... ALE !!! Nic nie jest w stanie popsuć mi dzisiaj dobrego humoru bo... Rodzice wyjechali na wczasy :D :D :D Słyszycie coś? Nie? Ja też nie! Cisza i święty spokój :D ;) Wprawdzie rodziciele zadbali o to by mi sie zbytnio nie nudziło pierwszego dnia i dostałam zadanie bojowe w postaci obrywania fasolki w ogródku, ale kochany deszczyk pokrzyżował te niecne plany ;) Tak jak napisała Paulinka - dotleniałam sie dzisiaj i to porządnie :) i zostałam całkowicie wtajemniczona w to co się tam wyprawia... na różowo! ;) dziewczyny - wstydźcie się! ;) :D Co do wypowiedzi mojej szuwarkowej siostruni - dementuję jakobym to ja chciała odbijać facetów Ewci! To raczej ona odbijała mi :P I nie wiem czy nie doszłoby rzeczywiście do rękoczynów, gdyby nie to, ze musiałam sie wylogować (znajomi pod balkonem już na mnie trąbili...) Ewciu - Powodzenia z przystojniakiem :) hmmm tylko który to tym razem? :P M.? :) 🌻 jutro chcę dokładną relację ze spotkania! ;) Isa:D u mnie w ogrodzie jest mnóóóóstwo fasolki do oberwania! Jeśli Cie tak ta energia rozpiera... to zapraszam serdecznie! Bardzo serdecznie! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever pedze:D tylko wylacz ten prysznic:D od razu zjemy to co zbiore;) aja tez juz jestem wtajemniczona na rozowo:D;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa! Czekam! :D co do prysznicowania... hmmm nie da rady - ale mogę skombinować jakieś kalosze, ciepłą kurtkę z kapturem a nawet zestaw parasoli - każdy w innym kolorze :D Pasuje? A wczoraj byłam na imieninach! :D U babci Czesi... Zbytnio nie zaszalałam bo najwięcej procentów było chyba w torcie autorstwa babci... ;) ale i tak mi sie podobało :D Było pyyyysznie! :D Gościom szczególnie przypadło do gustu danie zasłyszane przez babcię w jej ulubionym radiu, które kiedys podała pewna zakonnica... Tak więc \"piersi siostry Klementyny\" robiły furorę :D I wesoło było jak zwykle... Znowu sie dostało kuzynowi, ze jeszcze sie nie ożenił (biedaczek - wszystkie ciotki na niego napadły - nie miał szans) ;) Ehhh lubię takie rodzinne imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice niedawno dzwonili, ze jutro jadą na wycieczkę (zatrzymali sie w Szklarskiej Porębie) do Pragi!!! :) Kurcze zazdroszcze im trochę... szczególnie, że to będzie \"Praga nocą\" :) Ja też chcę! Wypbraźcie sobie, że jeszcze nigdy za granicą nie byłam.. Tzn. byłam na przejściu granicznym w Jakuszycach... ale ten okropny strażnik nawet mi stempelka w paszporcie nie zrobił! 😡 Ale nic straconego... wakacje dopiero sie rozkręcają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever na wszystko sie zgadzam:) na miejscu usiedziec nie moge:D juz poprasowalam i umylam podloge:D rodzina patrzy na mnie podejrzliwie:P dawaj adres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z tym moim adresem to dzisiaj niezłe cyrki odchodziły na czacie... Jeden przystojniak próbował mnie przekonać że mieszkam w Małopolsce :D Uparty był jak nie wiem co! Moje tłumaczenia nie skutkowały... Nawet Ewcia i Polak interweniowali w tej sprawie, a on nadal nie chciał uwierzyć! ;) No i nie mam pewności czy w końcu uwierzył.... bo musiałam zmykać z szuwarkowych zarośli.. :( A czy to takie dziwne, że w Polsce jest 16 miejscowości i wsi o takiej nazwie? ;) Isa! może na szuwarki skoczymy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️-ja z małym zapytaniem...czy pokoik szuwary na onecie jest zamkniety czy jak..? co nie wejdę pusto:( a może godzinki urzędowania się zmieniły?napiszcie to się dostosuję:Dszkoda...:(chciało mi się pogadać:P:D Jeszcze trochę pokwitnę i dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mi nie chodziła! :( Gofra ---> już lecę, pędzę, biegnę ---> na szuwary rzecz jasna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś u mnie deszczowy i dość chłodny dzień. Jestem już nieco zmęczona tym tygodniem, więc cieszę się, że piątek. Wodnik-szuwarek, Ever - dziewczyny co Wy wyprawiacie na tych szuwarkach? Co? Ciekawe, ze zawsze jak mnie tam nie ma to dzieje się tyle.... Isa-macie już przydzielone dotacje? Z jakiego programu? Sami robiliście wniosek, czy korzystaliście z usług doradcy? Ever- hm, \"piersi siostry Klementyny\" mówisz? No ciekawe jak smakują kobiece piersi? Jeszcze nie miałam okazji kosztować, ale nieliczni Panowie na tym forum chyba coś o tym wiedzą, nie :) :) :) Nareszcie wczoraj udało mi sie znaleźć czas i pójśc do fryzjera, odstresowałam się trochę. Nie wiem jak pozostałe dziewczyny, ale ja mam zaprzyjaźniony zakład i zawsze jestem zadowolona, niezależnie od tego która fryzjerka mnie obsługuje. Zakład nie jest duży, ale dziewczyny są utalentowane i ceny też przyzwoite. Fakt, że na mojej głowie mogą zaszaleć, bo na pytanie jaka ma byc fryzura odpowiadam niezmiennie: modna, żeby mi było ładnie i żeby dała sie łatwo uczesać. Tak więc, w tej chwili mam na głowie blond, a na tym kilka czerwonych (grubych pasm). Pozdrawiam wodniki, uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem 22 lipca :) Pogoda nadal strajkuje i nie zmieni sie przez najbliższych kilka dni :( chociaż w niedzielę ma wyjść nieśmialo słońce. Do łykendu zostało nam średnio 7 godzin (dlaczego tak długo ??). Właśnie mi w radio Queen zapodaje \"we will rock you\", a potem będzie chwila przerwy i Cranberries \"dreams\" Dzisiaj wzsyscy zapracowani, nie wiedzieć dlaczemu. Tylko ja siedze i się nudzę. Siostry gdzie jesteście?! Jedynym uprawianym sportem jest spacer z psem :P Roweru nie dosiadałam od lat i chyba nie wiem jak to zrobić :P Za to na łyżwach potrafię, ale co z tego jeśli pogody odpowiedniej zimą nie ma :( Lecę się podotleniać, a jak nie to zaczne pracować blee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×