Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no super szuw, zdolna to ty jezdeś niesłychanie najpiękniejsze masz ubranie :P znaczy tą suknię wieczorową - strój obowiązkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ No tak wirusy pokonane i oto jestem :D:D:D:D:D:D Niestety lato sie już skończyło ,zimno coraz bardziej oj nic tylko nieuchronnie zblizaja sie zimne ,długie wieczory i palenie w piecu,juz jedno palenie zaliczyłam drugie chyba bedzie dzisiaj:D:D:D:D:D:D:D:D:D koliberku --------->zebys wiedziała ,że Wrocławianin a ,że jeszcze inaczej wyszło no to tylko sie cieszę.Mialam wszak niepowtarzalną okazje spotkać sie z Gofrą (jakbyście nie patrzyły ,moją \"bliźniaczką \") i Kiganą Sotkanie jak bardzo spontaniczne tak jeszcze bardziej udane:D:D:D:D:D:D Moja randka z Wrocławianinem została owiana tajemnicą ale dobrze ,bo ta randka nie umywała sie do spotkania z dziewczynami;);) O ile to wogóle można było nazwac randką:o:o:o ale dość już na ten temat :D:D:D:D:D:D:D O szczegółach Naszegospotkania opowiedziala Gofra wiec już powtarac sie nie bede. Przeraża mnie tylko wasza ignorancja:o:o:o:o:o:o a w Krakowie o tak bede :D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P Miłego wieczora zyczę pa :D:D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weszłam tylko na parę słówek,bo muszę się radościa podzielic!!!!-córcia dostała się na swoje wymarzone ASP!!!! co prawda na wieczorowe,ale w końcu będzie studiować to co chce! To tyle:D pozdrawiam❤️wszystkie wodniczki!!!! Kigana ,Benia--->👄 :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryyyy :) Pewnie jeszcze chrapiecie, więc tylko tak cichuteńko kliknę, że JA TEŻ JADĘ NA ZJAZD :D i już sie podobno nie wykręce... Nawet nie próbuję :) Nie będe sie tu rozśpiewywać jak szuwarkowa :P ale przyznam ze w pięknym stylu jej to wyszło :) A Ty Ewa uważaj... jeszcze zobaczymy kto kogo z łóżka zrzuci :P !!! Możesz spać od ściany, ja muszę mieć swobodną drogę ucieczki jak sie zaczniesz rozpychać :P :D Ale sie ciesze na ten Kraków :) Dobra mykam bo mi PKS ucieknie a dzisiaj sie spoznic nie moge! Zostaję w Łodzi do jutra - trza odreagować te stresy międzynarodowe ;) Trzymcie sie ciepło i miłego dnia!:) Już mnie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Specjalnie dla Pauli chciałam otworzyc dzień, ale Ever mnie ubiegła :) Paula 👄. Dziewczyny - Benia, Gofra, Kigana- no to świetnie że się dobrze bawiłyście :) Benia-super, ze będziesz w Kraku tylko z ta ignorancją to nie wiem co miałaś na myśli :P pomimo, żem już nie blondeee :) A jakie mam kolorki to zobaczycie na własne oczy, tylko bez głupich min, bo pani fryzjerka poeksperymentowała sobie na mojej główce (za moją entuzjastyczną aprobatą) i jestem jakaś taka trochę papuzia :D Mam nadzieję, ze o Wrocławianinie opowiesz...:) Szuwciu, ale sie cieszę, ze bedziesz - no i ten pastisz piosenki fajnie Ci wyszedł :) a jaki piękny głos masz :D no i oczywiście jestes jak zwykle zbyt skromna :P Jakby co to slij mi SOS mna komórkę, wyruszę na poszukiwanie :) Gofra - gratulacje dla Córy, ale zdolniacha :D Ever- oj Ty, a bez SZuwci to bys nie pojechała....:) Trzymamy kciuki za Ciebie. Wszystkich pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj ja jestem później:) ale oczywiście to wszystko dla Koli :D No i musze jechać, żeby rozdzielać dziewczyny podczas walk i chronić wszystkie sprzęty domowe przed zniszczeniem. Będę sędzią :D Ale zaszczyt mnie kopł :P Dziewczyny wy coś kombinujecie z tym Wrocławiem, kto wiedział że jest jakieś spotkanie?:> Każda mówiłą pojedynczo, tzn Gofra i Benia, a Kigana wcale nie wspomniała :/ Skąd myśmy miały wiedzieć o spotkaniu, co? :/ Ja i tak bym się nie załapała, ale Koli i Haba na pewno byłyby zainteresowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!!!!!!!!!! takiego horoskopu to chyba jeszcze nikt nie wklejał: SZAŁWIA (21 stycznia - 20 lutego) Nic dziwnego, że SZAŁWIA, uważana od wieków za \"święte ziele\", patronuje osobom, które przyszły na świat, gdy na niebie panuje Wodnik. To pora, kiedy schodzą na ziemię prorocy, święci, geniusze rozmaici oraz ludzie potrafiący czytać w Księdze Losu. Oczywiście, że wśród nich \"ląduje\" na naszej planecie Ziemi sporo całkiem przeciętnych istot, aczkolwiek obdarzonych pewną nadwrażliwością. W każdym razie podopieczni szałwi to osoby uduchowione, nieraz nawet egzaltowane, a na pewno sentymentalne, romantyczne i niebanalne. Jako pełne życzliwości dla innych, łatwo zyskują sobie przyjaciół, gdyż są miłe, delikatne i opiekuńcze. Lubią zmieniać świat, bo wybiegają daleko w przyszłość. Nigdy nie zadowala ich teraźniejszość. Chcą burzyć stare, a tworzyć nowe. Uwielbiają rzucać się w wir pracy społecznej lub robić eksperymenty i wynalazki, nawet w domowej kuchni. Szałwie nie znoszą rutyny, przymusu, konwenansów. Kochają towarzystwo i bywanie, ale równie dobrze i ciekawie czują się sam na sam ze swoimi myślami. Toteż nie dziwcie się, jeżeli wspaniały organizator, projektant szalonych pokazów mody szkolnej czy ciekawych eskapad do planetarium, zniknie nagle z horyzontu i zaszyje się w domowych pieleszach. Przeczekajcie. To mu równie potrzebne jak tlen. Dzięki temu regeneruje swoją delikatną psychikę, bo często się zdarza, iż dopadną go lęki, zniechęcenia lub jakaś odmiana nerwicy. Nie dziwcie się też, jeżeli najbardziej nawet zakochana Szałwia zapomni o umówionej randce, bo akurat serdeczny przyjaciel ma jakiś poważny problem. Nigdy nie wolno im mówić \"albo - albo\". Cenią sobie bowiem przyjażń nade wszystko. I masz szansę na szczęśliwy związek z podopiecznym tego ziółka, jeżeli najpierw się z nim szczerze zaprzyjaźnisz. Wówczas zawsze możesz liczyć na jego lojalność i oddanie. Nie możesz w żaden sposób ograniczać jego wolności. Wówczas wierzgnie nie wiadomo kiedy i dlaczego , i popędzi naprawić świat , walczyć o lepszy stopień dla koleżanki czy pomoże odnieść do lecznicy chorego psa znajomych. Szałwia pomaga zbyt wybujałym osobnikom zatrzymać się, jeżeli zapędzili się za daleko. Natomiast tych mimozowatych i nadwrażliwych - zachęca do dystansu i wzmacnia ich intuicję, co pozwala znaleźć im rozsądne wyjście, nawet z bardzo trudnych i nerwowych sytuacji. PS. Gdy przeżycia nadszarpnęły czyjś system nerwowy, co często objawia się obfitymi potami - to święte ziele spieszy z pomocą. Wystarczy popijać 4 razy dziennie między posiłkami po pół szklanki naparu z szałwi, a kłopotliwe poty odejdą w zapomnienie. Napar - 1 łyżkę szałwi zalać 1 szklanką wrzątku i zostawić pod przykryciem na 10 minut. Taki napar - zastosowany do płukania jamy ustnej i gardła - przynosi ulgę, likwiduje ból i zabija bakterie. Szałwia wzmacnia nerwy i leczy drżenie rąk, dlatego polecam to ziółko wszystkim nadwrażliwcom, chorobliwie nieśmiałym i cierpiącym z powodu nadmiernej potliwości. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitiu------------->którz to ma zamiar walczyć ,że Ty masz być sędzią :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeśli chodzi o Wrocław to jak juz mówiłysmy wyszło to zupełnie spontanicznie.Miałam jechac sama na spotkanie z wspomnianym już \"Wrocławiaminem\" o czym zreszta napisałam na forum:o:o:o Gofra rzuciła hasło,ze tez moze byc w tym czasie we Wrocławiu.Reszta jak sie potoczyla juz wiecie. Wiec to nie było tak tak pieczołowicie przygotowywane jak Kraków. Zresztą wyraźnie dziewczynom nie pasował z różnych wzgledów termin 24 wrzesnia(też pisały) Wiec bardzo Was proszę nie doszukujcie sie czegos co nie miało miejsca.I wszelakie insynuacje sa jak najbardziej nie na miejscu. Sorry ,że nie spowiadam sie z wszystkich osobistych spraw na forum :(:(:(:(:(:(:(:(:( Nie mogę sie pozbyć wrażenia,że otwarłam puszke pandory :(:(:(:(:(:(:( Bardzo mi z tego powodu przykro:o:o:o:o Koliberku --------->masz racje, użyłam niewłasciwego słowa:o:o:o:o:o i w ten sposób dałam kolejny dowód na moje braki w wykształceniu :o:o:o:o miałam na mysli tylko tyle ,ze po wpisie Gofry zapadło zupełne (powiem prostym językiem ) olanie tematu:o:o:o a może tylko mi sie tak wydawalo. Przeciez nie od dziś wiecie ,ze czasem różne rzeczy mi sie wydają,doszukuję jakiegos drugiego dna:o:o:o Przykro mi ale taka juz jestem :o:o:o PRZEPRASZAM :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( 😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Benia dość dokładnie wszystko wyjasniła i ja nie mam zamiaru tłumaczyć co i jak, kiedy i z kim... bez przesady. Nie mam na to sił po prostu i już, ani ochoty. Bawcie się dobrze, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiatek}🖐️>>>>>>>👄:))mam nadzieję,że teraz będzie dobrze..:) Dobranoc wodnikowe duszyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) ale się z tym Wrocławiem narobiło, aj tam (jak mówi szuwcia) nie warto piany bić bo nie ma o co :):> dziewczyny przyjeżdżajcie do mnie częściej to kilka razy w roku będę miała remonty w mieszkaniu przeprowadzane:D:D Gązo strasznie się przejął:D:D:D kurde wystarczy kilka lalek w domu a facet szajeje;) wiecie jak ciężkie w pracy jest nicnierobiene? ale jeszcze tylko 7 dni roboczych i koniec:D chyba się cieszę z tego:) pozdrawiam wszystkich. mykam na szuwarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam!!!!!!!!! dzisiaj ja otworzyłam stronkę:D idę sprawdzić totka bo wczoraj puszczałam:D w domu powiedziałam że jak mnie nie będzie o 16.30 to mają nie czekać ponieważ to oznacza wygrana i wybywam:D:D;) rany żartowałam:> gdzie ja bym znalazła drugiego faceta ktróry potrafiłby mnie ujażmić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i pozdrawiam wszystkich oki nie robie już nic skoro mi sieto wytyka :P pa i życze miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i widać jak się staram, zeby spokojnie do Kraka pojechać, nawet nie mam czasu dnia zacząć. Oj dobrze, że Haba mnie wyręczyła :) Apropos Wrocławia, to jak pisze haba nie warto bic piany, ale to dowód na to, ze nawet my wodniki mimo, że takie tolerancyjne nie jesteśmy wolne od wad :P wadek? :P No i jak łatwo rodzi sie plotka :D Tylko jeszcez słówko do Beni :) Kochana, a co Ty się tyle naprzepraszałaś ? Daj spokój. Braki w wyształceniu??? HAHAH to chyba moje, że nie zaskoczyłam o co biega? A milczenie po wpisie Gofry to zupełny przypadek, niektórym się nie chce pisać, a niektórzy zapracowani. Poza tym Gofra wyjaśniła i nie było co komentować :) 🌻 No i trochę więcej wiary w siebie i podniesienia własnej wartości. Oj Ty byś musiała pomieszkac troche z moim męzem ten to by Ci pomógł uwierzyc w siebie :) Teraz to czasami przypominasz mi mnie kiedy miałam kilkanaście lat mniej. :D Qurcze i w tym momencie mycha mi się zacieła i nie wiem czy uda mi się wysłąc ten post. :P Beania ja Cie w Kraku dowartościuję :) Apropos jak jedziesz? tzn. O której i czym. Acha no i te zdjęcia wreszcie poślij :D Gązo- kochanie sprzataj, remontuj itp. a my Ci błedy wytkniemy. Buziaki 👄 Habcia no i co z tym totkiem ? Bo może nie musimy miec kasy do Krakowa, będziesz stawiać ???? Pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde jakby co to nadal jestem bogata........ w doświadczenia:D:D kasy nie wygrałam żadnej :( lutek witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodniczki!!!! U mnie pogoda superowa,pomimo,że zaraz koniec lata i to mnie bardzo,ale to bardzo cieszy!:) Jak pisałam młoda ma urodziny w sobotę i w związku z tak sprzyjającą pogodą ,dogadałysmy się z moja mamą ,że dziewczyny będą "świętować" na powietrzu:D na działeczce.Nie muszę pisać,że bardzo mi to odpowiada i "sajgonu"w mieszkaniu oszczędzę:P:D:D:D noo to tyle na dziś:D A Wam wszystkim życzę udanego spotkania i niezapomnianych wrażeń!❤️ pa pa-do natępnego razu,już po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba, Koliberku ---> no wreszcie wracacie do swych wodniczych tekstow :) I tak trzymać, a plotkarzom w łeb i niech cicho siedza i w głowach nie mącą. Gofra ---> faktycznie masz bajzel z głowy, jednorazówki pewnie i spokój ze zmywaniem. Bo ja tydzień temu to się nazmywałam troszkę po baletach mojego bratanka :o I padłam do spania... Haba ---> zamienię się z Tobą na pracę. Ja też bym chciała troszkę choć nic nie robić w pracy ....nie jest mi to dane, a moze za duzo się wysilam ?? ;) Wczoraj miałam wywiadówke i dowiedziałam się o kolejnej aferze, której bohaterami były te moje osły ... dziś wyczekiwali na lekcji aż coś na ten temat zagaję, opieprze, a ja nic. W koncu jedna się pyta, czy pani od przyrody mi coś mówiła na temat wczorajszej akcji. No to im wyjaśniłam, że coś tam wiem i jutro na godzinie wychowawczej ten temat poruszę. Powiem, bo muszę coś powiedzieć, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Ciężki był ten tydzień, nie ma co ..... A tu jeszcze dwa dni pracy :( Jakoś chyba przeżyję. Pa, miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miłego dnia wszystkim Nie mam czasu na rozpisywanie się, ale specjalnie dla Pauli piszę, zeby nie mówiła żę sie z obowiązków nie wywiązuję :) Dziewczyny wczoraj miałam szczęśliwy dzień i mam nadzieję, ze ta dobra passa jeszcez trochę potrwa. Dostałam podwyżkę, na dodatek dostałam dobre wieści w sprawie zdrowia kogos bardzo mi bliskiego :) a było już naprawde źle :( Niektóre z Was pewnie się domyślą :) Benia :D Habanerka :D JO :D Gosia :D Paula: D - jest dobrze i zapowiedzi sa pomyślne. Dziekuję Wam za wsparcie 🌻. No to w Kraku będę bez obciążeń :) Już wczoraj z habą się podzieliłam nowinami i zKrakowa wracamy na czworakach- tak ustaliłyśmy :) Do pełni szczęścia brakło tylko trafnej w totolotka, posłałam ale miałam tylko 2 celne :( Nie przejmuje się, jka jest zdrowie top reszta nie ważna- zarobi sie :) Pozdrawiam wszystkich :) PS. Kigana-więcej szczególów z życia dzieci proszę:) Co oni wymyślili??? o mogą byc ciekawe anegdoty, a Ty w taki zawoalowany sposób piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wodniczki i Wodniki! Tym razem tylko na chwilkę jestem, niestety nie mam dobrych wieści :( W wyniku ciagłych nieporozumień i kłótni z moją najukochańszą Nikii - rozstaliśmy się :( Właściwie to ona postanowiła odejść :( Być może problemem jest też kwestia finansowa, nie stać mnie na to, żeby utrzymać je obie :( Jestem załamany i codziennie wstaję z łózka tylko dlatego, że wciąż mam nadzieję, że Nikii wróci :( Wybaczcie mi moją nieobecność, ale sami rozumiecie, jak ciężko mi teraz jest :( Trzymajcie się ciepło w ten nie-za-ciepły dzionek Wodniki i Wodniczki! oby ten dzień wraz ze słoneczną aurą, rozpromienił Wasze twarzyczki samymi promiennymi uśmiechami :) Przynajmniej Wy bądźcie szczęśliwi! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj pisałam ale chyba mi wcięło albo nie wysłałam, trudno. Koli baaaaaaaaaardzo się cieszę, że wychodzi :D dla ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to była szczęśliwa 13 :D A ja dzisiaj jadę jupi :D do Krakowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no!! ja tego nie zniese!!! 😠 jurto o 5:42 mam wyjechac do sosnowca a ja nie mam pojacia jak sie porusza pociagiem :(:(:(:( jak ja te perony pomylam i pojade gdzies na ukraine np i jak to mowi Swiety nerke mi po drodzewytna!!! A te zamiast mi pomoc do jeszcze sie ze mnie smieja :( Jo Paula - nie lubie was!! :P:P:P:P:P Na a Haby nie ma!! :o a jak zapomni ze ja jutro do niej jade?? i jak zapomni po mnie wyjechac!! :o:o:o nie no ja to sie ide powiesze :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi nie panikuj ty masz normalnie reisefiber :) spoko jakby co to my Cię cała ekipa z Krakowa pojedziemy szukać :) A Benia milczy :( i nie wiadomo jka jedzie do tego Kraka ??? Benia odezwij się !!!! :D Alan my tutaj zjazdem żyjemy :) ale wiesz coś dziwnego w tym Twoim poście jest: nigdy nie pisałeś o nieporozumieniach a tu nagle zaraz rozstanie??? Czy to nie nazbyt pochopna decyzja? Przeciez macie maleńkie dziecko? Fakt, że dzisiaj nie jest łatwo, brak finansów rodzi konflikty, ale chyba nie tylko to się w życiu liczy. Pieniądze raz są, a raz nie ma. Grunt to nie poddawac się i nie siedzieć w miejscu bezczynnie i narzekać, tylko brac się z życiem za bary. Trzeba działać :) Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko sie ułoży pomyslnie jednak. życze powodzenia, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁYCH CHWIL I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ W KRAKOWIE może w wiadomościach o Was będzie? :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuw gupoto rozbrajasz mnie!! I ja ci nie chce pomóc tak:> Na gołą dupe dostaniesz jak cię zobacze, nie wyjdziesz z tego cało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnica-bis
Ja również jestem z 30 stycznia -pozdrawiam WODNICĘ i wszystkie inne wodniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×