Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witojcie w sobotni porrrrrrrranek (troszku jeszcze drakuje do 12);) 🌻wodniczka trójeczka niezła z niej dzieweczka wena jo dopadła i rymów nam nakładła każden niech się boi bo jak ona przyfasoli łoj to w niejednym miejscu zaboli a ona dalej swowoli i nic se nie robi z naszaej ciężkiej doli 🌻 cdn. :):):):):):):): słoneczka i dobrego nastroju :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! :) Ale się za Wami stęskniłam :D To był straaaasznie męczący tydzień... Najpierw sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie oraz towarzyszące temu liczne niespodzianki takie jak: wyskakujące korki i co za tym idzie egipskie ciemności; wizyta niewyspanego sąsiada (przeszkadza mu że odkręcamy wode o 2 w nocy :0 ), mycie okien przy radosnym graniu, śpiewaniu i machaniu nawiedzonych grajków ulicznych - i jak ja miałam sie w tak ekstremalnych warunkach na tym parapecie wyginać? O mało nie spadłam - a na parterze mieszkamy więc obciach by był jak nie wiem co :P ;) Nie wspomne już o myszce.... scena niczym z filmu - mycha na podłodze w kuchni, a ja ze współlokatorką siedzące na stole i piszczące w niebogłosy :P :D sąsiedzi spacerujący wieczorową porą mieli niezły ubaw ;) bo my nie miałyśmy jeszcze wtedy powieszonych zasłonek :P :D ehhh... ale już nie ma myszki :D Zresztą generalne porządki w mieszkaniu to pikuś w porównaniu z całą tą bieganiną na uniwerku... Mój plan zajęć nadal jest w nieładzie, ciągle latam od katedry do katedry, zapisuje się, wypisuję, przepisuję, ehhh... W dodatku niektóre zajęcia mam na Wydziale Matematyki albo Zarządzania! Wyrażałam tu już chyba swe zbulwersowanie piątkowymi wykładami do 20 :0 Na szczęście udało sie wcisnąć gdzieś niemiecki... teraz kombinuję z angielskim :( ale czarno to widze - wygląda na to, że we wtorki i środy będę miała po 10 godzin bez przerwy... :( a III rok miał być taki \"luźny\" ... Miałam wyjątkowo pasjonujący wykład z prawa pracy.... przez 90 minut facet objaśniał nam najpierw co to jest prawo a później co to jest praca :0 Super sie zapowiada.... i jeszcze ten jego usypiający ton głosu :( Ale dzielnie sie trzymałam - nawet nie uległam namowom znajomych i nie zagrałam z nimi w statki ;) Na drugi dzień miałam prawo administracyjne - część szczególną :D zdaniem naszej pozytywnie zakręconej profesorki - przedmiot o typowo erotycznym zabarwieniu ;) bo na żadnym innym wykładzie nie mówi się aż tyle o organach i stosunkach :D A! Ważna informacja - zaopatrzyłam się już w Kpa :P :D i jeszcze w pare innych ciekawych książeczek :P ;) W ramach odstresowania po ciężkim, pierwszym tygodniu wytężonej pracy umysłowej i fizycznej poszłyśmy na impreze do klubu studenckiego (a ścślej - do trzech) Ehhhhhh... bez komentarza.... Mykam bo już późno... a jutro rano jadę do Częstochowy :) Oczywiście wrócę przed godz. 20 spełnić swój obywatelski obowiązek ;) Troszke sie rozpisałam.... Dobranoc śpiochy :D Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek normalnie pełna akstaza :o właśnie oglądam ślady nocnego szaleństwa na mym ciele, jakiś dobrze wychowany potwór na moich górnych koniczynach pozostawił ślady swego aparatu gębowego , jak ja niecierpię komarów! Ever---> no cóż tak to jest na uczelniach, że wykładowcy mają z pewnością wiedzę, ale niektórzy wykorzystują ją tylko w sobie znany sposób, natomiast niewielu jest takich,którzy potrafią przekazać ją studentom ---> no przecież po skończeniu studiów możecie być dla nich konkurencją---> a jak uczeń prześcignie ucznia to co? :) miałam ci ja kilka takich egzemplarzy, którzy potrafili na wszystkich wykładach mówić albo tylko o swoich osiągnięciach, książkach kontaktach z zagranicą wspaniałej rodzinie, dzieciach na zagranicznych uczelniach, albo o przysłowiowej d...ie Maryny :) no dobra całuski i 2 rybie łuski :) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkich :D:D:D:D:D:DD: Mamay wspaniałą ,słoneczna niedziele i na dodatek Wybory Prezydenckie:D:D:D:D:D:D to tak jakby ktos zapomniał :D:D:D:D Jest tak ciepolutko ,ze chyba bedzie trzeba gdzies na słońce wylegnać :D:D:D Wiec to zaraz uczynie ;););) Wam życzę milutkiej niedzieli i pa do zaś tam kiedys ,mam nadzieje nadrobić wszystkie zaległosci.Ostarnio nie byłam w nastroju ale powoli wraca do normy mój stan ducha.Moze jeszcze dziś nadrobie zaległosci ;););) Pa 😘😘😘🌻kwiat]🌻🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!! prawie dwa dni bez kompa!! cholera nie dało rady, musiałam go odpalić choćby na chwilę:D wodniczka ja specjalnie dla Ciebie zapisze się na jakiś kurs układania rymów:P bo na razie tępa w tej dziedzinie jestem:P ale nadrobię ;) obiecuję;) ever.... no co ja Ci mogę powiedziec:P nie prowokuj, bo opowieści ze studiów to ja mam duuuuuużo:D:D:D:D:D:D:D jakbym z 10 lat studiowała:P /licząc ile czekałam z obroną i dziekanki na dzieci..... hmmm... może się uzbierac;)/:D:D:D:D:D Gosia w weekendy nie wstaje sie o tak nieludzkich porach:P🌻 szczegolnie jak sie dopiero spać położyło:P Benia wracaj do świata żywych:D no ile można mieć dołek?? zalej go wodą i popływaj:D w końcu wodnik jestes nie? gofra🖐️ a ja miałam fajny weekend:D no może niefajne było to że pożegnałam przyjaciółkę bo jej się Niemca za męża zachciało, ale imprezka była całkiem całkiem....:D:D:D:D:D a wczoraj byłam na ognisku:D pieczenie jakis prosiakow i dla bardziej wymgających udka z grilla:D a ja i mój tygrysek popatrzyliśmy na to zagryzając brokułki i popijając wode i to wcale nie ognistą:D:D:D:D:D:D a dziś imprezują moje pijawki:D w tym czasie skoczyliśmy z mężem na romantyczny spacer we dwoje:D a zaraz po pijawki jadę więc miłego wieczoru:D 👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam .... i zaraz ide spać. Było nie było dwie nocki z głowy. Pierwsza przez potwory zwane dziećmi, a druga przez mniejsze potwory zwane komarami, dodając do tego koktajlu karimatę, na której spałam :( Bo się okazało,że na około 5 materacy w domu wszystkie są poprzebijane, a ja zaczęłam pakować się na ostatnią chwile - jak zawsze i było już za późno, by udac sie do sklepu w celu dokonania zakupu wygodnego spania. Ogólnie było nieźle, minusem zakwaterowanie nas w jednej sali z inną szkołą, bo moje dałyby się uśpić koło drugiej godziny i tak bym sie nie wkurzała. Miłych snów Wam zyczę i do jutra 🖐️ , bo już nie jarzę co pisze i jak piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się pożegnać :) jade do Łodzi - miłego tygodnia wszystkim :D Coś sie widze rozleniwiliście troszke z tym pisaniem ;) ale ja też zabiegana jestem strasznie... Isa - no dawaj o tych studiach! :D z chęcią poczytamy! P.S. W Częstochowie byłam, na wyborach też byłam... :) Zmykam na PKS :D PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo witam Was mosci Panstwo!! Po pierwsze: Isa,Ty nie idz nigdzie talenta szukac-miej tygrysa i nie zachowuj sie jak zakonnica i bedzie kul! Po drugie: Lutek to było nice really nice,az niemozliwe ze takie miłe...wnoszac po Twoim czarnym humorze..Ale rodzina cała z europy znaczy..? Po trzecie: Haba to moj idol!!! 🌻 👄 Po czwarte: bedzie dobrze,Haba tak mowi.... a ja jej wierze choc jej na oczy nie widziałam,niezłe co.. ;-))Kon by sie usmiał,normalnie wole jej dac na typsy niz tam jakiejs wrozce w chuscie i koku ;-))) No i przeszła moj test zycia-jak kogos nie widze a lubie z nim rozmawiac przez calla chocby to była pierwsza rozmowa w zyciu to Ona przeszła to celujaco!!! Pozdrawiam, 🌻 A nasza Isa uszyła w te pedy buciki ze skalpa z tygrysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z ogromnym zainteresowaniem twórczościa amatorska na niniejszym forum, chciałbym ogłosić konkurs na morał do następujacego wiersza: Oda do pierwszoklasisty Żuczek Maciuś tocząc grudkę, Tak rozmyślał przez minutkę: \"Problem w głowie mam kluczowy, Iść czy nie iść mam do szkoły?? Cóż mnie w szkole spotkać może? Toż zmarnuje się, niebożę! Cóż mój rozum zyskać zdoła, Na analizie budowy bawoła? Toż ja grudkę toczę dzielnie Bez odmiany w stronie biernej!\" I tak trwał wciąż w swej niewiedzy, Żyjąc sobie sam na miedzy. Toczył grudki, grał w chinczyka, Skakał, biegał, turlał, brykał. Jednak w myślach wciąż pamiętał, Umysł rozterkami pętał. Więc gdy lata nastał kres, Maciuś krzyknął „Srał to pies!” Rzucił grudki i grudeczki, Wziął do teczki 2 bułeczki, Buty w worek, zeszyt też I...rozpieprzył szkołę w perz! Morał z tego płynie taki: (.......) Odpowiedzi proszę nadsyłać na kartkach pocztowych do dnia dowolnego na adres forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morał płynie z tego taki - joe ma alergie na tik taki ;-)) A Isa i grudki utoczy z tygrysa ;-))) :-P Baju baju nocą...Pa!! Aha-wszystkie ogłoszenia o mieszkanie sa juz nieaktualne -masz Ci los!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hihihihihi,ale joee talenta ujawnił no no no-super! ...a morał z tego taki: niech drżą przed joee pismaki!!!:D:D:D pozdrawiam cieplo wszystkie wodniki👄 czasu mi brak niemiłosiernie i na wszystko:(-pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A morał z tego taki : uważajcie na Joego dzieciaki :D:D:D Wierszyk super, nadał by się nawet na przedstawienie przy święcie nauczyciela i edukacji narodowej zresztą ;) , bez tego \"srał to pies\" moze ;) Wodniczko --->wersja z rzucaniem facetów na kolana bardzo sie mi podoba :) ale narazie nikogo nie rzuciłam, moze Postrzeleńca tak trochę ;) Odespałam nieco rajdowe szaleństwa, ale nie powiem, żebym z radością dzis do pracy leciała :P Może jeszcze tej chęci nabiorę ... ;) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) wiecie..nie sądziłam, nie spodziewałam się, jest mi bardzo ale to bardzo miło, rozczuliłam się i...teraz ja będę krzyczeć: KOLI JESTEŚ MOIM IDOLEM :D:D bez względu na efekt;) jo wariatko, świrusie pospolity:D:D czy mówisz o tym seks teście co mi go wysłałaś??:D:D:D:D taaaa wyszło mi...kurde miała być liczba 5-cyfrowa a mnie wyszła 4 i co heeee:>? znaczy albo nieletnia albo za mało chcę seksu ;):D:D:D joeee marnujesz się...normalnie wysiadam przy Tobie, nie mówiąc już o sławnym Adasiu ;) a moje motto..... \"srał to pies, czyś ty wyżeł czy też wesz od dziś uczeń, nie ma lenia VIVAT PROFESORE VIVAT ACADEMIA\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kigana zazdroszczę Ci takich wypadów. moja pijawa ma w tym roku zieloną szkołe to może się zabiorę? ;) hmm chociaż może nie....już widziałam co potrafią dzieciaki. miałam okazję być na dyskotece z okazji dnia chłopca i...trza było pocieszać jedna męską duszyczkę bo sie mężczyzna zakochał niestety bez wzajemności:( ale za to jak rewelacyjnie dzieci tańczą christinę aquilerę :D:D normalnie rewalacja;) czy ktoś wie co się dzieje z sochą? dawno oj dawno jej tu nie było. miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie kafe zacięła?????????? cholera pokazalo ze ostatni byl wpis wczorajszy Haby!!! Halo!! jest tu kto??!! tylko troche sie praca zajac to nie ma kto sie wpisywac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie zacięło przechodzimy pierwyj sort kryzys ;-))) twórczości ;-)) ;-))) ;-))) 🌻 Kazdy zalatany, zapracowany troche chory troche zasmarkany i tak mysli se nieboże i ta mysl mu głowę oże że posprzątać trzeba upiec dzieciom chleba i utoczyc grudki ;-)) i posprzatać dom malutki a tu jeszcze smutki i brzuszek juz okrąglutki... Nie ma co narzekać i wiele biadolic tylko hożo swawolić i korzystać z życia przez swe lata bo czymże jest jesienna depresja w obliczu końca świata!! 🌻 Poza tym-to chciałam powiedziec ze nie przejmuje sie juz niczym, i ze nadal leje na wszystko ;-)) :-P i ze jestem wykapna we wrzątku i że głowa mi z korony spadła...ale jeszcze sie toczy moj garb uroczy takze nie wszystko stracone.Trzymajcie za mnie kciuki bo kiedys chciałabym napisac tu na forum zem happy.Choc chwilunie.. Miłego popołudnia,gorącej kawy i pysznej kolacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie idzie idzie Isa wzieła też tygrysa na spacer do parku do lasu nie robią za duzo hałasu. On ja gorąco przytuli ona wyjmie mu pszczołe z uli goła reką... i nie można nazwać tego udręka... Gdyz Pan Tygrys juz lat parę wniósł iz próżno trwonić żale że wystarczy kupić chwasta by cieszyła sie niewiasta!! a specially for U 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadła Haba do Constaru narobiła wnet rabanu \"Tu ogłaszam wszystkim wobec i powtarzać wszak nie będę mięso mamy prawda przednie.. więc potrzebna mi kiełbasa pętek kilka-pierwsza klasa bo ma dziś być tu ognisko a mój Jaruś wciągnie wszystko!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda Twa udręka, Jest mała jak muszelka. Ta, którą tam na plaży, Nikt wciąż nie zauważył. Ta która tylko Tobie, Zabrała wszystkie fobie, Schowawszy je w skorupie, Zniknęła...jak skwarek w zupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedż mi zatem, jak należy, co w Twoim sercu, na dnie leży? Czy siedzi tam tęsknota, żal, pragnienie i ochota? Wszak nie trzeba tak się ranić, I życie w jeden tor ustawić. Gdy cel Twój nie jedyny, świat stanie się treściwy. Nie czekaj aż łud szczęścia, Spajęczy Twój potencjał. Bierz lejce, batem tnij, I krzyknij :Wiśta Wiiiiiiiij!!\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie :) Nareszcie mam chwilke luzu to szybciutko piszę. No ale nam tutaj radosna twórczość topik opanowała, brawo :D Ja na rymy nie mam czasu, więc tylko informuję, żyję, pracuję na pełnych obrotach, ale już tylko tydzień pozostał mi do urlopu, a na urlop wyjeżdżam do Włoch, mam nadzieję, że będzie pogoda letnia :) Jesień zapanowała, co prawda piekna złota, ale u mnie wiosna w serduchu ❤️ No to ja tyle, pozdrawiam wszystkich i mykam na szuwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szuwarki ❤️ 🌻 Koli ---> może zabierzesz nas ze sobą :D W każdym razie szkoda że tylko na tydzień :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) koli!!!! ja też chcę Włochy (a może Włochów ;) ) aż Ci zazdroszczę kobieto:) ja planowałam sobie wypocząć jak będę na zasiłku a tu może się okazać że mój wypoczynek zostanie przełożony do urlopu:D trzymajcie za mnie kciuki mocno!! bardzo mocno:D kolega trzymał dzisiaj i dzwoni do mnie rano...\"mogę już puścić bo strasznie źle mi się pisze bez palcy\":D:D uwielbiam taką pogodę jak teraz...mimo swoich starczych lat nie pamiętam takiej pięknej jesieni:) a teraz......uwaga uwaga!! potrzebuję pomocy! no może nie tyle ja co moja mała pijawa:D szkoła mojego malucha bierze udział w konkursie z pzu \"bezpieczna szkoła\" i muszą napisać opowiadanie w formie wierszyka z bohaterami książeczki „Pierwsze Kroki na drodze”. Wierszyk, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym musi liczyć, co najmniej 4 wersy. A teraz podam Wam imiona bohaterów:) a więc.... 🌻 Michuteria Trąftrąf 🌻 Kosmyczek rzepak 🌻 Placenty Pomidorczyk 🌻 Punktualia Dzyńdzyń :D:D:D 🌻 Wywoteriusz Śliskoń 🌻 Workomił Kangurek 🌻 Matemeteusz Kocuń 🌻 Prosionek Chrumchrum 🌻 Cebulinek Płakuń nagrodą jest wycieczka do Legolandu więc plissssss helpika potrzebuję:) POECI DO DZIEŁA!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjem jeszcze troszku :(, ale ganiam niczym łyżew na polowaniu, sorrrry , ale nie pomogę dziś w twórczości, bo nie mam czasu :o papatki zmykam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór🌻 wodniczko jestem nieustannie pod wrażeniem:D zdjęłam z tygrysa skalp, przerobiłam na kapcie i teraz mam nadzieję że tak pięknie przyodziane nóżki przestaną marznąć:P:D:D:D:D:D:D Haba!!!! bo mi się dalej źle pisze!!! Koli ........Włochy.............Włosi............. pal licho pogodę;) nie no żartuje - wiadomo udanego urlopu życzę:) hurra! zwolniona z trzymania kciukow do poniedzialku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×