Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

No to dzisiaj szklana pogoda ;) Pogodnego dnia wszystkim życzę 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 ------------------------------------------------------------------------------------- U lekarza: - Po zażyciu tych tabletek będzie pan spał spokojnie przez całą noc. -A jak często mam je zażywac? - Co dwie godziny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopuję topik .... Przed chwilą upiekłam piernik - jadłam go na imieninach u koleżanki i zapachniało jak na święta Bożego Narodzenia :D Jeszcze go nie próbowałam, bo dopiero z pieca wyciągnęłam, ale wielka buła wyrosła. Pieczenie wpłynęło na mnie lekko terapeutycznie, bo z pracy wróciłam zmęczona i z lekkim dołem - to chyba z tego zmęczenia wynikał. Na ostatki nigdzie nie idziemy, moze trochę szkoda ... sama już nie wiem. Na 8 marca jest zapowiadany szoł ;) w wykonaniu czarnoskórych tancerzy, ale ja już się chyba starzeję, bo mnie to nie kręci. Może dlatego, że byłam na takich imprezach dwa razy z rzędu i wystarczy. Miłego ostatkowania i wpisujcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tym razem to chyba ja będę ostatnia składała życzenia dziewczynom:o szczęścia, miłości, uśmiechu losu i mamony....dużo mamony:D:D w końcu dowiedziałam sie jak się nazywam ;) w piątek byłam w pracy do 23, w sobotę powtórka z rozrywki:o na widok komputera miałam odruchy wymiotne:P a tak serio to bilans już zrobiony. nie obeszło się bez nerwow. przeważnie moich:o szefowa stwierdziła że też jest zmęczona i że nie mogę iść do domu po 12 godzinach pracy no ale...przeszło minęło;) A teraz uwaga!! powtarzam za Jo :D:D: Bylam w poniedziałek u lekarza! Moje dziecko jest IDEALNIE WYMIAROWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MA PIEKNA GŁOWKE ZEBRA KREGOSŁUPEK kosci nosowe piszczele przedramiona serduszko ORAZ CUD MIOD KOSC UDOWA! liczyłam paluszki u rączek i nóżek:D są wszystkie i na swoim miejscu :D za upatrość maleństwo dostało 10 punktów:D powiedziałam panu doktorowi że myli pojęcia:> to nie upatrość a ...indywidualizm:D:D Przytyłam 3 kg!! no...to by było na tyle:D ściskam uczace się --> Koli 👄 Ever🌻 pracujące i pracujących :classic_cool: no i tych odpoczywających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham takie wpisy ❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) :-) ;-) ;-) :-) ;-) ;-) :-) ;-) ;-) :-) ;-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> też się fajnie czyta takie wpisy 😍 a małe będzie indywidualistką/tą - ma po kim ;) i nie będzie przynajmniej bezbarwne ....a tekst Twojej szefowej - bez komentarza. Kiedyś do niej wróci. A mnie coś gardełko pobolewa i idę dziś do lekarza. Nie mam sił chwilami, by cokolwiek powiedzieć. Przypominam imieninową: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) Na początek spóźnione życzenia urodzinowe i imieninowe dla wszystkich, którym nie mogłam złożyć ich wcześniej 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI!!! Dzisiejszym solenizantkom: Gofra 🌻 Gosia8 🌻 Lutek 🌻 --> spełnienia marzeń, dużo zdrowia i samych powodów do radości!:) Dziękuję także za Wasze życzenia:) mam już 23 lata, ale nadal jestem najmłodsza na forum więc wszystko gra:D Strasznie się za Wami stęskniłam!:) Niestety nie miałam za bardzo dostępu do komputra przez to moje sesjowanie... Na wszystko brakuje mi czasu, ale staram się nawiązywać nowe znajomośći:> w miare możliwości;) Kigana - i jak się udał ten piernik?:) Jeszcze do naszych przyszłych mam - aż miło poczytać jak Wam się serducha radują!:):):) super dziewczyny!!! Padam już na pyszczek, mykam więc wymacać po ścianach drogę do łazienki:P z wielką ostrożnością mijając piszczące zabawki suni... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --->🌻😘 Gosia ---> 🌻😘 SERDECZNOŚCI WIELE Lutek--->🌻😘 No tym razem udało się w odpowiednim momęcie życzenia:) Jabłecznik pyszny:P palce lizać dzisiaj wiele mam do zrobienia rodzinka zjawi się trzeba się zorganizować. pozdrawiam wszystkie mamy i nie tylko :) Jak miło czytać , : Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra 😍 Lutek 😍 Gosia 😍 bądźcie zdrowe, radosne i niech Wam się szczęści 🌻 🌻🌻 Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się udało :) Ever ---> oczywiście sesja z wynikiem pozytywnym ? :) A piernik - bardzo dobry :) Wczoraj byłam u lekarza i pan doktor dał mi zwolnienie do środy, by moje biedne gardło odpoczęło i nabrało sił do dalszej walki ;) Uczniowie na pewno się nie zmartwili, że mnie nie ma, a ja też się nie martwię, ze mnie nie będzie. Co tam, ostatni raz na zwolnieniu byłam chyba ze 4 lata temu. Miłego dnia :) u nas sypie śnieg - okropne to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana odpoczywaj no i zdrowiej:) Dzisiaj jestem wyjatkowo zmeczona u nas pada pogoda pod psem:O no i ja takze:P , ale jutro nowy dzień no i inna potrzeba :classic_cool: -------------------------------------------------------------------- Przeczytałam co zapewne zainteresuje nauczycieli \"Naszą edukacje trapi kilka chorob. Te choroby to: poniechanie ustawicznego kształcenia i doksztalcania nauczycieli. Zerwanie niemal wszelkich wieżi domu ze szkolą i na odwrót9to n.p niska frakfencja rodziców na wywiadówkach) , brak środków na nowoczesność dydaktyczną:O Czy tak jest ? chyba tak :O --------------------------------------------------------- Starsza i ciężarna siostra mowi do swojego braciszka: - Widzisz mały ? Niedługo zostaniesz wujkiem! - Ojejku!...a ja tak bardzo chciałem być pilotem...:) :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gofra, Gosia, Lutek - spóźnione ale szczere 100 Lat 🌻 🌻🌻 Pozdrowienia dla wszystkich :) Czy ktos ma jakies doświadczenia ze stawianiem baniek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle spóźniona ale w "Kelcach" byłam;) Gofra, Gosia , Lutek 🌻 wszystkiego co sobie zapragniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! i o zdrowie pytam bo ja dzisiaj bylam u dentysty, ból był tak przenikliwy ,ze mimi mojej fobii zdobyłam się na wizytę :P Byc albo nie być???,albo stracić zęby:classic_cool:. Kigana wypoczywaj , twoje gardło na wagę złota😘 W Legnicy mroźno pa pa całusow 102 dla wszystkich 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za życzenia 👄 i sama składam spóźnione życzenia moim współimienniczkom Gofra 🌻 Lutek 🌻 wszystkiego najlepszego, dużo radości i miłości ❤️ Koli --> specjalistką od stawiania baniek jest moja mama :D ale teraz można kupić takie bezogniowe więc powodzenia :D :D :) :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i również Wszystkiego Najlepszego życzę Małgorzatkom🌻oraz DZIęKUJę za życzonka od WAS👄❤️ Koli---->poradzisz sobie z tymi chińskimi bańkami o których Gosia napisała.Faktycznie są bezogniowe,gumowe i różnej wielkości w komplecie.Instrukcja obsługi podana,nawet w obrazkach:) Ja jutro mam kolejną imprezkę :D więc czasu przed kompem niewiele:) a przygotowań za to sporo:),bo moje przyjaciółki to żarłoki i dłuuuuuugodystansowce:D:D:D więc trochę tego trzeba:) Wcale mnie nie cieszy ten powrót mrozu i tylko czekam aż do wyż wyprze:D Narazie to radzę sobie jak potrafię i puszczam muzykę wschodu i trochę mi cieplej i...łagodniej:) Uwielbiam indyjskie i chińskie klimaty.:D Po9zdrawiam wodniczki kochane. Czekaj--->współczuję tego bólu zęba..,mam nadzieję,że już po👄 Kigana--->rzeczywiście nie nadużywasz zwolnionek:),ale ten Twój lekarz też Cię zbytnio nie rozpieszcza-do środy tylko! udaj się po dalsze:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu wszystkim życzę:) Pogoda spacerkowa mimo,że ziąb.🖐️ Ja już się wyrobiłam ze wszystkim na wieczorną imprezkę więc sama mogę już też się wybrać w las:D,ale czy mi się chce? muszę podumać:D:D:Dpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też zimno :o i z niecierpliwością czekam na ocieplenie. Czekaj ---> to wszystko się zgadza. Dokształt - owszem, ale za kase nauczyciela, czasem to jest jakaś paranoja. Nie mówię tu o kursach za 50 zł , ale o podyplomówkach, które musisz zrobić, bo inaczej nei mozesz uczyć danego przedmiotu. Co z tego, że się kończyło pokrewne studia? U nas do niedawna nie było żadnego doradcy metodycznego do języków. Ale od jakichś 3-4 lat jest pewna jaskółka i organizowane sa zajęcia dla językowców, w miejscu zamieszkania i za darmo. O frekwencji na wywiadówkach - masakra. Do mnie przychodziło jakieś 60%, czasem 70, a czasem nawet nie 50 i na tym praktycznie kończył się kontakt z rodzicami.... długo by o tym pisać. Gardło usiłuję leczyc, narazie zbytniej poprawy nie ma :( ale zobaczymy. Gofra ---> miłego imprezowania, a dziś oglądałam rano program o orchideach i ich pielęgnacji. Co do baniek, to gdzieś wyczytałam, że lepsze są te szklane, ale nei pamiętam gdzie i dlaczego. Sama nie mam żadnych doświadczeń w tym temacie. Miłej soboty i niedzieli, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus wodniki!:) Cierpie na całkowity brak czasu ostatnio... W dalszym ciągu walczę z sesją. Tak mi się filozofia spodobała, że postanowiłam ją sobie przyswoić dokładniej:P;) Mam tylko nadzieję, że uporam się z tym do września bo wszystko mnie w tym przeraża - przedmiot mnie przeraża, psor mnie przeraża, forma egzamu (ustnyyyy) mnie przeraża... brrrr:) Ehhh ide sie jeszcze troche pozagłębiać w ferment ideologiczny poźnego Średniowiecza... Trzymajcie się Kochani! Miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie No to zmęczona jestem :P soytacie dla czego ? Bo duzo kilometrów zrobiłam na TWIERDZĘ KŁODZKĄ sie wspinalam w dół i w górę chodziłam , muzea też zaliczylam ,no i padlam :P Mimo wszystko byłam zadowolona choć zimno bylo i wietrznie wycieczka była udana :classic_cool: Do jutra mili Kigana zdrowiej bo uczniowie czekaja wiem że masz zdarte gardło , ale ty należysz do tych silnych Szczególne pozdrowienia dla przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzięki wszystkim za dobre słowa 😍 Czekaj ---> taaa, kłonicą mnie nie dobiją ;) a uczniowie to chyba się cieszą, że mnie nie ma :P zawsze to więcej luzu, moze wcześniej do domu pójdą, albo nie wiem co ... A następny szczyt to jaki zdobywasz?? :D Gofra ---> kumpele Cię tak wykonczyły? ;) W sumie - czemu nie, raz na jakiś czas można dać się wykończyć :D Ever ---> powodzenia z tą filozofią, oczaruj pana doktorka i miej to z głowy :) Z przyzwyczajenia wstaję wcześnie, za oknem ponuro, chociaż śnieg topnieje - zawsze to jakaś nadzieja, że będzie cieplej i bez śniegu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) spóźnione życzenia dla wszystkiech, o których zapominiałam:) U mnie po malusiu, sesja zdana nawet z niezłą średnią 4,6! Teraz ostatni semestr się zaczął..i obrona mgr:) Dziś bylismy z mężulkiem obejrzeć nasze nowe mieszkanie-które się buduje-ech, super, z obu stron jeziora, las, daleko od centrum, na uboczu. Budynek 2 piętrowy-4 klatki. Super! M2-ale to zawsze swoje, no i 50m2 z balkonem, to dla 3 osób wystarczy:) Wprowadzić się mamy w maj-czerwiec, a dzidziuś urodzi się w we wrezśniu. Tak więc same rozumiecie moją nieobecność:) jestem po prostu podekscytowana tymi wszystkimi zmianami! Dzidzia pieknie rośnie, moje samopoczucie jest dobre...więc teraz tylko oby do wiosny!!! Pozdrawiam Was gorąco i serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co tam u przyszłych mam tyjecie:P? brzuszki oliwką smarujecie, a bobasy odzywają się😍😘 Kigana zdrowiej i to szybko bo młodziez czeka Pragną uczyć się języków 😭 A studęci na tym topiku uczcie się dobrze, indeks na czas w wpisami Ja to wielki generał w domu mój staruszek to tylko lubi mnie gnębić swoją gadką Ja jeszcze trochę doczekam się syna magistra:classic_cool: ,Ale jestem dumna ;) no to pa wystarczy ...Ale mam zakwasy kondycja moja katastrofalna , ale zaczynam rowerek uruchamiać myślę na początek 10 km pa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten deszczowy :dzień witam:) Coś ostatnio kiepsko na naszym topiku z frekwencją;) No tak rozumię to prześilenie wiosenne sprawia nasze odrętwienie:P ----------------------------------------------------- wraca pijany facet do domu nad ranem. W drzwiach z wałkiem w ręku, czeka na niego żona, wścieklejsza od krowy z BSE. A mąż: - od kiedy mamy internet , to ty nic, tylko czatujesz i czatujesz. Za robotę się weź!:) pa pa miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studenci studenci to ja znowu WIELKI POLONISTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozecie mi cos powiedziec o mezczyznie wodniku?? moj jest z 4 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie że W Wielkiej Brytani 10% uczniów nie zna nazw kontynentów, 40%nie wie , gdzie leży USA, a ponad 50% nie wie, gdzie są Chony.;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> no chyba to przesilenie wiosenne tak wpływa na frekwencję:P czasem tak jest, że tylko się czyta wypowiedzi i na tym koniec. Pogoda zresztą jest paskudna i dołująca - przynajmniej mnie :( i Już sama nie wiem, jak sobie z tym radzić.... Wesolutka ----> każdy jest zapewne inny, poczytaj sobie horoskopy - ale one są zbyt ogólne i obserwuj go, porównuj z tym, co przeczytałaś. Tyle ja mogę napisać. Mieszkałam kiedyś w akademiku, a obok dwóch Wodników. Jeden ze stycznia, a drugi z końcówki znaku. Dogadywałam się i z jednym i z drugim, oboje grali na gitarze, byli nieco zamotani, ale ten drugi okazał się w efekcie, delikatnie ujmując dupkiem 😠 Stare dzieje zresztą. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> no, ale jeszcze trochę i nasze też nie będą wiedziały :( Gimnazjum wypuszcza półgłówków. Cóz, sprytne, głupkami łatwiej rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×