Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

najlepiej postrasz telewizją :D moja mama już dawno odkryła ten straszak :P zazwyczaj działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ---> ja też 3 lutego :) się urodziłam ..... Haba ---> oj tak, telewizją chamanów :o a najlepiej okutaj małą i takie zmarznięte dajcie się sfilmować. A potem przebitka na chamanów z adminisracji :Pjak się tłumaczą. Rosnie Ci telewizyjne dziecko. A swoją drogą to doskonale rozumiem Twoje wkurzenie, bo 18 stopni to za mało. Może niech Ci za prąd dopłacą, który zuzyjesz na dogrzanie mieszkania to wtedy odpuścisz im tą tv. Dziś w lokalnej gazecie przeczytałam, że mieszkańcy bloku 5 przy ulicy ...... - czyli mojego, są oburzeni na bloki, jakie stają im za oknami. No mi za oknami nic nie stawiają, bo już stoi, ale pisałam nieraz, że na placu budowy mieszkam, nie? Nie dziwię się ludziom, bo mieli piekną pzrestzreń, a tu 5 pietrowe kolosy im walą. I .... też telewizją starszą !! Że do pani Jaworowicz napiszą, a to już program ogólnopolski hehe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) z TV to ja jeszcze poczekam;) na razie wystosowałam pismo do głównej administracji i niech się ustosunkują. wtedy zobaczę. zresztą panie w spółdzielni są bardziej życiowe i normalne niz kierownik administracji terenowej. przerost formy nad treścią:o Kigana--> zapomniałam Ci napisać z czym jest ta kawa. oczywiście z koglem moglem:D a tak serio to ubijasz żółteczko z cukrem i do kawy rozpuszczalnej zalanej wodą dajesz 2 łyżeczki kogla. słodzisz do smaku i masz niebo w gębie:D przynajmniej mnie to smakowało. może dlatego ze od prawie roku kawy nie piłam ;) ha!! a jutro będzie u mnie Koli:D no to się pochwaliłam :) miłego weekendu wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu że nie mogę znależć tabelki to tak bez okazji:D:P Haba 🌻 zdrowia, szczescia, pomyslnosci, radosci, dorodnych zdrowych pijawek, gąza grzecznego, ciepła domowego;), kasiory, mało pracy itd itp❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa----> dzieki bardzo:) w maju nie będziesz musiała mi składać już życzeń:P szukałam dzisiaj na allegro kiecek na chrzciny dla małej:o normalnie przyjdzie mi zbankrutować albo już teraz bogato wydać ją za mąż:P ceny mają z kosmosu!! zreszta...same zobaczcie no... http://www.allegro.pl/item261142819_chrzest_cudna_sukienka_plaszcz_promocja.html http://www.allegro.pl/item260740565_sukieneczka_do_chrztuchrzest62alecuda.html szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gdzieś sie tabelka znajdzie, postaram się ją poszukac, ale narazie chyba nikt imienin nie ma - nie mówiąc już o urodzinach ;) Haba ---> no ta pierwsza propozycja mnie powaliła :) Cenowo i tak w ogóle. Toz to sukienka niczym do ślubu jest!! Całe wyposażenie zreszta wygląda jak do ślubu. Przejrzałam sobie te chrzestne ;) propozycje - niektóre nawet, nawet i do wykorzystania później,ale ceny :o Tak, jak do slubu - wszystko droższe :o A może przesadzam? W końcu poznańska złotówa jestem ;) Znów dziś szaro i ponuro u nas, a wczoraj tak pięknie było ..... Ale nawet dziś zabrałam się za prasowanie i żelazko mi na początek odmówiło współpracy :o dobrze, że mamy drugie i mogłam poprasować... Teraz Postrzeleniec włączył naszą ulubiona telewizję ;) i łapy opadają na to, co się tam słyszy .... a jaka to tv to same zgadnijcie ;) Trzeba mieć wiadomości i z jednej i z drugiej strony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam:) Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia lekko zmodyfikowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Haba ---> super :) Miłego dnia wszystkim, dziś mamy gości i być może będę ich obwozić na trasie rodzina - cmentarz - rodzina, bądź w innej kolejności. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Byłam wczoraj u haby :) Majka sliczna - zauroczyła mojego męża :) Haba świetnie wygląda :) i nawet nie jest zbyt zmęczona :) Oczywiście stól był zastawiony do bólu - jak to u haby ;) Maja grzeczniutka jak aniołek :) No ogólnie było cool :classic_cool: Mam zamiar od poniedziałku zmienic pracę, ciekawe czy bede tam mieć neta ;) Buziaki dla wszystkich karolinka ja tez 3 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyno ---> niech mi będzie wolno jako pierwszej powitać Cię na ojczystej ziemi :D 🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍 Na dłużej przyjechałas, czy tylko na święta listopadowe? Koliberku ---> net na pewno będziesz miała :) To chyba zastrzegłas sobie w kontrakcie, prawda? ;) A mi nic się nie chce. Do roboty też mi się nie chce iść ... :o Moja motywacja spadła niemalże do zera :( Zastanawiam się, jak ją choć trochę wzmocnić .... może macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kigana - nie zastzregłam sobie :( ale zobaczymy ;) czekaj - witaj, witaj :) haba - pytałam kolege budowlańca o te żeberka, niestety nie ma takiej normy, przy obliczniach uwzględnia się ilośc okien, strone świata, na która sa okna, czy mieszkanie środkowe czy narożne itp. Powiedział mi, ze najlepiej mierzyc temp. w pomieszczeniu i na zewnątrz i napisac pismo, z załaczonymi pomiarami o różnych godzinach i przez kilka dni, albo wprost wystąpic o powołanie komisji do pomiaru temp. u Ciebie :) No to tyle się dowiedziałam :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czekaj --> witaj :) Kigana --> nie tylko Tobie się nic nie chce :) w ogóle dziś jakiś taki nijaki dzień :O myślałam, że może piątek będę miała wolny a tu nic z tego :O 🌻 na interii jest temat o głupich sms-ach :) ten był zainspirowany reklamami :) \"sex jest jak reklamy (nigdy się nie uwolnisz); sex jest jak TP SA (dosłownie łączy ludzi); sex jest jak Kitikat (są powody do mruczenia); sex jest jak Taft (na każdą pogodę); sex jest jak Winiary (dobre pomysły, dobry smak); sex jest jak Hochland (to jest pyszne); sex jest jak Danone (oddaje tobie, co kryje w sobie)\". 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim niebycie :P Czekaj - witaj znowuż :) Haba - z tymi żeberkami rzeczywiście nie jest tak łatwo, może być, że są zapowietrzone no i jak Kigana napisała mierzyć przez kilka dni temperaturę i pójść z tym do nich. Jak mój brat wróci to napiszę ci cosik więcej, bo on od czasu do czasu projektuje ilości żeberek w stosunku do powierzchni i jak najpożyteczniej rozprowadzić to ciepło. A ja 05.11 odbieram w końcu klucze od mieszkania :D i zaczynam remont :) taki tyci ale zawsze :) A chwaliłam się już, że jadę na sylwestra do Genewy :D jak nie to się właśnie chwalę :P A na razie pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> o żeberkach to Koliberek pisała :) A nie chwaliłas się wyjazdem - fajnie macie.... :) To już niedługo będziecie mieli to mieszkanko i wreszcie na swoim. Gosia ---> no to pech z tym piątkiem. Jutro mamy skrócone lekcje ( hurra!!!!) , głównie ze względu na osoby mieszkające w internecie, żeby mogły szybciej do domu jechać. A że tych osób jest sporo i na pewno rodzice pisaliby zwolnienia z ostatnich lekcji, to lepiej jak mają wszystkie po pół godziny niż wcale. Piatek oczywiście wolny, bo odrobiony. Jak dobrze .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana przepraszam Cię bardzo wiedziałam, że ktoś na K. Co do tych dzieci to one biedne są skoro w internEcie mieszkają :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> nic się nie stało :) No, to jest jedyny internat w naszym mieście, jaki sie ostał. Jest przepełniony straszliwie :o no ale jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :* Kigana bardziej chodziło mi o to jak napisałaś, a nie o te biedne dzieci :) dlatego tez specjalnie wyróżniłam to E A na razie to nic mi się nie chce, dobrze, że jutro wolne. Muszę zacząć przeliczać litry farby na potrzeby przemalowania ścian, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba zapomniałam o tobie, ale już wszystko wiem. Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć ile minimum żeberek ci przysługuje, to musisz podać powierzchnię mieszkania i pokoju i czy budynek jest ocieplony, do tego rodzaj kaloryferów, wstępnie wystarczy czy są te całkiem stare z oddzielnymi żebrami, czy z tych nowszych: płaskie czy szerokie. Oczywiście lepiej gdybyś znala firmę i rodzaj grzejnika. Ponadto poproś panów ze spółdzielni, żeby sprawdzili czy kryza dławiąca (to jest coś na podobę danfosów, tylko że wbudowane w grzejnik) nie jest zapchana, ewentualnie czy nie ma źle ustawionego przepływu. Przy okazji poproś sąsiadów żeby ci podali temperaturę jaką mają w mieszkaniu, a jeszcze lepiej żeby ci dali dotknąć kaloryferów, żebys miała jakiś argument, że tylko u ciebie są chłodne. Na razie powinno ci wystarczyć. Jakby co jestem pod telefonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> a nie zwróciłam na to uwagi hehe :D To chyba jakaś forma uzależnienia od internetu ;) Ale zmęczona dziś jestem :o dobrze, że jutro wolne, chociaz pojedzie się tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludziska Kochane :D wróciłam na weekendzik w rodzinne strony.. objadam się, leniuchuję itp. itd. czyli norma;) Cały ubiegły tydzień spędziłam nad jeziorem, w ciemnym, strasznym lesie :> ale sympatycznie było ;) m.in. karmiłam potwora, uczyłam się latać, polowałam na krowę, ćwiczyłam chiński, oswoiłam dwa tygrysy... no nie mogę na brak wrażeń narzekać ;) Odwiedziłam też Toruń :) ładne miasto... mam nawet fote pod pewnym radiem ;) pokusa była zbyt silna:P A teraz poznaję możliwości cudnej machiny jaką jest mój nowy laptop :D:D:D brat mi prezenta zrobił!:D serio, nie podejrzewałam go o taki gest;):P teraz obchodzimy Dzeń, a właściwie Tydzień Brata :P nawet mu śniadanie zrobiłam :) niech zna me dobre, wdzięczne serce:P Jak będę już obrzydliwie bogata to się \"bardziej\" odwdzięczę;) Czekaj - witaj w domu:) Ide po fistaszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mogę się zameldować jako kolejny wodnik? Mam otwarte winko. Polać komuś? Wasze zdrowie. Acha, 28 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dziś się spodziewałam oprócz deszczyku :O obejrzałam pogodę na dzień dzisiejszy na kilku kanałach i na żadnym deszczu nie nadawali :( muszę reklamację złożyć :P 🌻 już objechałyśmy z mamą 2 cmentarze :) coby rozwieść kwiaty i zapalić znicze :) na postanie dłużej idziemy po południu :) i na tym starym cmentarzy wiewiórka brykała pa nagrobku :) chyba się cieszyła z dużej ilości gości ;) 🌻 podwodnik --> witaj :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nie ma to jak drożdżówka babci Gieni... uśmiechnięte pozdrowienia znad kawki :) a na cmentarz idę wieczorem, wtedy jest najpiękniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe powitanie. Ale ja chłopem jestem a tu chyba tylko damskie towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refleksja..................L.Staff Nie ma na ziemi tak zbyt wiele, By przylgnąć do niej całą duszą I gdy przypadnie śmierć w udziale, Rozpaczną żegnać ją katuszą Nie ma na ziemi tak zbyt mało, Aby,gdy gasną jej uśmiechy, Jakieś żdziebełko nie zostało Choćby wspomnienia dla pociechy. Jednakże jest na ziemi dosyć, Aby spodziewać się i trwożyć, Cierpliwie ciężar życia nosić I z ulgą z ramion w grób go złożyć. to te święta..................pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki,Czekaj witaj miło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nooo mam chwilkę czasu dla siebie. mała pijawa śpi już:D tak jak Koli pisała ... była u mnie z mężem. mała dostała piękny prezent:) sama z chęcia zapakowałabym się w śpiworek:D Czekaj ----> witaj znów:) Podwodnik---> nam męskie towarzystwo nie przeszkadza:D tym bardziej z 28.01:) więc ...witaj:) Paula---> jutro wszystko wymierzę, wyliczę i dam znać:) w każdym razie wielkie dzięki za pamięć:) Everka---> Toruń bardzo fajne miasto, a torunianki ho ho :D zreszta co tu dużo mówić, jestem żywym przykładem tego ho ho :D:D ech...masz skarb w domu a nie brata:) wczoraj miałam dzień ..... leniwca:) nawet pieluch nie prasowałam ja tylko ....moja pijawa starsza!!! z wrażenia nawet mu fotkę zrobiłam:D jak zgram to roześlę chętnym dla przykładu:D Gosia--> na południe sie przeprowadź:) u mnie nie padało, co prawda słońca nie było ale +9 stopni to całkiem przyzwoita pogoda :) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podwodnik ---> witaj 🖐️ no niestety panowie jakos uciekają od nas po krótszym lub dłuższym czasie :o widocznie pisać się im nie chce :P Haba ---> no jestem pod wrażeniem :) fotkę chętnie obejrzę :D Tylko go w ramki oprawić, oby tak dalej :) Gosia ---> u nas też deszczu w ciągu dnia nie było, coś tam próbowało kropić, ale prawdziwe padanie było dopiero w nocy. Gofra ---> bardzo ładny wiersz. Skłaniający do refleksji i taki życiowy. Zresztą bardzo trafnie określający moje przemyslenia na temat życia i smierci. Wczoraj pół dnia jeździłam samochodem i odwiedzałam rodzinę nie tylko tą, która już odeszła, ale tą żyjącą. Męczące to było, bo wszędzie gorąco - chociaż upały lubię, ale widocznie byłam za ciepło ubrana. Poza tym nie jestem przyzwyczajona do jazdy wieczorem :o Ale wszędzie miło nas przyjęli, powspominać można było tych, co już odeszli .... Jutro też jadę na cmentarz, do mojego kolegi księdza. Jadę z moją kumpelą, jakieś 2 godz. nam to zajmie - podróż w jedną stronę. A dziś miłeg odnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana, uciekają pewnie nie dlatego, że są facetami tylko dlatego, że Wasz temat istnieje dość długo, znacie się, gadacie ze sobą swobodnie. Taki topic jest dość hermetyczny i nie zachęca do wgryzania się w niego, nie da się wejść tak z marszu i tu funkcjonować. To nie dyskusja o wielkości biustu czy penisa. :) W innym dziale piszę w temacie, który ma coś ok. 160 stron. To dwa razy mniej niż tu a i tak ludzie do nas wpadają, orientują się, że nie wiedzą o czym rozmawiamy i zniechęceni uciekają. Czasami pewnie z korzyścią dla topicu a czasami nie. Tutaj dochodzi jeszcze to, że gadacie o typowo babskich rzeczach. Trudniej się nam odnaleźć w takich tematach. Czasami tu zajrzę ale jak będzie jakaś impreza to zawołajcie, zaraz przybiegnę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×