Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🌻 ISO 🌻 Każdego roku o tej samej porze Każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia, dużo radości, To, czego pragniesz, by się spełniło, A to, co kochasz, by Twoim było! 🌻 🌻 🌻 nietoperku - cieszę się, że nastrój Ci się poprawił ! A co do pojenia pijawek \"naszym narodowym specjałem\", to chyba jednak nie będę ryzykować... Oni na trzeźwo mają pomysły, a co dopiero by się działo po kielichu?... Strach pomyśleć! :D :D :D Gofra - ja nie mam nic przeciwko temu, może być i do poludnia tlen!....ale że wracasz do pracy, to tego bym się po Tobie nie spodziewała?...:P :D Dopiero 12...? ? ? Benia - jak po nocnych szaleństwach na czacie? Zaproszenia już sie drukują?...:D paula....- ...a prosiłam o litość! :D c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!HEJ!WITAJCIE! ISO---szczescia,zdrowia,pomyslnosci,moc usmiechow i radosci. 🌼👄🌼👄🌼👄🌼 KIGANO---:) z Niemcami to tak juz jest. mam tam rodzinke to nasluchalam sie opowiesci roznej tresci :) SOCHA---co tam mleko...przezuc sie na narodowy trunek,hihi ,tylko moze lepiej bez pijawek,co? :) a dola mialam faktycznie tylko ze ja sie latwo nie poddaje.:) pogoda dzis u nas kiepska (pada cos mokrego,fuj ) ale pobralam juz dwie kawki i jakos funkcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.cosik mnie pokrecilo....ale moze zwale to na przesilenie wiosenne,dobra :) SOCHA---po kielichu...jakas drobna demolka albo cos w tym rodzaju ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotyka sie dwoch kolegow w barze,siadaja do stolika i wypijaja po dwie kolejki.nagle jeden zaczyna szlochac.drugi zdziwiony pyta: -stary!co sie stalo?dlaczego placzesz? -bo bandyci porwali moja tesciowa! -cos ty?toz to tylko sie cieszyc!nie zaplacisz okupu i stara zabija! -ale oni zagrozili ze jak nie zaplace to mi ja SKLONUJA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zostalam sama :( wiec na poprawienie nastroju : 1.dlaczego kowalski nigdy nie przychodzi do domu pijany? -bo go przynosza. 2.czemu owca jest smutna? -bo ma za meza barana. 3.w ktorym miesiacu rodza sie murzyni? -w dziewiatym. 4.dlaczego prosieta sa rozowe? -bo sie wstydza ze ich matka jest swinia. 5.jaki lekarz nie moze poslubic swojej pacjentki? -weterynarz. 6.po ktorej stronie ges ma wiecej pior? -po zewnetrznej. 7.dlaczego bociany odlatuja do cieplych krajow? -bo murzyni tez chca miec dzieci. 8.jak nazywa sie byk po kuracji odchudzajacej? -skurczybyk. 9.co mowi murzyn przechodzac po zebrze? -pojawiam sie i znikam. 10.caly dzien w ruchu a noca w szklance? -zeby tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze troche: 1.co to jest pchla? -owad ,ktory zszedl na psy. 2.jak nazywa sie facet ktory zjadl tate i mame? -sierota. 3.jak nazywa sie organista w kosciele prawoslawnym? -pop-muzyk. 4.krzuzowka krowy z zolwiem? -ciele w kasku. 5.jedzenie zjelczalego tortu? -tortura. 6.na parapecie i kluje? -jez-obserwator. 7.jak nazywa sie stary golab? -gruchot. 8.kto mowiac glowa do gory nie pociesza rozmowcy? -kat. 9.wisi na scianie i placze? -d--pa nie taternik. 10.ile mezczyzna ma nog? -jeden przecinek jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ma nikogo do pogadania :O to odmeldowuje sie! moze jeszcze zajrze,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> zdrówka i radości na co dzień, bez wiosennych przesileń... 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 Mogą być szuwary na tlenie do południa, jakoś je znajdę.... Humorek mam od paru dni okropny, nie chciałabym wszystkiego zwalać na przesilenie wiosenne ....ale chyba nie mam innego wyjścia. Socha ---> co tam się pzrejmujesz mlekiem, jak Wam smakuje to pijcie:) ja wychodzę z założenia, że jesli coś mi smakuje, to nie szkodzi i organizmowi jest potrzebne :) Byłam dziś z naszą pedagog szkolną z wizytą u jednej z moich uczennic. Problem jest taki,że dziewczyna została na drugi rok w piątej klasie, mamuska się na szkołę i na nas obraziła,bo jak smieliśmy dziecię skrzywdzić i nie pojawiła się na żadnym zebraniu, młoda ma mnóstwo nieusprawiedliwionych godzin, spóźnień. Mamuśka była w domu, pogadałyśmy sobie, umówiłyśmy się na spotkanie w piątek w szkole - zobaczymy. Ale syf jaki w tej chacie jest, to szok.W dodatku rozpalała w piecu i dymiło się jej z tego pieca w trakcie naszej rozmowy:0 Bardzo pouczające są takie wyjazdy, nie ma co... Zobaczymy, jaki efekt będzie tej rozmowy i całej sprawy. Narazie nic śmiesznego nie znalazłam, poczytałam sobie Wasze. A z pożytecznych rzeczy, to umyłam dziś samochód. 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! ❤️ Strasznie mi Was brakowało... :( Fajnie, że Jesteście :D..... isa ------> z okazji imienin życzę Ci, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, szczęścia, miłości, zdrowia, radości! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam całą szuwarkową rodzinkę ! :D Następnym razem (może...) napiszę Wam, co mnie tak ostatnio pochłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ja na razie tylko po to żeby złożyc życzonka naszaj Izuni:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. 👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję,że dzisiaj już o wiele lepiej sie czujesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie , Sarkano, dawno Cię nie było:) Zabrzmiało bardzo tajemniczo, jeśli chodzi o Twoje zajęcie:) Socha ---> ja też poprosze o dokładną instrukcję na tlena.To oznacza,że trzeba zainstalować komunikator i tam jest jakaś czatowa opcja?? Bo na samym portalu to chyba czatów jako takich nie ma? Zresztą ja dość rzadko jestem przed południem w necie, ale może czasem, kiedyś .... , żeby Gosię poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na szuwarach, wiszę sobie :) Może któraś wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich baaaaardzo serdecznie:) nawet nie wiecie jak za Wami wszystkimi tęskniłam. trochę sie muszę usprawiedliwić:( najpierw zawalona sesja.... dwie poprawki taaaakie kobylaste, potem szpital w domku-na zmianę z domownikami, potem szukałam topiku ale diabeł ogonem nakrył:( i nie mogłam znaleźć. no i znowu szpital-tym razem chirurgia żeby nie było nudno ;) synek złamał obojczyk, jemu ściągnęli gips to zalożyli mojemu szczęściu.... na nogę. normalnie chyba wezmę sobie urlop od wszystkich kłopotów i wyjadę na bezludną wyspę;) mam \"maleńkie\" zaległości w czytaniu Was, więc wybaczcie moje drogie ale zmykam czytać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam dobrej nocy Wam zyczyc:) Habanerko!---->naprawdę było super Cię znowu ujrzeć po przerwie,rozumiemy doskonale...i gdy tylko czas masz i ochotkę,to już wiesz gdzie nas szukać:DNo i nie zapominaj,że obowiązki masz,wszak królową jesteś hahahahaha. Pozdrawiam wszystkie ciepło.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek
Witam wszystkie wodniki i ślę pozdrowienia. Dopiero teraz odkryłam Wasz topik, ale lepiej póżno niz wcale. Nie mam czasu całego przeczytać, jestem dopiero na wpisach z lutego, ale nadrobie sukcesywnie. Jestem z 3 lutego, Beata, woj. obecnie małopolskie, ale poprzednio katowickie to było (blizej mam do Katowic niz do Krakowa). Mam nadzieję, że umieścicie mnie w tabelce? Co do upodobań: 1. nie lubie zimna, ale lubie zimę (narty) a u nas już wiosna...lato uwielbiam 2. nie lubie robótek recznych, ani sprzatania, ale sprzątam bo nie lubie brudu, uwielbiam gotować, lubię gości i przyjęcia.. 3. w przeciwieństwie do wielu z Was lubie wodę, najlepiej odkryte akweny 4. kocham książki-różne, ale sf faktycznie nie za bardzo 5. lubie dobry film, ale płącze nawet na komediach 6. muzyka-prawie każda mi pasuje, ale najmniej ciężki rock, a najbardziej poezja śpiewana 7. w domu lubie raczej prosty wystrój, bez zbędnych bibelotów, no i żeby się łatwiej sprzątało 8. lubie sztukę - malarstwo, teatr.. Alan Pol (chyba) pytał kiedyś o związki: mój mąż to Waga i pasujemy do siebie, ale tu duże znaczenie może mieć jego życiowa mądrość (jest sporo starszy ode mnie), tez jest to mój drugi mąż. Pierwszy był Panną i w ogóle do siebie nie pasowaliśmy. Lubie niewinnie poflirtować, ale na jakieś zobowiązania decyduję sie po długim czasie, niemniej jednak skoki w bok zdarzaja się... Pozdrawiam wszystkich w stawie. PS. a co z tym zjazdem? może jeszcze nie doczytałam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek
zapomniałam dodac do statystyk-wiek 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim Wodnikom i witam nowego członka klubu wzajemnej adoracji :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
hej witam was wodniczki:) ja tez jestem z tych"mokrych":) 15 lutego skonczylam 32 lata pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelek
Witajcie przemiłe Wodniki a raczej Wodniczki. Czytam, czytam, czatam i czatam Wasze - miłe panie wypowiedzi i wszystko pasuje do mojej skromnej osoby. Jest tylko jeden mały problem - jestem mężczyzną - wodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek
cześć Gosia 8 i dzięki za powitanie, jak wywindował sie topik na góre to od razu przybyło członków w tym: jeden facet, a tak ich mało w tym stawie. witam kamilę229 i peleleka. Napiszcie cos więcej o sobie, żeby mozna Was do tabelki wstawić, bo Kigana będzie sie gniewać 🌻 dla kigany za tabelkę i z prośba o uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stare :) Wodniki i milego dnia zycze. wpadlam tylko na chwilke bo cosik zajeta jestem ale witam cieplutko nowo przybyle panie wodniczki a szczegolnie Pana Wodnika. piszcie wiecej o sobie . narazie zwiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
no ja jestem bardzo wesola osobką lubie sie smiac i imprezowac:) jestem po rozwodzie ale mam kogos kogo kocham i z kim bede przez reszte mojego zycia co by tu jeszcze powiedziec ....aa lubie bardzo zupe ogorkową to narazie by tyle bylo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelek
Przed chwileczką usiadłem przed komputerem, po całym dniu szwędania się służbowego po 700 tysięcznym mieście. Dziękuję za miłe powitanie w stawie. A właśnie co do stawu to pamiętam iż pewnego dnia ktoś wodnikowi szuwarkowi odszpuntował ( znaczy gwizdną ) korek od stawu. Też się tak czuję pod koniec tygodnia jakby ktoś spuscił wodę ze stawu w którym mieszkam. Tak serio to mam 193 cm wzrostu, 93 kg wagi, byłem blondynem - włosy zostały tylko kolor trochę inny. Nie powiem ile mam lat ale mam 45% zniżki na okulary w Vision Express. Wszystkie wodniki do jednego stawu - najlepiej na Dominikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelelek
Urodziny mam 25 stycznia, a tak nawiasem mówiąc to w tym stawie można się dobrze urządzić - same kobitki, chłopy wyginęły ( a co to były dinozaury ? ) konkurencji praktycznie zero. Pozdrawiam wszystkie wodniki bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
jeszcze jedno moj partner jest rowniez wodnikiem malo tego oboje mamy urodziny tego samego dnia czyli 15 lutego:) tylko rok sie nie zgadza on jest ode mnie troszke mlodszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim bez względu na płeć, wiek, kolor skóry czy zainteresowania ;) wiosna idzie drogie panie i panowie🌼 jestem strasznie spragniona ciepełka. mam już dość zimy:( piszcie dalej o sobie a ja poczytam z chęcią ;) zmykam w szuwary (chyba będę nałogowcem ;) ) nrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Szczególnie miło witam koliberka🌻, kamilę229🌻 i pelelka🌻 Dopiszę Was oczywiście do tabelki, może dziś ją wkleję, dawno jej nie było;) Co do panów - no zwiali nam coś, może Ty, pelelku dłużej się zatrzymasz?? Jak chcecie z nami pogadać, to wieczorkiem zapraszamy na szuwary, czyli czacik na onecie, a pokój tak się nazywa.Wieczorkiem tzn. koło 22-giej, czasem ktoś jest wcześniej.Tak jak ja wczoraj wisiałam;) chyba od 20.30, przyszła Benia, a potem towarzystwo się zleciało dość gromadnie. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie dzisiejszy dzień był koszmarny:( Co za pogoda:0 i potworne skoki ciśnienia - szok. A wczoraj mama napędziła mi strachu, bo w pewnym momencie zakręciło się jej w głowie, co jej się nigdy nie zdarzyło i wystraszyłysmy się obie. Na szczęście było to jednorazowe. A po południu pospałam sobie ze dwie godziny, co mi się zdarza bardzo rzadko, przy naprawdę niskim ciśnieniu. Mam nadzieję, że wiosna niedługo się ustabilizuje i będzie dobrze. To narazie 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest tabelka, troszkę ją zmodyfikowałam, parę osób z niej już nas nie odwiedza, ale oczywiście z radością powitamy ponownie każdą Wodniczkę i każdego Wodnika:) Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Pelelek ......................... 25 stycznia, 45% zniżki na okulary;) :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Kamila229 ...................... 15 lutego, 32 lata :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:):) O widzę ,ze nowych gości mamy,cieszy mnie to bardzo. Prosimy sie dobrze rozeznać w naszych zwyczajach bo my to już zgrana ekipa jesteśmy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D koloberku----------> temat zjazdu na razie zawisł ale blizej lata pewnie ożyje:D:D:D witaj a co do skoków w bok to nie mogę sie z tobą zgodzić :o Kamila229---------> peletek---------> mężczyźni mile widziani:D:D:D bo topick zrobił nam się deczko babski:D:D:D he he he ja też mam 25 stycznia urodzinki (na przyszły rok juz razem bedziemy świetować ) :D:D:D:D:D:D:D habanerka--------->ale ty to masz atrakcje ,nie powiem...:( Kigana----------->ta drzemka popołudniowa to raczej sprawka tego przesilenia mnie tak dwa razy w zeszłym tygodniu powaliło:D:D:D Jeszcze do nowoprzybyłych .Jak juz Kigana wspomniała godz.22:00 na szuwarach:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×