Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam :) Po gwałtownej porannej burzy i ulewie - słoneczko :D Gofra ---> dowcipy super :D:D:D zwłaszcza ten drugi, bardzo życiowy bym powiedziała hehe .... Nietoperko ----> przyjemnej pracy zatem i się nie przepracowuj ;) Zabrałam się dziś za przesadzanie moich roślinek. Czas już był na nie, bo korzenie górą wychodziły. Oderwałam też małego storczyka od dużego - zobaczymy, co z tego wyjdzie. mały już ma dość dużo liści, a mamuśka zajęta dokarmianiem dziecka ani myślała kwitnąć ;) może teraz sobie przypomni, że produkuje piękne kwiatki. Dostała oczywiscie nową ziemię. Młode też .... Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko w temacie storczykow mojego mam juz ze 4 lata i ani mu sie sni kwitnac:O juz go straszylam, mrozilam, suszylam, przelewalam i nic nawet zaczelam podejrzewac ze sztuczny:P ale nie, takie pnącza wypuszcza:D moze ja ktorej go podrzuce to sie cos wyhoduje??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie ten dowcip tak a propo wodnikach.... Wychodzi blondynka od lekarza i zastanawia się: -Wodnik czy panna, wodnik czy panna? Wraca do lekarza i pyta go. - Panie doktorze, to był wodnik czy panna? Lekarz odpowiada -Rak proszę pani, rak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kilka chwil fajny dowcip ...tylko troche z brodą :) Kigano nie przepracowuje sie w myśl zasady że we wszystkim należy zachować umiar ;) tylko teraz po 12 godzin śmigam prawie codziennie i jak wracam to mój Yeti warczy jak do kompika siadam :P Jeśli chodzi o przesadzanie kwiatow to ostatnio wzięlam się za dracene... bo miała trzy długachne gołe odnogi i dopiero na końcu piekne pióropusze :O więc dziabnęłam ją tuż za tymi piórami i wsadzilam do wody a po tygodniu były już piękne korzonki więc wsadzilam do ziemi i teraz mam dracene niskopienną :) za to w ogrodzie kwitną wszystkie kwiatki posadzone i posiane po wizycie mojego kumpla z niemiec i jest pieknie i kolorowo :):D pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Isa, to ciekawe zjawisko ten Twój storczyk ;) Może nie lubi kwitnąć? A przesadzałas go do innej ziemi? Trudno powiedzieć, co jeszcze można mu zrobić ;) Zresztą niewiadomo, co bedzie z tym moim, którego dziś przesadzałam. Czy będzie łaskaw zakwitnąć. Zobaczymy. Nietoperzu ---> tęskni za Tobą ten Twój Yeti ;) i dlatego zazdrosny jest o chwile spędzone z kompem, a nie z nim ;) Miłego wieczoru wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) Kigano masz racje :):P Yeti nie przyzwyczajony do samotności i stąd problem ;):) teraz widzimy sie w przelocie bo jak ja wracam z pracy to on za chwile idzie a jak on wraca to ja ide a jak wieczorem wrócę to kolacja,kompik,film i lulu bo rano znowu pobudka ...i dlatego warczy :):P pogoda u nas zmienna ale zasadniczo jest ciepło wiec nie narzekam :) Cronos gdzie zaginełaś bez wieści?jak tam opalenizna ? dziś przerabiałam inwentaryzacje wiec deko zmeczona jestem wiec życzac pogodnego weekendu znikam na romantyczną kolacje z moim Yeti :);):P słonka i ciepełka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i też pozdrawiam ;) Spać ostatnio coś nie mogę :o cholera, chyba za dużo wolnego mam :o Wczoraj nie mogłam usnąć, jak usnęłam to zaczął wyć dziecior zza ściany, więc było po spaniu 😠 Rano obudziłam się o siódmej, bo mieliśmy z Postrzeleńcem jechać w jedno miejsce i mimo woli wtedy człowiek śpi bardziej nerwowo. Musze spróbować sobie ten sen uregulować - bo ..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam po weekendie pełnym wrażeń :O w nocy z soboty na niedziele ok 3 pr€bowal sie do nas włamac jakiś chlystek :O ale nie przewidział ze do obrony mam AMSTAFFA i Yetiego wiec go przepłoszyli ale skubany wybił nam dwie szyby :O w niedziele zglosiliśmy na policje ale dopiero w poniedzialek sie tym zajeli :(bo w weekend policja odoczywa :Oczujmy sie bezpieczni!!!! dzis wstawiliśmy nowe szyby i jest po sprawie ! nazjezdzalo sie mętów do trójmiasta i zaczynają sie nocne akcje :P pogoda fantastyczna,ciepelko i słoneczko pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu, normalnie brak mi słów :o Szkoda, że piesio ;) mu kawałka tyłka nie wyżarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kigano może dobrze że mu nie wyżarł tyłka bo jakby się rozsmakował to nie wiadomo jak by sie to mogło skończyć dla włamywacza ;):) ale jak ruszył do przodu i warknął to tamten przez płot to prawie przefrunął hehe i raczej juz nie wróci :) zmykam do pracy ,chociaż nie chce mi się okrutnie :O bo upał i duchota straszna. miłego dnia wszystkim :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nietoperko, to Twój piesio się sprawdził jako stróż i obrońca stada :D U nas też duchota, słońce już mocno świeci, w cieniu 27 stopni :o No cóż .... dziwne to lato jest w tym roku. Postrzeleniec poszedł do pracy, a ja mu obiecałam zrobić obiad - chyba za bardzo mi nie wierzy, że umiem :P ale ja mu jeszcze pokażę hehe ... Narazie szukam inspiracji, skłaniam się ku lekkiej zapiekance, chyba z makaronem zrobię. Musi być lekka, bo on będzie ją jadł koło 19-stej. Życzę miłego dnia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znow sobie pojade zeby mnie gdzies owialo:D ta pogoda nie ma litosci: albo ziąb, albo upał:D wolę upał z dwojga złego:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nietoperku:D jako męt zjeżdzający na wakacje oświadczam że to nie byłam ja;) dobrze że wystraszyliście włamywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja już dziś po pracy jestem :) ale za to mój Yeti w pracy ;) Kigano jak sie udala zapiekanka?...bo coś sie nie odzywasz od tego czasu ;):P:) Isa... :) normalnie mi ulżyło ze to jednak nie ty :);) upal nie odpuszcza :) ale tak ma być wszak lato mamy,no nie? ;):) pozdrowionka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się odzywam :) Zapiekanka się nawet udała, zważywszy na fakt, że robiłam ją po raz pierwszy. No ale, bez przesady, w końcu to nie tort weselny, pięcioczęściowy, a każda część o innym smaku i polewie hehe .... U nas dziś straszna duchota, poszliśmy z Postrzeleńcem na targ i się naprawdę spociłam. Czyli było bardzo gorąco ;) Ale co tam, wolę to niż mrozy :o Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! nietoperek przygotuj się :D znowu nadciągam:D wiecie co .. mój Tygrys zakochał się w lataniu na kitesurfingu i do tego mnie zaraził:P i teraz co powieje to my nad zatokę:D:D:D ech... a deska płacze w kącie:P;) ciekawe czy zimą narty zmienimy na snowboard;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano , wierzyłam w Twoje zdolności kulinarne ;) skoro nawet chleb pieklaś to taka zapiekanka dla Ciebie to mały miki :) Iso,zapraszam bo pogoda bajeczna :) tylko jak już się zdecydujesz na nocne odwiedziny to użyj domofonu przy bramie bo szyby świeżo wstawione ;):P:) buziaczki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, dzięki :) Dzisiaj za to poszliśmy do baru na obiad - by była jakaś odmiana ;) Miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj zgasiłam światło ;) a dziś rozpoczynam. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam w kolejny piekny,słoneczny i upalny dzień :) wlaśnie skonczylam sprzątać chatke i teraz cichcem z kawusią przed kompika ;) bo mój Yeti po pracy drzemkę sobie ucioł :):P a za chwile znowu do pracy ide aż do wieczora :O ale za to mam caly weekend wolny ! :):D mam tylko nadzieje że pogoda sie utrzyma i będe miala szanse poprawić troszkę kolor opalenizny ;) bo lekko splowiała :) miłego dnia wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też było słonecznie i upalnie. Fajnie masz, Nietoperko, że blisko na plażę, morze .... Udanego zatem opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduję poslusznie że właśnie zaczęła mi się weekendowa laba :):D pogoda jest póki co super więc jest szansa że się poopalam ;) chociaż w radiu straszą że jakieś burze i deszcze z gradem mają nas popołudniu nawiedzić :P... ale może tylko straszą :) Kigano na plażę faktycznie mam rzut beretem tylko że ja nie bardzo lubię tam leżakować :O bo jak dla mnie to zbyt dużo tam turystów i piasku ;):) wolę raczej nad jeziorko ,a też mam nie daleko :) a co do turystów to od poniedziałku zaczyna sie Jarmark Dominikański więc stonki znowu najedzie :O ale tak juz musi być i nie ma co narzekać :) udanego wypoczynku i miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko to i tak masz fajnie. Morze, albo jeziorko - super :) A co do stonki ;) - trudno, takie są realia mieszkania w turystycznym miejscu. Ale przyjdzie wrzesień, to się pewnie powoli wszystko uspokoi. Mój komputer też mi pokazuje burze i gdy się obudziłam, to mnie głowa lekko ćmiła. Więc coś na rzeczy ;) jest. Już bym chciała sobie gdzieś pojechać .... w sumie, gdybym bardzo chciała, to bym jechała, ale nie mam chęci - póki co na samotne wakacje. Postrzeleniec ma wolne od przyszłego tygodnia, więc - jak wszystko będzie ok. - ruszymy w trasę. Miłego dnia zatem życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadejszła burza ;) i mówiąc słowami Siary: cały mój misterny plan związany z opalaniem poszedł w piz.u ! ;):P:) papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was gorąco dziewczyny!👄 Zakręconam jak twister i nie mam weny popisać...przejdzie:DBuziaczki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) popadało,pobłyskało,pogrzmiało i zrobiło sie duużżooo chłodniej ;) ponieważ pogoda spłatała nam figla i na ogrodowe party się nie zapowiada postanowilam dokarmić się intelektualnie i mam w planach poczytać sobie książkę :) miłej niedzieli :D🖐️ Gofro buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też popadało, pogrzmiało, teraz zresztą jest pochmurno i chłodno. No cóż .... Nietoperko, zawsze to jakiś plus z danej sytuacji. Jak nie spotkanie towarzyskie, to spotkanie ze słowem pisanym :D Miłej niedzieli zatem życzę i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×