Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m+d

malinowy dominator

Polecane posty

Dzieki Mus. Uwielbiam kawały:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jestes mistrzem! Malinka,Tip, Max - czyscie umarli bo dawno Was nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiu, dlaczego babcia się trzęsie? Nie gadaj tyle, tylko zwiększaj napięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamusiu, dzieci w szkole mówią mi ze mam duże okulary !! - Jasiu, nie przejmuj się, zdejmij je w przedpokoju, umyj ręce i chodź na obiad. Po jakimś czasie do domu wraca naprany ojciec i od progu wola : - Cholera jasna, kto tu kolarzówke w przedpokoju postawił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka do blondynki : \"Byłam robić testy ciążowe\". Blondynka : \"I co trudne były pytania ?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden gosc mowi do drugiego: -Wiesz moja zona to taka niechluja ze az wstyd mowic.Czlowiek rano sie budzi,kawy nie ma, niepoodkurzane,brudne rzeczy walaja sie po calym domu a w zlewie tyle brudnych naczyn ze nawet odlac sie nie mozna.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden gosc mowi do drugiego: -Wiesz moja zona to taka niechluja ze az wstyd mowic.Czlowiek rano sie budzi,kawy nie ma, niepoodkurzane,brudne rzeczy walaja sie po calym domu a w zlewie tyle brudnych naczyn ze nawet odlac sie nie mozna.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! Jestem dopiero teraz. Wczoraj byłam niestety poza biurem, wiec nie mogłam sie z Wami \"spotjać\":( A dzis== dopiero teraz. Ale widze MSM,ze humores dopisuje:):) Fajnie - Usmialam sie przy dowcipach - extra. W ogole mialam co czytac - rozpisaliscie sie wczoraj,ze hej! Filry kwitna, hormony szaleja - fajnie. Robiec zaprawe przed NZ, robcie - trza nabrac wprawy..przed ostra seksualna jazda!!:):):) Podoba mi saie talka orgia...o rany - moze sie zmieniam i od dzis bede preferowac seks grupowy niz we dwojkie:):):):) A wszystko to, Wasza sprawka.;):) Mus, Domi, Scorpion - jestescie superzasci iWas szczerze uwielbiam!!!!! ZReszta znamy sie juz kawal czasu:):):) W koncu tzra sie bedzie spotkać!!!! Koniecznie! Musze Was wszystkich usciskac i ....poczuc zapach, dotyk i ciepleko naszych wspanialych Mężczzyn - najlepszych, najdzikszych i najbardziej niepokonanych:D:D:D: Sn - hmmm chyba naprawde jestes dobry w kuchni..;)/ w kuchni ..też lubie..;):) Hi, HI Caluski dla wszystkich ..znikam na jakis czas ale obiecuje ze sie dzisiaj pojawie!!!!!😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mus powiem Ci że normalnie Cie nie poznaje. Tyle dowcipów na raz. Nawet mnie pobiłaś:) Ciesze sie że masz dobry humor. Skorpion pewnie jeszcze spi, Malinka zapracowana, Max zapracowany na maxa:) Tip no to wiadomo prezeska nie ma czasu Zostalismy sami jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj słodziutka:) Poza biurem powiadasz. Fiu fiu............. Ale jak zwykle wejscie z klasą:) Pozdro 4 U!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na sekundke wpadłam ..trudno jest sie skupic na pracy gdy wiem,ze Wy jestescie..tak blisko mnie, a ja mam tu robic jakies durne rzeczy;):) Prosze..wymyslmy jakies psotkanie, takie prawdziwie, gdzies w Polsze:):):) - mam coraz wieksza potrzebe poznania Was live:):) A to dawka humorku ode mnie (nic lepszego w tej chwili nie znalazałam;): Jak doprowadzić faceta do furii... 1. Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi. Nigdy. 2. Płacz. Często. 3. Miesiącami albo najlepiej latami rozpamiętuj przykre rzeczy , które on już dawno Ci wyjaśnił i przeprosił za nie. 4. Spraw, żeby musiał za wszystko przepraszać. 5. Złość się na niego za wszystko. 6. Żądaj, żeby do Ciebie dzwonił i wysyłał emaile. Jeśli choć raz zapomni płacz i patrz punkt 3. 7. Jeśli powiedział Ci komplement doszukuj się w tym zawsze złych intencji. Patrz punkt 4. 8. Wszędzie i zawsze przychodź spóźniona. Jeśli on się spóźni płacz i patrz punkt 4. 9. Mów często o swoim ex. Porównuj i głośno komentuj. 10. Każ mu zgadywać na co w tym momencie masz ochotę i niezależnie od odpowiedzi mów że nie zgadł. Patrz punkt 5. 11. Obchodź wszystkie rocznice, najlepiej co miesiąc. Jeśli choć raz zapomni bądź wściekła i płacz. 12. Stale mów że jesteś gruba. Pytaj go o to. Niezależnie co odpowie - płacz. 13. Krytykuj sposób, w jaki się ubiera. 14. Krytykuj muzykę jakiej słucha. 15. Kiedy Cię zapyta \"Co się stało?\", powiedz mu, że jeśli nie wie to nie zasługuje na odpowiedź. 16. Próbuj go zmienić (najlepiej na siłę). 17. Każ mu ze sobą tańczyć nawet jeśli nie umie. 18. Jeśli kiedykolwiek w czymkolwiek zawiódł, nigdy nie daj mu o tym zapomnieć. 19. Zawsze gdy choć na chwilę zapadnie między wami cisza, pytaj go \"O czym myślisz?\" 20. Analizuj każdą najdrobniejszą jego wypowiedź i doszukuj się w niej kilku znaczeń. Wybierz najmniej prawdopodobne lub niekorzystne dla Ciebie i obraź się na niego. Nie zapomnij płakać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka slonko 🌼 hmm z ta kuchnia powiadasz to bywa roznie :P:P:P czasem cos wyjdzie cos fajnego a czasem tylko dobrego hihiihi przynajmniej jest blisko lodowka i mozna ... domi ja niespie tylko jakos znow do 04 mialem maratonik oczywiscie filmowy :(:(:( a rano na zakupy bo w tym tyg ja gotuje w chacie :(:(:( babcia chora cholera bede musial uwazac z przyprawami bo oni nieprzepadaja za ostrymi musli buziaczek i przytulanko bo pewnie dzies tez marzniesz :):):) a tym spotakaniem tez mnie korci troszke... malinka -- ja juz od 3 mies sie wybieram do łodzi ale jakos niemoge dojechac :(:(:( pozdrowka dla reszty towarzysz i towarzyszek zapracowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scirpioniku;)....przy lodówce:):).. no .za sie na to pisze...co prawda myslała, o stole;) ale..wole lodówke:):):) ALe bedzie fajnie - jade do Ciebie na obiad!!!:D:D:D:D Do Łodzi sie wybierasz> To super! TYlko czemu nie mozesz dojechać? Postaraj sie...moze reszta ekipy tez sie zdecyduje!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka --- u mnie stół jest blisko lodowki ja lubie zabawe w cieplo - zimno hihiihihihi musze kkupic bita smietane,bo juz niemam ,miud sie znajdzie, a reszty niezdradze co tam jeszcze mam ... a naco masz ochote dzis zdziamdziac ????? hmmmm... bo ostanim razem zamias łodzi bylem we wrocku, a ostano mnie ciagnie w gory :(:(:( ale u mnie nic niewiadomo co i jak. wiec kiedys bedize niespodzianka tylko jak ja Cie tam znajde :(:(:( a reszta to niewiem gdzie preferuje jakies spotkanko w sumie to mialo byc w kraku ale ... tu chyba wiekszosc decyduje :):): mus -- u mnie zimno deszczyk kropi :L(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu z siostrą mówią do taty: - tato chcemy chleba! - KUR**! W domu kieliszka wódki nie ma, a wy chleba chcecie! Mus widze ze w stopce wrocilas do korzeni:) Ale jestescie zboczeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus --- kto teraz wygrywa mi sie wydaje ze jest 2: 5 dla horny chcialbym Cie taka poznac bo jeszcze nie mialem okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że jest 2:4 dużo się nie mylisz, kto wie moze masz rację!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musli hmmm... a do ilu jest liczona punktacja do 24 czy 100 ... ja kibicuje horny by wygrala ... wiem ze musli juz pewnie mnie nielubi ale ... 🌼 a dla horny big cmokas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie tylko o to chodzi ze musli juz poznalem w pewnym stopniu :) a horny nie :( tylko cos domi wspomnial i mnei zaciekawil i mam ochote ja poznac blizej torszke hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musli z mila checia jak bedizesz miala chwilke wolnego juz czekam z niecierpliwoscia moze ja tez sie przynam - mnie tez jest 2ch :(:(:(:( ttylko ze jeden znich pojechal na bora bora na wakacja i powiedzial ze niewraca . ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście??? pogoda u mnie raczej dołująca, ale ptaszki za oknem są optymistycznie nastawione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi -- wyslalem Ci cos :):):) mus --- uscisk & cmokas w czółko ja musze leciec lubislego dnia Wam zycze i wygrzebcie sie z tej sterty papierow max -- zyejsz jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×