Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Oj, jak barszcz! To jutro idę do apteki po niego biegusiem! Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja
Cześć ślicznotki! Znalazłam tutaj kilka interesujących mnie porad i na pewno się do nich zastosuję. Znam dobry sposób na pozbycie się skórek zachodzących na paznokcie: otóż często podczas wycierania rąk spycham je delikatnie ręcznikiem z płytki paznokciowej.I to wystarczy, aby stały się cieniutkie i problem z nimi zniknął! Porzebna jest tu jednak cierpliwość i konsekwencja w dziłaniu. Czy ktoś zna jakieś sposoby na poprawienie stanu skóry z rozszerzonymi naczyńkami krwionośnymi? Bardzo proszę o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_z_o2
malinka, napisz czy ci pomoglo? (mam wielka nadzieje ):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos krostek, ja smaruję skórę po goleniu tonikiem bezalkoholowym. Jest dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.
Ale fajny temat! gratulacje! zaraz pędzę do lodowki sprawdzić, czy amm drożdże.... :-) ale apropos czerwonej herbatki i innych takich odchudzających. Dziewzcyny1 one po prostu przeczyszczają - fakt, chudnie się, ale organizm nie przyswaja potrzebnych substancji (bo herbatki powodują, ze je od razu wydala). Nie mówiąc o tym, że po dłuższym stosowaniu (powyżej 2, 3 tygodni) organizm się rozergulowuje i już bez herbatki do ubikacji nie chce. to niebezpieczne! A! i przy tabletkach antykoncepcyjnych lepiej nic takiego nie pić, bo tabletki moga się nie przyjąć... A teraz z innej beczki: co poradziłybyście na cienie pod oczami? A na ujędrnianie biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. - Na ujedrnienie biustu polecam cwiczonka: proste,latwe i nie wymagajace duzo wysilku. Stajesz w rozkroku, rece ukladasz tak,zeby dlonie stykaly sie na wysokosci biustu,a rece tworzyly z cialem kat 90 stopni...potem wyrzucasz rece do tylu,cos jak plywanie zabka :-) Powtarzaj regularnie,najlepiej codziennie. Mozesz tez sobie sprawic jakis preparat ujedrniajacy,ale nie jestem obeznana w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia
A propos drozdzy: jak tylko przeczytalam jakis czas temu tutaj o maseczce z drozdzy zaraz zaczelam ja stosowac 2 x w tygodniu. Po jakims czasie zamiast pomagac krostek wychodzilo mi o wiele wiecej. W koncu nie wytrzymalam i poszlam do ginekologa. Okazalo sie, ze jestem uczulona na plesc i surowe drozdze to byla smierc dla mojej cery. Wiec uwaga z ta maseczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dotyczące płukania włosów rumiankiem ;) Interesuje mnie dokładna instrukcja. Mam jasne blond włoski i chciałabym nadać im odrobinę blasku i zastanawiam się czy taka kuracja ma w ogóle sens. Jeśli któraś z was ma doświadczenie w tej dziedzinie to proszę o wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia
Co do tej maseczki drozdzowej..bylam u dermatologa,a nie ginekologa:))))))))) sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vretka, ja mam doświadczenie w płukaniu włosów rumiankiem, niezbyt pozytywne. zapewne wzmacnia włosy, bo to dobre ziółko ;) no i rozjaśnia. ale zależy, jaki masz naturalny kolor włosów. ja miałam ciemny blond, a po rozjaśnieniu wyszedł rudawy blond :( tak więc trzeba liczyć się z tym, że zioła nadają rudawy odcień. instrukcja: bierzesz naczynie, garnek, cokolwiek, w czym gotujesz wodę do płukania włosów po myciu, następnie wrzucasz z 5 saszetek rumianku ekspresowego albo jakąś ilość sypkiego, zaparzasz pod przykryciem. następnie studzisz tak, żeby nadawało się do płukania włosów. po umyciu włosów płuczesz tym naparem, trochę możesz w tym pomoczyć. po miesiącu powinno być widać efekt, a nawet wcześniej. tą samą procedurę, ale z pokrzywą, polecam na włosy wypadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o rumianek - nadaje wlosom cieply kolor, zlocisto-zolty (chociaz jak pisze kolezanka, moze wyjsc tez rudawy). Zalezy, co kto lubi, ja preferuje chlodniejsze odcienie blondu. Jesli chodzi o plukanki z pokrzywy - nadaje sie tylko dla brunetek - blondynkom nadaje zielonkawy oddcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ktos o tym pisal: \"domowy\" sposob na pomaranczowa skorke - oklady z ziemniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki za rady dotyczące rumianku :) Ja mam jaśniutki kolorek, więc nie powinny wyjść rude. Mam przynajmniej taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinUpGirl, z surowych ziemniaków czy gotowanych, pokrojone w plasterki czy papka czy jak, jak długo trzymać okład? można się czymś owinąć, żeby nie spało? szczegóły proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujecie takie szczypanie i puchniecie palcow przy obieraniu - o ten efekt chodzi. Zatem uzywa sie do tego surowych ziemniakow, kroi w cieniutkie plasterki i owija folia. Trzyma chyba 30 min (strzelam). Jeszcze cos mi sie przypomnialo - sposob mojej kolezanki ze szkoly baletowej. Na dzien przed wystepem obwiezywala sie w talii folia plastikowa. Taka mini-sauna. Robie to czasem prze jakas wazna randka albo impreza. Efekt jest chwilowy, ale widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa
Folia jest dobra... i do tego warto wsmarować w skórę jakiś wypróbowany balsamik odchudzający - taki np. z kofeiną. Ja z czymś takim kładę się spać, ale to tylko przed "wielkim wyjściem". Traci się wtedy wodę podskórną i efekt jest natychmiast widoczny, choć krótkotrwały... :( Mam natomiast znakomity przepis na błyskawiczne wygładzenie dłoni ! Krem do rąk, inny krem lub balsam do ciała wyciskam w sporej ilości na dłoń i wsypuję na to łyżeczkę cukru. Pocieramy dłoń o dłoń - masować należy delikatnie - i po trzech minutach spłukujemy ciepłą wodą... Smarujemy dłonie kremikiem do rąk.... ale to już nie są dłonie.......:)....... to aksamit !!! Całe ciało wygładzam w podobny sposób - do oliwki dla dzieci dosypuję soli, tak 1/1. Wcieram to w mokrą skórę i spłukuję pod prysznicem..... Po takim zabiegu nie trzreba już balsamu ! A ! Jeszcze jedna rzecz, która teraz mi się przypomniała a którą stosuję od zawsze... Tego nauczyła mnie moja babcia ! Żeby czegoś dodać urodzie robię to gdy przybywa księżyca a jeżeli chcę się czegoś pozbyć to biorę się za to gdy księżyca ubywa. Tak np. maseczki odżywcze, kuracje witaminowe, oliwki na paznokcie, balsamy do włosów itp... to gdy przybywa, a walka z zaskórnikami, łupieżem mojego męża, plamy na skórze, kuracje oczyszczające czy wszelkie odchudzanie... to tylko gdy ubywa !!! To działa, tylko trzeba to stosować konsekwentnie ! Też farbowanie włosów w czasie miesiączki ( o tym była już tutaj mowa) nie jest bez znaczenia. Wtedy w naszym organiźmie zachodzą dość nagłe zmiany hormonalne i naprawdę może to mieć wpływ na jakość farbowania ! A rozmawiając o tanich sposobach domowych na urodę pamiętajcie, że tylko kobiety szczęśliwe są naprawdę piękne :) Wiele szczęścia Wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicja
Kwasek cytrynowy wybiela zęby ! Czyścić zęby trzeba jednak delikatnie i miękką szczoteczką - no i to nie musi być zdrowe dla szkliwa, więc może nie za często ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegowaty fiołku! Sprawdziłam ten Clotrimazol, kosztował mnie całe 3,50 złociszy ;) a działa fantastycznie, lepiej od maści z witaminą A, którą dotąd próbowałam się ratować-po jednym razie krostki zniknęły!!! Oprócz tych rozdrapanych przeze mnie oczywiście :( Jestem ci niesamowicie wdzieczna za tą przecudowna radę! 🌻 😘 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie orientujecie się, czy można kupić i gdzie, wkłady do zalotki?WYKORZYSTAŁAM JUZ NAWET TEN ZAPASOWY I TERAZ NIE WIEM, CZY MAM KUPIĆ NOWA ZALOTKĘ CZY DOSTANE GDZIEKOLWIEK WKŁAD DO NIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka
witajcie dziewczynki! Co do krostek po goleniu bikini mam rewelacyjny krem "SUDOKREM" jest calkowicie bezpieczny gdyz jest przeznaczony dla dzieci, wlasnie do TYCH MIEJSC, dziala ochronnie i osłaniająco. Jest naprawde rewelacyjny i bardzo wydajny rowniez polecany na pryszcze na twarzy ale tylko na noc bo jest bialy i wyglada sie jak biala sciana ale naprawde warto!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podciągam! :) I przy okazji znalazłam (tzn. przeczytałam w jakiejś gazecie) dobry sposób na przetłuszczające się włosy. Dla mnie bomba. :) Należy: do 2 szklanek przegotowanej wody wlać pół szklanki soku z cytryny. Dodać garść pokruszonych orzechów włoskich i lekko ubite białko z 1 łyżką cukru. Nałożyć na włosy i zmyć po upływie 20 minut. Stosować raz albo dwa razy w tygodniu. :) Od zawsze miałam problemy z przetłuszczającymi sie włosami, szczególnie jak mam dwu miesięczne odrosty. Mi naprawdę pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy zapomnieli o tym topiku? :) Znalazłam w gazecie odżywkę do włosów - nadaje połysk i wzmacnia. Testowana od tygodnia co drugi dzień. Efekty zauważalne. Jedno jajko wymieszać z kilkoma łyżkami stołowymi piwa, rozprowadzić na włosach, nałożyć czepek bądź reklamówkę (w moim przypadku się sprawdziła), pozostawić ok. 15 minut. Spłukać. Koszt niewielki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Oceanic-a dostałam próbki szmponów Ocerin Bio-Active. Wypróbowałyśmy ,jest bardzo dobry i zakupiłam już ten szampon w aptece. Bio-aktywny szampon do codziennej pielęgnacji włosów z tendencją do przetłuszczania,oraz skóry głowy u osób z zapaleniem łojotokowym. Cena może nie jest mała ,bo zapłaciłam 23 zł,za 125 ml. Ale naprawdę bardzo polecem na problem lojotokowy skóry głowy,bardzo wysusza ,wlosy długo się nie tłuszczą i co najważniejsze przynajmniej u moich pociech nie spowodował upierzu ,co jest częste przy szamponach wysuszających skórę głowy. Do wlosów suchych nie polecem ,bo robi wlosy trochę pierzaste. Pozdrawiam ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieczyny a maice cos an prztluszcajace sie wlosy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiczka
Hej dziewczyny.Wszystkim blondynkom polecam szampon timotei rumiankowo-bursztynowy.Nadaje włosom piękny,złocisty odcień!Efekt zauważyłam u siebie już po 2 tygodniach (myję włosy co 2 dni).Mam jednak problem-moje włosy od dłuższego czasu okropnie wypadają-w całym domu jest ich pełno-Koszmar!Co robić?Czy olejek rycynowy pomaga na wypadające włosy?A czy któraś z w was używała nafty kosmetycznej?Pomocy!Jakie są wasze sposoby na cienkie i słabe włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×