Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość miauka
gdy pocą :P się stopy, do miski z ciepłą wodą wlej ok. pół szklanki octu jabłkowego. Drugą połówkę szklanki octu wlej do miski z zimną wodą. Najpierw 3 min. mocz stopy w ciepłym roztworze, potem na 20 sekund zanurz w chłodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
aby pozbyć się przebarwień, odrobimę startego chrzanu zmieszaj z pełnotłustym mlekiem, tak by powstała gęsta papka. Nałóż na skórę w miejscach przebarwień i pozostaw na 30 min. Dokładnie umyj twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się pytałam w aptece ile Silica kosztuje - 100 tabletek- 27 zł, 50 tabletek - 16. Szkoda ze kasy nie miałam to bym kupiła ( chce od razu 100 bo ekonomicznniej). Mam za to olej rycynowy i mam nadzieje ze na rzesy i brwi (chce wrócić do swojego kształtu naturalnego) pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia
Zeby nie wysechł temat... bo bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z wagrami,wszystkiego uzywalam i nic.Teraz kupilam drogi krem Vichy Norma Derm i jestem bardzo zadowolona- 50ml ok.60 zł, ale za to nie uzywam zadnych pudtow,fluidow,maseczek,kremow.Zyje tylko dzieki temu kremowi,wole wydac duzo ale widziec efekty. Maseczki Mat-B Dermiki nie moglam nigdzie dostac(bardzo ja polecali ,podobno dobra na tradzik,wagry,do cery mieszanej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
Prosze o przepis na piling. Prosty jak najlepszy do chrostek na nogach i całym ciele a także buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczątko
papuzka-> Ja sama smaruję sobie plecy. Mam takę technikę, że nakładam samoopalacz tylko na opuszki palców i sięgam palcami najdalej jak mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka 12
Hej, mam pyatnie do dziewczyn stosujacych olejek rycynowy-- czy mozna go stosowac do wlosow, zeby byly mocniejsze i szybciej rosly? czy ktoras tego probowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlorofilka
Stosowałam olejek rycynowy na włosy - super sprawa przestały mi wypadac. Olejek rycynowy nakładam na suche włosy, owijam najpierw folią a później recznikiem. Tak trzymam na włosach ok 20 min. Później myję włosy bardzo dokładnie aby nie były tłuste od olejku. Taki zabieg stosuje sie raz w tygodniu. Uwaga - olejek rycynowy przyciemnia włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka 12
Chlorofilka, swietnie, dzieki za odpowiedz:) zastanawiam sie czy olejek rycynowy daje lepsze czy zblizone rezulataty do oliwy z oliwek. Teraz stosuje maseczke s oliwy+zoltka+cytryny, wlosy ladnie lsnia. Zalezy mi jednak, zeby byly mocne i grube i nie wypadaly. Czy rycyna dziala lepiej niz oliwka? Aha, jak bardzo przyciemni mi wlosy? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gercia
Może ktoś zna jakiś domowy sposób na zmarszczki pod oczami i mało elastyczną skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duettka
A macie pomysł moze na pozbycie sie zmarszczek z czoła?????Jakiś krem albo maść, i drugie pytanie to sposób na naturalne przyciemnienie włosów-mam ciemny braz ale zawsze chcialam miec prawie czarne a nie chce farbować bo pozniej są odrosty-bardzo prosze o rady- z Góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pryszcze
najlepszy jest spirytus salicylowy,szybko znikaja,ladnie sie goją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavava
mam manię wyciskania krostem ale zawsze używam potem wody utlenionej, ranki nie ropieją i szybciej się goją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axi
Cześć dziewczyny znam fajny sposób na gładką skórke i chciałam się z wami tym podzielić.Wystarczy cukier oliwa i jakaś miekka rękawiczka.Ja mam taki mały ręczniczek. Mieszacie cukier z oliwa i nakładacie na ciało kolistymi ruchami tak około 5-10 minut, później zmywacie mocno wodą po tym zabiegu skóra jest super gładka i nawilżona ja robie tak raz na tydzień i jestem bardzo zadowolona:)polecam i pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavava
jeszcze jedno czytałam na innym forum o tym że świetnie działa na cerę mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Zachęcam Was gorąco do kosmetyków z Leader Prica (Lider Szajs:P) Nie zrażajcie się nazwą tego sklepu. Gdy przeczytacie dokładniej etykiety kosmetyków, znajdziecie niejednokrotnie kosmetyki takich firm jak: Pollena Malwa albo pollena Aroma i to tańsze o wiele od tych z innych sklepów ( nie mają sdużego logo na opakowaniu). Podobnie jest z batonikami w Liderszajsie - Gawełkami - ptyszne, z Wawela :> moj sztuczxki napiszę póxniej, bo teraz troche sie źle czuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavava
do iczki Napisz nam coś może się lepiej poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: * Podkładu nie nakładam bezpośrednio na twarz. Wyciskam go troszkę na wierzchnią część dłoni, potem wyciskam z tubki mniej więcej taką samą ilość kremu nawilżającego ( super sprawdza się Nivea Young z minerałami) i mieszam. Taki podkład nakładam na twarz. Buzia jest mięciutka, a makijaż nie jest wcale mnie trwały i przede wszystkim - nie widać, że mamy czymś posmarowaną facjatkę. Podkład bezpośrednio ( nie wymieszany z kremem) nakładam tlyko gdy chcę nim coś zatuszować. * Namiętnie stosuję maseczkę z płatków owsianych (zmielonych) na twarz dekold ramiona i plecy. Miele płatki w młynku, zalewam wodą minerAlną i gotowe. Po takiej maseczce bardzo łatwo oczyścić twarz z zaskórników itp świństw ; / * Do mycia ciała, zamiast mydła, uzywam płynu do higieny intymnej z Ziai. Odkąd tak robie, nie mam problemów ze skórą :) Do twarzy też się nadaje, chociaz ja uzywam do twarzy innego kosmetyku ;) * Na usta najlepsza jest wazelina biała - wygładza. Gdy ja stosuję, mój chłopak zawsze pyta co robiłam z ustami, że są tak niesamowicie gładkie i miękkie :-) (ważne, aby zwrócić uwagę na skład - w składzie powinna być TYLKO wazelina biała, bez żadnych dodatków. to ważne :>) * Jako peeling do twarzy polecam płatki owsiane - rewelacja :) łuzkę albo dwie płatków zalewamy wodą i masujemy twarz, spłukujemy wodą i gotowe Narazie to chyba tyle, życzę powodzenia w pielęgnowaniu urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA TYCH KTÓRE NIE MOGĄ PIĆ TYCH OCHYDNYCH DROŻDŻY kohane ja wczoraj spróbowałam pić z ciepłą wodą bużka juz po paru godzinach gładziutka i super tak ma byc ale nie wypiłam dużo tego bo zygać się chce a dzisiaj robiłam sibie kuleczki małe takie z drożdzy i popijałam wodą o wiele lepiej nie śmierdzi przynajmniej mam nadzieje ze efekty będą spoko ale zobaczymy .POZDRAWIAM .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
bardzo fajny topic ciekawe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavava
piszcie piszcie bo aż się chce czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavava
odświerzam bo coś tu cicho mam jeszcze coś chociaż nie pamiętam czy już tego nie było jak muszę bardzo szybko umyć włosy i nie mam czasu na nałożenie balsamu lub odrzywki to biorę na rękę porcję tego i tego i mieszam włosy są po tym mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czasami jak mam bardzo wysuszone i popekane stopy mocze je, scieram pumeksem, smaruję baaardzo grubą warstwą kremu, ubieram w worki i skarpetki. zbyt czesto to chyba tak robic nie mozna, ale raz na jakis czas, w sytuacji awaryjnej... :) jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag
Witam wszystkie kobietki mam pare rad, którymi chętnie się z wami podzielę: 1) Cera zmęczona i blada Świeżo ugotowany ziemniak rozgnieść na miazgę, wymieszać z łyżką ciepłego, przegotowanego mleka i dodać kilkanaście kropli witaminy A+E. Dobrze ciepłą papkę nałożyć na twarz, szyję, dekolt, przykryć zwilżoną w ciepłej wodzie gazą i pozostawić na 20 min; 2) Peeling z chleba Skórkę półczerstwego, gruboziarnistego chleba moczymy w naparze z rumianku, szałwi lub lipy i masujemy okrężnymi ruchami; 3)Cera normalna i sucha Łyżeczkę drobno utartej marchwi połączyć z jednym żółtkiem, łyżeczką twarożku i kilkunastoma kroplami witaminy A. wymieszać masę, nałożyć na twarz i dekolt i trzymać 20 min; 4)Cera tłusta i mieszana Łyżeczkę drobno zmielonych płatków owsianych i łyżke zmielonego skrzypu polnego (można w młynku do kawy) zalać przegotowaną wodą, dodać kilkanaście kropel 3 proc. wody utlenionej. Przy bardzo tłustej cerze można dodać białko. 5)Maseczka do każdej cery 1 stołowa zmielonego siemienia zalać przegotowaną wrzącą wodą lub mlekiem w takiej ilości, aby powstała gęsta masa. Po przestudzeniu dodać żółtko, a przy cerze zwiotczałej i suchej - jeszcze dodatkowo kilkanaście kropel witaminy A+E. maseczke nakładamy n atwarz i przykrywamy. Przeciwdziała złuszczeniom, lekko oczyszcza pory i wygładza skórę. Mam nadzieje, że komuś pomogą ww domowe maseczki.To Tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×