Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość agag
Właśnie wyczytałam, ale nie stosowałam osobiście, wiec jak wypróbuje opoweim wam jakie przynosi skutki... a mianowicie włosy farbowane na blond mają skłonności do matowienia i żółknięcia. Zapobiegnie temu odwar z pietruszki. Dwa korzenie tej rośliny zalewamy litrem wody i gotujemy na małym ogniu 15 min. Umyte włosy płukamy przestudzonym odwarem. Wcieramy go we włosy oraz skórę głowy i gotowe. Moze ktoś szybciej niż ja zastosuje tę recepturę i podzieli się rezultatem. hmmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa!!!!!!!!! Z tymi paznokciami, to lepiej idź do dermatologa, bo to może być bzdura, ale może też być np.łuszczyca lub liszaj płaski(wklęśnięcia). Wklęśnięcia pojawiają się też przy ucisku płytki podczas wycinania skóre. A na bruzdowania, dobre są płyny zmiękczające płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
dziewczyny cześć! Odnalazłam ten temat już jakiś czas temu i nawet pare wpisów dokonałam. Byłam zachwycona kilkoma przepisami i je zastosowałam. Pięknie pachniałm i wspaniale się czułam po pilingu z soli, kawy, cynamonu i oliwy z pestek winogron. Skóra moja była po takim zabiegu gładziutka. Jednak teraz po kilku tygodniach stosowania mam mieszane uczucia. Stosowałam taki piling co 6 dni, teraz już od dwóch tygodni nie robię tego gdyż zauważyłam, że moja skóra po zabiegu jest rzeczywiście piękna lecz na drugi trzeci dzień nie pomaga jej nawet balsamowani, jest tak przesuszona, pękająca i nieprzyjemna. A twarz się postarzała, choć traktowałam ją podczas pilingu bardzo delikatnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, podejrzewam jednak, że to sól tak działa. Może nie na każdego ale jednak. Jako zamiennik soli p[roponuję użyć zmielonych płatków owsianych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenaa
HEJKA! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugarka
Mialam problemy ze stopami. Mimo codziennego tarcia pumeksem, spania w skarpetkach z roznego rodzaju kremami do stop, ciagle byl na nich bialawy nalot, skora twardawa i w ogole.... Teraz po pilingu , uzyciu tarki wmasowuje w stopy masc z wit A, na prawde tania, i nogi wsadzam na godzine do woreczkow plastikowych + skarpetki!! Goraco polecam raz na 10 dni i efekt dlugotrwaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota24
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola111
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna
Hej dziewczynki nie pozwólmy zeby tak wspaniały topik zaginął, podzielmy sie swoimi kuracjami upiększającymi:), ja wlasnie zaraz zabieram się za picie drożdzy to dopiero pierwszy dzień,ale naprawde wierze w to że moja cera będzie znacznie ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna
mam nadzieje że przejdzie mi to przez gardlo;-) zapach ma w sumie nie taki zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna
własnie wypiłam, faktycznie smak jest ochydny ale da sie wytrzymać;-) najlepiej wypić to za jednym zamachem szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna
dziewczyny mam jeszcze pytanko,moze byscie poradziły jakąś maseczke na suche, zniszczone włosy?a może ten pantelon byłby odpowiedni?doradzcie kochane, bo juz stosowalam rózne odżywki i nic mi to nie pomoglo,dalej są suche i matowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suchych i matowych polecam ocet jabłkowy rozcieńczony z wodą, możesz natłuszczać je także jedwabiem w płynie (mała buteleczka kosztuje 10 zł, ale używasz tylko dwóch kropelek), możesz także natłuscić włosy olejem kokosowym (kupisz w zielarniach ze zdrowa żywnościa), rycyna chyba tez jest dobra albo nawet zwykła oliwą z oliwek, zostawiasz w reczniku na pół h i płuczesz, ewentualnie maska z morskich alg (7 zł lub 12 zł opakowanie) lub z miodu, bananu i awokado (nakładasz na 20 min), wypróbuj też siemię lniane i wodę brzozową - miałam ten sam problem i odkąd odstawiłam chemiczne szampony (myję domowymi szamponami z żółtek i ziół, co jakiś czas tylko delikatnym szamponem dla małych dzieci) , podciełam włosy i raz w tygodniu robię sobie jakąs odżywkę naturalna , to moje włosy są o niebo lepsze, jeszcze nigdy nie miałam tak pieknych włosów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna
dziekuje bardzo za rade Wolfi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota24
Czesc dziewczyny.Ja polecam szampon Joanny "rzepa"- super pieni sie,zero lupiezu,chorób skóry a włosy są tak błyszczące,ze nigdy takich nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziara
zastanawiam się jaki tusz pasuje najbardziej osobie o blond włosach, bladej twarzy i niebieskich oczach?? czarny, brązowy, grafitowy??? dodan tylko że chciałabym by kolor tuszu nie rzucał się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziara
zastanawiam się jaki tusz pasuje najbardziej osobie o blond włosach, bladej twarzy i niebieskich oczach?? czarny, brązowy, grafitowy??? dodan tylko że chciałabym by kolor tuszu nie rzucał się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_25
Jestem stomatologiem i tak kiedys sie zlozylo ze leczylam zeby kosmetyczce. Bylo to kilka lat temu kiedy mialam jeszcze praktyki studenckie. Mialam oczywiscie problemy z cera. No i wtedy ona mi poradzila smarowac miejsca zablizniajace sie/miejsca po wyciskanych wypryskach olejkiem rycynowym. Maczalam patyczek do uczu i punktowo smarowalam. Naprawde goilo sie bardzo szybko i absolutnie nie mam teraz zadnej blizny ani sladu po wypryskach. Teraz do pielegnacji uzywam nawilzajacego balsamu do twarzy i ciala neutrogeny. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotrwałam do końca :) Postanowiłam sobie założyć zeszycik porad, tak jak moje poprzedniczki:] Zdziwiłam się kiedy dotarłam do ostatniej strony, tak się wczułam. Ja też coś dodam :) ale mam radochę z tego powodu :P Nikt wcześniej o tym nie wspomniał, więc się ciesze, nie będę powtarzać przepisu. Kilka osób narzekało na świecenie się skóry, jedna nawet osoba napisała, że po nałożeniu pudru już po godzinie świeci się jej nosek itp. MATUJĄCA MASECZKA :)))))) Niekiedy zapewne pozostało wam z obiadu trochę gotowanych ziemniaków. Bierze się kilka takich ziemniaków i dodaje mleka, ja dodaję zimne. Robimy papkę mieszając całość i nakłądamy na twarzyczkę. Kiedy wyschnie zdrapujemy ją i przemywały wodą. Gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakaja
Mam pasemka blond-zrobiły się żółte!!!!!!!!!!😭 Czy jedynym sposobem na rozjasnienie pasemek jest płukanka RENEGAL??? Poradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo haloo
jest tu ktos?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan na drzewie
na mnie dobrze dziala maseczka z pomidora( mam cere tlusta):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyyy.....
dziewczynki kochane, nie pozwólcie zeby ten cudowny topik upadł...:( dzięki wam wszystkim za cenne rady, jesteście wielkie, buziaki dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alize
ja mam cos na oczka:) 1.czytałam że nie ma nic lepszego dla oczu niz okład z lodu (np. zawijasz w husteczke)podobno po takim lekkim zmrozeniu od razu widać róznice, zmiejszają sie obrzeki, skóra jasnieje i w ogóle, jak chyba spróbuje 2. na zmeczone oczka, pozbawione blasku trzeba połozyc torebki herbaty, takie juz zużte i wystygniete. no to do dzieła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alize
jeszcze raz ja:) brałam te tabletki SILICA i ja wielkiej róznicy nie widziałam. Ale powiem wam czego sie dowiedzilam- jakiekolwiek dzialanie skrzypu polnego- tzn tych witamin"wyciag ze skrzeypu polnego" - uwalnia sie po 3 mies brania!!!!!!!!!!!!!!!!!!! troche meczace....:( p.s ja brałam merc special, troche kosztuje, ale naprawde po miesiacu widac róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alize
odswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak doprowadzic cialo do porzadku w krotkim czasie-moje doswiadczenie-w moim przypadku jest to bal:) 1)codzienny peeling ciala najlepiej gruboziarnisty 2)by uzyskac ladny odcien skory-bez solarium(nie mialam czasu a nie chcialam byc czerwona w dniu balu) :samoopalacz rozmieszac na rece z balsamem brazujacym i taka mieszanka smarowac cialo-nie ma smug-polecam samooplacz Garniera Ambre Solaire w sprayu:skora nie jest zolta a zlocista,spod dloni przed smarowaniem natrzec tlustym kremem by sie lapki nie przebarwily+sok naturalny z marchwi-najlepiej swiezo wyciskany lub Marwit i suszone morele-lepsze niz tabletki karotenowe:) 3)na problemy ze skora typu podraznienia i liszaje-grubo posmarowac pianka Pantenol,szybko sie wygladza 4)po wymyciu sie pod prysznicem-natrzec sie na mokro solidnie oliwka i dopiero potem delikatnie osuszyc skore recznikiem 5)plecy-szorowanie gabka+peeling+maseczka z drozdzy(przepisy powyzej u innych) 6)jak macie problem z cera-gruba warstwa Benzacne na noc,najlepiej tylko na partie twarzy ktore tego wymagaja bo bardzo wysusza-ale jako awaryjny srodek jest najlepszy-uwaga odbarwia reczniki!! 7)na dlonie grubo penaten na noc i rekawiczki-rano starannie je wymyc bo beda biale:) 8)na lsniace wlosy-niestety probowalam wiele domowych metod,ale przoduje(u moich kolezanek tez,bez wyjatku)maseczka L\'Oreala z farb do wlosow-taka w tubce.na wielkie wyjscie-warte zachodu 9)depilacja-pod pachami-gole maszynka ale uzywam balsamu-bez podraznien!jesli zdarzy sie zapalenie meszkow(czerwone krostki) to grubo alantanem(bez recepty,tani),dobre tez na bikini i nozki to mysle w skrocie zyczcie mi dobrej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek
cześć dziewuszki! mam dla Was 2 nowe przepisy,chyba ich tu nie widziałam: -na ujędrnienie skóry piersi:2 starte na drobną papkę jabłuszka nakładmy na pół godziny na biust, potem zmywamy; -na peeling enzymtyczny:jedno kiwi rozgniatamy na papkę,wmasowujemy w twarz, następnie kładziemy sie(bo ścieka) z tą maseczką na jakieś 20 minut,potem zmywamy.Kiwi zawiera kwasy owocowe,które złuszczają naskórek i wit.C która rozjaśnia skórę i nadaje jej ładny,jednolity koloryt. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin7
odświeżenie...niech jeszcze ktoś skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×