Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość pani Pelagia
Skorzystalam z waszych rad i zrobilam sobie maseczke z drozdzy.Nalozylam ja na twarz i na dekolt bo zrobily mi sie krostki.Jestem bardzo zadowolona z efektu i od teraz bede robila te maseczke kilka razy w tyogdniu bo naprawde dziala.Skora na twarzy jest oczyszczona,zaskorniki na nosie sa mniej widoczne a krostki na dekolcie zlagodnialy.Robilam te maseczke tylko raz a tu takie efekty.Jutro zrobie ja znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia1111111
hej nom nareszcie przeczytałam wszystko Wiecie co zakupiłam sobie olejek rycnowy smaruje niem nie tylko rzęsy i brwi ale tez sóre w okł oczu i usta bo nawilża i daje efekt błyszczyka jakby troche barwiła usta ppapappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy tutaj tak wychwalają picie drożdży, a ja tak ze zwykłej ciekawości zapytałam mojej mamy co o tym sądzi. Nie bardzo jej sie ten pomysł spodobał, twierdzi ze to moze powodowac jakies zmiany w jelitach, ze to jest nie przebadane, i tak dalej. Co prawda w stu procentach pewna nie była, ale z medycyna ma duzo wspolnego, wiec teraz sama nie wiem...:/ chyba jak tyle wa pije i tak zachwalacie to.. a zreszta nie wiem?. Poza tym topik rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczi
hejko dziewczynki! jestem tu nowa. ale jestem pod ogromnym wrazeniem waszej pomyslowosci i checi pomocy innym. naprawde ciesze sie ze trafilam na taki super topik. mam nadzieje ze uda mi sie wszystko przeczytac i wyprobowac to co bedzie mi odpowiadalo. nie pozwolmy zginac temu extra temacikowi!!!!!!!!!! :D 3majcie sie! pozdrowka! :)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina
najprostszy sposób na kiepski fluid(zeby maski nie było): zmieszaj go pół na pół z kremem nawilżającym jeśli fluid, puder jest za ciemny przetrzyj twarz delikatnie chusteczką a jeszcze lepszy jest filtr do kawy!! jeśli połozyłas za duzo różu a chcesz go rozjasnic, muśnij twarz talkiem ekspresowa maseczka-peeling: nałóż grubo krem nivea na twarz i mocno masuj szczoteczką do twarzy!zetrzyj chusteczka pozostałosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia111111
Hej a teraz troszke moich przepisów: ( z gazety) KROCHMAL NA ZMIĘKCZENIE STÓP: 2 łyżki mąki ziemniaczanej, w 1 szkl. wody zimnej wody wymieszaći wlać do garka z goracą wodą zagotować, wlać krochmal do miski z zimną wodą jak ostygnie moczyć stopy ok 10 min . Osuszyć stopy ręcznikiem (nie opłukiwac wodą) NA WYBIELENIE ZĘBÓW: MOŻNA STOSOWAĆ CYTRYNE, TRUSKAWKI , PROSZEK DO PIECZENIEA LUB SODEPOPROSTY TRZEĆ ZĘBY ( 2 OSTATNIE SPORADYCZNIE UWGA NA SZKLIWO) PRZECZYTAŁAM TEZ uwaga OLEJEK RYCYNOWY MA WŁASCIWOŚĆ WYGŁADZANIA ZMARSZCZEK W OKÓŁ OCZU !!!!!!!!!!!! PAPPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
czesc, nie czytalam calego topicu wiec nei wiem czy to bylo ale i tak napisze o moim sposobie na wlosy ja robie sobie co jakis czas maseczke na wlosy z oliwki do ciala jonhoson&jonhson, na umyte wlosy wmasowywuje oliwke zawijam w cieply recznik trzymam tak od 15 do 30 minut, potem trzeba wlosy nie tylko wyplukac ale umyc jeszzce raz aby miec pewnosc ze wszystko zeszlo,(oliwka jest b.tlusta wiec wiadomo trudno schodzi) wlosy sa po tym nawilzone na dluzszy czas, bardziej miekkie,podatniejsze do uklaadania, jest to dobry sposob dla suchych wlosow , przesuszonych zniszczonych suszeniem suszarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek rycynowy na zmarszczki
? ? ? Niemozliwe!!!!Nie chce mi sie wierzyc:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topic dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa....
Dziewczyny mam dla was sposób na mocne paznokcie. Wystarczy codziennie nakładać na nie kilka kropel olejku rycynowego i tak przez ok miesiąc. Efekty po takim czasie są widoczne gołym okiem... A tak przy okazji macie jakiś sposob na krostki na plecach i dekolcie??? Proszę pomóżcie mi, bo mam z tym wielki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddp
Wczoraj przed snem nałożyłam sobie na końcówki włosów zwykły krem nivea ( ktoś pisał o tym sposobie na tym topicu i postanowiłam spróbować), ale dodałam jeszcze krem z algami z AA. Dzisiaj rano umyłam włoski i... jest efekt. Włosy są lepiej nawilżone,gładki i miłe w dotyku. Polecam taka kurację dla posiadaczek tzw. siana na głowie :) Jak macie jeszcze jakieś sprawdzone przepisy piszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydło
A co ja mam zrobić na wypadające włosy?? Może coś poradzicie?? Bo wypadają mi dosłownie garściami. Aha i jeszcze mam jeden problem. Koło nosa mam cały czas skóre bardzo czerwoną i takie brzydkdie mi się to robi. Czasami się to nasila a czasami troche znika ale nigdy do końca. Co to jest i jak sobie z tym poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myja mam to samo co mydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) może tutaj ktoś mi coś poradzi na worki pod oczami? próbowałam już różnych kremów, okładów z rumianku, zielonej herbaty, masażu, nic nie pomaga, może lekki efekt po kremie nivea visage pod oczy (nie przeciwzmarszczkowy!) z góry przepraszam, jeśli to już było. jeśli było, napiszcie to sobie poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do MYDŁO
spróbuj przez jakiś czas zawsze przed umyciem stosować odżywkę z olejku rycynowego, zółtka i cytryny ale musisz być konsekwentna a koło nosa smaruj mascią z wit A do kupiniea w aptece ok. 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydło
Kupiłam sobie tę maść z wit. A i będe ją stosowała codziennie. Olejek rycynowy też kupiłam ale nie wiedziałam że jest on na przeczyszczenie :) trochę boję się go używać do włosów i ponoć on pociemnia włosy, a ja mam blond i chciałabym mieć jaśniejsze a nie ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do MYDŁO
Nie bój się olejku rycynowego ja też mam blond włosy i robię 1/tydz. czasami raz/2tyg i nie ciemnieją. Olejek ryc. jest na przeczyszczenie ale Ty go przecież nie będzisz piła tylko nakładała na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinqa
Bylam u pani dermatolog... z powodu moejej cerki fatalnej.. tzn z wypryskami.. i polecila mi mycie buzki mydlem siarkowym..lub szarym bardzo polecala tez picie herbatki z bratka:) ktora juz zakupilam.. a na pazurki to nie pilujcie ich metalowymi pilnikami..!!! nio chyba,ze chcecie zeby wam sie rozdwajaly.. Najlepiej kupic sobie pilnik szklany ale naprawde warto bo wzmacnia paznokcie..Ja osobiscie kupilam sobie tanszy mineralny... ale rownie dobry..A na cerke bardzo dobrze robi marchewka.. cera pozniej wyglada zdrowo.. i opalenizna ma ladna barwe... Wiec pijcie smialo marchewkowe soczki!!!Chcialam wam jeszcze powiedziec..bo byly watpliwosci..spytalam mojego wujka cio z tymi drozdzami i OBOWIAZKOWO CIEPLA WODA zalewajcie.. bo mozecie miec pozniej rozne problemy jak ktos juz tu zreszta pisal..bo przeczytaalam wszystkie posciki!!!Aaaa i skusilam sie na ten olejek rycinowy.. i zobacze czy rzeczywiscie jakies efekty beda!!:D:DD: Wogole extra temacik!! buziole....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do kremu NIvea
to rzxeczywiście daje bardzo ladny efekt . Miałam suche i zniszczone końcówki ( minimu 2 - 3 razy w tygodniu prostuje ) , a po kremie nivea śliczne . Dajego go przedz każdym myciem na 3 godzine od połowy długości włosów i raz na tydzien na noc . Efekt cudowny . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaa 1663
siemka! topic zajebisty... przeczytalam od dechy do dechy i wyprobuje kilka waszych sztuczek. oby tak dalej...pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata______
Przeczytałam prawie wszystko...!!! Więc mówię, że drożdze pijam już od trzech dni dwa razy dziennie... i albo mi się wydaje, albo na prawdę one działają...robię też maseczkę z drożdzy , która jest po prostu rewelacyjna!:D A na blizny po krostkach polecam maść Dernilan, coś koło 6-7zł pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko ....
podniose:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła nauczka
chce was pszestrzec dziewczyny, bo wyczytalam tu kilka porad i wcieliłam je w swoje zycie i tak bylo też w przypadku maseczki z drożdży...2 dni pózniej na twarzy wyskoczyła mi wysypka pełno czerwonych kropek wielkosci ziarnka grochu z ropą... dermatolog nie wiedziała co ma na to powiedzieć teraz 4 tyg. po tym nadal mam czerwone plamy na twarzy...Więc przed zrobieniem maseczki upewnijcie sie czy nie jestescie uczulone na drożdże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska
hej dziewczyny.co do drozdzy-sa swietne na tradzik,zarowno do uzytku wewnetrznego jak i zewnetrznego.zaczelam w podstawowce,kiedy tradzik byl moja zmora.zewnetrznie:drzdze z woda-tak zeby byla konsystencja smietany natomiast jezeli chodzi o picie drozdzy to najlepiej z goracym mlekiem-wtedy latwiej przelknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to kosmetyczno-pielęgnacyjna sztuczka, ale makijażowa :D kupiłam śliczną paletkę cieni GOLDEN ROSE (grey line, dwa czarne, dwa szare i biały) i cienie szybko blakły i znikały z powiek. nie chcę kłaść na powieki ani podkładu, ani pudru, więc pod te cienie używam jakiejś grubej kredki do oczu - Golden Rose albo Avonu - i trzymają się idealnie przez wiele godzin. bardzo polecam jak ktoś ma cienie w ciemnym kolorze, które szybko blakną albo znikają z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 20
hej wiecie co przeczytałam o tych preparatach z drożdzami.macie racje to prawda, ale zaproponuje wam jeszcze jedną rzecz....a mianowicie: BRATEK.:) bardzo dobrze oczyszcza organizm i swietnie działa na cere z trądzikiem. pije sie go dwa razy dziennie a do tego na noc wacikiem przeciera sie nim twarz- jak tonikiem. To wam napewno nie zaszkodzi a naprawde pomaga, tym bardziej ze jest to stara metoda naszych babć:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×