Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość picie drożdzy
Jak juz tak sie ochrzciłam, niech zostanie. Te wiadomości, ktore podałam, to informacje przekazane przez dziewczyny na tym topicu, jak i na forum, do ktorego jest w jednym z postow link. Wszedzie jest mowa o zabijaniu drożdzy z powodów, które podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111
Dziewczyny dużo czytam o maseczce na włosy z olejku ryc. z żółtkiem i cytryną i mam pytanie czy mogę dodać do tej mikstury wit E w płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalejułalejuihhhhhuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooi
A ja sobie zroibiłam dziś maseczkę nafty, olejku rycynowego,żółtka, cytrynki i do tego kapsułkę wit. A+E, potrzymałam godzinkę i włoski mam chyba gęstsze. Do maseczki z drożdzy też dodaję płatki owsiane. Drodzze zalewam goracym mlekiem(wole mleko od wody) i do tego zmielone płatki, potem to złuszczam jak zaschnie i bużkę mam jak pupcia niemowlęcia. Wcześniej oczywiście stosuje peeling z płatków. W ogóle to prawie do wszystkeigo dodaję cynamon, mi jakoś nie szkodzi. Na innym topiku ktos pisał, żeby robić peeling z bratka. Po prostu rozezdrzec torębkę po zaparzeniu, zmieszać ją z wodą i robic peeling. Ponoć działa. Peeling z kawy jest super, ale nie stosujcie soli, bo na dłuższą metę strasznie wysusza. Olejek rycynowy stosuje na wszystko, paznokcie, włosy, brwi i rzęsy i widzę efekdty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloes+wit.A smaruję glownie pod oczami,bo juz mimiczne zmarszczki mi sie pojawiaja(niestety) . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚ
Polecam maseczkę z zielonej glinki rewelacyjnie wygładza buźkę, znikaja wągry i inne syfki:) A do przemywania kwas borny(ja mam Borasol3%) znikają po nim czerwone plamki i wszystkie podrażnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wit A+E
Czy ktos z Was wie, jak ona działa na cere stosowana zewnetrznie. Wycisnełam ją z kapsułki i posmarowałam buzię i szyje, jest świetna w dotyku, mieciutka, delikatna, ale boje sie, ze moze witaminy w takiej stezonej postaci mogą na dluższa mete szkodzic? Bradoz prosze o pomoc, bo jesli nie szkodzilyby, to byłby to super kosmetyk, raz na jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
znacie jakas dobra metode na zaskorniki???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie te cholerne
zaskorniki nie daja mi zyc,a mam prawie 24lata:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tu tak pusto
? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temacik
haj ale kurcze oczki mnie bolą, cały topik przeczytałam :) naprawdę każda moze cos dla siebie tu znaleźć mnie głównie interesowała tłusta cera oraz suche i zniszczone włosy i musze stwierdzić , iż rzeczywiście mało jest porad na to aby skóra nie błyszczała - chociaz musze wypróbowac opisywaną maseczkę z ziemniaków a co do "chwilowego"zmatowienia skóry to dobry jest krem matujący z graniera(ok13 zł) -sama stosuję i naprawdę cera jest po nim matowa, ale w ciągu dnia niestety zaczyna się błyszczeć, dobry tez jest podkład z loreala ten z kaszmirem ale jest dosć drogi ok 50zł Pozdrawiam !!:) a moze ktoś zna sposób na puszące się włosy - ja mam nie dosć ze suche, farbowane to jeszcze strasznie się puszą i jest ich aż za dużo a wolałabym mieć je ładnie wygładzone PA !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemie lniane na puszenie
najlepsze jest , bo naturalne wiem,ze dziewczyny sobie chwala,nakładajac je na proste włoski,wygładza i doskonale prostuje, ja mam krecone ale kiedy chce miec proste tez nakładam "zelik"z siemia lnianego. robisz tak: gotujesz z 10 min w wodzie ok. 2 łyzek siemia lnianego ( H2O ok jednej szklanki)..podczas gotowania tworzy sie taki kisielek, przecedzasz to wszystko przez sitko i masz gotowy zelik na włosy. nakładasz na jeszcze mokre włoski i suszysz.postepujesz dokładnie tak samo , jak zazwyczaj..na poczatku mozesz byc zaskoczona, bo włosy beda sie ciezko rozczesywac, ale kiedy juz wyschna, beda niesamowicie gładkie i na pewno nie beda sie puszyc a co najwazniejsze nie skleja włosow.. na krecone włosy polecam, aby ten zelik nakładac, kiedy włoski juz troche podeschna i zaczna sie krecic, wtedy nalezy troszke ugniesc loczki rekami nasmarowanymi zelikiem. jest git..mi sie podoba, ZERO puszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
na popekane naczynka pomaga stosowany codziennie przez co najmniej 2 miesiace napar z kory debu.lyzka na szklanke wody. Z tymi drozdzami- prosze powiedzcie, czy maseczka moze byc z suszonych? Mieszkam w Ameryce i swiezych nie ma w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temacik
dzięki bardzo za radę z tym siemieniem lnianym , wypróbuję napewno :) bo już na te moje suche i puszące się włosy patrzeć nie mogę a to wszystko pewnie dlatego ze niedawno zrobiłam sobie pasemka na całej głowie.Dziewczyny odradzam - wiem ze to teraz modne i fajnie wygląda ale włosy po tym są w okropnym stanie.Lepiej sobie zrobic jeden ładny kolor, przynajmiej tak wysuszone nie będą . Teraz to wiem - tyle ze po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddddddddddddddddd
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina
super topik!podciagam do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temacik
No i wypróbowałam siemie lniane na włosy.Zrobiłam jak radziłyście- kleik z siemienia , nałożyłam na włosy i naprawdę włosy się mniej puszą . A wiec sprawdzone - POLECAM !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora gora gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina
dziewczyny nie pamiętam czy pisałyście ten przepis ale na wszelki wypadek napiszę-to będziecie miały najlepszą skórę pod słońcem. pod prysznicem lub w wannie nasyp na dłoń sól kuchenną-taka kopiasta garstka, zalej to obficie oliwką i nacieraj ciało. potem spłucz. ciało nie dość że jest wypolerowane peelingiem solnym to jeszcze nawilżone oliwką, wogóle nie trzeba się ptem smarować ostatnio używam tylko oliwkę do nawilżania ciała, nie stosuję już kremów do wyparzonego opakowania z aplikatorem po błyszczyku można także nalać oliwki-usta będą zawsze dobrze nawilżone można także smarować rzęsy na noc oliwką, jest to kuracja wzmacniająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu kilka osób rozmawiało o rogowaceniu mieszków około włosowych. Miałam 8 lat, gdy problem pojawił się pierwszy raz. ale to tylko kilka tygodni zima trwał, wiec lekarz doszedł do wniosku ze to nic poważnego i zbagatelizował problem. Bardzo długo źle diagnozowano schorzenie. Dopiero trzy lata temu (a mam 18 lat, czyli trochę się nacierpiałam) trafiłam do świetnej pani dermatolog, która dobrze mnie zdiagnozowała i podjęła próbę złagodzenia objawów, bo jak ktoś już zauważył to bardzo ciężka do wyleczenia choroba. Najważniejsze jest podjecie leczenia i odpowiednia pielegnacja skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRĘZYNKA21
to z tymiii szminakii , kapslemm ...ze podgrzewamyy naprawde swieny pomysl:P ja czasamii do tuszuu dodaje zwykly krem NIVEA i efekt jest superr fajnych ,,swiezych,, rzes!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udqud
lubudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnym pomysłem jest nakladanie na twarz miodu w trakcie kąpieli - para w połączeniu z miodem niesamowicie nawilza i odzywia buzke :) acha niestety to nie najlepszy pomysl dla alergiczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze jedno- zeschniety tusz ratuje kropla mleczka wtłaczanym do byteleczki z maskara ( moja qmpela robi to samo z kropla kawy ). Dobre efekty daje tesh wkladanie tuszu na 10 m. do szklanki z wrzatkiem !!! Mam hopla na punkcie włosów, a one odwdzieczaja mi sie nieslychanie : wsrod naturalnych kosmetykow odzywiajacych są : olejek migdałowy, rycynowy, łopianowy nafta kosmetyczna mango ( utarty, nałozony na 15m. daje polysk ) ocet winny ( 2 łyzki na litr wody do splukiwania ) zwykly krem np. nivea soft polozony na suche wlosy oliwa z oliwek , miód tesh dobrze robia na wloski dobrym sposobem jest tesh masaz suchej glowki szamponem - to odzywia Te 3 ostatnie triki nauczyly mnie moje byle kolezanki - modelki ( paskudna praca w Polsce a za granica to jush nie powiem :( acha przed pokazami czesto ``znikaly kosmetyki `` ( choc buty tesh- zawisc i walka miedzy dziewczynami nieslychana ) Kosmetykiem - niewidka bylo serum lub maseczka liftingujaca ktora z powodzeniem zastepuje ubite białko nalozone na twarz na 10 m :) TRIK ZAWODOWYCH WIZAZYSTOW- - rozswietlanie i rozjasnianie tych partii gdzie pojawiaja sie zmarszki i innych strategicznych aby uzyskac skore pelna blasku, bez zmarszczek. Oto te miejsca - wewn. kaciki oczu, pucki, wglebienie na brodzie. garbek nosa, luk briowy, skron ( to poszerza) kontur ust ( powieksza usta ) oraz zmarszczki nosowo wargowe i cienie pod oczami - mieszanie podkladow z kremem , pudrem, cieniem rozswietlajacym TO JEST NAPRAWDE WAZNE !! WIELE KOBIET O TYM ZAPOMINA A UWIERZCIE MI TE NAJMODNIEJSZE W TYM SEZONIE MAKIJAZE ,,NO - MAKEUP,, B. DELIKATNE PRZEDE WSZYSTKIM BAZUJA NA ROZŚWIETLENIU !!! acha wyglada to fantastycznie na ładnych cerkach ( z doświadczenia widze , że im gorszy jest stan cery to, tym gorzej to wyglada - wtedy potrzebny jest umiar. Najgorzej jest przedobrzyc- wtedy świecisz sie jakbys miala przetluszczona skore )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina
podobno na cerę najlepsza jest sałatka na sniadanie: płatki owsiane z miodem i mlekiem, nasiakaja przez noc. rano dajemy jabłko starte na tarce, kropla cytryny, orzechy.jemy codziennie! to stary przepis , podobno dobrze leczy trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×