Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość_ruda
Gościu te fotum jest po to aby się na wzajem wspierać, a nie czepiać się słownictwa. Nawet nie podpisujesz się. Tylko tyle masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Gościu skoro tak Ci to przeszkadza to zapytam wprost... Co ile uprawiacie sex?? Lepiej Ci? A swoją drogą nie masz zamiaru odpowiadać to nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Gość Kasiur88, z mężem w poprzednim cyklu (1 z clo) PRZYTULALIŚMY się w od 12 do 16 codziennie. W tym cyklu (2 z clo) mamy się PRZYTULAĆ 12 dnia, jeden dzień przerwy, od 14 do 16 dnia, jeden dzień przerwy i 18 dnia. Przed clo były cykle, w których PRZYTULALIŚMY się o wiele rzadziej, a i takie kiedy o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Gość Kasiur88 czy mozesz cos wiecej napisac na ten temat. jakie przysrosty, kiedy po terminie okresu testy wychodzily negatywnie.mało jest w necie info na ten temat. moze to sie czesto zdarza przeciez mało kobiet robi hcg, przewaznie z moczu i zapisuja sie do lekarza.my przytulalismy sie codziennie lub co 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 to było 6lat temu więc przyrostow nie pamiętam ale nawet lekarz się dziwił że hcg mi niskie wychodziło a jak byłam na wizycie to byłam w 5tyg. Test sikany zrobiłam najpierw w dniu @ potem po tygodniu a że jak już wiedziałam że jestem w ciąży i jeden mi został to zrobiłam w 4msc i wyszedł negatywny... Chyba na mnie nie działają :-) za to znajoma która w zeszłym roku urodziła dla żartów zrobiła test ciążowy uwaga uwaga... Herbacie!! I wyszedł pozytywnie ;-) także ja widząc po swoim przykładzie testami się nie mam zamiaru sugerować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
mnie tez ciekawiło częstotliwość przytulania, moja gin mówiła celować w owulację ale my staraliśmy się dwa dni przed w owulację i dwa dni po ale niestety przez rok rezultatów brak niestety - dziewczyny wy wiecie kiedy macie owulacje tzn macie kłucie np. w boku? ja używam testow owulacyjnych od tego miesiąca już nabyłam w aptece więc zobaczę jak to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Ja 28 czekam na @. Tym razem spokojnie i bezstresowo bo wiem, że owulacji nie było. Nie mam żadnych "wmówionych sobie " objawów ciążowych. Czuję spokój przed burzą bo w marcu ostatni czyli 6 cykl z CLO. Dzwoniłam do kliniki niepłodności, aby umówić się z lekarzem, którego poleciła mi ginekolog - ma najbliższy wolny termin na kwiecień - więc idealnie będę już po kuracji z Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
mój mąz nawet przestał chodzić na siłownię bo w pracy miał taki pakiet siłownia basen ale dla dobra naszych staran zrezygnował bo ponoć cieżki wysiłek fizyczny jest przeciwskazany, a dziewczyny czy jakies suplementy łykają wasi partnerzy? mój dostał do łykania taki preparat profertil trochę drogi bo za kuracje miesięczną płaci 150zł ale mój mąz ma słabe wyniki więc nie wiem czy to pomoże mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
do sylwi którego dnia cyklu masz owulację? pytam bo ciekawi mnie kiedy te przytulanka i jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 ogarne sobie ciasto na pączki ;-) i poszukam tych wyników gdzieś pewnie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka mi testy owulacyjne wychodzily negstywnie. Tylko raz wyszedł pozytywnie jak juz lekarz widział że pęcherzyk jest bardziej duży i dał mi zastrzyk pregnyl na pęknięcie. Dlatego dużą nadzieję pokladam w następnym cyklu, gdyż zacznę brać clo i już w lodówce mam przepisane zastrzyki (podwojna dawka). Dziewczyny może wy coś na ten temat wiecie (muszę się dopytać lekarza). Tak jak już pisałam lekarz wcześniej dał mi jedną dawkę pregnyl i pęcherzyk pękł. Dlaczego postanowil, że przy kolejnym cyklu dostanę podwójną dawkę? Jeśli chodzi o odczuwanie owulacji to mnie strasznie zaczyna boli jeden jajnik. Dopiero jak dostałam zastrzyk ok 24 godz. po poczułam ulgę więc to był moment owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka mój też bierze profertil. Faktycznie nie jest tani, ale czytalam że jest bardzo dobry. Moj bierzesz z zalecenia lekarza bo też miał średnie wyniki. Łyka dwie tabletki rano + sylimarol (na wątrobę, bo chyba ten lek obciąża), a wieczorem witaminę B + witaminę C. Tak kazał lekarz. Ja dorzucilam od siebie witaminę D bo wspomaga płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
gośc ruda mój ma łykac od tego cyklu profertil a twój długo łykago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
do ruda- a ta witamina b to kompleks czy jakas inna? mój dostał też na noc witamine c ale o b to nic lekarz nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
ruda jaką witaminę b bierze twój mąż? mój ma tez srednie wyniki nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
mojemu lekarz mówił ze w tym profertilu jest witamina b czyli kwas foliowy a jaką twój łyka dodatkowo witaminę b ? - ruda napiszesz nazwe leku z witaminą b którą twój łyka ? mój jest taki ostrożny jeżeli chodzi o suplementy że ciężko go namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Kkk2891 znalazłam :-) wynik hcg z 3 lipca 2011 beta <2 wynik z 7.07 = 36,41 wynik z 9.07= 30,01 i wynik 18.07=175,23 wizytę miałam 26 i na usg 5tc w międzyczasie testy sikane negatywne. Także sama widzisz ze u mnie ta beta jest niewiarygodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka mój jeszcze nie mąż, ale już w krótce bierze już prawie trzy miesiące. Za ok dwa tygodnie wreszcie zrobimy ponownie badania to wtedy napiszę jak wyszły. Jeśli chodzi o witaminę B to bierze B Complex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Kasiur88 ja powiem tak co do tego przytulania mi lekarz w poprzednim cyklu kazał od 12dc-17 co 24 h czyli od wtorku do niedzieli a owu była w piatek czy sobotę ale chyba żołnierzyki były już osłabione tak podejrzewał chyba teraz bo tym razem mam pecherzyk 20mm z wtorku z usg i kazał działać wczoraj i dziś i twierdzi ze gotowy jest do pęknięcia a jutro mam usg i zobaczymy czy faktycznie pękł reszta dni to działania do przyjemności mowi ze te dwa dni ważne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Oprócz tego uslyszalam ze jeśli teraz nie Uda sie badamy partnera nasienie bo według lekarza ze mną wszystko ok wiec walczę jeszcze dziś jutro usg i czekanie co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izka
z tym przytualniem to ciężko wyważyć, moja gin mówiła że czesty sex jest nie wskazany bo osłabia nasienie, nam kazała co dwa dni ,nie wiem już też mętlik mam w głowie bo przecież komórka jajowa żyj***ardzo krótko chyba 24 godziny czy się myle dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka ty dopiero zaczynasz brać clo? Jeżeli twój mąż ma kiepskie wyniki, to nie marnuj cykli z clo. Wyniki po tym leku podobno są lepsze po trzech miesiącach, gdyż tyle trwa cały proces wytwarzania spermy. Ja właśnie zaczęłam czwarty cykl bez clo, gdyż stwierdziłam że to bez sensu sie faszerowac i narażać wlasne zdrowie, jak i tak są znikome szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
do ruda -mój nie bierze tego sylimarolu na wątrobę bo czytał ulotkę i jest tam dużo skutków ubocznych i się boi go łykać wiec sam profertil 2 razy rano a na noc witamine c w dawce 500 -tak mu lekarz zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
masz racje ruda ,może odpuszczę na trzy miesiące starania z clo ,niech mąz wyniki poprawi profertilem, w sumie u mnie dziś 3 dc a za dwa dni dopiero miałam te clo brać, a mąż mój dopiero zaczął opakowanie proferil i pewnie nie od razu będą efekty a clo poczeka wykupione mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
ruda dzięki za podpowiedz myśle ze na początku niech mój poprawi wyniki nasienia bo nic z tego nie będzie a tylko będę się stresowała ze clo nie działa ,jeszcze dwa dni to przemyśle na spokojnie- ruda kiedy ty teraz testujesz który u ciebie dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Izka jeśli chodzi o sylimarol to lek na wątrobę, widocznie profertil strasznie może obciążyc wątrobę i chyba jednak warto go pobrać. Są w różnych dawkach. Może wziąć tą najmniejszą. Ja właśnie jestem po @. W tym miesiącu jeszcze nie biorę clo, bo nie wiem jak wyjdą badania mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izka
mi gin przepisała inofem 1 saszetke więc ten cykl będę na tym leku, wcześniej przez rok brałam ovarin a jakie wy dziewczyny bierzecie suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja też biorę Ovarin. To dobry suplement. Nie jest tani ale ma co trzeba. Do tego dodatkowo biorę witaminę D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość izka cykle mam zazwyczaj 28 dniowe, ale zdarza się, że przeciągają się do 32 dni. po monitoringu wygląda, że owulację mam w 14-15 dc. w tym czasie ostatnio odczuwałam silniej jajniki. ja od grudnia biorę Miositogyn (lek o działaniu jak Inifem). a od stycznia dodatkowo olej z wiesiołka w tabletkach, na poprawę śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×