Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madusia > gratulacje 👄 mój rowerek czeka na ściągnięcie go ze stryszku , wypucowanie i .... w drogę :) Taniuszka > 3m się ciepluteńko 🌻 bedzie dobrze !!!! musi być :) Milunia > bardzo lubie popracować na polu , czasami to relaksuje , choć czasami wymaga sporo wysiłku ;) a porządki > heh ;) już najwyższy czas , żeby wokół domu widać było wiosnę :):):):):) Behemotku > wracaj szybko :) Inguś > Oliwka musi cudnie wyglądać z tymi ząbeczkami ..... a już na spacerze z mamusią :) Życzę udanej pogody na wszystkie spacery i wycałuj córę od nas :) Karaaniu > 👄 👄👄 :) Nasza kofffana męzatko :) eFCIUSIU > ZAPRAszany do nas :):):):):):)::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiek..to EXTRA...zabierz mnie na rame...no...zabierz.....eeejjj..nawet schudne zeby sie zmiescic..... :D:D:D Ingus Oliwka musi byc pieeekna...a te zabki..nooo..cudooooo🌻👄...mnostwo buziaczkow....dla naszej kruszynki.... jak tam dzionek mija dolkowicze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe przedpołudnie spędzam w domq 🌻 Później uczelnia , jakaś czytelnia, biblioteka .... ufff... i aby do końca dzionka .... ale znowu jutro ciężki dzień , więc wieczór spędzę z książkami .........ale WEEKEND :):):):):) zapowiada się ciekawie :) bardzo ciekawie , więc żyję myślą o nim ...... nie warto się poddawać tygodniem , skoro czeka nas weekendzik , dziewczynki :):):):):):P Buziaki dla Was 👄👄👄👄👄👄 !!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani....:classic_cool: nie chce być niemiła, :D ale odsuń się od mojego bicykla śliczniusiego,😘 bo będzie cały w twojej ciągnącej się slinie :D :D tuptająca oliwcia z 4 ząbkami.....zamieniłabym rower na oliwcie 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼ale dzisiaj uroczo 🌼 wczoraj biegałam z lubym po sklepikach i kupiłam sobie bluzeczkę :D, a mój luby nie wiadomo jakim cudem zgubił 400 zł :(->czego się dopoatrzył ok 24.30 i zaczął myśleć, gdzie mu się one podziały aż mnie zdenerwusiał ->>> bo nawet domniemywał, iż mu ktoś ukradł -> ale to nie możliwe bo porfel miał u mnie w torebce, a jak by ktoś ukradł to całość albo całą kasę nie 400 zł (a mieliśmy przy sobie 4000 zł), a dzisiaj -> przed chwilą mi oznajmił, że tak się stało bo go w domu pośpieszałam i nie zdążył kaski wyjąć ->>> i mnie ponownie rozdrażnił :( Ale co tam dzisiaj idę do mojego promotora, a później do knajpki z koleżanką :D :D i jest tak uroczo za oknem :D aż chce się żyć 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼ale dzisiaj uroczo 🌼 wczoraj biegałam z lubym po sklepikach i kupiłam sobie bluzeczkę :D, a mój luby nie wiadomo jakim cudem zgubił 400 zł :(->czego się dopoatrzył ok 24.30 i zaczął myśleć, gdzie mu się one podziały aż mnie zdenerwusiał ->>> bo nawet domniemywał, iż mu ktoś ukradł -> ale to nie możliwe bo porfel miał u mnie w torebce, a jak by ktoś ukradł to całość albo całą kasę nie 400 zł (a mieliśmy przy sobie 4000 zł), a dzisiaj -> przed chwilą mi oznajmił, że tak się stało bo go w domu pośpieszałam i nie zdążył kaski wyjąć ->>> i mnie ponownie rozdrażnił :( Ale co tam dzisiaj idę do mojego promotora, a później do knajpki z koleżanką :D :D i jest tak uroczo za oknem :D aż chce się żyć 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia skarbenku..powiedz ty mi czy ty na studia wyjechalas ?? czy w domku jestes?? bo wiesz jakos nigdy o tym nie myslalam - a teraz sie zastanawiam - czy nasza Leticia w domku???:D:D:D A ja sie nie ciesze na weekendzik.....bo znowu do szkoly....i to do 19.30 - wyobrazacie to sobie??:D:D..ale jeszcze tylko 4 zjazdy i koniec...ufffff...tylko ta prace napisac.....magisterke mialam typowo w terenie - badania prowadzilam i obserwacje...wiec tak siela rzeczy i z rozpedu ja napisalam....a ta prace dyplomowa - jak sobie pomysle ze mam w bibliotece tylko siedziec...bleeeee...wole moje roslinki chyba...to dziwne zawsze myslalam ze prawo to jest - a teraz widze ze jednak ochrona srodowiska to byl dobry wybor - nie wytrzymalabym 5 - ciu lat na prawie.... hihihi ale wam glowy pozawracalam moimi studiami...hehehe a w przyszlym roku znowu cos nowego....hihihi:D:D - i znowu bede mogla jeczec...ale wiecie co? ja tak naprawde to lubie sie uczyc.....:D:D hmmmmm..jakas nienormalna chyba jestem...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlask...mlask........pieeeekna rama rrrrowerrrrowa....... choc tu my presssiesssssss.........piekny ssssskarb....:D:D....hihi Madus a gdzie ty trzymasz ten rowerek...- moze na balkonie??...czy w piwnicy??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś, gratuluję nowego nabytku i życzę miłego użytkowania. Dzień jak narazie mija nieźle, ja dzisiaj jestem słomiana wdowa, męża wyprawiłam w delegeacje, jeszcze z rana tylko zdarłam od niego kasę na jutrzejszego fryzjera. Trochę był w szoku sumą, ale co jak chce mieć ładną żonę to niech płaci. Wieczorkiem mam jazdę, tydzień przerwy miałam i stęskniłam sie już za moim instruktorkiem. Potrzciwina z niego. A Oliwka rzeczywiście ze swoim nowym nabytkiem czyli ząbkami wygląda uroczo, przy tym codziennie wymyśla jakieś przeurocze nowe minki, no i robi na złość od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani!!! ani się waż!!! rowerek w przedpokoju czymię! i dwugłowy smok go pilnuje!!! ty...ty....kujonico, lubiaca się uczyć...yyyyh!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):P Dziewuszki > spokojnie , spokojnie z tym rowerkiem , no bo jak się na niego rzucicie , to on biedak nie wytrzyma , a jak mu coś przy okazji urwiecie ... jakiś łańcuszek , czy , co ...............? Milunia > będzie wszystko super :) To tylko tak chwilowo , a pracka - na pewno będzie supcio :) Karaaniu > Leticia w domku , na uczelnię ma pół godzinki autobusem -> nie narzekam :) Ty moja kochana uczennico - UCZ się Ucz Nauka to potęgi KLUCZ ;) jak kiedyś się pisało w pamiętnikach :) Inguś > życze miłej jazdy i odjazdowej frrrrizzzzurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia, a może się zamienimiy na rowerki -> ja mam taki ładniusi, 3 letni i najprostszy jaki można sobie wyobrazić :D to jak będzie;) robimy zamiankę ;) Leticia 🖐️ karaani -> ja też lubię się uczyć, zawsze coś sobie wynajduję, a to jakiś kursik, a to coś innego. Teraz jednak chyba nie pójdę na prawko tylko skupię się na angielskim - bo to jednak chyba ważniejsze(potrzebniejsze) dla mnie w chwili obecnej, a za rok może jakaś podyplomówka - jak mówisz, że ochrona jest ciekawa to może z prawa ochrony środowiska :D Inguś - a masz już jakiś planik odnośnie włosków czy idziesz tak na żywca (bez pomysła:D ) -> miłej jazy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz milunia z tym fryzjerem, tak na żywca, to póżniej zawsze wyje i wstydzę się wyjść na ulicę, planuję lekko skrócić, bo juz mi sie za bardzo nie układają. Naraziwe żadnych innowacji nie będę wprowacać, jak narazie czuję sie dobrze z tą fryzura i planuję zrobić sobie balejaż. Podobno są teraz nie modne, ale bardzo podoba mi się jak robi to ta fryzjerka, jeszcze nigdy nie trafiłam na żadną , a ptrzetestowałam ich wioele, która robiłaby to własnie w taki sposób jak ona. Przynajmniej wiem, że dobierze mi dobrze kolory, zawsze cos doradzi i wiem, że raczej będę sie czuła dobrze z tym co mi zrobi. Maduś a to może zamienisz się ze mną, ja widziałam u nas w garażu, a raczej złomiarni, dwa roweryki takie modyfikowane, oddam Ci te dwa za twój jeden. Wtedy i Twój Tom będzie miał rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 chcą mi zabrać rowerek.....buuuu 😭 eeee tam ! ja tam zawsze eksperymentuję z kłakami! mam taka długosc włosów ( tak krócej niz do ramion) że wszystko z nimi robię: tne, ciacham, cieniuje...tylko koloru nie zmieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się naeksperymentowałam, czasami słono za to płaciłam, narazie tak jak jest jest mi dobrze, ale jak mi sie juz nudzi to cosik wymyśle. łoj cosik mi w brzuszku burczy a tu jeszcze do 15.30 hohoho............. Maduś pozdrów i ucałuj ode mnie Efciusię, cholewcia powiedz jej że znowu nie działa mi gadulec w pracy, tak od świąt cosik sie zrypało. buu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś. juz przekazałam i ona powiedziała, że juz idzie na kafe! tup.tup.tup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madus daj sie przejechac na Twoim rowerze :P. ja co prawda tez mam rowerek ale sie nie umywa do Twojego (kupilam sobie taniutkiego jednosladowca bo jezdze raczej od wielkiego dzwonu) ;) leticia nie perzeucz sie bo Ci sie glowenka zagotuje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ efciusia a ja mam włoski takie za łopatki, na górze jaśniejsze na dole ciemniejsze (odcienie rudego) z przodu lekko pocieniowane -> i przydało by mi się je podciąć do już się rozdwajają i strzępią, a i do mojej fruzjerki z chęcią bym się wybrała bo to fajniutka dziwczynka, lubię z nią gadać -> a experymantować na włosach lubię ale w granicach rozsądku - one w życiu już swoje wycierpiały (oj bardzo) :D 👄 ale ty madusia jesteś ;( będę płakała hlip, hlip.... a ja w sobotę umówiłam się z koleżanką i pojadę do niej na rowerku (niestety moim, bo widzę że z zamiany nici) pierwszy raz w tym roku uruchomię mój sprzęcior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiii..rowerku...ciiiiii. już nie plakusiaj...ciiii...dobry rowerek ...dobry...nie oddam cię nikomu...nic sie nie bój...ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) behemotq - gratulacje dla mamy :) madusia - uciekaj z tym rowerem bo Ci go zabiorą - zobaczysz !! :D jak macie dobrze z tym solarium ... ja też miałąm zacząć chodzic od kwietnia .... :( i zrzucić te zbędne 2 kg miałam zamiar ..... a teraz ani sie odchudzać ani poopalać ... dobrze, zę chociaż mam dosc śniadą cerę .... tylko czmeu pryszczatą :P inguś 🌻 tak sie kiedys martwiłaś ząbkami olivci - a teraz ma juz cztery :) wyobrasżam sobie jaka jest z nimi rozkoszna :) całuski dla niej od cioci elffika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik 👄 a jak się czujesz - wszystko jest ok - nie miewasz porannych mdłości ??? :D 👄 dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i estem :) Karaani> normalnie siem prawiem posiusiała jak przeczytałam to twoje prrrr szalona... A co ty mnie do kobyły porównujesz???? I to MATKĘ w dodatku :D :D ;) :O Doczytałam że na naszym topiku mamy nowy rower ;) Śliczniusi, srebrzusi.... no to czy ja mogę dzisiaj na nim pojeździć? :D 😘 dla wszystkich i 🤗 Ingusia> potul ode mnie Oliwkę słodziutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że jesteś behemocie! ale ja juz muszę spadać :) pokapać śliną na bicykla 😍 😘 😍 to do jutra :) papapapa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już Pa!!! Pa!!!! Trzymajta kciuki między 17 a 18 :Dmoże mnie promotorek potworek nie zeżre - a serio to super miły i sympatyczny facecik, z którym zawsze sobie pogadam o pierdułkach :D 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elfficzkowa mamusiu...buziaczki.... trzymajcie sie dziewczeta....milego popoludnia ja juz ide papa..do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×