Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Właśnie ..... zapomniusiałam się zapytać jak tam Wasze nóżki -> oczywiście Twoja Leticio i Twoja Robalku :D kiedy będziecie mieli zdjęcie gipsu :) Buziunie i całunie dla wszyściusich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal > przychodź jutro z kontroli z dobrymi nowinkami :) a ta woda to chyba czeka na Ciebie - pewnie się zagrzeje jak nóżka wyzdrowieje 🌻 Inguś > wyrzuć lenia ~! pogoń go :) a przede wszystkim ładnie się uśmiechnij :) Milunia > u mnie to będzie jeszcze ok. półtora tygodnia ... ale z dnia na dzień leci czas ... i coraz bliżej tego cudnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra be.
buuuuuuuuuuuu. i nic mi sie nie układa i nikt nie moze mi pomoc. mam tyle na głowie ze nie wiem za co sie zabrac, i brakuje mi piniedzy i nie chce juz brac od rodzicow i ze studiami nie tak jak powinno bycd i buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm mam nadzieje ze jutro bede juz bezzz tego ciezaru czego Tobie tez zycze .bo nie najlepiey i ciekawiej chodzic w takim czyms ;) Jak tylko wróce ze szpitala to zaraz klikne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
a ja mam dola bo rozstalam sie z fajnym facetem .poza tym jestem za granica i bardzo tesknie.wogole z zycia mam dola. nic mi sie nie chcce chyba tylko spakowac sie i wracac do Polski....wyc mi sie chce wyc mi sie chce wszystko jest takie dupiate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katra i Do Ciebie NN jescze nigdy nie bło tak zle zeby nie mogło byc gorzey wiec noski do góry i prosze sie przedstawic i cos wiecey do mikrofonu powiedziec o sobie ,nikt nie ma tak wspaniale jak by chciał ,ale pogadac mozna zawsze wspólnie ,a moze ktos cos poradzi wiec zapraszam do klikania 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kochane Nawet nie wiecie jak mnie podniosłyście na duchu Leticia- postanowiłam zrobić mężowi niespodziankę i przygotowałam na jego powrót romantyczną kolacyjkę, przy której poruszyliśmy wprawdzie niezbyt mile tematy, ale przecież nie można uciekać od problemów. Pocieszające jest to, że udało nam się wyjaśnić wiele spraw i jak na razie jest cudownie. Mam nadzieję, że ta sielanka potrwa dłużej..... jak spiewa Borysewicz&Kukiz....po nocy przychodzi dzien... Milunia, Inguś- dzięki za troskę, buziaki Pozdrowionka dla Wszystkich Kaarani- gratulacje, niech Wam się dobrze mieszka w Waszym nowym gniazdku miłości. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Mam 25 lat a jestem taka glupia.tesknie za tym facetem z ktorym juz nie jestem.dopiero teraz zaczelo mi tak bardzo zalezec. jak go stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
postanowilismy ze bedziemy przyjaciolmi.ale nie wiem co z tego wyjdzie.wogole nie wiem o co mi chodzi taka jestem pogupiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Wszystko przez to ze wyjechalam. nie wytrzymalismy tego...ciekawe co nas bedzie laczyc jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miski...pisze z domku...juz mam necik.....wreszcie nie jestem odcięta od świata i nawet moge chyba znaczki do ą i ę stawiac....czego w pracy nie moglam robic....;);););););) bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Molly🌻 >>>NN ;) to naprawde trodna sprawa ,ale moze warto sprobowac sie zkontaktowac czy to juz definitywne NIE ??? ja tego nie wiem Ty to wiesz jak jest,czasami ta druga osoba tez by chciała wrocic ale nie ma odwagi i czeka na to ,ze własnie Ty sie odezwiesz i zrobisz ten pierwszy krok ,ja tylko moge sobie gadac bo nie znam szczegułów sprawy no ale Ty wiesz jaka moze byc relacja tey drugiej osoby do Ciebie .Ja bym na pewno prubował chyba ze chodzi o cos naprawde nie do wybaczenia wtedy trzeba sie usmiechnac do swiata i isc do przodu ku nowemu ;) Pozdrawiam i życze powodzenia jak chcesz pogadac tu to spox a mozesz napisac na e-maila jest w stopce zpraszam .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Mam z nim kontakt przez GG. wiem ze mu jest ciezko. ale nie wiem czy to jest jeszcze do uratowania. tydzien temu pisal ze moze cos jeszcze miedzy nami bedzie.ale ja chyba wszystko zawalilam.Boze jaka jestem glupia.Czy mam sie go zapytac wprost czy mamy jakies szanse.bylismy razem pol roku.zerwalismy bo cos sie zaczelo psuc.zadna zdrada nic takiego.zwyczajnych pare klotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak ja bym napisał zadzwonił ,chyba ze on kłutnie wszczynał to poczekaj jescze pare dni co bedzie moze on zrobi pierwszy krok wtedy bedzie miał troche wiecey szacunku do Ciebie a Ty przewage ze on pierwszy przyszedł ale to juz Ty wiesz .A jezeli sie kogos kocha naprawde to warto ratowac za wszelka cene . Powodzenia .🌻 Ja juz zmykam teraz na opatrunek jak co to napisz na poczte dobra ,a na pewno sie odezwe narazie ;) i jescze raz powodzenia zycze Ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Was , jeśli macie jakieś problemiki - zanućcie sobie tą melodię , a zobaczycie , że będzie lepiej :) 🌻 Dzisiaj jakoś źle A jutro jest inaczej Przestań już ! Zaśpiewam ci, bo: 🌻 Jest taki dzień I każdy tak ma Że czasem jest źle Że jakoś nie tak A potem jest noc I znowu jest dzień Uwierz mi, że Uśmiechniesz znów się 🌻 Wszystko, co na świecie Wszystko ma swój czas Raz jest dobrze, a raz nie 🌻 Molly > 👄👄👄 !!! życzę Ci , aby dobrze było jak najdłużej ! To naprawdę ważne : porozmawiać ... niby sie wydaje - co to jest ....? Ale tak naprawdę to klucz do wszystkiego , a przede wszystkim do serca ... ❤️ ❤️❤️ ... Sama się ciągle o tym przekonuję ... Karaaniu > w domu necik - cudna rzecz ... masz juz gadulca ....? Robalku > czekamy ......... NN i katra be. > uszka do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 👄 Karaani fajowo Ci :D:Dmi też przydał by się necik w domu i może sobie założę jakieś łącze radiowe bo neostrada jest jak na mój gust trochę za droga :) NN może faktycznie tak jak Robal radzi jeszcze raz to przemyślcie i zastanówcie się czy rzeczywiście chcecie się rozstać, a może potrzebowaliście po prostu chwilkę od siebie odpocząć, poukładać sobie wszystko w głowach, przemyśleć parę kwestii i przekonać się o tym, że wasze uczucie wciąż istnieje i jest b.mocne tylko zostało przytłoczone codziennymi sprawami ❤️ Molly z tą kolacyjnką to był dobry pomysł na pewno i oby teraz wszystko już było jak w bajce.....👄 Leticia to dobrze, że lada dzień pozbędziesz się tego dodatkowego obciążenia w formie gipsu :D:D 👄 Tobie Robalku zapewne też uda się zrzucić już niedługo skorupę 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mlunieczko.....milego i pieknego dnia zycze ci....❤️ Leticia kofana bidronko usmiech od ranka prosze...:):):) Robal......mam nadzieje ze nie cierpisz i zmiany opatrunkow nie bola??:) Molly....to dobrze ze jest dobrze;);).....w kazdym zwiazku sa gorsze i lepsze chwile a caly pic polega na tym ze jedna ze stron musi sie wtedy bardziej starac ......ale jak sie ludziki kochaja to zawsze sie dogadaja ...no nie??;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki🌻👄 siedze juz ubrany i czekam na kolege z samochodem co mnie zawiezie do szpitala z moim gipsikiem;) Pozdrawiam Sxecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) rpobalq czy ten gipsik to juz dzis Ci ściągną ??? Leticia 👄 trzymaj sie dzielnie - i pomysl, że Twoje niebieskie pasqdztwo z nóżki zdejmą lada dzień :) karaania .... nie odpowiedziałąś mi napoprzednie pytanie 😤 i nie odp czy masz gadulca !! a tpo rpzeciez b. ważne :P milunia, madusia, molly, malutka, behemotek i wszyyycyy pozostali buziole 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie piękny słoneczny poranek, siedzę właśnie nad książkami i próbuję coś sensownego napisać Miśkowi w tej pracy. Leticia,milunia- słoneczko zaświeciło jaśniej w naszym domku i jestem ... milunia- my mamy internet drogą radiową i jestem zadowolona, mam stały dostęp za naprawdę niską cenMnie piękny słoneczny poranek, siedzę właśnie nad książkami i próbuję coś sensownego napisać Miśkowi w tej pracy. Leticia,milunia- słoneczko zaświeciło jaśniej w naszym domku i jestem ... milunia- my mamy internet drogą radiową i jestem zadowolona, mam stały dostęp za naprawdę niską cene. Zdarzają się wprawdzie awarie, ale są one w miarę szybko usuwane. Jak zdrówko naszych połamańców- Leticia, Robal trzymajcie się ... Pozdrowionka dla Wszystkich naszych dołkowiczów. NN- wprawdzie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale należy pamiętać, że nigdy nie jest ona tą samą rzeką. Tak więc warto spróbować bynajmniej porozmawiać, a jak się uda to ten związek na pewno nie będzie już taki jak poprzednio. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzatko+malenstwo........nie mam jeszcze gadu ale sobie dzisiaj zainstaluje.....:):):).....a co do \"przypadlosci kobiecej\"...to diabelstwo objawilo......nie wiem czy to dobrze czy zle???;););)......ostatnio kombinowalam jak jeden z pokoi przerobic na sliczny pokoj dziecinny.....uuuiiiiiiii.......❤️ Robal trzym sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za troske ;) mam nadzieje ze to juz dzis mi to zdejma hm bardzo bym chciał juz popływac i normalnym krokiem zajsc do baru na pifkooooooooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla wszystkich smutasów (dla dla nie smutasów również):->: Przychodzi babcia do lekarza i mówi, że chce uprawiać seks, ale nie chce mieć dzieci. Doktor mówi, że są trzy sposoby: -1 kondom -2 tabletki antykoncepcyjne -3 stosunek przerywany. Przychodzi babcia po 3 latach i przedstawia swoje dzieci : Aldona z dziurawego kondona, Mietek z przeterminowanych tabletek i Walenty za późno wyciągnięty.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHE dobre;) >>>>Stoi młody chłopak w aptece i ludzi przepuszcza w koleyce ,aptekarz sobie mysli pewno chłopak potrzebuje prezerwatywy ,no i zamykajac apteke o 20. podchodzi do chłopca i mówi z usmiechem .....co pierwsza randka i potrzebujesz gume ,chłopak na to ze gorzey pierwsza wizyta u dziewczyny na kolacji i ze mama tey dziewczyny tez niezła dupa wiec prosi o dwie gumy !!! >>> Po kolacji dziewczyna mówi do chłopaka wiesz gdybym wiedziała ze taki mruk jestes nic nie mówisz tylko patrzysz w podłoge to bym Cie na kolacje nie zapraszała a on jej odpowiada Wiesz gdybym wiedział ze Twój ojciec jest Aptekarzem to bym nie przyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam za wszystkie cieplusie słówka ... juz niedługo pozbędę się pancerzyka .... :D i to naprawdę niedługo .... koffani jesteście ...❤️ ... A ja od rana wygrzewam kości na słoneczku ... cudnym ... wspaniałym ... cieplusim .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 Ja też bym się z chęcią powygrzewała ale mogę (niestety) tylko cieszyć się słoneczkiem przez okienko .....ale może nadrobię to dzisiaj w solarce :Ddawno tam nie była i trochę bladziocha ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, wszystkim dzieciaczkom i duzym i malym wszystkiego najlepszego z okazji ich Święta. Przecież wszyscy jesteśmy dziećmi, może trochę juz wyrosniętymi, ale co tam święto jest święto. Robal, wracaj juz do nas bez gipsiku, Leticia, Ty Też jak najszybciej pozbywaj się tego cholirstwa z nogi, bo ida upały i będziesz mieć jedną nózke biała a druga opaloną :D NN zyczę Ci abyś wszystkie swoje sprawy poukładała w zgodzie ze swoim serem i rozumem. Czasami trzeba ryzykować, potem jak się czegoś nie zrobi można tego żałować całe zycie. Powodzenia. Molly, dobrze, że rozeszly się chmury z nad Twojego małżeństwa. nad moim niestety nadal krążą, jakoś ostatnio nie możemy się dogadać. Ale trzeba cos działać, ku lepszemu oczywiście. Karaanii, jak juz będziesz mieć gadulca to też kcem numer. Pozdrowienia dla wszystkich i 👄 Elfficzku i jak tam w pracy juz oznajmiłaś już radosna wieść o swoim dzieciaczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, ja tez bym się powygrzrewała w prawdziwym słońcu, w solarium byłam wczoraj. Na brzuchu widac opaleniznę, ale na reszcie ciała jakas taka znikoma. ja chcę na urlop, nad wodę, na słońce, z daleka od problemów dnia codziennego, z daleka od szefa, z daleka od dołów, od sprzatania, od prania , od napięcia przed i po m.................. wrrrrrrrr.............. mam dosyć, ja wysiadam ale czy się da od wszystkiego tak ucieć - dobrze by było, ale chyba nie) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz bossssko Leticia....ja tez kcem na sloneczko...tymczasem moj gabinecik drzewkami i krzaczorami...(hihih to pewnie w nich zaginela kitty i Behemotka)....zasloniety i sloneczka do 15 h nie uraczysz...teraz to sie nawet farelka podgrzewam....;);););).....bo cos znowu u nas zimnica zawiewa....Elffik przypominam o cieplym sweterku..... Robal no to kciuki trzymam zebys jak najszybciej mogl to pifffko sobie sam dostarczyc.... Molly....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×