Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Cześć kobietki :) Słonko ....... jest cudowne ... tylko czasami zakrywają go chmurki ... a w domku jest chłodniej niż na polku . Siedzę sobie na świeżym powietrzu i przesyłam Wam trochę tego słoneczka , szczególnie Tobie Karaaniu 👄 i Tobie Ingusiu , abyś w najbliższym czasie spełniła swoje marzenia od odpoczynku i oderwaniu sie od rzeczywistości życia codziennego :D Miluniu 👄 słodkie te życzonka .............jej.......... 🌻 wracam do mojego solarium na polku ... dla samej przyjemności ciepełka , bo mój naturalny kolor skóry juz się chyba nie przyciemni :P a może ...........? 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku!!!! pomocy!!!!! słonko mi się gdziesik skryło :( Leticio fajnie Ci, że nie musisz się opalać, bo ja z natury jestem raczej blada więc bez solarki lub słonka ni rusz -> bo latem nakładać sobie gubą wartewkę pudru na buźkę to nie dla mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja tylko chciaam oliwci i maleństwu elffikowemu życzyć wszystkiego kolorowego i milusiego i kochanego w Dniu Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > rzucam słonko - leeeeeeeeeeci ..................................!!!!!!!!!!!!!!!! i na pewno za chwilę u Ciebie będzie :D ja jeszcze nie odwiedzałam solarki i raczej sie nie zanosi ... wolę słoneczko :D Buziaki :) A twarz ... czasami jestem niezadowolona , bo jest jak dla mnie za ciemna ... chciałabym mieć jaśniejszą ... ale za pudrem nie przepadam i muszę się zadowolić tym co mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Wiecie co? on chyba z tego zalu chcialby sie wyzyc na mnie bo caly czas truje ze jest juz z inna laska.Wiem ze sie tak pociesza.Nie wpadlby ze zwiazku w zwiazek tak szybko wiem o tym. bylismy ze soba pol roku i kochal mnie. bardzomnie kochal.Jak myslicie czy jest mozliwe zeby sie tak szybko odkochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN może próbuje o Tobie zapomnieć, spotykając się z kims innym, ale jeśli naprawde kochał, to tak szybko się nie odkocha nie ma szans. Spróbuj jeszcze raz z nim porozmawiać, jesli nadal będzie upierał sie przy swoim, to nie warto tracic na niego czasu. Jeszcze sam zrozumie co stracił. Madusia, dzieki. Wielki całusek od Oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Za autobusem i za facetem nie trzeba gonić - będzie następny\" - cóz zycie jest brutalne. Niech wreszcie faceci zrozumieją, że o kobiety trzeba walczyć, a nie czekać z załozonymi rękami. Oczywiście są wyjatki, nie wrzucam wszystkich facetów do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Dwa tyg. temu plakal ze sie ze mna rozstaje i pytal czy mamy jeszcze jakies szanse.mowil ze nie zamierza wiazac sie na stale ze nie moze teraz tak cierpi. czy to jest mozliwe zeby tak szybko zapomniec? moim zdaniem to gra.Tak czesto daje mi do zrozumienia ze sie spotyka z ta swoja justyna i ze jest mu z nia dobrze.stara sie wzbudzic we mnie zazdrosc zebym walczyla o niego ale ja sie nie bede ponizac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Napisalam mu wprost:myslisz ze mi zrobisz na zlosc?chcesz mi dolozyc smutkow problemow czy co?nie zrobisz. i nie badz dzieckiem.jezeli chcesz byc moim kumplem wiecej tak nie rob.Chyba dobrze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN biedactwo Ty moje faceci często właśnie tacy są nie dorastają nam do pięt, może ten Twój zdąży w porę przemyśleć swoje zachowanie jeśli zaś nie to jego strata.... może jedna go sobie odpuść -> wiem łatwo powiedzieć -> może to właśnie spowoduje, że zastanowi się nad swoim postępowaniem :D 🖐️ Inguś i Madusia 👄 ...... a ja zaraz lecę do domciu...... a słonko od Ciebie Leticio doleciało ale ponownie mi zwiało :( oby tylko deszczyku nie było bo jakoś tak się u mnie zachmurzyło :( :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
chetnie bym jej powiedziala ze latwo zbierac resztki po kims no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN oczywiście sie nie poniżaj, nie ma sensu gonić za nieszczera i nieprawdziwa miłościa. Jak mu będzie zależało, to sie postara, bo narazie to się zachowuje jak niedorosniety dzieciak. Powodzenia i głowa do gry, a mówienie cos tamtej dziewczynie według mnie nie ma sensu. Poprostu zachowaj honor i przemilcz to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! ❤️ NN...głowka do góry! Jak facetowi zależy to przekopie góry aby Cie odnaleźdź..i być z Toba...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś, choć jestem daleko od Twojego domku, to czym prędzej przepędzam chmurzyska. Moja babcia mówiła, że życie jest zbyt piękne i niestety zbyt krótkie by tracić je na klotnie, banaly...te słowa często nam pomagają gdy, nie możemy się porozumieć. Pozdrowienia dla Oliwki w dniu jej święta, to też okazja do wspólnego, miłego spędzenia czasu. Całusy dla kaarani, miluni, madusi, Letici, Robala, taniuszki, ellficzka, no i oczywiście dla Behemotka, oraz dla wszytkich pozostałych. Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
A ja juz nie zaluje ze stracilam tego faceta. okazal sie kompletnym h....chcialam z nim porozmawiac na GG a on chyba byl z nia i oboje pokazali swoj niski poziom.Ona mu chyba dyktowala co ma pisac jakies takie zalosne teksty ponizej prehistorycznego poziomu nawozu zaby. Jak on moze byc taki wplywowy nie rozumiem tego co mu sie stalo jak mozna sie tak zmienic w przeciagu tak krotkiego czasu.Boze jaki on jest zalosny. zal mi go. a jak go kopnie w dupe co napewno zrobi to jeszcze bardziej mi go bedzie zal .ale mnie juz nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
w zwiazku z tym mam kolejnego dola dlaczego ludzie sa tacy wredni tacy podli...chyba nie ma dla mnie miejsca na tym swiecie. nie nadaje sie. jestem za miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN
Teraz mam kolejny powod do dola to ze ludzie sa tacy wredni.napewno nie wszyscy ale tyle razy sie przejechalam. nie ma dla mnie na tym swiecie miejsca. za miekka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN > przytulamy Cię wszyscy bardzo mocno ... może chociaż trochę Cię pocieszymy ... może na chwilke się uśmiechniesz - życzę Ci tego z całego serducha !!! To co przezywasz jest naprawdę trudne ... ale jeśli on , że tak powiem odstawia takie cyrki ... to chyba nie jest Ciebie wart ... Chyba , że tamta dziewczyna wykorzystuje całą sytuację i próbuje Was jeszcze bardziej poróżnić , a on , jeśli mu coś się pokręci w główce ... jej słucha ..........? Trzym się cieplutko !! 👄 Robal > norrrrmalnie ...no jak ... no tego .... jej ...kurczę ....... ALE MASZ FAJNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no chyba Ci zazdroszczę ............... 🌻 gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal...gratulejszyn... NN...uśmiechnij się..nie warto smutać się przez kogoś takiego..Zapomnij jak najszybciej o nim..idz na imprezke..do klubu ze znajomymi..wypij piwko..pogadaj..potancz..wyszalej się!Może poznasz kogoś..Ale nie zamykaj sie sama w domku..bo tylko smutniejesz...nie warto sobie głoówki zawracać...A nie wszyscy sa tacy wredni!! [prytulam cieplo] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×