Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

patrzę za okienko, a tu słonka nie ma :-(( zaglądam na topik, a tu cisza i pustki ..... :-(( :-)) pozdrowionka i oby chociaż popołudniu nie padało :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio, oj bardzo długo.... 6-7 a może więcej lat - to szmat czasu. Początkowo jak zaczęłam mieszkać we wrocku to wszystku mnie tu wkurzało, a zwłaszcza tory tramwajowe po których jeżdżą samochody i masa przejazdów kolejowych - ale już do tego przywykłam i teraz jest git :-)) .... a teraz moja droga szybciutko zabieraj się do nauki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, jesteście Kochane. Dzisiaj jakaś taka smętna jest ta pogoda, że usypiam, kiedy będzie 15.30. Ostatnio jakieś takie pustki na topiku, gdziesik wszystkich wywiało, czyzby na łono natury????????????????/ Leticia, jak kiedyś będziesz miała czas, to tak sobie pomyślałam, że tez przeciez możemy sobie zrobić takie podwójne spotkanie gdziesik w Rzeszowie, co Ty na to ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > jednak co jakis czas nawiedza mnie pokusa , aby zajrzeć na Dołkowo :) To już takie miłe uzależnienie ...:D Ja mam nadzieję , że nie będę zmieniać miejsca zamieszkania na az takie dalekie , gdybym nawet miała się przeprowadziś w przyszłości , to chyba będzie blisko ... ;) Inguś >>> PEWNIE !! OCZYWIŚCIE !!! 🌻 Jestem jak najbardziej za !!!!! To byłoby świetne :) Ja jestem w rze codziennie ! Więc jak najbardziej :) Napisz mi pocztą kiedy będziesz w mieście , to się spikniemy :) 🌻🌻🌻 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssuuu! co tu takie pustki? trochę człowieka nie było i już szaleństwo... witam nowe twarze :) gdzie są stare twarze??? hę???? leticia, inga 👄 behemot?!, madusia?!, malutka?! co to kurna jest?... gdzie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cio tam dziewczynki? no i Robalku? Kurna..tesknie za Tomem...wrr...ale jesce tylko 16 dni + wieczorek :)!!! A do nauki wrcam..ble...fuj...wrr 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam z samego rana i o zdrowie pytam (złaszcza Ciebie Inguś) ale fajowo już za kilkadziesiąt chwilek weekend :-)) :-)) a ja wczoraj nic nie załatwiłam :-( mój promotor nie miał mojej pracy i w dalszym ciągu nic nie wiem -> nie wiem czy jest ok, czy dużo poprawek itp, itd.... na szczęście do mojej obrony zostało jeszcze dużoooo czasu. A Ty Inuś jak tam jak poziom Twojej wiedzy - macie podandy jakiś zakres pytań na obronę ?? Buziaczki 👄dla Wszystki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Kitty wylazlas z krzaczorow....hehe nabakana???? a ja to bym sie chetnie w te krzaczory zawinela i zapomniala o swiecie....buuuuu do szczecina wrocila zima..jaaaa nieee chccceeee Czesc Milunia , czesc Malutka...ale z was pilne uczennice...uuuu a ja mam za tydzien egzamin i robic mi sie nie chce...uuuu....uwazam ze na podyplomowkach powinno sie dac spokoj bidnym ludziskom i wstawiac im oceny bez klopotow, jessssu czemu ja sobie nie zrobilam rocznej przerwy po studiach ....uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karaani przerwa po st... to nie głupi pomysł ale szkoda czasu jeśli oczywiście chce się dalej kontynuować naukę, ja mam co do tego wątpliwości ale do września mam czas do namysłu :-)) całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek dziewczynki :) kiedy czytam o Waszych pracach , to przypomina mi się ta moja praca nieszczęsna , dla której nie mam czasu - muszę się wziąć - w przyszłym tygodniu - obiecuję to sobie ! Kittulu > szalejesz , szalejesz ... i Ciebie czasami brak .... ale gdzie Madusie , Behemotki .......? Czy mogę sobie u Ciebie grządkę zamówić ?? :D Malutka > szybciutko Ci zleci , trzymaj się kochana 👄!!! Miluniu > życzę Ci szybkiego złapania promotaora , żebyś już się nie martwiła i wiedziała co i jak :) Karaaniu > racja - powinni Wam trochę odpuścić - przecież Wy nie macie na głowie tylko szkoły .... !!! A jaki będziesz miała tytulik po tej dyplomówce ...? 🌻 ...choć wiosny brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Leticio - u mnie za oknem już lepiej niż wczoraj (brak deszczu) ale słonka nadal nie widać, a co do mojej pracy to mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się :-)) Tobie zaś życzę weny twórczej, przypływu enegii i czasu, który mogłabyś poświęcić na pisanie bo wiadomo, że bez niego nie da rady:)) 🌼 - a to na przywołanie wiosny - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > dziękuję - myślę , że pomoże i , że może akurat jakaś wena mnie nawiedzi ;) ... niestety będzie się to wiązało z dużą ilością czasu spędzonego w czytelni .... więc pewnie na Dołkowie będe się rzadko pojawiać 😭 ... ale obiecuję wpaść :D A teraz już będę Wam życzyć miłęgo weekendu , bo mykam na cały dzionek :0 ..... Trzymajcie się i szukajcie wiosenki \" 🌻🌻🌻🌻 \'\' !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani. ostatnimy czasy nie pisala bo jestem chora. od 6 dni non stop boli mnie zoladek. :0 trzymajcie sie cieplo dolkowicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia Tobie też życzę wspaniałego weekendu :)) pisz pracę ale pamiętaj też o tym, żeby chociaż na chwilkę odpłynąć w potok przyjemności. Witaj Taniuszka biedna Ty moja dziewuszko, współczuję Ci niezmiernie i życzę szybkiego powrotu do żywych, mnie też dzisiaj pobolewa ale brzunio (.... sprawy kobiece) zawsze w \"te dni\" ledwo żyję i marzę tylko o tym by legnąć chociaż na chwilkę..... >>> dobrze,że do 15 już co raz bliżej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Chciałam złożyć najserdeczniejsze (chociaż spóźnione) życzenia naszej Karaani! Życzę ci szczęścia na nowej drodze życia. Życzę ci by twój mąż zawsze był dla ciebie przyjacielem i kochankiem. Byście potrafili rozmawiać o wszystkim i dużo zrozumienia. Życzę wam duuuużo szczęścia i... no niech cię uściskam [ścisku ścisk]. Poza tym pozdrawiam wszystkich serdecznie i 🌻 oraz 😘 dla was. I jeszcze jedno.... muszę chyba plantację odwiedzić, bo długo mnie tam nie było ;) P.S. Ło bosze, żebym ja w takim wieku matką topiku została..... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa Milunia - oby ta 15 byla juzzzzzzzz:D:D a po podyplomowce tytulu nie ma.......... juz mam mgr- y i inz-ry...wystarczy...teraz bede miala po porstu skonczone studia podyplomowe z zakresu prawa......hy...a w przyszlym roku juz robie przerwe...chyba ;);) i wysylam miska na studia ja zadowole sie jezykiem obcym i moze FC z anglika.....ciekawe czy mi kiedys cos da moj ped do wiedzy???;););)...powiesze sobie te dyplomy nad zlewozmywakiem albo wanienka dla dziecka.....jak to sobrze ze ja sie ucze dla wlasnej satysfakcji no nie?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i buziaczki na poczateczek pochmurnego, zimnego, wcale nie wiosennego, a nawet zimowego dnia. Taniuszka wracaj do zrowia, mnie tez męczy katarzysko i gardziołko pobolewa. Milunia, nie dali nam zakresu pytań, powiedzieli, że będą tylko pytania a z pracy, ale w moim przypadku to duzo wkuwania na pamięć, bo mam dużo wypunktowanych róznych zadań, więc poprostu trzeba ich się nauczyć na pamięć. Jaki jest Twój mailik, to sobie dodam do moich adresików. No a pozostałych bywalczyń, jak nie ma tak nie ma. Zapomniały o nas czy cuś. A może ta wredaśna jaga praca ich tak trzyma w szponach. Może trzeba zorganizować jakieś masowe odbijanie zakładniczek pracy i nauki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotko....matko moja...jak dopsze ze jestes....co tam slychac??? jak tam sprawy????mam nadzieje ze wszystko ok???? czemu sie tak dlugo nie odzywalas????? nio buziaki dla ciebie!!!!❤️❤️❤️:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyy :) karaani :) to całkiem jak ja :P też będę wieszała nad wanienka a co :P albo nad łóżeczkiem malucha, zeby wiedziało, ze mam mamę eksperta z zakresu pedagogiki i nauk pokrewnych i nie podskakiwało, jak mu sie system wychowawczy nie spodoba :P ..... ojj bedzie tego - już dwa czekają, trzeci w drodze a od października obowiązkowo czwarty :P tylko coby za szybko tego łózeczka nie było nad którym bedę to wsyztsko wieszała ;) mi tż na podyplomówce zadają ..... i egzaminy robią .... nie wszyscy na szczęście ale jednak ... teraz muszę konspekt zajęć z logorytmiki napisać - nie mam na to czasu ..... ani tym bardziej ochoty :0 całuski dla wszytskich dziewczynek i dla robalka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> u mnie ok. Znaczy było gorzej. Rozstałam się znowu z Tomkiem. Teraz się zeszliśmy :O I w sumie nie wiem jak to będzie w tym temacie. Nie odzywałam się bo nie miałam kiedy. Trochę mnie w pracy nie było. Później byłam ale mam nowe obowiązki i nie miałam nawet chwili wytchnienia. Dodatkowo doszły mi treningi trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny bo w maju wyjeżdzam na kilka dni do Belgii. I tak wyszło że miałam tylko siły na padnięcie do łóżka. A jak twoje życie małżeńskie się układa? :) Ale w pracy zaczyna się uspokajać więc mam nadzieję że będę do was częściej zaglądać bo brakowało mi waszych literek :) Elffik> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotqq 🌻-uszek .... oj masz Ty się z tym Tomkiem biedactwo .... takie ciągłe rozstania i powroty nie wróżą dobrze Waszemu zwiazkowi :( ale moze jeszcze sie ułoży ..... a pracę jagę przegoń - to nie powód, zeby nas zaniedbywać !! nio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1
Witaj Milunia! Jak widze, jestes bardzo pilna osobka, piszesz prace... Ja tez musze napisac i mam na razie 10 stron, a do polowy maja musze oddac!!! Nie chce mi sie strasznie, nie mam ochoty sie za to zabierac:( Pomocy!!!! Zmobilizuj mnie jakos, blagam...... Mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elffiku, Elffiku> masz rację to nie wróży nic dobrego. :( Ale nie przejmujmy się na zapas :) Praca jaga niestety dała mi dokopać. :O Oczywiście postaram się zabić gada by mi nie przeszkadzał w miłych konwersacjach z wami :) Co u ciebie Elffiku słychać? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś leci ..... praca studia dom przyjaciele ..... tylko moja najjj psiapsiółę powiało do Anglii i tęskno mi za nia jak cholera :( mam na bierząco relacje - dostałąm od niej list na 16 stron i dzwoni czasem - ale to nie to samo :) bo kto ze mna pójdzie buty kupić ?? :(( w pracy w sumei w porządku - dzieci mnie juz zaakceptowały i polubiły ... gorzej z koleżankami - ale to raczje ich problem a nie mój - zreszta nic dziwnego - sama stara kadra i ja jedna młodziutka do tego z wygladem nastolatki :P mozę je to boli :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiuu - a cóż to za opis na gg ?????????????????? zaraz musze sie zbierać do pracy ..... dzis teatrzyk ... ciekawe jak te moje \"aniołki\" będą sie na nim zachowywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Inguś nie mam swojej prywatnej skrzyneczki - tylko służbową :-(( Behemot a na jakie treningi tak ostro biegasz? a co do spraw sercowych to takie rozstania i powroty zawsze są b. ciężkie i musisz sobie dobrze przemyśleć to czy warto :-)) ... i do Kasi 1 - do roboty kobieto!!!!, ja zrobiłam tak najpierw pozbierałam potrzebne mi materiały, później podzieliłam je sobie tematycznie, a na końcu sobie silnie przyobiecałam, że codziennie będę pisała minimum 1 godz., a w weekend 3 godz. i uparcie to realizowałam, fakt po 2 tyg. już miałam dość i dopadło mnie zmęczenie, ale jakoś dałam radę - odsunęłam wszystko na potem i poszło :-)) mysisz wziąć się ostro do pracy im szybciej napiszesz pracę tym lepiej dla Ciebie - będziesz wtedy miała luz psychicznu i dużo samozadowolenia. Więc do dzieła i pisz jak Ci idzie !!!! - a jak nie będziesz pisała to ja będę krzyczała !!! :-)) ... elffik a Ty pracujesz gdziesz w przedszkolu czy w szkółce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> nie przejmuj się \"koleżankami\" najważniejsze są dzieci. O twojej przyjaciółce czytałam i rozumiem twoją tęsknotę (ja za mamą tęsknię i to coraz bardziej) :( Masz nas, wiem że to nie to samo... ale... :) Milunia> trenujemy układ do tej Belgii bo to będzie firmowy wyjazd i będziemy kibicowały naszym \"chłopcom\" :D W każdym razie śmiesznie będzie. A co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, a ja myślałm (nie wiem dlaczego???) że Ty jesteś tancerką i masz jakieś mistrzostwa :-)) a tu widzę czeka Cię super zabawa i ogrom śmiechu :-)- szkoda, że ja nie mam w planach jakiegoś wyjazdu, ... a u mnie co raz lepiej (bliżej 15) i brzuszek mnie mniej boli, szkoda tylko, że dzisiaj nie bedę mogła wyskoczyć na gimnastykę (tego mój brzuch by nie przeżył, a trupa nie mam zamiaru nosić :-)) ) szkoda też, że na tę gimnastykę to musze sama biegać ->>moja kumpela od sportu irekreacji w zeszłym tygodniu dziecię urodziła :-)) z kimś zawsze weselej i przyjemniej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> ja tancerka??? no nie, rozbawiłaś mnie :) Już to sobie wyobrażam :D Co się z twoim brzuniem stało że boli? :( Może Robal by pomasował? (przy okazji duże buźki dla niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1
Milunia- dziekuje za doping, tego wlasnie bylo mi trzeba! I krzycz glosno, jak nie bede pisac ;) Ja wiekszosc ksiazek juz wlasciwie mam, wiec nie jest tak zle, musze tylko przezwyciezyc lenistwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×