Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemot - czy to żart Prima Aprilisowy???? :-)) Jeśli nie to GRATULACJE i wielka buźka👄 mamusiu 🌼 Karaani 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry nasza kochana pocieszycielko Miluniu....milego dnia ci zycze 🌻 Leticio mam nadzieje ze poprawa humorku zmierza trwale i wytrwale w strone optymizmu!!!! Choc nadziei w nas juz malo choc nam wszystkim sie zdawalo............ ze nam lzej i latwiej bedzie.............. ............................to nie uda sie tak w pedzie wszystkich waznych spraw dokonac bliskich ludzi znow przekonac.......... ..........................ze pomimo wad tych wielu wciaz myslami przy przyjacielu nasze zycie w ciaglym pedzie lecz przyjaciel wciaz w nim bedzie wazne miejsce w sercu ma .................................to nadzieje daje nam!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dla wszystkich dziewczynek ktore maja trudne dni....mysle o was ....buziaki sle .....bedzie dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEHEMOT>>>>>>>>OOOOOO MATKO MOJA>>>>>>>❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KOCHAM CIE ....jeeeeeejuuuuu....juuuupiiiiii!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ jezeli to zart pryma aprilisowy.......to cie wlasnorecznie zabije!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU JESTEM W SZOKU.....a mialam sie dzisiaj wytrwale uczyc do egzaminu...no to nici...bede caly dzien dzisiaj przezywala...... Behemotko napisz kochanie czy to nie zart..........no nie zostawiaj mnie w niepewnosci...jejeu....jak ja cie ciesze!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot.... obeca i (być może) przyszła mamo 👄 napisz coś więcej, jak się czujesz, który to tydzień itp.... no i oczywiście czekamy na potwierdzenie tej wiadomości (że to nie żarcik) :-)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj zwariowany dzionek, u mnie w pracy kupa śmiechu - >>>wszyscy kłamią jak najęci :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leticia - dzięki za ciepłe słowa i tu i na gg 🌻 milunia - jesteś kochana 👄 wszytskie jesteście kochane .... karani 👄, bebhemotek 🌻 inguś - trzymam za Ciebie kciuki mimo własnych zmartwień - tylko nie gniewaj sie jak przed 14.00 je puszczę - będę wtedy w klinice ....... jak ja mam wytrzymać do 14.00 ???? teraz troszq Wam objaśnię - behemotqq - jeśli to nie był pimaaprilisowy żart to jest nas dwie !!! ale ..... no właśnie ale ..... testy labolatoryjne wykazały u mnie ciażę - jednak na USG nic nie widać :( wniosek - podejrzenie ciąży pozamacicznej :( chyba wiecie z czym to się łączy - lekarz mnei wczoraj przeraził - zwłaszcza, jak na dowidzenia mi wczoraj powiedział, zebym na siebie uważała i jakby cos sie działo to prosto do szpitala ...... znowu ryczę .... dzisiaj jadę na badania do tej kliniki w szcz bo tam mają lepszy sprzęt. Jeśli podejrzenia okażą sie słuszne - w najbliższych dniach czeka mnei usunięcie płodu ..... juz nie pamiętam jak to sie fachowo nazywa .... jak wczoraj usłyszałam o problemach - przestałam go słuchać uważnie ..... pozostaje modlić sie, żeby wsyztsko było dobrze .... zawsze istnieje taka szansa (ponoć niewielka) najgorsza jest niepewność .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> robię to tylko dla ciebie (żebyś mogła się w spokoju uczyć i abyś zabijała mnie w mniej bolesny sposób :D )... ...Prima aprilis kochanie, prima aprilis. :D Ale i tak was bardzo mocno kocham bo gdybym była w ciąży to widzę że ślicznie zareagowali byście. Jak będę, będziecie jednymi z pierwszych którzy się dowiedzą. Kurcze, Karaani popsułaś cały efekt bo się rozczuliłam i nie mogłam czekać na dalsze reakcje :D No, to w jaki sposób będziesz mnie zabijać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> przepraszam ale to nie zabrzmiało jak żart aprilisowy :( Kochanie no teraz to cię tulę bardzo mocno (chciałabym w realu). Czy można ci jakoś pomóc (bo wiem że to że myślami jestem z tobą to nie jest wystarczające). Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. A ja tu z głupimi żartami wyskakuje :O :( Elffik> ❤️ ❤️ ❤️ Jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot-----OBEDRE CIE ZE SKORY!!!!!!!!!! i rzuce LWOM NA POZARCIE:D:D:D:D:D Elfficzku...kocham Cie bardzo i myslami jestem przy TOBIE...bedzie dobrze..........jejku jakie to zycie jest pobabrane......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż ja moge powiedzieć : ALE JAJA !!!!!!!!!!! Muszę powiedzieć , że przed momentem nieźle mnie rozbawiłyście :D Oczywiście za Elffika trzymam kciuki , żeby wszystko było dobrze 👄👄 !!! No tak , prima aprilis !! A ja dopiero przed momentem wstałam ... ale ze mnie śpich dziś .... wy od dawna na nogach , a ja w piżamkach :D A jak żart robicie swoim facetom ?????????? 👄🌻👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik >>> może wszystko będzie ok, może USG było do d.... albo w testach coś nie tak wyszło (np. cudze wyniki). Wiem, że łatwo powiedzieć -> trudniej zrobić ale postaraj się zachować uspokoić, weź kilka głębokich oddechów, policz do 10, włącz sobie ulubioną płytę i koniecznie zjedż coś słodniego :-)) Tak czy inaczej to nie koniec świata, takie rzeczy się zdarzają najważniejsze to żebyś się nie rozkleiła i miała nadzieję :-)) 👄 ...a dla Behemot ->>>> kije samobije :-)) i duszanki ubijanki ->>> be dziewczynka!!!!! tak kłamać na forum, oj be !!!!:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku > biorę się za liczenie Twoich kości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> źle trafiłaś z tymi lwami :D Ja sama jestem lwem więc może z tymi do których mnie wrzycisz nawiąże bliższy kontakt :D ;) Ojej, no przyszło mi do głowy że może ktoś zapomniał że dzisiaj pierfszy kfietnia i ówieży ale popsułaś mi zabawę bo się tak przejęłaś że postanowiłam się przyznać :D Tylko jeśli o ciebie Elffiku chodzi to nie podejrzewam cię o tak okrutne żarty. Bo bardzo się przejęłam i zdenerwowałam. O której jedziesz do tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocchane jesteście ...... to nie były cudze wyniki - najpierw robiłam sobie taki apteczny test w domu - i dopiero po usg lekarz mnie wysłał do labolaorium - bo mu się nie zgadzało ...... można powiedzieć, ze robili wyniki przy mnie ...... od ręki - bo doktor na to czekał ...... ocipieję do 14.00 :0 chyba wezmę sie za mycie okien czy jakieś sprzątanie bo mnie trafi .... miałam mieć te badania rano - ale się przełożyło - niepotrzebnie wolne z pracy brałam =- tam by mnie chociaż tak dzieci zajmowały, ze nie miałabym czasu na myślenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> przeczytaj jeszcze raz radę z ulubioną muzyczką itd. i ...zastosuj się. Może to cię trochę uspokoi bo twoje nerwy nic nie zmienią. Bosze, życzę ci aby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki. I tulę, tulę, tulę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> no gdzie ty się wpie... między wódkę a zakąskę ;) :D Pierwsza tuliłam i żądam prawa pierwszeństwa :P Nio dobra zrobię ci odrobinkę miejsca przy Elffiku. Aha... dalej tulę Elffika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotq - wymyśliłabym inny żart - nie żartuję z takich spraw .... do kliniki mam na 14.00 właśnie wyczytałam że takie ciąże stanowia zaledwie 2 % wszytskich - dlaczego miałoby to przytrafić sie mi ????? ciagle liczę, ze sprzęt do niczego (tylko taki jest w naszym mieście) i ze wszystko będzie dobrze .... ale strach jest .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko - Behemotku - z racji różnych racji palemka pierszeństwa dla Ciebie :D Zresztą zakładając topik sama sobie ją w łapki włożyłaś :) Elffik > 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna elffik :-((. To może mało pocieszające ->>>ale moja przyjaciółka (ta która ostatnio urodziła synka) miała dużo różnych ciążowych problemów: pierwszą ciążę poroniła, w następnej jak była podejrzewali pozamaciczną ale okazało się, że jest ok. (zmieniła gina!!), następnie nie 3 gin. nie dawało jej szans na donoszenie (znowu zmieniła gina!!!) i co ??? :-)) od niedawna jest szczęśliwą mamą :-))Kacperka.... czego i Tobie życzę (oczywiście bez tych dodatkowych problemów, no i ewentualnie możesz sobie zmienić synka na córcię ;-)) Trzymaj się !!!! jesteśmy z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna elffik :-((. To może mało pocieszające ->>>ale moja przyjaciółka (ta która ostatnio urodziła synka) miała dużo różnych ciążowych problemów: pierwszą ciążę poroniła, w następnej jak była podejrzewali pozamaciczną ale okazało się, że jest ok. (zmieniła gina!!), następnie nie 3 gin. nie dawało jej szans na donoszenie (znowu zmieniła gina!!!) i co ??? :-)) od niedawna jest szczęśliwą mamą :-))Kacperka.... czego i Tobie życzę (oczywiście bez tych dodatkowych problemów, no i ewentualnie możesz sobie zmienić synka na córcię ;-)) Trzymaj się !!!! jesteśmy z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku...buziaki ...tuli, tuli, tuli.........bedzie dobrze.......trzymaj sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki elfficzku kurcze.... nic sie nie matrw kochana, bedziemy Cie wspierac ;) behemot ale masz czarny humor :P ja sie biore za mycie okien i nie w glowie mi zarty bo jeszcze wylece przez okno a mieszkem na 7p. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> bierem tą palmę i idem dalej tulić Elffika. :) Jak już będzie wiadomo że z Elffikiem wszystko dobrze to bierem tą palmę i idem... po pupie ci nią przyłożyć :D A tak dla zasady... ;) Milunia> 😘 cieszę się że twojej koleżance się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka, a może wpadniesz do mnie i mi też umyjesz okienka???? Mój adres: Wrocław ul. Jesionowa 24 B 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Milunia uwazaj z podawaniem na forum adresu...no chyba ze dla jaj i nieprawdziwy....nigdy nie wiadomo kto tu zagladnie..... >>>> Elfficzku tak mi smutno...ale bedzie lepiej...zobaczysz....musi sie okazac ze jest oki...nasza sluzba zdrowia caly czas sie myli!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Behemot....a gdzie Madusia..ty masz z nia kontakt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> 🖐️ to ta wiosna tak na mnie działa ;) lepiej nie zapatrz się na jakiegoś przystojniaka jak będziesz te okna myła bo lot z 7 piętra pewnie i byłby przyjemny ale... krótki :D Proponuje (aby uniknąć niebezpieczeństwa) umyj okna u mnie, ja mieszkam na 1 piętrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×