Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemotku > to czekam .......................... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadomiłam Madusię i Efciusię na gg - nie zaglądają ................... A my tęsknimy .............................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś troszq mi lepiej ... dzięki kochane jesteście :) dalej nękają mnie myśli ... ale troszq aię wyciszyłam ... wczoraj pomogła mi rozmowa z przyjaciółką- jak tylko dostała smski z wiadomościami - zaraz do mnie zadzwoniła - dobrze czuć, ze mimo, iż jest tak daleko zawsze mogę na nią liczyć .... potem rozmowa z miśkiem - ale on wygladał na bardziej przerażonego ode mnie ... potem przeżyłam gehennę - na urodziny miska zeszła się rodzinka - oczywiscie podstawowe życzenie to \"syna\" - a ja stałam z boku i walczyłam z łzami .... nikt jeszcze o niczym nie wie - nie chcę ich niepotrzebnie martwić (tzn. jakby wszytsko okazalo sie ok - to po co fundowac mamie nieprzespana noc??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia ja to nawyzej moge Ci kartke swiateczna wyslac pod ten adres :P bahemot a ja mam na wiosne reaktywacje uczuciowa. :D ale popatrzec sobie moge na innycgh kawalerow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czeka mycie okien ... a z mojego okienka widok przecudny :) Już zielonkawo wszędzie się robi :) Słonko świeci !! Wiosenko ! My Cię już nie wypuścimy ;) Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest!? siedzę i pracuję jak bóg a te długie łapy dołkowa mnie wszedzie znajdą! jestem kofane kofanieńkie! jeszcze tylko ten tydzień i bedę was zamęczać na kafe tak, że bedziecie uciakać do innych topików! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona zaraz tu będzie!!! Kryjcie się, to Gargamel!!!! :D Madusia> witam serdecznie! :) A co z Efciusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje. siedzi na przeciwko i wlepia ślipia w monitor. wczoraj pochlałyśmy i miała mały wypadek...ale nie ma fiiiooolitowego łoka.. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> ty nie strasz lepiej.... :D Wszędzie cię znajdziemy, WSZĘDZIE!!!! Pamiętaj o tym i nawet nie próbuj uciekać ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia to smerfetka ........ :) >> dobrze , że zahrzałaś ... z niecierpliwością czekamy ... Behemotku > wiosna wszędzie .... co to będzie ? PIĘKNIE będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem ! Fakt mam trochę pracy ale motywacja zerowa. Napiszcie coś wesołego- tak specjalnie dla mnie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się boi Gargamela niechaj zaraz idzie spać Dołkowo dla tych co się lubią .......... bać ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiosna-madusia radosna! :D gdyby nie mój subtelny kacurek wyszłabym se na rowerek....niestety zawroty głowy mogę spowodować rychła śmierć na mym rączym jednosladzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Zuchora -------------------------------------------------------------------------------- o wiośnie z kawałka łąki i skrawka nieba nasza wiosna ma nową sukienkę z bukietem witru w rozwiązanych włosach aleją w parku biegnie przez serce i czuję miłe ciepło twej dłoni przez palce wspomnień płynie muzyka z kwiatem słońca upiętym przy skroni łąką mi jesteś i drżeniem skrzypiec popatrz motyl zerwał się do lotu a tam znów dziecko za piłką goni serce łopoce więc kończmy spacer pewnie już wiosna jest u nas w domu to był romantyczny wierszyk o Wiośnie ..............dla Efciusi ........niech zamęczy jagę i często do nas wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> i nie wzięłyście mnie???? :( 😠 no to obydwie będziecie miały fioletowe łoka :D bo nie daruje, no nie daruje.... :D Leticia> ty widzisz i nie grzmisz??? nie wzięły mnie buuu..... :( chlip wiosna!!!! upajam się nią :) zaczynam żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooo madusiu tu pijoku ty! witamy corki marnotrawne (madusia i efcia) kobity a nas to nie wzielyscie kurna na pijanstwo 😡 ale nastepnym razem to juz musowo musimy byc! ;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk.....błogi. Dziękuję ! Ta alejka jest dla mnie pusta....... ale może kiedyś ..... Wiosna .... kolejna wiosna...taka sama wiosna....... ...ale dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz behemotku.......to jakos wyszło tak spontanicznie...miała przyjsc do mnie koleżanka, ewa miła wisielczy humor, więc rzuciłam hasło: monopol, a potem do mnie!!!!!....no i tak kajsik wyszło.....sorki bardzo.... :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wybaczcie. Wiem miało być wesoło ale chyba dla skopanych serc jest tu jeszcze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> udzielam ci ostrej reprymendy za tak długą nieobecność ;) I żótą kartkę dostajesz :D (musze pilnować porządku na dołkowie) :D witaj kofana, co prawda nie wzięłyście mnie niedobre na popijawe, ale... łaskawie wybaczam ..tym razem :D ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️nie mówiłam Wam bo było mi trochę głupio ale teraz->>> co tam raz się żyję->>> ja KOCHAM KOBIETY i właśnie moim życiowym partnerem jest babeczka  mam nadzieję, że to zaakceptujecie bo WAS też KOCHAM!!! 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×