Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzien dobly :) Elffik...mam nadzieję i wierze,że wszystko będzie dobse..Trzymam mocno kciuki za Ciebie...Uszka do góry kochana...jesteśmy z Tobą. 🌻 😘 😍 Behemotku...już Ci chciałam pogratulować...ale napisałąś to tak..bez emocji :P...hihi..Buziak Lece do szkoły..cieżki sprawdzian...cała chodze...wogole cały kwiecien to będzie katastrofa..!!! Ze wszystkich rzedmiotów mam diagnozy..😭 i to z całego roku..od początku..idzie sie zajebać..no nic..lece... Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jutro przyjeżdża do mnie koleżanka z facetem i siostrą, przyjdą do nas jeszcze jacyś inni znajomi i mamy taka małą imprezkę domową ->>> zapewne będzie jak zwykle super i wesoło. My mamy taki \"otwary dom\" bardzo dużo i często wpadają do nas znajomi (praktycznie codziennie ktoś jest) :-)) .... a Ty oprócz szkółki masz jakieś plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ TAK SIĘ CIESZĘ!!! Martwiłam się wczoraj cały wieczór jak z tymi twoimi badaniami. Najważniejsze że wszystko dobrze! :) Gratuluje kofanie, gratuluje!!! Trzeba by to opić, ale... kobieta w ciąży ... no to może przynajmniej sok pomarańczowy za twoją ciążę wypijmy.... :) Buziaczki. Karaani, Milunia> dzień dobry! Wow, naprawdę dobry dzień. Ja też dzisiaj w cudownym nastroju. :) Życie jest piękne! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne dziewczatka :D ja tez mam dobry humor ktory utrzymuje sie od jakiegos tygodnia. aaa i przezywam uczuciowa reaktywacje ;) tylko pogoda jakas dziwna, cholera u mnie wieje jak na syberii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ malutka będzie dobrze >>dzisiaj jest dobry dzień dla wszystkich więc zapewne i Ciebie dosięgnie :-)) witaj behemotuś >>> matko dowcipnisio >>>👄 ja też mam fajny i radosny dzionek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka u mnie też niby słońce, ale zimno (wieje wiatrzysko) rano mi paluszki u rączek posiniały z zimna :-)) ale wolę taką pogodę niż ciepło, bezwietrznie ale też bezsłonecznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście oświadczam , że praca została zakończona mission imposibble - czy jakoś tak! kofane wielkie uffff z mojej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> i oby tak dalej. U mnie to chyba wiosna tak na mnie działa. Chociaż nie tylko. Treningi też robią swoje, no i sauna. Czuję że żyję :) Milunia> dowcipnisio? :O :( :D Buziaczki. W dodatku dziaiaj jest piątek więc... jutro sobota, a skoro sobota to wolne... :) jupi! Idę plantacji przypilnować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot ->>> a wczoraj kto nas bajerował, a po cichu się śmiał :-)) a gimnastyczka faktycznie pomaga ja dzisiaj też idę poskakać i może saunę zaliczę :-)) super!!!! uwielbiam saunę :)) ... a Ty pilnuj plantacji, pilnuj :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie pisałam, bo z zapartym chem śledziłam losy naszego kochanego Elficzka, super, że wszystko się dobrze ułozyło. To naprawdę świetna wiadomość. Wszystkiego nalepszego dla naszej przyszłej mamusi i jej maleńkiego miniatturkowegho narazie dzidziusia. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ się wydarzyło tego 1 kwietnia. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 A teraz przejdę do wydarzeń dnia wczorajszego. Jesteście kochane, że o mnie pamietałyście. bardzo bardzo dziękuję. Wczoraj o 10 zdobyłam tytuł magistra. Bardzo się cieszę. Teraz została juz tylko nauka do egzaminu na prawko. A tak poza tym to o 1 maja zmieniam stanowisko pracy, i niestety nie będę mogła już z Wami tutaj przesiadywać. Niestety wszystko ma swoje plusy i minusy. W zasadzie to się cieszę, bo nauczę się czegoś nowego, tylko szkoda, że kasa zostaje ta sama. No i narazie to tylko 3 miesiące, ale zawsze coś. Zobaczymy co będzie. Ale zawsze będę o Was pami8ętać, i jeśli nie w dzień to wieczorkami będę zaglądać na topik. 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> gratuluje! Jestem z ciebie dumna!!! To wspaniale. Jeśli chodzi o zmianę stanowiska to też gratuluję chociaż trochę mi smutno że tylko wieczorami z nami będziesz :( Ale mimo wszystko jest coraz lepiej. Wiosna za oknem się budzi a u naszych kobietek tyle dobrych rzeczy się dzieje. Oby tak dalej :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walka była straszliwa! pot, krew, łzy,szloch, zgrzytanie zębów, ucieczki i powroty, partyzantka jak złoto....ale udało mi się ! jeszcze tumany kurzu unoszą sie szarą chmura nad polem bitwy...ale to juz skończone...ZWYCIĘSTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Inguś >>> SUPER!!!! NSTĘPNA DOBRA WIADOMOŚĆ!!!! GRATULUJE!!!!! i mgr i nowego stanowiska ->>> tylko szkoda, że nie będziesz mogła z nami przebywać ->>> będę uschała z tęsknoty i może ubędzie mi ze 3 kilo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże sie cieszę, że elffik ma w soboe elffika.....teraz jest jak taka matrioszka...mały elfik a w środku mniejszy elfik..jezu, to takie niesamowite...gratulacje!! 😘 no wiec jestem i juz bedę...no chyba, że bedę zajęta...ale na pewno nie aż tak jak byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jest źle
bo mój związek mnie nie satysfakcjonuje , nie znajduję w nim radości ,brakuje mi po prostu spontanicznego i częstego seksu ..moja facet jest powolny i ospały, a mi z tym źle, jest wiosna a ja nie wytrzymuję tego napięcia ! Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani mgr ingo! pozwoli pani mgr że złożę najszczersze gratulacje z okazji nowego ,,przedrostka,, jakim jest niewatpliwie zaszczytny ,,mgr,, 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest żle - witaj! może mały skok w bok? a jak nie, to weż go upij i wykorzystaj! :D a tak serio to współczuje, bo ostatni mam tak samo...yyyyh! ale moze to ta pogoda...pczekam, aż sezon w jego pracy minie i wtedy juz nie dam mu zyc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! taniuszka! jak go w końcu dorwe w moje poobgryzane szpony, to tylko strzębki ubrań bedą fruwały! mmmmmmmmmmmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka...jestescie kochane..ale nadal sie boje...:( bo nie umiem za dobrze:( no ale jakos to bedzie..dobrze ze nałapałą duzo ptk za inne duperele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi...malutka...to weż na razie pizgnij kompa na bok i weź sie za książeczki... :) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello \"a mi jest źle\" - wiesz faceci to na wiosnę raczej się nie budzą w przeciwieństwie do kobitek oni czekają do lata, choć są też tacy co to czekają nie wiadomo do czego jeśli on jest taki to zrób mu pa! pa! >>> dlaczego ty z nim jesteś jak Ci tak nie odpowiada??? Ja rozumię chwilowy stan osłabienia (tak ja w przpadku chłopczyka madusi :-) ) ale u Ciebie podejrzewam zupełny brak pwodu dla którego jesteś ze swoim obecnym, a może się mylę ??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik..ale kurna sie ciesze!!!! Dzieki Bogu,że wszystko jest w porządku!!! Inguś!!! Gratulacje!!! :***** A moja koleżanka też niedługo rodzi :)...Jej..i będzie miala dzidzi... A tak gadaliśmy z Tomusiem..i Tomus tez chce mieć dzidzi...ja też..ale to nie teraz..:P..może za 4-5 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś..słońce...ja juz sie uczylam...ale teraz jeste,m w szkole..a tu hałąs niemi łosierny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam zdanie miluni :D malutka ja tez nie chce miec dzieci.... na razie (chyba sie wyleczylam, bo jeszcze kilka lat temu mieszkalismy z bratem jego zona i dzidziusiem). byla nas 6. chaos ciagly rozgardiasz, ale nawet fajnie bylo, jak sie wyprowadzili na swoje to mi tego rumoru brakowalo, teraz jednak lubie cisze. pewnie jeszcze ze 100 razy mi sie odmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×