Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

milunia....prima aprylis? jak nie, to gratuluję zyciowego wyboru! nikkt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Efciusia> przecież wiesz że tak!!! Bardzo cię kochamy i jak cię nie ma to tęsknimy :( Dlatego nie zostawiaj nas na tak długo. Madusia> hm... wybaczyć, nie wybaczyć, wybaczyć, nie wybaczyć, wybaczyć, nie wybaczyć, wybaczyć! Wybaczam kofanie, wybaczam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> czy to żart czy nie to i tak przecież wiesz że też cię kochamy i nikomu cię nie oddamy! :) Zostaniesz z nami i ... kropka! Zresztą przyznam się że też was kobietki kocham bałdzo! I Robalka tyż oczywiście!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADUS potworze..nic sie do anusi nie odzywasz..a ja w pracy nie mam gg ani tlenu...buuuuu...ale niedlugo bede miala w domku....hihih tobede was wszedzie nawiedzala.....ale dobrze ze choc na chwilke sie pokazalas!!!!! EFCIUSIA do ciebie to samo skarbenku...nie byc smutna...huhuh udawaj wesola bo cie Madusia rozhleje i zrobi z ciebie alkoholiczke..noooo mowie Ci.....buzka..... Jejciu...gdyby nie sytuacja Elffika to cieszyslabym sie ze jestesmy wszystkie razem znowuuuuuu Elficzku...mysle....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-)) oczywiście ->>> ten adres co wcześniej podałam to nie jest mój >> wymyśliłam go sobie :-)) a co do mojego partnera to nie jest to babeczka i to wcale nie niestety :-)) ale prawdą jest, że WAS KOCHAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj behemot! jak sie zrobi ciepło, to ruszymy gdzies w plener...może parasolki nad wisełką naszą piekna, czystą narodową rzeczką :) może nikt nas nie zatłucze hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> parasolki nad wisłą jak najbardziej!! I będziemy śpiewać karaoke? :D :D :D Myślę że po dużej ilości pifska to i bez muzyki będziemy śpiewać. Tylko boję się żeby któraś w wisełce nie utonęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak karaoke to w PRL - jest we wtorki i czwartki) >>>>czekam tam na Was dzisiaj niegrzeczne dziewczynki>>> Wisełki im się zachciało :-)) a Odra to co nie ładna rzeczka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuszka ale jesteś szybka >>> jeszcze starczy Ci czasu na pomalowanie jajeczek >>>> bo święta tuż, tuż :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie stało elffikowi???? ni9e moge nic znaleźć..tylko cos o klinice.....czy cos bardzo niedobrego??? co z elfaczkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiaczek-biedaczek....wsiśtko bedzie dobzie....zrobia mały zabieg i za jakieś 3 miesiaczki jak juz wszysko się pieknie zagoi, elfiaczek znowu bedzie próbował zrobić małe elfiatka..... prawda? elficzku...przytulam...nic się nie martw.miliony kobitek ma takie dziwne cóś...a może to wyrostek...będzie dobrze! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wieczna sromota i nienagrodzona szkoda Polaku ........ ....\" :):):) Madusiu , ale wybaczamy ! Ale o matce zapomnieć to wstyd ... Wybaczamy ..... a na następną popijkę się wpraszamy !!!! :D :D :FD Efciusia > dla Ciebie zawsze :) i miejsce i ramionka do przytlenia gotowe ...❤️.... ;) ;) ;) ;) Milunia >>👄 kochaj kochaj kochaj , a jak nie ...to wynocha ...........była taka piosenka ....tak mi się przypomniała .........niech MIŁOŚĆ sobie gra w naszych serduchach .... Kocham Was wszystkie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj naprawdę dobry dzień do żartowania i do wygłupów .... chciałabym bardzo , żeby co to dzieje się Elffikowi było wymyślone ....:(:( mam nadzieję , ze jak wróci to nam powie , jak się sprawa wyjaśniła , oby się to dobrze dla niej skończyło ... już kciuków mi brakuje do trzymania ....ale nie martwcie się , jakieś jeszcze skombinuję ............ Milunia > 🌻kwiat]🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taniuszka > :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > mam nadzieję , ze nie jesteś zła za cytat tej piosenki , tak po prostu jakoś mi się nasunęła , ale broń boże do Ciebie :) to był taki ogólny wtręt ;) Pozdrowionka i miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm :)))))))))))))))))))))))) dzieffcynecki moje koffane ciociami bedziecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie gratulować mi - bo jeszcze za szybko i mozna zapeszyc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jaka ulga .... jest ciąża - ale normalnie - tylko bardzo wczesna .... :)) nasz \"suuper\" sprzęt jej nie wykrył - choć poniekad wykrywa juz takie od 2 tyg. Zmieniam lekarza - chcę takiego u jakiego dziś byłam !!! czemu on nie przyjmuje u mnie ??????? Cudny człowiek :) maleństwo ma 3-4 tygodnie i 6,3 milimetra :P ponieważ ciaża jest tak wczesna mam sie jeszcze nie cieszyć - bo mogę jeszcze stracić w sposób naturalny dziecko - tak mi powiedział - ale powiedział też, że wszystko powinno byc ok :) jak nie dostane miesiaczki (czyli nie bedzie wczesnego poronienia) to za 6 tyg mam zrobić znowu usg - wtedy już będzie słychać serduszko dziecka. Na razie jest małą plameczką - taki pęcherzyk :P mam nawet zdjęcie - mój misiek nie mógł uwierzyć, że ta plamka to nasz dzidziuś :) całuski dla wszystkich i dzięki za trzymanie kciuków - bo nerwy były straaaszne .... swoja drogą - ten lekarz nie powinien chyba kobiecie z zagrożeniem tak szczegółowo opowiadać o zabiegu ją w razie czego czekającym ....... po co mnie tak straszył ?? :> ciekawe jak poszło indze ... na pewno świetnie :) jutro 10 godzin w pracy ...... ale wieczorkiem postaram sie tu zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
też mam dziś doła, ale wiem czemu... ah te babskie sprawy:( a jak brzuszek boli:(;( w ogóle jakoś mi dziś źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, dzisiaj same dobre wiadomości :-)) elfficzku nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest ok, a co do lekarzy to oni tak wszystko mówią, żeby w razie \"W\" kobieta była przygotowana do najgorszego i nic ją nie zaskoczyło oni tak muszą i zapewne tak jest lepiej i dla nich samych i dla kobiety ->>> ale myślę, że wszystko będzie ok >>> tylko musisz teraz szczególnie na siebie uważać, nie pić alkoholu, nie dzwigać i biegać (!!!) nie brać gorących kąpieli ->>> itp :-)) a dostałaś jakieś tableteczki na podtrzymanie :-)) jeśli nie to może???poproś swojego gina o takowe :-)) 👄 .... Leticio Ty mój aniele jakżebym mogła na Ciebie się pogniewać ???? ->>> nie to wykluczone. ... dla wszystkich 👄 oraz nagana dla Ingusi ->>> gdzie dobra wiadomość dla nas??? ->>> tylko fakt, że wczoraj się ululałaś ze szczęścia, może być dla Ciebie jako takim wytłumaczeniem :-))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a jeszcze zapomniałam Wam się pochwalić ->>> mój promotorek sprawdził moją pracę mgr (hura!!!!) ->>> jest git (hura!!!) teraz tylko kilka stosunkowo niewielkich poprawek i ... (!!!!) nawet nie wiecie jak się ciesze !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFICZKU....najukochanszy nasz.......❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ STRASZNIE SIE CIESZE!!!!!!!!! Gratulacje dla Miska Twojego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia ...no kobitko jestem z ciebie dumna❤️ Zawsze wiedzialam ze nasza pocieszycielka jest madrunia!!!!! Ingus daj znac jak ci poszlo!!!!! Elffiku napisz mi prosze o ktorej wczoraj wyszlas od lekarza i ktoredy wracalas do domku....mam dziwne przeczucie ze cie wczoraj widzialam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczeta .....mam nadzieje ze dobra passa sie utrzyma i zdam tego wstretnego egzamina jutro Wiesz Ellfficzku........ja mialam przeczucie wczoraj ze bedzie oki....nawet Miskowi powiedzialam, ......a wiesz ze moja kolezanka z netu bedzie mama?? i bylam pewna ze bedzie dobrze!!!!!! Jejuuuu!!! Super 👄...uwazaj teraz na siebie...i poglaszcz malenstwo od nas....( mojego miska i mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani ->>> myślę, że szczęście jest zaraźliwe więc zapewne i Tobie powiedzie się w sobotę, żebyś była radosna i miała co ucztować ;-)) :-)) :-)) .... zaczynam się martwić naszą Ingusią, chyba już nas nie kocha, że nie piszę czy dostała 6 czy 5 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani ->>> myślę, że szczęście jest zaraźliwe więc zapewne i Tobie powiedzie się w sobotę, żebyś była radosna i miała co ucztować ;-)) :-)) :-)) .... zaczynam się martwić naszą Ingusią, chyba już nas nie kocha, że nie piszę czy dostała 6 czy 5 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie Milunia- czemu Inga nie pisze??? A co tam u ciebie - jakie plany na weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×