Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hej hej a ja sie obijam, pomozecie mi wybrac jak powinam dzis sciac wlosy i zafarbowac ? pomozecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wygrałam te klapki, takie pogobały mi się już w tamtym roku, ale przegapiłam aukcję, a później juz nie było takich. Zobaczymy co przyjdzie, ale teraz nie jest seson na klapki i kupiłam je tylko za 40 zł, więc nawet jak niebędą takie ładne jak na zdjęciu to nie będzie mi szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa a jakie masz teraz?? ja ostatnio kupiłam 3 pary kolczyków i są świetne :) Inga, masz gadu? mozesz mi na nk przesłać jeśli chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO co do fryzur to, ja wciąż zapuszczam włosy, ale jak dojdę już do długości króra strasznie mnie wnerwia to obcinam, potem żałuję. Teraz tez mam postanowienie, żeby zapuścić włosy, zobaczymy na jak długo : ) Zobaczymy jaka minka wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam takie do ramion , cieniowane...ale cos bym z nimi zrobila ...i mam okragla twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ły ... cosik sknociłam bo nic mi nie wyszło z minki. gadu, ostatnio nie używałam i mam zablokowane, muszę sobie założyc od nowa konto. Jak będę już miała dam Ci znak sygnał. Nie wiem czy to swinkowa, czy karola ma włosy kręcone. Jak strasznie mi sie takie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej pokombinuj najpierw cos z kolorem, bo skrócić to nie sposób, ale potem powrócić do tego. Wiem to z doświadczenia. Ja też mam okrągłą twarz, za bardzo krótkie nie moga byc, bo jakoś nijak to wyglada, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, tak to tylko coś z kolorem wymyśl, jaki masz teraz? Ja od kilku lat jeżdzę do jednej fryzjerki, ona lubi mnie jako klientkę, bo zawszepozwalam jej zrobić na głowie to co uważa i zwykle robi to na co inni by jej nie pozolili, ale musze to zakońzcyc, bo parę razy za daleko jej poszły wodze fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze daję dwukropek - spacja - nawias no i tak mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krótkimi jest dużo roboty. Teraz jak codziennie wstaję to musze myć głowę, żeby jakotako okiełznać ten bałagan na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę polować na małża, bo właśnie zamknął kompa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie to proste, ale ja jak zwykle cos przykombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poluj poluj, mój tez sie obudził. Tylko Oliwka teraz nie chodzi do przedszkola bo była chora, no a babcia pozwala spać do 10 rano więc wieczorem chulaj dusza, 11 godzina a ona dalej oczy jak złotówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa to teraz pomaluj na brąz i zrób sobie takie wiśniowe (albo coś w tych okolicach) pasemka, coś w tym stylu widziałam u fryzjera na plakacie wi wydlądało świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam narazie bo muszę wykonać codzienne zabiegi pielęgnacyjne w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem niezly pomysl.....myslalam o rudych z blondem ale faktycznie braz z wisniowym niezly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wtedy z siostra i tez ta kombinacja kolorów bardzo jej się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy powiadacie ... hahaha ja dzis wlasnie zrobilam sobie czerwien ... wzielam farbe do ciemnych wlosow - \"zaby mi wreszcie cos wyszlo\" no i mam !!!! Ognista / wsciekla / mega czerwien na mojej glowie tylko ...... czy to aby na pewno nie pomarancz ??? ;0 az sie ciesze na reakcje pasqd w pracy haha ciekawe ile razu uslysze \"cos Ty z soba zrobila\" :) ;) bo kolor moze ciekawy i tego ... rzucajacy sie w czy odrobine ... ale mi w nim nie bardzo - blado strasznie wygladam jakos .... chyba solarka mnie wzywa czy cos ... ide szykowac ciuchy dla siebie i malej na jutro bo pobudka przed 6 - nie ma zmiluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy spia 😴 Ja wlasnie wybielam zabki. W piatek fryzjer i kosmetyczka. Musze sie w koncu doprowiadzic do stanu uzywalnosci. Z wlosami jeszcze nic nie postanowailam. Kurcze, no. Nie wiem czy zostac w jasnych czy przyciemnic na ciemny blond. Scinam na 100% bo teraz mam kupe wielka na glowie, ale specjalnie zapuszczalam i nic nie robilam co by troche wzmonic. Moze mi Fryzjer cos zaproponuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi smutno ze bedziemy sami na Swieta :( Ehhh. Swinkowa, i jak odezwali sie z Pracy? Kluska, a Twoj Sebastianek to co 4 lata bedzie mial urodziny :D Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak postanowilam sama je dzis zafarbowac, wiec kupilam ruda farbe w zestawie z pasemkami, zaraz zmyje ogolny kolor i bede dziergac te pasemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×