Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

u mnie od wczoraj sypie śnieg 😠 ...ma-dzik katar to straszeczna rzecz, tak czasmi człowieka męczy i męczy, że trudno idze wyrzymać -> pogoń dziada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sypało, ale już wszystko topnieje........ nastrój mam taki sobie, nawet nie cieszę się na te święta.... nie będę Wam smęcić, całuję tylko i idę pilnować obiadu (dziś mam ziemn. i kotlety) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygadaj się kobieto to czasami pomaga ....u mnie też jest na + i od razu topnieje, a teraz to nawet słonko wyszło :):):) i oby pozostało :):):) ...a ja mam na obiad karkówkę z frytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik jak pogonisz dziada, to napisz jakiego sposobu odganiania uzylas...ja mam katar juz 6 miesiacey nie dalej nie przechodzi :( ...chyba czas umierac nie lamcie sie z tym sniegiem, u mnie w nocy ma byc burza sniezna ...ehhhh wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją """"""budzącej się do życia wiosny""""""" i wiarą w sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaa :):):) burza śniegowa to jest to co lubię najbardziej :D a zwłaszcza w 1 dzień wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzy a jutro pracujesz?? u mnie już nie ma śladu po śniegu, ale jest bardzo zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dostalam ta prace....tylko co ja powiem mojej szefowej, zwlaszcza , ze mnie zabiera jutro na lunch urodznowy...kucze ja sie zawsze tak dziwnie czuje jak mam zrezygnowacz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam przepisu na fajne ciastka, co by upiec na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj swinkowa!!!!! :):) fajnie, że masz tę robotę! a jaka jest Twoja (juz była) szefowa, ok?? nie miej wyrzutów, to tylko praca..... ważne, żebyś Ty była zadowolona!! to kiedy planujesz zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti moja szefowa przez 2 tygodnie jeszcze pewnie, jest 50letniakobieta w trakcie menopauzy ...do tego stara panna ......chyab sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oni mi maja zadzwonic kolo 2 z dokladnymi informacjami ...a ja jej wponeidzialek powiem...moze lepiej wymyslic ,ze moj chlopak w koncu biuro otwiera i mu tam potrzebna bede .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa a mohe spytac ktory jestes rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak Behemot i Madzik :P ja 84 :) od dawna jesteś w usa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje piekne panie :D Swinkowaa...no ja rozumiem,ze pracujesz gdzies, ale po co sie tlumaczyc? Musisz sie zwolnic i to Twoja prywatna sprawa. Nic jej do tego. Trza byc twardym nie mietkim :P. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Nie boj sie, szefowa to przezyje jakos, wypadaloby tylko wczesniej ja uprzedzic, zeby znalazla kogos innego na Twoje miejsce i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADZWONILI !!! MAM PRACE!!! leti - juz 5 lat bedzie jak tu przyjechalam malutka - po swietach jej powiem w poniedzialek, i dam dwa tygodnie wypowiedzenia ..... nie wiem, ale zawsze sie glupio czuje odchodzac z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja witam po całym dniu, u mnie dzisiaj śnieg stopniał i to całe szczęście. Ja dzisiaj cierpię na jakieś dolegliwości brzuszne, ale to pewnie dlatego, że popołudniu do pracy przywieźli zawiadomienie, że nie wolno nam pić wody z wodociągu bo są w niej bakterie koli. Pewnie dlatego mnie boli bo się naczytałam o wszelkich dolegliwościach i już psychologicznie podchodzę. Chociaż na mieście wszędzie ostrzeżenia, brakuje wody w sklepach. Kobitki pozmieniały kolory włosów, najważniejsze, żeby się sobie podobać. Mi dzisiaj przyszegl tez pewien specyfik do twarzy z allegro. Wieczorem przetestuję, czy są jakieś rezultaty. Swinkowa, oby do poniedziałku, żebyś już miała tę rozmowę za sobą. Ja cgyba też bym miała pewne obawy jak Ty, tez nie lubie podobnych rozmów. Ale czasami trzeba. Powodzenia. NO po opisie Behemotka, to zęby też mnie rozbolały, wyrywanie zębów STRASZNE!!!!!!!!! Pozdrawiam, zmykam cosik zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluję :) mówiłaś już w jakim charakterze bedziesz pracowac, ale co np bedzie należało do Twoich obowiązków?? ja kończę studia dzienne, więc praca odpada, jedynie korków udzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 Swinkowa gratulacje :D Masz dwa tyg wypowiedzenia i jest ok. Jestes w porzadku. Nie czuj sie glupio. Tak jest, nic szefowej nie bedzie! Serio. Ja z mojaj szefowa chodzilam na piwko od czasu do czasu, potem zrobila sie wredna malpa, wiec co raz to jej odmawialam piwa :P franca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia 👄 A ja farbowalam na blady, pozniej raz na braz i tak zostalo, teraz mam pol naturalne i pol brazy, ale nie widac :P, bo farba sie zmyla troche i zaczela przypominac moj odcien wlosow. A nie farbuje, bo mi wlosy zaczely garsciami wypadac, i nie moge z nimi dojsc do ladu, ale juz lepiej :D A co do allegro..to ja jakos nie moge sie przekonac :P nie i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ostatnio nie był zbytnio zadowolony z moich pasemek: "bo on woli mój naturalny kolor włosów" :) ale wybredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka fajnie wyglądasz w brązie, widziałam na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ostatnio nie był zbytnio zadowolony z moich pasemek: "bo on woli mój naturalny kolor włosów" :) ale wybredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti - pewnie to co teraz...telefony,papiery , porzadkowanie....dokladnie to czego nie nawidze robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×