Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ja na Swieta nic nie gotuje. Oglosilam Strajk. Bo jak ja robie cosa do jedzenia to moj R. nie je, tylko troche i pozniej musze wyrzucac :( Tak wiec nie gotuje od Poniedzialku. We wtorek jak przyszedl z Pracy to sie dziwil ze nic nie ma, ale co? Do snietnika mam gotowac? Musze go troche przetrzymac zeby docenil :P Takze na Swieta nic nie bedzie. Mojemu R to obojetne chyba bo tutaj nie ma atkiej tradycji z potrawami. A ze Swieconka jezdzimy do polskiego kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , jeszcze sie nie odezwali, ale oni maja interviews do konca tygodnia...wiec moze jeszcze sie odezwa, ale bym chciala :) ale jak nie to sie swiat tez nie skonczy, bede szukac dalej.... ja tez sama swieta spedzam, znaczy sie z chlopakiem, ale jego rodzina tutaj jest delikatnie mowiac "dziwna" , wiec.....wolalabym sama "kucharzujesz cos" bo ja nie mam pomyslu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo, super. Cyknij pozniej fotke, bo ciekawa jestem jak wychodzi po tym zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Swinkowa, jak bym miala do wyboru z Rodzina R. lub sama, to oczywiscie sama. Do Jego rodziny jezdzimy na Thanksgiving, ale mi to nie przeszkadza, bo to Swieto nie jest dla mnie takie wazne. I te ich potrawy :O Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykne fotke :) po raz 100 chyba ogladam wlasnie my big fat greek wedding - nie wiem czy wy tez tak macie, ze sa filmy, ktore mimo, ze juz widzialam musze ogladac jak tylko sa w telewizji.... wezmy takiego titanika, ja widzialam go juz z milion razy i nawet mi sie tak bardzo nie podoba, ale jak leci to nie umiem wylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam, Chociaz zadko oklagam TV. Moim ulubionym ostatnio programem jest (nie smiac sie :P) John & Kate plus 8 :) Uwielbiam ich jako Malzenstwo, i te dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez....te dzieciaki sa takie fajne :) ja nei wiem, czy dalabym rade z 8 maluchow. ale czasem sie zastanawiam....skad oni na to kase miaja? ona nie pracuje, maja spory dom, 8 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego Programu :D Ja nawet sie nie dziwie ze oni zdecydowali sie na ta serie. Nawet ze wzgledu na kase, bo majac tyle dzieciaczkow to sporo kosztuje. A za jeden odcinek dostaja duuuuuzo $. Moj R. mowil ze ci z LIttle People, Big World dostaja 75000$ za odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, zawsze jest ktos kto popatrzy na maluchy :) postanowilam otworzyc jaskinie skarbow i zrobic pozadek w kosmetychach - podgromada malowidla :) ja lubie jak cos w domu gra , wiec telewizor chodzi non-stop jak jestem....jakos mi razniej. wiec "ogladam" bones, house, teh closer , law & order: SVU, sex and the city , the office .... little people nie lubie ....jakos nie przypadli mi do gustu pierwszy kolor calkiem calkiem, musi troche podeschanc i bede tworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na efekt koncowy Swinkowa :) Ja zrobilam wiosenne porzadi ze 2 tygodnie temu. Pol domu wyrzucilam :D Zrobilam mioejsce na nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko il eja tego mam, moglabym salon otworzyc ..... ja takie ooooo pozadki zrobilam, mniej wiecej jest czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pasemka nalozone, teraz czekam z 20 minut i zmyje ...i zobaczymy...jakby co to mam blond i moj magiczny czepek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze sie udalo :D Wlkeisz Fotke? Ciekwa jestem, moze mnie zaispirujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sobie najpierw zdjecie "szczelic" jak tylko sie uczesze i zrobie na piekna znaczy sie nei taka koszmarna jak w tej chwili...to wkleje :) moja kota zginela ...a chcialam jej film pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu , w domu.....ona byla na polu moze 3 razy . raz jak ja zesmy dostali, dwa jak chcialam jej pokazac snieg, trzy jak wracalysmy od weta :) ogolnie to chyba sie boi wszystkiego czego nie ma w mieszkaniu ...nawet jak balkon otwieram, to cwaniak wystawi jedna lape , powacha i ucieka pod kanape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie z nie bede odpisywac kazdej z osobna (jutro tak zrobie) :) Dziewczyny, bycie matka to ciezka sprawa, ale bycie matka z wyrwanym zebem.... :O jestem obolala - znaczy twarz i dziaslo obolale. Zreszta nie dziwne bo nie tylko mi wyrwal ale tez skrobal mi kosc i pozniej wypelnil krowia koscia :D teraz to ja juz jestem rasowa krowa, mleko tez daje :D Boli jak cholera a ja nie chcialam brac antybiotyku (pomimo ze on mowi ze bezpieczny dla dziecka) i tylko sie ratuje tylenol ale pomaga na krotko a pozniej znowu boli :( ale dam rade. jestem swiezo po porodzie to dentyste tez przezyje ;) :D a i o dziwo tesciowa mnie dzisiaj tak bardzo nie wkurzala (a moze to te znieczulenia znieczulily mnie na nia tez :O ). ale to tylko dlatego ze rano zanim wyszlam powiedzialam jej zeby nie nosila malego i nie wyjmowala jezeli wszystko jest w porzadku i o dziwo sie kobieta zastosowala i nie rzucala sie nia niego jak glupia. i oczywiscie nagotowala nam. dla mnie zupa (skoro juz jestesmy przy zupach :D ) z kurczaka (no bo rosol tego nazwac nie moge) a dla meza kurczak, ryz i cos tam jeszcze i zrobila platanos i dla mnie galaretke bym miala cos czego nie musze gryzc. normalnie to mnie wkurza jak ona mi tam sie po kuchni kreci i gotuje i sprzata, ale dzisiaj mnie to nie ruszalo. moze dlatego ze bylam tak zadowolona ze nie nosi Sebastiana :D skoncze moje lody kawowe i zmykam spac jezeli maly mi da pospac :O Dzien dobry (bo pewnie bedziecie czytaly rano). Prosze zaliczyc moje lody kawowe jako picie z Wami porannej kawusi ;) :D Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, przykro mi ze Cie zab boli, ale nie martw sie szybko przejdzie 🌻 Ja tez mialam wyrywane i pierwszt dzien po jest najgorszy, pozniej juz jest tylko lepiej, i lekko cmi, mozna bez zadnej tabletki wytrzymac. Spokojnej nocki 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - no dam rade, dam :) ale jak tabletki przestaja dzialac to przyjemnie nie jest :O ja sie kiedys tak panicznie balam dentysty ze teraz mam za swoje :O i jeszcze dlugo sobie pochodze do dentysty ale dobrze przynajmniej ze nic juz nie bedzie wyrywane Kupilas jakies nowe ozdoby swiateczne? co slychac? u mnie pojawila sie szansa ze moze pojedziemy do mojej mamy na sniadanie wielkanocne, ale kto wie. moj maz zmienia zdanie co 5 min :( Raz panikuje ze jeszcze za maly i tam pies. teraz mowi ze w sumie to chyba byloby ok. ech... zobaczymy. na wigilie na pewno bedzie juz wystarczajaco duzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wigilie napewno :D Nic nie kupilam :( Bylam dzis w Sklepach ale nic mi nie wpadlo w oko. Znalazlam zaslonki, ale jak bysmy sie przeprowadzali to mi nie beda pasowac, wiec nie kupialm :( Eh... Jak bys nie mogla spac to sobie przyloz lod do policzka, ja tak zasypialam jak mnie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry!! nie zapolowałam na małża, bo oczywiście zasnął, jak tylko położył głowę na poduszce :P:P ostatnio norma :O ja niedawno zrobiłam sobie pasemka purpurowa czerwień, bardzo fajnie wyszły na moich ciemnobrązowych włosach :) elfciu, nie przejmuj się gadaniem, pewnie będą zazdrościły, że fajnie wygladasz...... najczęściej z tego bierze sie takie gadanie :P co do jedzenia - dziś chciałam zrobić placki ziemn. z sosem pieczarkowym....ale mój spojrzał na mnie takimi oczkami.... a może byś mięso zrobiła?? no i robię kotlety.... dziś nie mam specjanych smaków, więc moge zjeśc byle co :) a moje święta....hmh... ma być moja \"kochana\" szwagierka, więc będą średnio udane ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po 10 a gdzie Fizzi, Ewcia i Madzia?? Meldować się :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem !!!! mam dziisja szał ciał w pracy i nawet nie mam kiedy WAS przeczytać 😠 ....psychologia zarządzania prez neta -> fajnie :) ja to bym chciała ogólnie iśc na jkąs psychologię... a co do aerobiku to też się wzięłam za niego bo chwilowo miałam przerwę w ćwiczeniach i teraz tak: - fitness w poniedziałek - taniec brzucha we wtorek - joga w środę lub we czwartek za każdym razem jak wychodzę z ćwiczeń mam niesamowity przypływ enegii :):):) i szybko jade samochodem -> hi, hi,hi,hi..... a po powrocie do domu również objadam się na maksa bo tak jak INga kocham jeść i nic na to nie poradzę wczoraj ponownie byłam ogladać samochód i to ok 150 km, facet mówił, że nie ma żadnych zarysowań, a tu.... zderzak wgnieciony 😠 powiedział, że o tym zapomniał,......była zła jak chotera (tym bardziej, że do domu wróciłam dopiero ok 24 ) 😠 buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam..... ja na allegro już trochę rzeczy kupiłam i jestem w 100% zadowolona, zawsze przd zakupem czytam opinie a zwłaszcza jeśli są negatywy i wtedy podejmuję decyzję czy od tej osoby warto kupić :):):) ale ubrań jakoś unikam bo boję się, że nie trafię z romiarek ...a kupiłam 2 torebki, dużo różnych kosmetyków, bieliznę, pasek do jogi, klapki, ręczniki (aż 6 szt.), dużo książek, i inne (nie pamiętam już co) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem oczywiście jestem, ale kurde słuchajcie mam taki katara że nic mnie sie nie chce...głowa mnie boli, i tak mnie łaskocze w nosie że zaraz oszaleeeejęęęę!!!!! 😡 yyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×