Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Izabellkaa
ja to chyba mam szczęście. miesiączki mam niebolesne, trwające 5 dni, tryskam wtedy optymizmem i wgl okres mi nie przeszkadza. a problemu z wprowadzeniem tamopona nie miałam za pierwszym razem żadnego . ;) i dodatkowo to był tampon z biedronki safe normal. teraz używam safe normal i mini. i używam ich nie dlatego, że nie mam kasy, tylko dlatego, że sądzę że są dobre. polecam więc tampony safe z biedronki. ( chociaż podpaski też są ok. ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellkaa
ja to chyba mam szczęście. miesiączki mam niebolesne, trwające 5 dni, tryskam wtedy optymizmem i wgl okres mi nie przeszkadza. a problemu z wprowadzeniem tamopona nie miałam za pierwszym razem żadnego . ;) i dodatkowo to był tampon z biedronki safe normal. teraz używam safe normal i mini. i używam ich nie dlatego, że nie mam kasy, tylko dlatego, że sądzę że są dobre. polecam więc tampony safe z biedronki. ( chociaż podpaski też są ok. ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1998
mam 12 lat i nie mam okresu ale wiem jak używać tamponów . kiedyś zabrałam siostrze jednego na próbę i go włożyłam do pochwy nic nie bolało tylko troszkę po wyjmowaniu jestem przygotowana na okres . ale czy nie będę miała przez to kłopotów proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana. J
ja jestem biedna, i nie mam za dużo kasyna podpaski więc ja tamponów używam takich, co mi ciocia kupuje. 1 zł za 16 szt. ale sznurki od nich się urywają i wyglądają jak wata zwinięta w kulke. i zawsze się w środku (we mnie) rozlatują. a podpaski to też od cioci, 90gr. za 20 szt. ale to jest tylko wata tak zbita, albo lubię sobie szyć podpaski. to jedna podpaska z prześcieradła starcza mi na 4 okresy. a jak mam trochę kasy, to kupuję sobie ta belli 2 zł za 20 szt. one są fajne. ;) a jak nic nie mam to siedzę na kiblu. albo wepcham sobie coś w majtki skarpetkę ze starą gazetą w środku. to super działa. a wiecie czy są może jakieś tanie tampony ?? albo podpaski?? pomóżcie, proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka uzywa tamponów z bbiedronki i móiw ze sa nawet nawet, moze nie dokońca sie równomiernie nasiączaja ale ze sa ok :0 w rosmanie sa tanie tampony ale nie wiem czy dobre bo nieuzywałam, jednak ( tak myśle ) ob sa niezawodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellkaa
Dulla, pewnie chodzi ci o safe? one są całkiem niezłe. przypominają te ob bez powłoczki. kosztują chyba 6/7 zł za 32 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellkaa
Dulla, pewnie chodzi ci o safe? one są całkiem niezłe. przypominają te ob bez powłoczki. kosztują chyba 6/7 zł za 32 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak to chyba ane nie wiem bo ich nie uzywałam ale kolezanka mówiła ze nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adada
kupic w bonarce instruckje dac chlopakowi niech wpycha jak sie cos wyleje .poplakac sie ada poleca takie zielone tampaxy Xd smiechu co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0001
hej ja właśnie spróbowałam tampaxa z aplikatorem to moj pierwszy raz. zobaczymy co sie stanie;) sama nie wiem czy przecieknie czy nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0001
DO Jagi: wiesz ja też kilka lat temu jak dostałam 1szy okres też był zupełnie nieregularny!!! koszmarnie jakoś do roku powinien sie uregulowac tak także się nie martw. zawsze możesz odwiedzić lekarza on cię uspokoi a w razie kłopotów pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia^^
wiecie może za ile zł są tampony tampax compak (te fioletowe) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia^^
wiecie może za ile zł są tampony tampax compak (te fioletowe) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia ma problem ^^
wiecie może za ile zł są tampony tampax compak (te fioletowe) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;] Mam takie pytanie czy może któraś zamawiała darmowe próbki tamponów z firmy ob ? Jestem ciekawa .Kurcze tak się boje tych tamponów ;/ Dziś dziewczyny z klasy mi m ówiły że są super ale sama nie wiem .A tak wogule jakie są lepsze ob mnini czy tampaxy mini tylko nie wiem jak wyglądają ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ob mini są niezawodne, nie musisz się martwic ze coś przesiąknie, ja na pierwszy raz uzylam ob mini i chyba wystarczą mi ob light days czy coś takiego ale jezeli jiz to ob, a i nie ma się czego bac :) to się wydaje trudne ale nie jest :) :::::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antośka.
aniela4 : ja zamawiałam bo nie wiedziałam czy sie sprawdzą więc zamówiłam. na paczke czekałam coś ok. 2-3 tyg. pierwszy raz poszło gładko i do teraz stosuje tampony :) oczywiscie z podpasek nie zrezygnowałam :) mam 17 lat na dzien dzisiejszy używam ob mini i nie miałam żadnego problemu z ich założeniem. nie wiem czemu dziewczyny boją się je zakładać to nic trudnego :) jeżeli zaaplikujemy go dobrze to nic nie powinno boleć. a co do tampax-ów to słyszałam ze źle się je aplikuje dlatego wybrałam ob. Mam jeszcze jedno pytanko. od ok. 3 miesięcy stosuje ob. mini. kiedy mogłabym zacząc używać ob. normal? jak narazie jest wszystko ok. ob mini nie przeciekły mi ale chciałabym w pierwszych dniach okresu wypróbować ob. Normal. Pozdrawiam miłośniczki tamponów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Mam problem... Za dwa dni jade z rodziną na basen i akurat mam miesiączke niewiem co robić ponieważ mam 13 lat i dopiro od niedawna mam miesiączke i nigdy nie używałam tamponów i chyba będzie konieczność uzyć ich pierwszy raz kompletnie niewiem co robic POMOCY!! PS przepraszam za błędy ort, mam dyzgrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blom Blom Auć
Mam problem. Miesiączkuję od dawna, regularnie i tak dalej, i chciałabym zacząć używać tamponów. Zaznaczam, że jestem dziewicą. Mam Tampaxy, te najmniejsze, alee... to strasznie boli :0. Nie potrafię się rozluźnić, boli mnie jakoś już na głębokości 1cm. To straszne! Gdy byłam u ginekologa i o tym powiedziałam, odpowiedziała tylko "no to nie używaj!" : 0. Nie umiem też zrobić tego 'na siłę' czyli raz, pewnie i szybko. Czy to dobry pomysł, by poprosić o to chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blom Blom Auć
Mam problem. Miesiączkuję od dawna, regularnie i tak dalej, i chciałabym zacząć używać tamponów. Zaznaczam, że jestem dziewicą. Mam Tampaxy, te najmniejsze, alee... to strasznie boli :0. Nie potrafię się rozluźnić, boli mnie jakoś już na głębokości 1cm. To straszne! Gdy byłam u ginekologa i o tym powiedziałam, odpowiedziała tylko "no to nie używaj!" : 0. Nie umiem też zrobić tego 'na siłę' czyli raz, pewnie i szybko. Czy to dobry pomysł, by poprosić o to chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję sie troche zamówić tych darmowych próbek z ob .. bo może ktoś zopbaczy komerte "oo" i klapa a co w niej jet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie boisz zamowic darmowe to idz i kup je w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie boisz zamowic darmowe to idz i kup je w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tampaxy są moze tańsze, ale uwazam ze gorsze :) radziłabym ob ale kazdych trzeba spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddyyrrr
Nie bój się zamówić tych bezpłatnych próbek!! ja zamawiałam i na kopercie jest tylko adres firmy tzn. Johnson&Johnson. Nie pisze nic że O.B więc spokojnie możesz zamówić!!! W próbce są 4 tampony: 2 mini i 2 normal więc akurat spokojnie można wypróbować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anotśka.
dokładnie.. na kopercie nie ma nic wspomniane o o.b :) wiec bez obaw mozesz zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×