Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość DO a555
etz mysle ze ob sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiedzieć czy tampon jest odpowiednio nasiąknięty i czy należy go zmienić... Piszcie na gg 5022724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos nie tak
na wakacje dostałam okres chcialam isc na basen i kupiłam tampox i weszedł bez problemu nic nie bolało ale dzisiaj chciałam włorzyc na wf i nie mogłam nawet czubka włorzyc tak bolało jak by jakies strupy przeszkazali cos jestnietak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj wszedł bez problemu... I wszystko było ok. gdzyby nie to że w sql nie mogłam za bardzo zmienić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a555
Słuchajcie a czy któraś z was pływała z tamponem? I jak? Czy po wyjsciu z wody trzeba go od razu wyjac? Niby wszyscy mowia ze mozna z nim wejsc do wody ale ja sie troche boje... ;*** papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapcioja
mam małe pytanie ponieważ od pażdziernika będe chodziła 6rok na szkółkę pływacką i nie wiem co mam robić bo jak mam okres toboje się że tampon mi przecieknie w ciągu 45min a poraz pierwszy użyłam ob dla początkujacycz ni wszedł jak ulał czy muszę zmienić na większe odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak tak czytam to dziwie sie bo sama nie miałam taki problemów ale ok postaram sie jakos odpowiedziec ..... 1. jesli masz jakies problemu z o.b. dobrze jest kucnąc do założenia (wtedy dziurka robi sie większa i tampon łatwiej wprowadzić ) 2. na początek zacznij od mini, najlepiej comfort mają taki czubek i są jakby z powłoką sliską i łatwiej je wprowadzić 3. tampony sa higieniczne - ale nalezy pamietac o zmianie co 2-3 godziny 4. ja pamietam ze jesli miałam problemu z włożeniem o.b. stawiałam noge na ubikacji i nachylałam sie lekko do przedu - wchodzi bez problemu:) 5. na basen tez można - czemu nie ? ale po wyjsciu natychmias zmienić to chyba wszystko ? Pamietajcie ze to od was zalezy jakiego tamponu bedziecie używać - tu akurat opinie innych sie nie liczą, trzeba wypróbowac na sobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
ja trenowałam pływanie 8 lat-spokojnie mozna sobie radzic z tamponem tyle ze od razu po wyjsciu z basenu do ubikacji i zmienic. odnosnie mam-cóz od kilku koleżanek kiedys usłyszałam ze ich mamy mają taką teorię ze jak się używa tamponow to już się ie jest dziewica...potem mialy 15 letnie dziewczynki problemy bo matki je oskarżaly Bóg wie o co...ale to chyba kwestia wychowania-mam nadzieje ze od czasu mojej nastoletnosci mamy sa troche bardziej nowoczesne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapcioja
do doda-ajj dzięk za odpowiedż mam nadzieje że mi nie przecieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wana i faska
zdejmujesz folie wyciągasz sznurek i wkładasz troche ciężko wchodzi ale się wyćwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wana i faska
tampony lepsze niż podpaski tak nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasna
ja tez mam pytanko:( I to moje jest bardzo dziwne ale ja naprawde nie wiem:( Otoz... Po przeczytaniu waszych rad ktore sa bardzo interesujace, to ja mam pytanie:) 1. czytalam ze sa 2 otwory w tej czesci intymnej i nie bardzo wiem do ktorego tampona nalezy wlozyc, gdyz nigdy ich nie wkladalam...:(( 2. I czy tampona wkada sie poziomo czy pionowo...:( Naprawde wiem ze to glypie ale ja nie wiem...:( wiec jezeli tez tak sie balyscie swojego I-szego tamponu to opiszcie to jak i swoje przezycia:) Bardzo mi na tym zalezy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec..
wkłada sie do tyłu i jednoczsnie w gore... a najlepiej zeby zobaczyc w ktora dziurke włozyc mozna poobserwowac z ktorej leci krew..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklopotana11
Czesc mam11 lat i nie mam jeszcze okresu moja starsz siostra kupuje sobie tampony czy okresu moge dostac w tym samym czasie co siostra mama i babcia one dostaly w polowi piatej klasy w tym samym okresie czy ja tez moge dostac w tym samym czasie? pomózcie blagam o szybka odpowiedz Chciala bym sie dobrze przygotowac czy jak dostane okresu moge stosowac tampony poniewasz uprawiam sport i co 2 razy w tygodniu mam basen i co to jest ten aplikator tak wlasciwie prosze pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a555
1. To bardzo prawdopodobne ze dostaniesz okres mniej wiecej w tym samym wieku co kobiety z twojej rodziny od strony mamy. Ale jesli tak nie bedzie, nie martw sie, wszystko jest ok, zreszta 11 lat to bardzo wczesnie jak na pierwszy okres, wiec nie ma sie co denerwowac. 2. Nie radze od pierwszego okresu stosowac tampony, ale oczywiscie nic ci sie nie stanie jak to zrobisz. Za pierwszym razem lepiej obreswowac: ile trwa u ciebie cykl, czy masz duze czy male krwawienie (chociaz z czasem to sie zmieni ale to nawiasem ;P). A z wf-u, SKS, zajec sportowych i z basenu mozesz sie raz zwolnic. Przeciez nauczyciel tez czlowiek, zrozumie ze to nie twoja wina ze masz "te dni" :) 3. Aplikator masz w tamponach tampax i chyba w belli (ale nie polecam belli). To jest takie plastikowe, proste uzadzonko, pomagajace latwiej wlozyc tampon. Dziala jak teleskop: najpierw wysuwa sie taka rurkę, a potem popycha sie nia tampon, ktory jest w srodku. Poczytaj sobie z reszta w internecie, czasami nawet w gazetach dla dziewczyn sa reklamy tampaxow i tam jest to narysowane. Aha, i o tampaxach poczytaj sobie w moich poprzednich wypowiedziach- wyliczalam ich wady i zalety ;) Papapa i powodzenia z tamponami!!!! :*** buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
Ja chciałam używać tamponów Tampax ale nie mogę go włożyć!!!wchodzi tylko główka a dalej nie. Proszę powwiedzcie czemu nie mogę go wlłożyć i jak pcham to mnie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmhjmhg
moze masz za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
tampony sie wsówa docipyprzodem. szkoda ze wtedy nie ma podniecenia tylko ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh.
O bosz i co masz satysfakcje jak takie bzdury napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez kitu
widocznie nie wyzyta i nikt cie nie chce słuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powidzcie
A które tampony są najmniejsze(z tampaxu0??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a555
Ja miałam fioletowe, i one chyba sa najmniejsze- "mini". Wejdz na stronke tampaxa. tam powinno byc. b.u.z.i.a.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U wszystkich widzę te same problemy,że jest za płytko,jaki wybrać rozmiar,czy się brudzą ręce od aplikacji itepe. Ja to wiem... Ja mam inny problem. Poprostu mam opór przed wepchnięciem tampona. Moim zdaniem pochwa jest za mała żeby tam włożyć tampom (może tylko moja ;/) To taka maleńka dziurka że boję się go tam włożyć.ON POPROSTU NIE WEJDZIE! ;(;( nawet jak rozchylam wargi sromowe to nie wejdzie... prosze pomóżcie jestem załamana ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczek11
Siemka wczoraj poszlam zrobic siku i zobaczylam taka czerwono-brazowa plamke na majtkach na noc zalozylam wkladke ale dzisiaj nic nie zauwzylam czy wczoraj byla to plamkan okresu prosze pomuszcie. wiem ze to strona o tamponach ale naprawde nie mam kogo spytac a wy wiecie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczek11
ale dodaje ze nigdy wczesniej nie miesiaczkowalam i mam 11 lat i pól i tak po zatym jaki kolor ma okres na majtkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywa 12 / 13
najlepiej najpierw uzywac wibratora zeby rozluznic miesnie potem polozyc tampon w pozycji pionowej a potem na niego wejsc jak na penisa mezczyzny.... mi to bardzo pomaga choc mam 12 lat mowie wam luksus... mi to pomaga...prosze o szybka odpowiedz czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parszywa 12 / 13
kocham seks i tampony hahhahhahahhahhahahhahhahhaha dziwka to ............. ja i kumpela mam 8 ;at i jak mam okres to mi leci jak woda z kranu tylko ze jest czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DontWorryByHappy
o matko takie teksty to powinny byc usuwane. Dziewczyny nie zastanawiajcie sie nawet czy to prawda... widac ze ta dziewczynka nie miala jeszcze okresu, a juz na pewno nie uprawiala seksu. Aha i jeszcze do |parszywa 12\13| : "prosze o szybka odpowiedz czy to prawda" - to NIE JEST prawda. I na nastepny raz pomysl, zanim cos takiego napiszesz, bo tylko szkodzisz. To już nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamponnelll
A więc jestm facetem, ale mimo wszystko używam tamponów. Codziennie wkładam sobie w odbyt nowy, czysty tampon i jest to naprawdę bardzo przyjemne. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... facet i tampony ??? to musi być żart albo nie jestem taka inteligenta.... a do parszywej 12 - nie miałaś okresu i nie uprawiałaś seksu, prawda ??? to dlaczego wypowiadasz się na ten temat ??? a pozatym ktoś powinien kontrolować nasze teksty czy nie są jakimiś żartami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×