Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość do problemaria
jak chcesz tampona pcgac do tyło..???? przeciez ma on isc troche w góre a nie całkiem do tyłu... zastanow sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemaria
jak chcesz tampona pchac do tyłu..???? przeciez ma on isc troche w góre a nie całkiem do tyłu... zastanow sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a555
"Problemarii" moze byc lepiej do tylu, tak w strone plecow. Normalnie na ulotkach piszą ze do gory i do tylu ale mi tez jest lepiej bardziej do tylu niz do gory. Kazda jest inaczej zbudowana po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia 14
hej dziewczyny mam taki problem 16 sierpnia zaczełam miesiączkowaćczyli 2 dni temu pierwszy raz . Chciłam zacząc używać tamponów czy można ich uzywać od pierwszego okresu. prosze pomuzcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozeraka
Oczywiście że można!! Ja używałąm on mini na pierwszy raz i sa super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do problemaria
no tak, ale od razu bezposrednio do tyłu...?? zastanówcie sie i wyobrazcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do problemaria
oj przeciez to jasne ze nie calkiem do tylu bo wejscie do pochwy jest tak bardziej do gory ale to oczywiste i nie ma sie co klocic!!! a poza tym jak powiedziala "a555" kazda jest inaczej zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanko? Do tej pory cały czas używałam podpasek ale chciałabym zacząć używać od czasu do czasu tamponów, kuoiłam nawet ob super bo mam dość obfite miesiączki, ale koleżanka nastraszyła mnie że od stosowania tamponów można dostać wstrząsu toksycznego a to jest dość poważne. Właśnie mam okres chciałabym spróbować założyć tampon ale mam obawy czy mi się nic nie stanie? :( Prosze odpowiedzcie jak najszybciej!!! Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół wstrząsu toksycznego wcale nie jest taki powszechy, wiele kobiet latami stosuje tampony i nic im nie jest co do tych ob super to nie wiem czy nie są za duze na pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki! Chyba masz racje, kupie mniejsze i spróbuje przy następnym okresie. Dzięki wielkie. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia876
nazywam sie kinga i nie mam 18 lat :D nie dawno zaczelam uzywac tamponow ob, kazdy je chwali i zastanawiam sie czy nie lepsze sa tampaxy. mam jeszcze jedno pytanie "pod czas sikania tampony trzeba wyjmowa?? a moze tylko przesunac sznureczek, jak tak to w ktrora strone?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxp
dziewczyny czego wy sie boicie...wkladacie tampon i gotowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość res
czy komus z was utknąl tampon w środku!??? jak go wyciągnąć? czy gino da rade go wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampcio
kochani mam powazny problem.pomozcie mi.jak mam okres to rano wycieka mi z pochwy duzo smierdzacej krwi,a wieczorem duzo pachnacej krwi.nie wiem jak temu zaradzic by ta poranna krew tez ladnie pachniala (liliami).zuzywam na jeden okres 40 podpasek i 30 tamponow.strasznie duzo krwi mi ubywa.po okresie mam anemie juz dwa razy milam transwuzje krwi po 3 litry a ubywa mi po 3 litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampcio
odp dla res.jesli sznureczek Ci sie urwal to poczekaj az bardzie sie nasaczy,bedzie przemieszczal sie coraz nizej pod wplywem ciezkosci.jesli to nie pomoze to ukucnij i zacznij go szukac.Wkoncu pochwa to nie odchlan bez dna.jesli to nie pomoze jak najszybciej udaj sie do lekarza pierwszego kontaktu.pozniej napisz czy ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampcio
prosze opowieccie mi na pytanie -jak jest u ginekologa.Krok po kroku jak to wyglada.Wszelkie szczegoly.PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tampcio
tylko ze to nie jest temat na to tylko na tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh..D
Tez miałam wiele problemów z tamponami . I pewnego razu kolezanki chcieli isc ze mna na basen a , jak isc jak mam ok okres;/;/ , kupiłam sobie tampony z aplikatorem :)) weszłoszybko i bez bolesnie :)) polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-do tampcio
jesli jestes slepa/y to tam bylo pytanie wyzej o tamponach to bylo przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniatko
kochani mam powazny problem.pomozcie mi.jak mam okres to rano wycieka mi z pochwy duzo smierdzacej krwi,a wieczorem duzo pachnacej krwi.nie wiem jak temu zaradzic by ta poranna krew tez ladnie pachniala (liliami).zuzywam na jeden okres 40 podpasek i 30 tamponow.strasznie duzo krwi mi ubywa.po okresie mam anemie juz dwa razy milam transwuzje krwi po 3 litry a ubywa mi po 3 litry. prosze o pomoc w tej sprawie to wazne bo wszyscy uwazaja ze smierdze bobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość res
do tampcio najpierw sama spróbowałam ale potem byłam u gina wszystko ok dzieki za rade dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka- do rest
co robi ginekolog jak to wygląda czym on wyciuonga tampona czy się nie wstydziłaś bo ja bym się wstydziła opisz mi to procze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka- do res
sory za błond !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no..
BŁĄD a nie blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tampcio ma rację
jesli ty NIE jesles slepa, to poszukaj sobie innych tematow forum ktore sa przeznaczone na wrabianie innych takich jak ty. To watek dla normalnych dziewczyn ktore pisza tu z PRAWDZIWYMI problemami. MY nie jestesmy slepe i od razu widac ze piszesz o tym dla jaj. W wypowiedz typu "rano wycieka mi z pochwy duzo smierdzacej krwi,a wieczorem duzo pachnacej krwi.nie wiem jak temu zaradzic by ta poranna krew tez ladnie pachniala (liliami).zuzywam na jeden okres 40 podpasek i 30 tamponow." zaden NORMALNY czlowiek by nie uwiezyl a wiec przestan sie wydurniac i nie strasz i tak juz zestresowanych przed uzyciem tamponow dziewczyn. ps: a jesli naprawde masz takie problemy (chociaz nie sadze) to napisz na innym forum albo idz do ginka. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tamponow praktycznie od pierwszego dnia kiedy dostalam miesiaczke (jakies 14 lat mialam ) szczerze to nie umie jzu bez nich zyc ! mam bardzo obfite miesiaczki i przez pierwsze 2 dni uzywam ob super a pozniej juz ob normal ! naprwade polecam ob sa najlepsze kiedys kupilam z belli i sznurek sie urwal ! dla osob ktore chca uzywac tamponow po raz pierwszy polecam ob ktore maja taka powloczke ktora ulatwia wlozenie tampona... aha jeszcze jedno kiedys rozmawialam z ginekologiem o tamponach i powiedzial miz ebym lepiej uzywala tez opodpasek np . jak jestem w domu albo na noc ! ze to niby lepiej bo ta krew wydostje sie do konca z wszytskimi bakteriami i takie tam ! i dziewczyny pamietajcie aby nie trzymac zbyt dlugo tampona bo bakterie sie tworza .... ! pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz racje
własnie nie piszcie takich głupot, bo to jest nienormalne... tu sie pisze o normalnych rzeczach dotyczaczych dziewczyn a nie o bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulka
Prosze pomozcie mi;mialam okres przez rok-systematycznie,lecz ostatnio jak mialam juz dostac to go nie dostalam.Ps z nikim nie wspolzylam wiec nie ma obawy ze jestem w ciazy.A moze cos sie stalo?Czy wszystko jest wporzadku i troche czasu musi minac zanim wszystko mi sie unormuje.???????Odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mysle ze nic sie nie stao
mysle ze nie masz sie niczym przejmowac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...//
napewno nic sie nie stało :)) i własnie nie piszcie tych głupot ze krew rano smierdzi a wieczorem liliami pachnie to totalna bzdura ..;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×